Esileht Koroonaviirus COVID-19 Jansseni vaktsiini saanutele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Jansseni vaktsiini saanutele

Postitas:
Kägu

Kuidas on olnud kõrvaltoimeid? Kas peale vaktsineerimist on enesetunne olnud halvem kui näiteks mõnel kahedoosilise vaktsiini saanud tuttaval? Mõtlen sellest seisukohast, et ühe doosiga saad korraga selle, mis muidu kahe doosi (ja intervalliga)

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasal oli süsti koht natuke valus ja õhtul veidike rohkem väsimust. Muud ei olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasal oli süsti koht natuke valus ja õhtul veidike rohkem väsimust. Muud ei olnud.

Aitäh vastamast! Kuna ma ei saa postitust muuta, siis hea oleks ka, kui kirjutaksite vanused juurde. Ise olen 25 ning kuna läbipõdemisest saab kohe pool aastat ning uus töökoht nõuab kehtivat COVID tõendit, siis seetõttu kaalun just seda varianti, et saaksin kiiremini uuele tööle asuda.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasal oli süsti koht natuke valus ja õhtul veidike rohkem väsimust. Muud ei olnud.

Aitäh vastamast! Kuna ma ei saa postitust muuta, siis hea oleks ka, kui kirjutaksite vanused juurde. Ise olen 25 ning kuna läbipõdemisest saab kohe pool aastat ning uus töökoht nõuab kehtivat COVID tõendit, siis seetõttu kaalun just seda varianti, et saaksin kiiremini uuele tööle asuda.

Lisan veel juurde selle, et too töökoht eeldab välislähetustel käimist, seega soovitusi, et tee üks vaktsiin kahedoosilisest vaktsiinist ei päde, kuna enamiik välisriigid seda ei aktsepteeri kehtiva tõendina läbipõdenutele.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel juurde selle, et too töökoht eeldab välislähetustel käimist, seega soovitusi, et tee üks vaktsiin kahedoosilisest vaktsiinist ei päde, kuna enamiik välisriigid seda ei aktsepteeri kehtiva tõendina läbipõdenutele.

Kas lähetused viivad Euroopa Liidust väljapoole? EUs ei ole vist enam kedagi, kes ei aktsepteeriks ühte doosi pärast läbipõdemist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel juurde selle, et too töökoht eeldab välislähetustel käimist, seega soovitusi, et tee üks vaktsiin kahedoosilisest vaktsiinist ei päde, kuna enamiik välisriigid seda ei aktsepteeri kehtiva tõendina läbipõdenutele.

Kas lähetused viivad Euroopa Liidust väljapoole? EUs ei ole vist enam kedagi, kes ei aktsepteeriks ühte doosi pärast läbipõdemist.

EL-ist väljaspoole jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasal (41) polnud ühtki kõrvalmõju, tütrel (18) tõusis lisaks süstikoha valutamisele samal õhtul palavik, mis kestis veel ka järgmise päeva.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinide-kõrvaltoimed-ajavahemikus-15–21-november-2021-esitatud-teated-eestis-ja-üldine

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain jansseni mai lõpus ja mina kannatan siiani tõsiste kõrvalmõjude all. Olen noor 30a sportlik naine ja rikkusin vaktsiiniga oma tervise. 4 nädalat peale vaktsiini olid mul rasked tasakaaluhäired, pearinglus, meeletud närvivalud, käte ja jalgade surinad, väsimus jne. Mingi aeg läks kergemaks ja siis tulid jalgade surinad ja närvivalud tagasi, lisaks on mul tõusnud vererõhk väga kõrgeks millega mul varem probleeme pole olnud. Lootsin koguaeg, et äkki need probleemid kaovad, aga nüüd olen sunnitud siiski hakkama käima uuringutel. Ilmselt on mul neuroloogiline kahjustus, guillain barre sündroom, mida esineb jansseni vaktsiini saajatel. Olin täiesti terve inimene ja nüüd siis nii. Mille nimel? 🙁

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sportlik 30 aastane naine ja tegin ka Janssenit. Mul ei olmud mitte midagi. Süstimiskoht andis pisut tunda, aga see oli kõik.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vt esimest saatelōiku:

https://etv.err.ee/1608385475/ringvaade

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sportlik 30 aastane naine ja tegin ka Janssenit. Mul ei olmud mitte midagi. Süstimiskoht andis pisut tunda, aga see oli kõik.

Aa ma unustasin ühe asja lisada – mul ei olnud küll mitte ühtegi kõrvalnähtu, aga täna olen ma koroonas. Vaktsineerimisest on möödas natuke alla kahe kuu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sportlik 30 aastane naine ja tegin ka Janssenit. Mul ei olmud mitte midagi. Süstimiskoht andis pisut tunda, aga see oli kõik.

Aa ma unustasin ühe asja lisada – mul ei olnud küll mitte ühtegi kõrvalnähtu, aga täna olen ma koroonas. Vaktsineerimisest on möödas natuke alla kahe kuu.

See ju Jansseni puhul teada “kõrvalnäht”: kasu pole suurt midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sportlik 30 aastane naine ja tegin ka Janssenit. Mul ei olmud mitte midagi. Süstimiskoht andis pisut tunda, aga see oli kõik.

Aa ma unustasin ühe asja lisada – mul ei olnud küll mitte ühtegi kõrvalnähtu, aga täna olen ma koroonas. Vaktsineerimisest on möödas natuke alla kahe kuu.

See ju Jansseni puhul teada “kõrvalnäht”: kasu pole suurt midagi.

Ega ei ole jah, mina olen väga pettunud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain jansseni mai lõpus ja mina kannatan siiani tõsiste kõrvalmõjude all. Olen noor 30a sportlik naine ja rikkusin vaktsiiniga oma tervise. 4 nädalat peale vaktsiini olid mul rasked tasakaaluhäired, pearinglus, meeletud närvivalud, käte ja jalgade surinad, väsimus jne. Mingi aeg läks kergemaks ja siis tulid jalgade surinad ja närvivalud tagasi, lisaks on mul tõusnud vererõhk väga kõrgeks millega mul varem probleeme pole olnud. Lootsin koguaeg, et äkki need probleemid kaovad, aga nüüd olen sunnitud siiski hakkama käima uuringutel. Ilmselt on mul neuroloogiline kahjustus, guillain barre sündroom, mida esineb jansseni vaktsiini saajatel. Olin täiesti terve inimene ja nüüd siis nii. Mille nimel? ????

tõsiselt kurb lugeda sellist lugu. endalgi probleemid tekkinud, vererõhu lõi kõrgeks, kõigub vahelduva eduga siiani. jalgade surin samuti. perearst ütles mu kaebuste peale, et tema pole kuulnud et kellelgi oleks rõhk vaktsiinist tõusnud või jalgades surisema hakanud. kelle poole selle surinaga pöörduda?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sportlik 30 aastane naine ja tegin ka Janssenit. Mul ei olmud mitte midagi. Süstimiskoht andis pisut tunda, aga see oli kõik.

Aa ma unustasin ühe asja lisada – mul ei olnud küll mitte ühtegi kõrvalnähtu, aga täna olen ma koroonas. Vaktsineerimisest on möödas natuke alla kahe kuu.

Ükski neist vaktsiinidest ei kaitse nakatumise eest täielikult
vaid nakatudes põetakse kergemalt.
See ei saa ju ometi uudisena tulla.

Minul oli käsi valus paar päeva ja järgmisel hommikul pea natuke “paks”.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema sai infarkti..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sportlik 30 aastane naine ja tegin ka Janssenit. Mul ei olmud mitte midagi. Süstimiskoht andis pisut tunda, aga see oli kõik.

Aa ma unustasin ühe asja lisada – mul ei olnud küll mitte ühtegi kõrvalnähtu, aga täna olen ma koroonas. Vaktsineerimisest on möödas natuke alla kahe kuu.

See ju Jansseni puhul teada “kõrvalnäht”: kasu pole suurt midagi.

Ega ei ole jah, mina olen väga pettunud.

Pettunud milles? Kui ikka Irja Lutsar ütleb, et tasuta tervis, siis nii ongi. Nüüd on sul tasuta tervis koos koroonaga.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski neist vaktsiinidest ei kaitse nakatumise eest täielikult
vaid nakatudes põetakse kergemalt.
See ei saa ju ometi uudisena tulla.

Oled äkki kuulnud, et mõni on lausa ilma vaktsiinita põdenud “kergemalt”?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain jansseni mai lõpus ja mina kannatan siiani tõsiste kõrvalmõjude all. Olen noor 30a sportlik naine ja rikkusin vaktsiiniga oma tervise. 4 nädalat peale vaktsiini olid mul rasked tasakaaluhäired, pearinglus, meeletud närvivalud, käte ja jalgade surinad, väsimus jne. Mingi aeg läks kergemaks ja siis tulid jalgade surinad ja närvivalud tagasi, lisaks on mul tõusnud vererõhk väga kõrgeks millega mul varem probleeme pole olnud. Lootsin koguaeg, et äkki need probleemid kaovad, aga nüüd olen sunnitud siiski hakkama käima uuringutel. Ilmselt on mul neuroloogiline kahjustus, guillain barre sündroom, mida esineb jansseni vaktsiini saajatel. Olin täiesti terve inimene ja nüüd siis nii. Mille nimel? ????

tõsiselt kurb lugeda sellist lugu. endalgi probleemid tekkinud, vererõhu lõi kõrgeks, kõigub vahelduva eduga siiani. jalgade surin samuti. perearst ütles mu kaebuste peale, et tema pole kuulnud et kellelgi oleks rõhk vaktsiinist tõusnud või jalgades surisema hakanud. kelle poole selle surinaga pöörduda?

Kas selliste perearstide nimesid ei peaks avalikustama hakkama, kes sisuliselt lihtsalt lükkavad su uksest välja, kui julged oletada, et vaktsiin võib olla mingi tervisemure põhjuseks?
Millist koolitust meie perearstid üldse saanud on nende vaktsiinide võimalike kõrvaltoimete kohta? Milline on nende ettevalmistus vaktsiinide kõrvaltoimete äratundime osas laiemalt? Kes selle eest vastutab, et neil oleks vastav ettevalmistus?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on olnud kõrvaltoimeid? Kas peale vaktsineerimist on enesetunne olnud halvem kui näiteks mõnel kahedoosilise vaktsiini saanud tuttaval? Mõtlen sellest seisukohast, et ühe doosiga saad korraga selle, mis muidu kahe doosi (ja intervalliga)

Janseni toime on kõige nõrgem.

Kui ühe ja sama vaktsiini saanute  kõrvaltoimed on seinast seina, siis kuidas saab veel kahte erinevat vaktsiini selles valguses hinnata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled äkki kuulnud, et mõni on lausa ilma vaktsiinita põdenud “kergemalt”?

Mina olen selle ehe näide. 54-aastane, vaktsineerimata. Koroona algas kinnise nina ja käheda kurguga, kaks päeva oli 37,6 palavik. Kui lõhn ja maitse poleksid ära kadunud, oleksin arvanud, et kerge külmetus, sest polnud ei köha, peavalu ega väsimust, mida koroona puhul esile tuuakse. Üsna uskumatu, et nii kergelt läks, ajakirjanduse hirmu- ja õudusjuttude põhjal valmistusin palju hullemaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasal oli süsti koht natuke valus ja õhtul veidike rohkem väsimust. Muud ei olnud.

Aitäh vastamast! Kuna ma ei saa postitust muuta, siis hea oleks ka, kui kirjutaksite vanused juurde. Ise olen 25 ning kuna läbipõdemisest saab kohe pool aastat ning uus töökoht nõuab kehtivat COVID tõendit, siis seetõttu kaalun just seda varianti, et saaksin kiiremini uuele tööle asuda.

Lisan veel juurde selle, et too töökoht eeldab välislähetustel käimist, seega soovitusi, et tee üks vaktsiin kahedoosilisest vaktsiinist ei päde, kuna enamiik välisriigid seda ei aktsepteeri kehtiva tõendina läbipõdenutele.

ma soovitan sul  teha jansen ära ja siis kuu aja pärast  ikka mingid tõhustusdoosid otsa.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka sportlik 30 aastane naine ja tegin ka Janssenit. Mul ei olmud mitte midagi. Süstimiskoht andis pisut tunda, aga see oli kõik.

Aa ma unustasin ühe asja lisada – mul ei olnud küll mitte ühtegi kõrvalnähtu, aga täna olen ma koroonas. Vaktsineerimisest on möödas natuke alla kahe kuu.

See ju Jansseni puhul teada “kõrvalnäht”: kasu pole suurt midagi.

Ega ei ole jah, mina olen väga pettunud.

Pettunud milles? Kui ikka Irja Lutsar ütleb, et tasuta tervis, siis nii ongi. Nüüd on sul tasuta tervis koos koroonaga.

Päris tore jah, ma olen väga sillas sellest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära jäta seda niisama. Pöördu neuroloogi poole. Uskumatu, et perearst nii külmalt sellesse suhtub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled äkki kuulnud, et mõni on lausa ilma vaktsiinita põdenud “kergemalt”?

Mina olen selle ehe näide. 54-aastane, vaktsineerimata. Koroona algas kinnise nina ja käheda kurguga, kaks päeva oli 37,6 palavik. Kui lõhn ja maitse poleksid ära kadunud, oleksin arvanud, et kerge külmetus, sest polnud ei köha, peavalu ega väsimust, mida koroona puhul esile tuuakse. Üsna uskumatu, et nii kergelt läks, ajakirjanduse hirmu- ja õudusjuttude põhjal valmistusin palju hullemaks.

Minu ema 67a vakstineerimata, nõrga immuunsusega põdes koroona oluliselt kergemalt làbi kui tema vaktsineeritud eakaaslased… ütles, et tunneb end peale põdemist paremini kui kunagi varem. Ja ütles seda ka, et see koroona on ikka peas kinni ka. Kuna inimesed on nii ära hirmutatud, siis kuuldes juba diagnoosi koroona, hakatakse õhku ahmima ja enda suremist ette kujutama. Tema pole kunagi koroonat kartnud ka sel ajal kui seda läbi põdes. Oli natuke nohus ja köhas nädal aega.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ütles seda ka, et see koroona on ikka peas kinni ka.

Appi, kui loll jutt. Need haiglas koomas olevad patsiendid kartsid seda haigust siis kohe väga palju?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ütles seda ka, et see koroona on ikka peas kinni ka.

Appi, kui loll jutt. Need haiglas koomas olevad patsiendid kartsid seda haigust siis kohe väga palju?

Kui palju on meil koomas patsiente olnud ja kui palju on läbipõdenuid kokku?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju on meil koomas patsiente olnud ja kui palju on läbipõdenuid kokku?

Ma ei tea. Paljud pannaks koomasse, minu tuttavatest on 3 koomas olnud. Üks toodi nüüd välja ja on aparaatide all. Kaks on neist surnud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju on meil koomas patsiente olnud ja kui palju on läbipõdenuid kokku?

Ma ei tea. Paljud pannaks koomasse, minu tuttavatest on 3 koomas olnud. Üks toodi nüüd välja ja on aparaatide all. Kaks on neist surnud.

Ahaa, mina jällegi ei tea mitte ühtegi sellist. Küll aga mina tean terve trobikond inimesi, kes on covidi väga tavaliselt läbi põdenud. Mitte ükski minu tuttav ei ole haiglasse sattunud ega surnud. Surnute arv põdenute kõrval on ikka väga madal.
Seega ei ole põhjust väga karta. Karda ainult juhul kui oled väga halva vormi ja tervisega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Jansseni vaktsiini saanutele