Esileht Pereelu ja suhted Tähelepanek

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Tähelepanek

Postitas:

Emaks saadakse aga isaksolemine tuleb osta.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 08:48; 29.06 10:01; 29.06 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vastab tõele. Ühiskondlikult ongi nii olnud kogu aeg, et naine kasvatab lapsi ja mees käib mammutit küttimas, et perel süüa oleks. No ja kui mees otse toidupoest mammutit oma järelkasvavale põlvkonnale ei too, siis tulebki oaraku elatise näol see mammut lapse ema pangakontole saata. Moodsad ajad.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 09:00; 30.06 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaks saadakse aga isaksolemine tuleb osta.

Sul jälle mingi järjekordne tüütu eit kaela peal, kes elatist nõuab we?
Aga eks ta vist nii on, et enam nii ei lubata nagu vanasti, et tegid valmis ja tõmbasid minema.
Ja käisid tegid tutipluti kui vahest meelde tuli.

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 09:21; 30.06 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa poolne elatis peaks katma kõik kulud mis ema lastele teeb või peab tegema. Paraku tuleb lisaks elatisele leida isal raha laste ülalpidamisele ka nendel nädalavahetusel, mis suhtluskorra kohaselt lapsed isaga on. Kui kahe lapse isa teenib põhitööga ühe tuhande ja temast ei ole ei ettevõtjat, it või turundustegelast, pole tal sisuliselt mingit õigust ühisele hooldusõigusele, sest kui ta tahab, et omal oleks riided seljas ja hambad suus, pole tal elatise maksmise kõrvalt isaks olemiseks enam aega- ta peab võtma kas lisatööd või minema välismaale. Seega oma elu uuesti alustamine ei tule isal niikuinii kõne allagi. Emad aga saavad näidata suhtumist, et “kui sa kooselu ajal ei teeninud, küll siis päev lahutust teenima hakkad”. Samas emad saavad riigilt laste pealt erinevaid toetusi, mida elatise väljamõistmisel ei arvestata.
Huvitav missugustel väärtustel põhinevat ühiskonda reformierakond luua tahtis? Läbinähtavalt on selleks “väärtuseks” raha ja suurenev tarbimine. Mida kõike skt heaks küll tööle ei panda.
Näiteks. Isa parandab lapse jalgratast. Esiteks raha kokkuhoiu mõttes, teiseks tekib lapsel huvi tehnika vastu, ta õpib sellest midagi. Kui isal enam aega ei ole, viib lastega koos elav emme lapse jalgratta remonditöökotta, makstes selle eest parimal juhul 30€ tunnis pluss varuosad. Küsimus kuidas see saab olla lapse huvides? Mida, milliseid oskusi laps siit peale tarbimise õpib?

+5
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 08:48; 29.06 10:01; 29.06 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt leidub inimene, kes süüdistab reformierakonda selles, et ta ei suuda oma laste emaga majanduslikke ja kasvatuslikke küsimusi läbi rääkida!? Tõepoolest, kogu maailm on su vastu!

Järelikult ei piisanud sellest ühe korra lapsega meisterdamisest, et laps oleks selgeks saanud kuidas ise oma ratast parandada. Ja tökotta viimise tulemus on ju see, et laps saab jälle rattaga sõita! Terves kehas terve vaim!

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega muidugi ema kasvatab last ainult õhust ja armastusest, tema saab sellise tühise asjaga nagu lapse kasvatamine hakkama lihtsalt sellepärast, et ta on naine, ilma rahata. Saab emaks ja elu on lill. Ainult vaesel mehel on jõle ränk elu, tema ei saa kohe üldse mitte kuidagi ja mitte midagi.

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emaks saadakse aga isaksolemine tuleb osta.

Kui raha on, eks sa siis osta. Aga miks sa ei kasuta siis rasedust vältivaid vahendeid? Kui kasutaksid, poleks vaja midagi osta. Oled väärt mees, hakatakse sinu käest ostma ja emad peavad peavad mõtlema, mida teha, et mees nõus oleks. Mehed on end nii odavaks mänginud, et peavad selle odavuse rahaga kinnimaksma.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütlen hoopis nii, et kui isaks kasvada ei suuda, siis on võimalik end pühapäevaisaks osta.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt leidub inimene, kes süüdistab reformierakonda selles, et ta ei suuda oma laste emaga majanduslikke ja kasvatuslikke küsimusi läbi rääkida!?

Mina tahan aga nende ema keeldub, sest ainsad tingimused on tema tingimused. Jah, reformierakonna jaoks kõlbab kõik majanduskasvu elavdamiseks. Pähh!

Järelikult ei piisanud sellest ühe korra lapsega meisterdamisest, et laps oleks selgeks saanud kuidas ise oma ratast parandada. Ja tökotta viimise tulemus on ju see, et laps saab jälle rattaga sõita! Terves kehas terve vaim!

Ja isa parandatud ratas on kuidagi kehvem lihtsalt sellepärast, et isa on ema poolt ärapõlatud isik? Päriselt, Perekooli käod on maailma kõige põlastusväärsem seltskond! Kahetsusväärne et sellised on üldse emaks saanud. Sellised naised oma poegi midagi tõelist oskavad mehi kasvatada ei suuda ja olgem ausad, ei tahagi. Perekooli kägudest emade poegadest tulevad pigem väga osavad manipulaatorid, kelle põhiline oskus on nahk üle kõrvade tõmmata. Isasid neist ei saa, midagi loovat nende kägude pojad oma lastele edasi ei anna. Maailmas pole leiutatud sõnavara, mida võiks siinsele seltskonnale omistada. Kui vulgaarsed inimesed kasutavad epiteetidena suguelundeid, siis perekooli kägude nimetamine suguelunditeks on suguelundite solvamine. Ptui!

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 08:48; 29.06 10:01; 29.06 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot a millega sa selle elatise maksmise kohustuse välja teenisid? Trukkisid vahepeal naabrinaist ja oma naine ei suutnud “mõistlik” olla selle juures ja läks minema? Või ei tulnud sa juba kooselu ajal mammutitega toime ja naisel viskas sinu ülalpidamine siibrisse?

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 09:00; 30.06 08:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lp Solvunud Suguelund, olen sunnitud Su tähelepanu juhtima tõigale, et oled ka ise täpselt samasugune Perekooli Kägu.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli käod on maailma kõige põlastusväärsem seltskond! Kahetsusväärne et sellised on üldse emaks saanud.

Tõesti, “kahju”.
Et pole emaks saanud.
Ja mis kõige hullem, ei saa ka kunagi.

Vähemalt nii ütles Punab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 09:21; 30.06 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei tundu inimene, kes oleks varasemas kooselus olnud hooliv, arvestav, heatahtlik.
Ma ei tea, miskipärast jääb sinust selline vingatsi mulje. No selline tunne, et sa pole iial rahul asjadega. Küll on kaste liiga kuum ja siis on kaste liiga külm. Naine ei oska õigesti nõusid pesta või on tal valed sõbrannad. Lapsed ei oska vait olla kui sina televiisorit vaatad ning üleüldse, mis on naisel nende iganädalaste saunaõhtute ja õlletamistega iniseda.
No ühesõnaga. Mulle sa jätad mulje mehest, kes peab naissugu madalamaks.
Noh – ratta putitamisest niipalju, et kuidas naine üldse teadis, et ratas vajab putitamist. Ja sina ei teadnud? Naine ei öelnud sulle või? Ega polegi naise asi selliseid asju sulle öelda. On sinu asi selliseid asju ISE märgata. No vestled lapsega ja tunned huvi. Näiteks oled sa uurinud, kas su lastel suusad ja uisud ja igasugune muu staff on olemas? Ja kui pole, äkki mõnel su sugulasel on just üle jäänud ja tahaks lahti saada? Või on just praegu soodusmüük kuskil üliodavalt.
Miskipärast mehed mõtlevad, et lapsed ongi naise probleem ja kui lastel on midagi vaja, küll siis naine tegeleb või ütleb mehele.
Aga ta pole enam sinu naine. Ta ei vastuta sinu tegemiste või tegemata jätmiste eest. Nii, et hoia ise silm peal, kas lapse ratas vajab putitamist või mitte.

NB! Minu lapse isa ka lubas lapse ratast putitada. Möödus nädal, möödus kaks. Tal aega pole, nii kiire kogu aeg. Kurtsin oma vennale rattamuret. Vend tegi samal õhtupoolikul lapse ratta korda, kusjuures õpetas last kah. Tegi nn rattahoolduse kiirkoolituse.
Mu vend on õpetanud last saagima ja puurima, korralikku lillekasti ehitama, kaasanud välikemmergu ehitamisse jne jne jne.
Lapse isa mängib heal juhul lapsega veidi telekamängu.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa on enda sissetulekust umbes 16 aastat igakuiselt 100 eurot eraldanud oma esiklapse kasvatamisse. Mina emana panen igal kuul sellele juurde ca 300 eurot, et laps söönuks saaks ja sooja katuse all elaks + erinevad suuremad ja väiksemad kulutused sünnipäevadele ja jõuludele, taskurahale, rõivastele, kooli- jm vaba aja üritustele, tehnikale jne jne. Ma enam ammu ei arvuta, mis lapse kasvatamine tegelikult maksab ja kas on õiglane, et ma need kulud alati üksi kannan, sest kui on tarvilik kulu, siis see tuleb teha. Kui mul kohe raha ei ole, siis tuleb seda juurde teenida või tuleb koguda või otsida soodsamaid lahendusi. Lapse isa isegi ei suhtle lapsega, sest eksnaine (s.o. mina) on ju süüdimatu väljapressija, kes on tekitanud elatist nõudes paksu verd ja noh, ega lapsega ei peagi pidevalt suhtlema, 100-eurone igakuine laekumine pangakontole peaks isa tundeid oma lapse vastu juba kinnitama piisavalt!

Selliseid mehi on Eestis palju. Nende jaoks on see isiklik solvang, et nad ei võigi lapsest eraldi elades ise otsustada, millal ja kuidas täpselt oma isikliku lapse kasvatamisse panustada. Pereelus ju võis, miks nüüd teisiti on?! Aga noh, see pagana eks, seesama, kellega laps valmis tehti, see on uss. Nõuab elatist, nõuab lapsega tegelemist! Ja mida sa minust õigupoolest tahad, ise nõudsid ju lahutust!
Jah, nõudsin, sest mees käis teistes naistes ja kodusesse ellu ei panustanud vabatahtlikult ei rahaliselt ega muul moel, ainult virises minu saamatuse ja oskamatuse üle last kasvatada, rahakulu planeerida ja kodu eest hoolitseda, last kasvatas ise vaid teda vaikseks kärkides.

Kui ta hakkas lisaks kõigele muule ka minu välimust kritiseerima, siis sai see abielu kiire lõpu. Kui kõiges muus võib tõesti jääda vaidlemisruumi (kodu korrashoid, lapse kasvatamine), siis oma naise sünnitusjärgne väljanägemine ja sellega toime tulemine on punane joon, millest üle ei astuta! Ükski naine ei saa sinna midagi parata, kui tema tütarlapselikult kitsas puus ja väike kikkis rind peale lapse sünnitamist muutub ümaramaks ja emalikumaks. Sa võid ju väga tahta, aga seda džinni enam pudelisse ei pista…

Jah, lahutus oli minu isikliku solvumise ja kibestumise manifest.

Kuid peale lahutust kanda lapse kasvatamiseks kulusid vaid saja euro jagu kuus (kuni aastani 2011 64 eurot) – see on puhas võit mehe jaoks. Mõelda, kui ta päriselt peaks oma last kasvatama, igapäevaselt, milline see rahaline kahju võiks sellisel juhul olla?! Aga ei, tema näeb seda kui eksnaise tulutut nuumamist, kunstküüned ja solaariumid, juunõu (eluski pole ma sellistele asjadele kulutanud, muideks). Ega siis raha puu otsas ei kasva, sa tänamatu rahaahne lehm! Ja ikka veel näed sa välja nagu teerulli all käinud roadkill!

Hiljuti lõpetas ta ka selle 100 euro kandmise. Et laps on ju täisealine ja mingu tööle, kui raha puudu jääb… Mis siis, et laps veel õpib. Kes see loll üldse aega koolipingis raiskab, kui isal oleks juba praegu võimalus 100 eurot kuus kokku hoida?!…
Mul on kuradi hea meel tõdeda, et see 100 eurot kuus ei tee mind rikkamaks ja selle puudumine vaesemaks. Saan toetada oma lapse haridusteed nii, et ta ei peaks hinge sees hoidmiseks kuskil kraavi viskama. Aga lapse isa ei saa enam iial seda noort inimest oma lapseks nimetada… Eks laps on aastatega üha enam minu nägu läinud ja saab hästi aru, miks mõned asjad on nii nagu nad on.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palusin lapse isal eelmisel kevadel lapse ratta kummid vahetada, sest need enam ei pidanud õhku. Selle kevade alguseks seda tehtud ei olnud, viisin ratta töökotta ja ei läinudki aastat aega – ratas sai sama päev tehtud. Mul on kõriauguni neist abipalvetest, mida ta kunagi ei täida. Mitu korda oleks viisakas paluda ja kui kaua on vaja oodata, et asi tehtud saaks? Mul kasvavad lapsed enne suureks, kui sellised üldsegi mitte kallid pisitööd isa poolt tehtud saavad, seega olen ammu loobunud temalt küsimast, pigem maksan spetsialistile. summad on mõistlikud ja töö kiire ning korralik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis emadel selle vastu olema peaks, kui isad kannaks mitu kilo 9 kuud kõhus ja lõpuks piinaga välja pressiks ja annaks rinda ka. Elagu edaspidi lapsega õhust ja armastusest ka veel, raha ärgu naiselt küsigu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa poolne elatis peaks katma kõik kulud mis ema lastele teeb või peab tegema.

Aga ei pea ju, see elatis, mis teil on kokku lepitud või määratud, ei pea katma kõiki kulutusi. See on kindel osa sinu sissetulekust, mille sa kulutaksid ka siis, kui te koos elaksite.Üle elatise miinimumi sinult ei võeta.

Paraku tuleb lisaks elatisele leida isal raha laste ülalpidamisele ka nendel nädalavahetusel, mis suhtluskorra kohaselt lapsed isaga on.

Meie ei tea, kui palju neid kordi kokku kuus ju tuleb ja kui neid tuleb kaks, ehk siis pooled, siis selles peaksite ka eksiga saama kokku leppida omavahel. Kui ei saa ja kompromiss pole võimalik, siis olete ja sööte need ühised nädalavahetused lihtsamalt ja odavamalt läbi ajades, ehk siis vastavalt teie (naine, lapsed, sina) elatavale elustandardile. Tavalisen elu ,teedki kartulit ja kastet või makarone hakklihaga, või muud sellist, lõbustustele ka palju kulutada ei saa, ise teate, mis saab ja mis ei. Igatahes mina ise olen oma lased nii üles kasvatanud ja sellepärast tean, mida räägin. Kinoskäik, metsas telkimine ja me ei küpsetanud mitte liha vaid vorste.

Kui kahe lapse isa teenib põhitööga ühe tuhande ja temast ei ole ei ettevõtjat, it või turundustegelast, pole tal sisuliselt mingit õigust ühisele hooldusõigusele, sest kui ta tahab, et omal oleks riided seljas ja hambad suus, pole tal elatise maksmise kõrvalt isaks olemiseks enam aega- ta peab võtma kas lisatööd või minema välismaale.

Sellepärast ära põe, kõik ei ole kunagi ettevõtjad ega ftööandjad. Kui su naine seda sulle ette heidab, siis on see naise viga ja ingumine, sest kas tema on ise ettevõtja? Neid, kes ei ole ettevõtjad, on meil ikka kordades rohkem ju.

Seega oma elu uuesti alustamine ei tule isal niikuinii kõne allag

Ja mida szee täpsemalt tähendab? Kas sa mõtled oma isikliku kodu soetamist, et sul oleks või saaks olema oma mingi kinnisvara? Või mõtled sa uue pere loomist, ka laste saamist? Kui seda, siis ma ütlen – see pole võimalik!!(nii mõelda), ja kui sa lapsi mõtled, siis see soov muudaks selle teema absurdseks ja mõttetuks juraks, sest sul on juba lapsed, kelle ülalpidamisega on probleemid.
Kui sa mõtled uut naist, siis ma probleemi ei näe, sest sa ei pea uut naist (isegi, kui sul saaks neid mitu olema) üldse ülal pidama, kuna nemad peavad seda ise tegema. Ja kui sa arvad, et sa peaksid mingil määralgi seda tegema, siis jällegi kaob selle teema mõte täiesti ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja isa parandatud ratas on kuidagi kehvem lihtsalt sellepärast, et isa on ema poolt ärapõlatud isik?

Mismõttes? Ise ju ütlesid, et isal ei olnud enam aega ratast parandada. No mis siis teha, laps tahab rattaga sõita, ise parandada ei oska, issil pole aega. No ei olegi muud teha, kui parandusse viia. Või oleksid sa eelistanud, et oleks see vana ratas prügikasti visatud ja uus ostetud ning isalt selleks raha küsinud?

Mida rohkem aega ise asju teha, seda vähem kulub raha. Mida vähem aega, seda rohkem tuleb sisse osta ehk seda rohkem kulub raha. See on ju elemntaarne. Kui ei meeldi, et ema viib ratta parandusse, siis leia see aeg ja paranda ise ratas ära korralikult.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olla piisavalt hea inimene võib ka mees saavutada koduse isa staatuse ja ema peab peret üleval. Tööl käimine on palju lihtsam kui koduse elu joones hoidmine. Aga kui sellega hakkama ei saa siis tuleb tõesti hoole asemel raha pakkuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Tähelepanek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.