Esileht Pereelu ja suhted Järeldus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Järeldus

Postitas:
Kägu

On inimesi, kes kes ei ole kunagi kellelegi “see inimene”, vaid üksnes ajutine kohatäide elus kuni paremat pole(aga varem või hiljem see parem leitakse), ülemineku- või plaasterkaaslane.

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see kohatäide, “vaatame mis saab”. Juba 18 a. Nüüd siis riskisin ka lõpuks ka lapsed teha (nooremaks ei jää meist keegi). Aga endiselt annan endale aru, et lastesaamise ja pereelu eest vastutan ise. Olen valmis selleks, et kui mees peaks päevapealt kaabut kergitama, siis head teed tal minna. Pole ta kunagi mulle lubanud, et heas ja halvas elupäevade lõpuni vaid niikaua kui tore on. Sellest järeldan, et ju siis siiani pole paremat ta teele ette sattunud. Aga pool elu veel ees, ei tea kunagi, mis tulevikus ette võib tulla.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see kohatäide, “vaatame mis saab”. Juba 18 a. Nüüd siis riskisin ka lõpuks ka lapsed teha (nooremaks ei jää meist keegi). Aga endiselt annan endale aru, et lastesaamise ja pereelu eest vastutan ise. Olen valmis selleks, et kui mees peaks päevapealt kaabut kergitama, siis head teed tal minna. Pole ta kunagi mulle lubanud, et heas ja halvas elupäevade lõpuni vaid niikaua kui tore on. Sellest järeldan, et ju siis siiani pole paremat ta teele ette sattunud. Aga pool elu veel ees, ei tea kunagi, mis tulevikus ette võib tulla.

18 aastat iga päeva õhtul konstateerida, et “täna ta ei läinudki” on paras piin. Iga päev vedada läbi ilma igasuguse kindlustundeta homse ees. Su lastel on vedanud, et selle kõige peale veel elus oled.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “mitte kunagi kellelegile” on natuke meelevaldne väide. Muidugi võib ju juhtuda, et järjepanu satutakse just selliste inimeste otsa või siis venib see ajutine kohatäitlus aastatepikkuseks(ja seetõttu ei teki võimalustki endalgi seda õiget leida). Olen ise olnud see kohatäide kuniks leiti parem, aga ma ei tea, kas muutus midagi mu ellusuhtumises või mul lihtsalt vedas, aga järgmisena leidsin end suhtes, kus olen see permanentne ja parim.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd siis riskisin ka lõpuks ka lapsed teha

Kas jälle mehe teadmata? Mees ikka ka teab, muidu on pettus.

Aga endiselt annan endale aru, et lastesaamise ja pereelu eest vastutan ise.

Mida ise vastutamine tähendab, ei küsi elatist või.

 

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jama.

Miks jama? Lihtsalt nii on, et mõned inimesed peaksid suhetest või nende tekkimisest eemale hoidma, vajadusel endas mõningaid eksistentsiks otseselt mittevajalikke soove ja vajadusi alla suruma, kui näiteks haiget saada ei taha.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On inimesi, kes kes ei ole kunagi kellelegi “see inimene”, vaid üksnes ajutine kohatäide elus kuni paremat pole(aga varem või hiljem see parem leitakse), ülemineku- või plaasterkaaslane.

Selge. Sa oled ajutine kohatäide! Sa oled ülemineku- või plaasterkaaslane. Varem või hiljem leitakse sinu asemele see õige inimene ja sinusugune plaasterkaaslane võib kuskil nurgas edasi kükitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks jama? Lihtsalt nii on, et mõned inimesed peaksid suhetest või nende tekkimisest eemale hoidma, vajadusel endas mõningaid eksistentsiks otseselt mittevajalikke soove ja vajadusi alla suruma, kui näiteks haiget saada ei taha.

Kas oled jälle mingi halav meesisend, kes siin varemgi on esinenud? Kes muudkui järjest kurdab, et tutvumisportaalis ainult vaalad ja krokodillid ja kui mõne normaalse (enda latist kõrgema tibi) leiab, siis see osutub taas kullakaevajaks?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks jama? Lihtsalt nii on, et mõned inimesed peaksid suhetest või nende tekkimisest eemale hoidma, vajadusel endas mõningaid eksistentsiks otseselt mittevajalikke soove ja vajadusi alla suruma, kui näiteks haiget saada ei taha.

Mis asja? Keegi ei pea midagi alla suruma, aga kes soovib, las surub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On inimesi, kes kes ei ole kunagi kellelegi “see inimene”, vaid üksnes ajutine kohatäide elus kuni paremat pole(aga varem või hiljem see parem leitakse), ülemineku- või plaasterkaaslane.

Joo vähem!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see kohatäide, “vaatame mis saab”. Juba 18 a. Nüüd siis riskisin ka lõpuks ka lapsed teha (nooremaks ei jää meist keegi). Aga endiselt annan endale aru, et lastesaamise ja pereelu eest vastutan ise. Olen valmis selleks, et kui mees peaks päevapealt kaabut kergitama, siis head teed tal minna. Pole ta kunagi mulle lubanud, et heas ja halvas elupäevade lõpuni vaid niikaua kui tore on. Sellest järeldan, et ju siis siiani pole paremat ta teele ette sattunud. Aga pool elu veel ees, ei tea kunagi, mis tulevikus ette võib tulla.

Tõesti masendav või tegelikult mitteusutav. Eriti see osa, et mees ainult otsib toredaid hetki – sul pole siis 18 aasta jooksul ühtegi (suuremat) tüli olnud? Ma arvan, et pigem mõni inimene on napisõnaline suurte lubadustega ja/või lihtsalt ei taha abielluda. Aga suhtes olla tahab ja saab sellega ka väga hästi hakkama. Tundub, et sina jällegi väga tahad, et ootad seda heas ja halvas lubadust ja milleigpärast materdad end sellega igapäevaselt.

Kõik me oleme külalised teiste eludes, ka need kes julgevad oma suurt armastust üksteisele sõnadega välja öelda. Iga hetk võib elu muutuda, aga et sa juba 18 aastat mingi kohatäide oled ja mees on pidevalt parema otsingul, seda küll ei usu. Ja kui sa ise enda kohta nii madalalt arvad, siis ma ei mõista, mis sind selles suhtes kinni on hoidnud?

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

18 aastat iga päeva õhtul konstateerida, et “täna ta ei läinudki” on paras piin. Iga päev vedada läbi ilma igasuguse kindlustundeta homse ees. Su lastel on vedanud, et selle kõige peale veel elus oled.

Pole siin mingit piina neil, kes on harjunud ainult endale lootma. Mina näiteks ei usalda kedagi nii palju, et heidaksin terve oma elu kellestki sõltuvusse, ikka peab olema mingi tagala(vara) juhuks kui kaaslane vehkat teeb(ka see, kes surmani truudust vannub).

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole siin mingit piina neil, kes on harjunud ainult endale lootma. Mina näiteks ei usalda kedagi nii palju, et heidaksin terve oma elu kellestki sõltuvusse, ikka peab olema mingi tagala(vara) juhuks kui kaaslane vehkat teeb(ka see, kes surmani truudust vannub).

Mõistlik inimene ei säti kunagi oma elu nii, et peaks kellestki sõltuma. See ometi ei tähenda seda, et lepitakse kaaslasega, kes sinust ei hooli. Täiesti erinevad asjad ju.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sa ise enda kohta nii madalalt arvad, siis ma ei mõista, mis sind selles suhtes kinni on hoidnud?

See, et ta ‘julges lapsed teha’?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin vaba ja vallaline, siis oli alati selline tagavara variant olemas, kellega välja minna, kui peikade nappus oli.  Arvasin, et saab sellest aru, et on vaid kohatäide – aga mingil hetkel hakkas dikteerima, et kellega võin väljas käia, kellega mitte – siis sai see suhe lõpetatud. Et ei suuda  ikka jääda sõbraks.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A miskipärast need inimesed ei oska ka ilma “kohatäitjate” elada.

Kes neist siis hale on?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ta kunagi mulle lubanud, et heas ja halvas elupäevade lõpuni vaid niikaua kui tore on. Sellest järeldan, et ju siis siiani pole paremat ta teele ette sattunud.

Loogiline ju, et minnakse lahku, kui enam tore ei ole. Mina ei ole ka elus kellelegi midagi sellist lubanud, et oleme koos surmani. Sellist asja ei saagi lubada. Ollakse koos, kuni koos on hea. Ilmselgelt ma ei ole koos inimesega, kellega mul hea pole. Minuarust oled imelik sina hoopis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen see “kohatäide”. Ei, ma ei nuta igal õhtul patja, et sellises suhtes olen. Miks siis olen? Sest mina olen hetkel õnnelik ja armastan teda. Muidu ma ju ei oleks suhtes.

Ja mul ongi napisõnaline mees, kes ei taha anda katteta lubadusi. Usun, et ta mingil määral armastab või vähemalt hoolib. Aga ma ei ole temas tekitanud selliseid tundeid, et voh, jätaks kõik ja tooks kuu ja tähed ka alla. Tema lubadus ongi, et on niikaua minuga, kuni tore on. Kui ei ole, läheme laiali.

Ja eks alguses oli veidi kurb, aga samas niikaua kui ta näitab, et hoolib ja mina teda armastan, siis on täitsa ok suhe. Lihtsalt olen oma ja laste elu kindlustanud teadmises, et peame ise hakkama saama juhuks kui isa astub kõrvale.

Jah, ta soovis neid lapsi ja lahkumineku korral ilmselt jääks neile isaks ja ka finantstoeks ka edasi, lihtsalt olen tagala kindlustanud selleks juhtumiks, kui laste isa peaks koos minuga üle parda heitma ka oma lapsed. Sest olen kõrvalt näinud olukordi, kus nii toimetavad mehed, kelle ellu lõpuks “see õige” astub. Unustusse vajuvad endine naine, ühised lapsed kui ka “enne õiget” võetud kohustused.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A miskipärast need inimesed ei oska ka ilma “kohatäitjate” elada. Kes neist siis hale on?

Hämmastavalt alatu tegevus salaja lapse muretsemiseks.  Ei ole sellest kunagi aru saanud, õigeks pidanud, ja ei hakka ka pidama.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja eks alguses oli veidi kurb, aga samas niikaua kui ta näitab, et hoolib ja mina teda armastan, siis on täitsa ok suhe. Lihtsalt olen oma ja laste elu kindlustanud teadmises, et peame ise hakkama saama juhuks kui isa astub kõrvale.

Seda teevad ju teised samuti.

On sul madal enesehinnang või miks selline veider jutt? Ta on sul ainus mees elus?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kellelegi kindlasti oled sina see suur unistus, aga ilmselt jäävad need tegelased kaugelt sinu latist allapoole. Kellel on seda kindlustunnet vaja, võtab lihtsalt oma skaalast allapoole kaaslase ja on siis omadega rahul. Aga kas see ilmtingimata tagab suurema õnne? Äkki pigem võtaks 8/10 ägeda kaaslase mõneks ajaks kui kutsikasilmadega järgi lontiva 3/10 eluks ajaks. Ja noh, ideaalis jääks see 8/10 ka sinust vaimustusse, aga selleks peab ise pingutama, et samuti 8/10 olla. (See väljamõeldud skaala ei sõltu välimusest!)

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest olen kõrvalt näinud olukordi, kus nii toimetavad mehed, kelle ellu lõpuks “see õige” astub. Unustusse vajuvad endine naine, ühised lapsed kui ka “enne õiget” võetud kohustused.

Jah, ja kas tead kuipaljud nendest meestest on vandunud oma sellele üle parda heidetud naisele just mõni aeg tagasi, et tema on “see õige” ja neile vbl isegi kuu ja tähed hetkeks taevast alla toonud…..mõne mehe/naise elus on neid “õigeid” õite palju ja lubaduste andmine käib väga kergesti. Ma usun, et su mees tegelikult armastab sind rohkem, kui sa aimata oskad….

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen see “kohatäide”. Ei, ma ei nuta igal õhtul patja, et sellises suhtes olen. Miks siis olen? Sest mina olen hetkel õnnelik ja armastan teda. Muidu ma ju ei oleks suhtes.

Ja mul ongi napisõnaline mees, kes ei taha anda katteta lubadusi. Usun, et ta mingil määral armastab või vähemalt hoolib. Aga ma ei ole temas tekitanud selliseid tundeid, et voh, jätaks kõik ja tooks kuu ja tähed ka alla. Tema lubadus ongi, et on niikaua minuga, kuni tore on. Kui ei ole, läheme laiali.

Ja eks alguses oli veidi kurb, aga samas niikaua kui ta näitab, et hoolib ja mina teda armastan, siis on täitsa ok suhe. Lihtsalt olen oma ja laste elu kindlustanud teadmises, et peame ise hakkama saama juhuks kui isa astub kõrvale.

Jah, ta soovis neid lapsi ja lahkumineku korral ilmselt jääks neile isaks ja ka finantstoeks ka edasi, lihtsalt olen tagala kindlustanud selleks juhtumiks, kui laste isa peaks koos minuga üle parda heitma ka oma lapsed. Sest olen kõrvalt näinud olukordi, kus nii toimetavad mehed, kelle ellu lõpuks “see õige” astub. Unustusse vajuvad endine naine, ühised lapsed kui ka “enne õiget” võetud kohustused.

Sa elad täpselt minu elu. Minul on ka nii, et need mehed, kes mulle mingitki pinget pakuvad, minusse kunagi ülemäära armunud pole olnud. Aga inimesega, keda ma ise ei armasta, ma ka peret luua ei suuda. Seega naudid hetke, loodad pikas perspektiivis iseenesele. Meil on seni kooselu 15 aastat kestnud ja kolm last juba üsna kaelakandvad, Ma mõtlen, et niimoodi on mõneti lihtsamgi elada, et ei ole kaaslasele kogu aeg mingeid suuri ootuseid ja seega pole ka pettumusi. Pigem on meeldivaid üllatusi. Minu mees on ka napisõnaline ja katteta lubadusi ei jaga. Eks kunagi oli tõesti enesest kahju, et oleks tahtnud ka korra elus tunda, et keegi on sinusse tõepoolest kõrvuni armunud, aga tõttöelda minu praeguses vanuses oleks see võibolla juba kergelt ahistav.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks jama? Lihtsalt nii on, et mõned inimesed peaksid suhetest või nende tekkimisest eemale hoidma, vajadusel endas mõningaid eksistentsiks otseselt mittevajalikke soove ja vajadusi alla suruma, kui näiteks haiget saada ei taha.

Kas oled jälle mingi halav meesisend, kes siin varemgi on esinenud? Kes muudkui järjest kurdab, et tutvumisportaalis ainult vaalad ja krokodillid ja kui mõne normaalse (enda latist kõrgema tibi) leiab, siis see osutub taas kullakaevajaks?

Üks kägu jah siin kasutab sõna plaastersuhe. Olen seda mitmes teemas kohanud. Järelikult see sama mees.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kägu jah siin kasutab sõna plaastersuhe. Olen seda mitmes teemas kohanud. Järelikult see sama mees.

Jaa, korduvalt on kurtnud, et kas tõesti pean oma soovid ja vajadused alla suruma (loe: ei saagi siis imeilusat tibi, kuigi endal pole midagi vastu pakkuda). Kas tõesti on elu nii kohutavalt ebaõiglane, iga mehe õigus on ju saada sale, tunduvalt noorem ja ilusam tibi. Ole ise tasemel ja saad ka parema naise, ütleks selle peale. Kui ise oled saamatu šovinistlike vaadetega töll, kellel on ainult nõudmised, siis ei saa jah seda sinu mõistes “normaalset” naist, kes sinusse veel kõrvuni armunud ka oleks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kägu jah siin kasutab sõna plaastersuhe. Olen seda mitmes teemas kohanud. Järelikult see sama mees.

Jaa, korduvalt on kurtnud, et kas tõesti pean oma soovid ja vajadused alla suruma (loe: ei saagi siis imeilusat tibi, kuigi endal pole midagi vastu pakkuda). Kas tõesti on elu nii kohutavalt ebaõiglane, iga mehe õigus on ju saada sale, tunduvalt noorem ja ilusam tibi. Ole ise tasemel ja saad ka parema naise, ütleks selle peale. Kui ise oled saamatu šovinistlike vaadetega töll, kellel on ainult nõudmised, siis ei saa jah seda sinu mõistes “normaalset” naist, kes sinusse veel kõrvuni armunud ka oleks.

Unistamine on keelatud? Mul näiteks kama, mida teine inimhing mõtleb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unistamine on keelatud? Mul näiteks kama, mida teine inimhing mõtleb.

Unista siis omaette, aga ära pärast hala. Seda see teemaalgataja ju teeb. Ei ole vaja halada, et ka sellel teisel inimhingel on sinust kama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kägu jah siin kasutab sõna plaastersuhe. Olen seda mitmes teemas kohanud. Järelikult see sama mees.

Jaa, korduvalt on kurtnud, et kas tõesti pean oma soovid ja vajadused alla suruma (loe: ei saagi siis imeilusat tibi, kuigi endal pole midagi vastu pakkuda). Kas tõesti on elu nii kohutavalt ebaõiglane, iga mehe õigus on ju saada sale, tunduvalt noorem ja ilusam tibi. Ole ise tasemel ja saad ka parema naise, ütleks selle peale. Kui ise oled saamatu šovinistlike vaadetega töll, kellel on ainult nõudmised, siis ei saa jah seda sinu mõistes “normaalset” naist, kes sinusse veel kõrvuni armunud ka oleks.

Unistamine on keelatud? Mul näiteks kama, mida teine inimhing mõtleb.

Mingi heietis on ju see unistamise jutt samamoodi nagu pidev kaaslase otsimine ja plaastersuhetes olemine ja üleüldine kaeblemine, miks kedagi ei leia. Kui ei leia, tuleb olla üksi ja sellega rahul nagu paljud on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unistamine on keelatud? Mul näiteks kama, mida teine inimhing mõtleb.

Mehike jälle kommenteerimas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Järeldus