Esileht Pereelu ja suhted Järeldus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Järeldus

Postitas:
Kägu

Unistamine on keelatud? Mul näiteks kama, mida teine inimhing mõtleb.

Mehike jälle kommenteerimas.

Naiseke hoopis!

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi heietis on ju see unistamise jutt samamoodi nagu pidev kaaslase otsimine ja plaastersuhetes olemine ja üleüldine kaeblemine, miks kedagi ei leia. Kui ei leia, tuleb olla üksi ja sellega rahul nagu paljud on.

Mis siis? Mul pole ühte jalga ja unistan käimisest.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama mees jah.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama mees jah.

Saa üle juba, krt nii pikalt.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Huviline

Olen see “kohatäide”. Ei, ma ei nuta igal õhtul patja, et sellises suhtes olen. Miks siis olen? Sest mina olen hetkel õnnelik ja armastan teda. Muidu ma ju ei oleks suhtes.

Ja mul ongi napisõnaline mees, kes ei taha anda katteta lubadusi. Usun, et ta mingil määral armastab või vähemalt hoolib. Aga ma ei ole temas tekitanud selliseid tundeid, et voh, jätaks kõik ja tooks kuu ja tähed ka alla. Tema lubadus ongi, et on niikaua minuga, kuni tore on. Kui ei ole, läheme laiali.

Ja eks alguses oli veidi kurb, aga samas niikaua kui ta näitab, et hoolib ja mina teda armastan, siis on täitsa ok suhe. Lihtsalt olen oma ja laste elu kindlustanud teadmises, et peame ise hakkama saama juhuks kui isa astub kõrvale.

Jah, ta soovis neid lapsi ja lahkumineku korral ilmselt jääks neile isaks ja ka finantstoeks ka edasi, lihtsalt olen tagala kindlustanud selleks juhtumiks, kui laste isa peaks koos minuga üle parda heitma ka oma lapsed. Sest olen kõrvalt näinud olukordi, kus nii toimetavad mehed, kelle ellu lõpuks “see õige” astub. Unustusse vajuvad endine naine, ühised lapsed kui ka “enne õiget” võetud kohustused.

Sa elad täpselt minu elu. Minul on ka nii, et need mehed, kes mulle mingitki pinget pakuvad, minusse kunagi ülemäära armunud pole olnud. Aga inimesega, keda ma ise ei armasta, ma ka peret luua ei suuda. Seega naudid hetke, loodad pikas perspektiivis iseenesele. Meil on seni kooselu 15 aastat kestnud ja kolm last juba üsna kaelakandvad, Ma mõtlen, et niimoodi on mõneti lihtsamgi elada, et ei ole kaaslasele kogu aeg mingeid suuri ootuseid ja seega pole ka pettumusi. Pigem on meeldivaid üllatusi. Minu mees on ka napisõnaline ja katteta lubadusi ei jaga. Eks kunagi oli tõesti enesest kahju, et oleks tahtnud ka korra elus tunda, et keegi on sinusse tõepoolest kõrvuni armunud, aga tõttöelda minu praeguses vanuses oleks see võibolla juba kergelt ahistav.

Ma hästi ei mõista.

Miks te mõlemad arvate, et olete kohatäited, mitte tavalised elukaaslased? Mis ühte teisest eristab?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma hästi ei mõista. Miks te mõlemad arvate, et olete kohatäited, mitte tavalised elukaaslased? Mis ühte teisest eristab?

Novott, ma mõtlen sama selle kirjutaja puhul. Minu meelest täiesti tavaline normaalne suhe. Enamikel ilmselt nii.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama mees jah.

Tundub, et sina ei saa üle, kui sa sellist teksti ajad.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama mees jah.

Tundub, et sina ei saa üle, kui sa sellist teksti ajad.

Pole ajanud. Ainult vastanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma hästi ei mõista.

Miks te mõlemad arvate, et olete kohatäited, mitte tavalised elukaaslased? Mis ühte teisest eristab?

Armastus versus hoolimine erinevus. Armastades oled kurb, võibolla isegi murtud, kui kaaslasest ilma jääd. Hoolides mõtled, et kuidas tal läheb, aga mingit suurt kurvastust ei tunne, kui elud eraldi edasi lähevad. Ega seal mingit muud vahet ei olegi kui see, et tahaks ju olla korragi elus kellegi sügava armastuse objekt. Aga iseenesest pika kooselu perspektiivis polegi vahet. Ühel juhul lihtsalt on antud lubadusi, et plaanitakse pikka ühist elu. Teisel juhul mingeid lubadusi ei ole, mistõttu peab olema pidevalt tagataskus plaan, kuhu kolida, kui kooselu ühel hetkel läbi saab. Muidugi kuna lubadused tänapäeval eriti ei kehti, siis reaalsuses peab see plaan B olema ka teistsuguses suhtes. Erinevus on veidi ka enesehinnangus. On raske ülikõrget enesehinnangut omada kui tead, et sa ei ole elu jooksul suutnud kelleski suurt kiindumust tekitada.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ajutine kohatäide elus kuni paremat pole(aga varem või hiljem see parem leitakse),

Vaat mina ei usu, et absoluutselt iga selline “kohatäite” pidaja kindlasti varem või hiljem selle õige ka leiab. Kui osa inimesi on “määratud” ainult kohatäitena elama, siis kindlasti on terve hulk ka neid, kes iial “seda õiget” ei leiagi.

Teiseks, Perekoolist võib lugeda, et mitteabiellumise peamine argument on, et kui enam ei meeldi, saab lihtsalt minema kõndida. See siis ilmselt tähendab, et vabaabielu ongi lihtsalt kohatäitesuhe.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma hästi ei mõista. Miks te mõlemad arvate, et olete kohatäited, mitte tavalised elukaaslased? Mis ühte teisest eristab?

Novott, ma mõtlen sama selle kirjutaja puhul. Minu meelest täiesti tavaline normaalne suhe. Enamikel ilmselt nii.

Tavalises suhtes inimesed ei ütle teisele poolele pidevalt, et eriti ei viitsigi koos olla, aga kui paremat pole, siis ju võib kah. Aga ikkagi tuleb arvestada, et kui parem tekib, lähen päevapealt. Täitsa uskumatu ikka, millega inimesed lepivad.

Loomulikult ei maksa ka lubadused ja armastus suur midagi, kui keegi parem silmapiiril, aga no selline suhe, kus mees annab teada, et hakkab kohe astuma, kui enam tore pole…mu meelest on see psühhoterror ja austuse puudumine. Või siis on mees autist. Need võivad samuti olla kristalselt ausad.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Või siis on mees autist. Need võivad samuti olla kristalselt ausad.

Minu mees on päris kindlasti mingil määral kusagil autismispektri serval. Ja seda mitte ainult selle ühe tunnuse alusel otsustades.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On raske ülikõrget enesehinnangut omada kui tead, et sa ei ole elu jooksul suutnud kelleski suurt kiindumust tekitada.

Küsimus on ikkagi, milles siin kirjeldatud perede puhul vahe seisneb. Sest lugedes jääb mulje, et mehed on pühendunud, pered loonud (vast siis ka kodud ühised ehitatud/ostetud)
Ei saanud aru, et need mehed otseselt ise on öelnud neid sõnu: “Ma ei armasta sind, olen sinuga, sest pole paremat leidnud”
Abielupelgurid küll, aga milles ülejäänud vahe seisneb? Miks need naised arvavad, et neid ei armastata?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaat mina ei usu, et absoluutselt iga selline “kohatäite” pidaja kindlasti varem või hiljem selle õige ka leiab.

Ja mõni ei leia mitte õiget, vaid noorema. Uus suhe on ikka erutavam kui vana ja rutiinseks muutunu, midagi keelatut teha annab ka veel kirele vunki juurde ja nii ta läheb. Muidugi võib järgmine suhe osutuda püsivamaks, kui noor neiu ise seda ära ei vussi, kuna selleks ajaks, kui vanamehel noorest näkist kõrini saab (kui üldse saab), võib ta olla juba liiga päss, et lihaturul konkurentsivõimeline olla (ei kehti muidugi mingite miljonäride vms puhul).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi võib järgmine suhe osutuda püsivamaks, kui noor neiu ise seda ära ei vussi, kuna selleks ajaks, kui vanamehel noorest näkist kõrini saab (kui üldse saab), võib ta olla juba liiga päss, et lihaturul konkurentsivõimeline olla (ei kehti muidugi mingite miljonäride vms puhul).

Tavaliselt noor neiu laseb ikka mingil ajal ise jalga, kui ta just eriline tont ei ole, keda omavanused ei taha.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muidugi võib järgmine suhe osutuda püsivamaks, kui noor neiu ise seda ära ei vussi, kuna selleks ajaks, kui vanamehel noorest näkist kõrini saab (kui üldse saab), võib ta olla juba liiga päss, et lihaturul konkurentsivõimeline olla (ei kehti muidugi mingite miljonäride vms puhul).

Tavaliselt noor neiu laseb ikka mingil ajal ise jalga, kui ta just eriline tont ei ole, keda omavanused ei taha.

Naised ei lähe mehe ja puudega laste juurest vabatahtlikult. Enamasti on põhjuseks vägivald, süvenev alkoholism, aga enne mõistuse kojutulekut on noorus läinud. Kullakaevajad lasevad jalga vanuse tõttu.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised ei lähe mehe ja puudega laste juurest vabatahtlikult.

Kust see puudega lapse teema siit tuli nüüd? Jutt oli vanameestest, kes vana naise noorema pärast maha jätavad. Seda teevad paljud. Aga tavaliselt lasevad need noored naised jalga, kui just jubedad tondid pole. Puudega lapsi suuremal osal naistest ka pole. Kui sinu arust on, siis on ju see jutt täitsa tõsi, et vana mehega ei tasu lapsi teha, puudega laste võimalus kasvab.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naised ei lähe mehe ja puudega laste juurest vabatahtlikult.

Kust see puudega lapse teema siit tuli nüüd? Jutt oli vanameestest, kes vana naise noorema pärast maha jätavad. Seda teevad paljud. Aga tavaliselt lasevad need noored naised jalga, kui just jubedad tondid pole. Puudega lapsi suuremal osal naistest ka pole. Kui sinu arust on, siis on ju see jutt täitsa tõsi, et vana mehega ei tasu lapsi teha, puudega laste võimalus kasvab.

Kui naine meest armastanud on siiralt, ei jäta teda vanuse pärast maha. See, mida sina tahad öelda, ei kehti enamiku normaalsete naiste kohta.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Celine Dion ja Rene Angelil. Polnud armastus? Keegi ei kahtle, et oli, ja vanusevahe üüratu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui naine meest armastanud on siiralt, ei jäta teda vanuse pärast maha. See, mida sina tahad öelda, ei kehti enamiku normaalsete naiste kohta.

Normaalne naine ei soovigi vanameest. Vanu mehi võtavad need, keda omaealised ei taha või kes loodavad raha saada. Nii see paraku on.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalne naine ei soovigi vanameest. Vanu mehi võtavad need, keda omaealised ei taha või kes loodavad raha saada. Nii see paraku on.

Normaalne naine võtab selle, keda armastab.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Celine Dion ja Rene Angelil. Polnud armastus? Keegi ei kahtle, et oli, ja vanusevahe üüratu.

Erandeid on alati, ma räägin üldiselt. Aga eks Angeli puhul oli algselt ka siiski omakasu mängus. Tal oli võimalus Dioni karjääri upitada. Oleks ta olnud suvaline vanamees, ei oleks seda suhet ehk tekkinudki.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Erandeid on alati, ma räägin üldiselt. Aga eks Angeli puhul oli algselt ka siiski omakasu mängus. Tal oli võimalus Dioni karjääri upitada. Oleks ta olnud suvaline vanamees, ei oleks seda suhet ehk tekkinudki.

Suhte tekkimine võis olla tagamõttega, hilisem oli ilus. Kehakeel oli imeilus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingilt pinnalt peab see armastus ka arenema hakkama. Naine, kellel on valida, ei hakka vana mehe lähenemiskatseid kaalumagi. Kui aga pole valida, siis võtab, mis ta saab. Või siis kaalub kasu vanuse üles. Tihtipeale suhtes olles siiski saadakse aru, et vanusevahel on oma miinused ja lastakse jalga, kui vähegi midagi valida on.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dioni jaoks ei olnud nii ilus. Nüüd on õitsvas eas lesk.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dioni jaoks ei olnud nii ilus. Nüüd on õitsvas eas lesk.

Oli ikka ilus, sest armastust kogeda on imeilus.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingilt pinnalt peab see armastus ka arenema hakkama. Naine, kellel on valida, ei hakka vana mehe lähenemiskatseid kaalumagi. Kui aga pole valida, siis võtab, mis ta saab. Või siis kaalub kasu vanuse üles. Tihtipeale suhtes olles siiski saadakse aru, et vanusevahel on oma miinused ja lastakse jalga, kui vähegi midagi valida on.

Väga paljud kaunitarid on Tallinna tänavatel nõksa vanema mehega, kindlasti on neil rohkem valida.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga paljud kaunitarid on Tallinna tänavatel nõksa vanema mehega, kindlasti on neil rohkem valida.

Suva vanamehega ikka ei ole. Aga eriti vene neiud armastavad ennast müüa.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suva vanamehega ikka ei ole. Aga eriti vene neiud armastavad ennast müüa.

Kas sul endal on samaealine mees või müüd hoopis ennast?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sul endal on samaealine mees või müüd hoopis ennast?

Mul on samaealine mees. Ennast müüa vajadust ei ole, teenin ise piisavalt. 20 aastat vanemat meest kindlasti ei sooviks, eriti kui tal on veel mingi koorem kaelas eelnevast.

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Esileht Pereelu ja suhted Järeldus