Esileht Pereelu ja suhted Järeldus

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Järeldus

Postitas:
Kägu

Mul on samaealine mees. Ennast müüa vajadust ei ole, teenin ise piisavalt. 20 aastat vanemat meest kindlasti ei sooviks, eriti kui tal on veel mingi koorem kaelas eelnevast.

Meeldiv kuulda, et pole vanamehel endale taha lasknud keerata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli ikka ilus, sest armastust kogeda on imeilus.

Oleks veidi noorema mehe võtnud, oleks seda idülli kauem nautida saanud. Nüüd on enneaegu vananenud, näeb välja nagu 70+. Kurb on vaadata teda ja ise sellist saatust küll ei sooviks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli ikka ilus, sest armastust kogeda on imeilus.

Oleks veidi noorema mehe võtnud, oleks seda idülli kauem nautida saanud. Nüüd on enneaegu vananenud, näeb välja nagu 70+. Kurb on vaadata teda ja ise sellist saatust küll ei sooviks.

Aga sellele kommentaarile tsiteeriks seda vastust, millega nõus pole

Mingilt pinnalt peab see armastus ka arenema hakkama. Naine, kellel on valida, ei hakka vana mehe lähenemiskatseid kaalumagi. Kui aga pole valida, siis võtab, mis ta saab. Või siis kaalub kasu vanuse üles

On loomulikult naisi, kes valivad, sest tundeid pole. Valib värvi, aegumiskuupäeva jm järgi. Kui mees meeldib, siis see ei loe, et nooremad mehed huvitatud on. Kirg, iha, tunded kaaluvad üles teiste huvi. Isegi kui see on kirg raha vastu, aga mitte sugugi kõik mehed pole rikkurid ja naisi on neil alati. Armastuse kaotus muudabki inimest, kes on lähedase matnud, see teab. Ta ju ei saanud valida rahast olenemata, et armastatu elaks. Mõtlemist ei ole võimalik muuta, sellepärast valijad ei mõistagi armastuse tähendust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On loomulikult naisi, kes valivad, sest tundeid pole. Valib värvi, aegumiskuupäeva jm järgi. Kui mees meeldib, siis see ei loe, et nooremad mehed huvitatud on. Kirg, iha, tunded kaaluvad üles teiste huvi. Isegi kui see on kirg raha vastu, aga mitte sugugi kõik mehed pole rikkurid ja naisi on neil alati

Ilus jutt, aga tegelikult on alati nii, et kui räägitakse, et vanus on ainult number ja loeb armastus, siis vanad mehed ei armu kunagi vanadesse naistesse, ikka noored neiud on need ihaldusobjektid. Ja ei taha tegelikult noor naine vana meest, aga lõpuks võidab ikka loodus: mehed tahavad noorust ja välimust, naised raha. Nii on see evolutsiooniliselt välja kujunenud võimalikele järglastele mõeldes. Vaestel meestel ei ole alati palju naisi. Kui on vaene mees, peab olema midagi muud pakkuda, näiteks kunstnikud või luuletajad on andekad. Aga tavaline mees, kes on vaene ja vana, peab nendest noortest naistest suu puhtaks pühkima.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On loomulikult naisi, kes valivad, sest tundeid pole. Valib värvi, aegumiskuupäeva jm järgi. Kui mees meeldib, siis see ei loe, et nooremad mehed huvitatud on. Kirg, iha, tunded kaaluvad üles teiste huvi. Isegi kui see on kirg raha vastu, aga mitte sugugi kõik mehed pole rikkurid ja naisi on neil alati

Ilus jutt, aga tegelikult on alati nii, et kui räägitakse, et vanus on ainult number ja loeb armastus, siis vanad mehed ei armu kunagi vanadesse naistesse, ikka noored neiud on need ihaldusobjektid. Ja ei taha tegelikult noor naine vana meest, aga lõpuks võidab ikka loodus: mehed tahavad noorust ja välimust, naised raha. Nii on see evolutsiooniliselt välja kujunenud võimalikele järglastele mõeldes. Vaestel meestel ei ole alati palju naisi. Kui on vaene mees, peab olema midagi muud pakkuda, näiteks kunstnikud või luuletajad on andekad. Aga tavaline mees, kes on vaene ja vana, peab nendest noortest naistest suu puhtaks pühkima.

Ei tea. Minu mees on minust 18a vanem ja palgatööline. Armastan teda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea. Minu mees on minust 18a vanem ja palgatööline. Armastan teda.

Jah, võib juhtuda. Kui pole erilist välimust, et omaealist meest saada, siis loomulikult parem kui mitte midagi. Ja võib ka armastus tekkida.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea. Minu mees on minust 18a vanem ja palgatööline. Armastan teda.

Jah, võib juhtuda. Kui pole erilist välimust, et omaealist meest saada, siis loomulikult parem kui mitte midagi. Ja võib ka armastus tekkida.

Pean end kenaks. Kõigile ei peagi meeldima, kindlasti on neid, kellele olen inetu. Armastus 1. Silmapilgust ja see loeb mulle rohke kui muu. Minu meelest on alatu teise õnne maha teha, pole kunagi kedagi halvustanud nende partneri valiku tõttu ja seni keegi mind.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Järeldus