Esileht Ajaviite- ja muud jutud Järgmine oravate häbiväärne temp

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Järgmine oravate häbiväärne temp

Postitas:
Kägu

Kas selliste lugude varjamiseks peabki valitsust kangutama
https://www.postimees.ee/6759203/otsepilt-ja-blogi-ttu-rektor-aaviksoo-raakis-miks-ta-petuskeemi-varjas

+8
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Helme ja Aaviksoo peaksid uue partei looma, nad on nii sarnansed. Partei nimi on “Mul on alati õigus, mina ei eksi kunagi”. Pole siin oravatega miskit pistmist, Helme ja Aaviksoo toimivad väga sarnaselt.

+23
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uskumatu lugu taas, pettus, pettuse otsa.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Ricci

Ja mis oravad siia puutuvad? Aaviksoo on Isamaa liige.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kohutavalt loll on teemaalgataja?

+20
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust oravad mängu tulevad?

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Helme ja Aaviksoo peaksid uue partei looma, nad on nii sarnansed. Partei nimi on “Mul on alati õigus, mina ei eksi kunagi”. Pole siin oravatega miskit pistmist, Helme ja Aaviksoo toimivad väga sarnaselt.

Too mõni sarnasus, ole hea. Millal siis Helmed (projekti)rahadega skeemitasid ja millal selle kohta pressikonverentsil valetasid?
Aitäh.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

millal selle kohta pressikonverentsil valetasid?

Helme pressikonverentsil valetamise kohta piisab kergest guugeldamisestki.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis oravad? Aavikso ja Veinthal on Isamaast, ekre vennasparteist?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas selliste lugude varjamiseks peabki valitsust kangutama

https://www.postimees.ee/6759203/otsepilt-ja-blogi-ttu-rektor-aaviksoo-raakis-miks-ta-petuskeemi-varjas

Kuivõrd Aaviksoo on tihedalt seotud ühe koalitsioonierakonnaga (EKRE valitsuspartneri Isamaaga), siis põhimõtteliselt võiks ta ametist kangutuda küll jah.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mis oravad siia puutuvad? Aaviksoo on Isamaa liige.

Oravate kisa oli kõige kõvem, kui Helmed selle ülikooli teemaks võtsid, nii puutubki. Küllap said ka oravad osa europähkliabist.

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oravate kisa oli kõige kõvem, kui Helmed selle ülikooli teemaks võtsid, nii puutubki. Küllap said ka oravad osa europähkliabist.

Kus ja mis asjaoludel TTÜ EKRE’le jalgu jäänud on? Ma olen selle vist maha maganud.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus ja mis asjaoludel TTÜ EKRE’le jalgu jäänud on? Ma olen selle vist maha maganud.

Ülikoolid üldiselt olid ju teemaks.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa leidsid selle sarjast “Faktikontroll”. Mine loe presidendi teemast selle kohta. Aga kui tahad “oma peaga mõelda”, siis muidugi ära loe. Veel on võimalik lugeda Faktikontrolli kommentaariumist üht analüüsi. Kuid oma peaga mõtlejail pole seda muidugi vaja.

Aga millal nad rahadega skeemitasid?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa leidsid selle sarjast “Faktikontroll”. Mine loe presidendi teemast selle kohta. Aga kui tahad “oma peaga mõelda”, siis muidugi ära loe. Veel on võimalik lugeda Faktikontrolli kommentaariumist üht analüüsi. Kuid oma peaga mõtlejail pole seda muidugi vaja.

Aga millal nad rahadega skeemitasid?

Oh, ta ennegi valetanud pressikonverentsil, Kuusiku saaga tuleb esimesena meelde.

Rahadega skeemitamised: Helme mõisaehitus, pojakese stringid ja kuri raamatupidajatädi. 🙂

Aga kas Helmed peavad tingimata kõik kuritegevuse liigid isiklikult järgi proovima või mida sa küsida tahtsidki?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh, ta ennegi valetanud pressikonverentsil, Kuusiku saaga tuleb esimesena meelde.

Mida ta seal valetas?

Rahadega skeemitamised: Helme mõisaehitus, pojakese stringid ja kuri raamatupidajatädi.

Mõisa asjus palun mingit vettpidavat selgitust. Aga juhuslikult firma tsekkide hulka sattunud isiklik ost (või tõesti arvad, et Helme tahtis kümmet eurot varastada?) on sinu arvates võrdne aastaid kestnud maksumaksja raha varastamisega sadade tuhandete kaupa? Kas sul nagu reaalsustaju üldse ei ole?
Kui Martini kohta muud tõesti käiata ei ole kui aastast aastasse see stringiasi (erafirmas!), siis on ta kahtlemata kõige õigem mees poliitikute seas üldse! Nii et aitäh selle stringimeenutuse eest nüüd ja edaspidi. Arvatavasti jääb see ka ainsaks, mida iial välja käia saab.
Ajakirjanduse valede eest pole muidugi keegi kaitstud.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oravad juba süüdi milles iganes väljas särab päike oravad süüdi, väljas sajab vihma jälle oravad süüdi. Kui s laps koolis kahe saab kas siis ka oravad süüdi? Ikka.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oravad juba süüdi milles iganes väljas särab päike oravad süüdi, väljas sajab vihma jälle oravad süüdi. Kui s laps koolis kahe saab kas siis ka oravad süüdi? Ikka.

Eiei, sa oled valesti aru saanud, osta prillid. Ekre on süüdi.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt nii, sa Ernitsa artiklit ei lugenud või?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui kohutavalt loll on teemaalgataja?

Kusjuures väga paljud on nii rumalad. Neid on meeletult palju ja nad ei saa ise ka aru, et lollid on.
Mõni ei suuda TTÜ ja TLÜ vahet teha. Mõni arvab, et aaviksoo on orav, mõni ei saa üldse ary, et meil midagi mäda on.
Nende ainus piibel on fb sein ja 0 mõtlemisvõime.

+4
-1
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Järgmine oravate häbiväärne temp