Esileht Ilu ja tervis Järjekord hambaarstile

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Järjekord hambaarstile

Postitas:

Mäletan, et aasta-paar tagasi sai hambaarsti juurde päris kiiresti, samal või järgmisel päeval. Nüüd hiljaaegu tuli üks suur plomm hambast välja ja helistasin pea kõik hambakliinikud Tartus läbi ning siis õnnestus saada aeg järgmiseks päevaks. Enamus kohtades pakuti aega nädala või kahe pärast. Hambaravi on kallis, aga kui vaja, siis kiiresti arstile ei pääse. Peab kannatama ja ootama kuni hamba seisukord veel halvemaks muutub. Tahtsin lihtsalt veidi viriseda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 20:12; 15.05 13:33; 15.05 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Virise edasi.
Mina olen ka mitu nädalat oodanud. Nimelt mul on juba aastaid kindel arst kelle juures käin. Ja tema järjekord ongi pikk. Suvalise juurde läheks vaid valuga, st mõne valvearsti juurde abi saama. Kuna aga mul on hea arst kelle juures käin regulaarselt, ei ole valuni jõudnud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakorraline hambaarst on olemas, kui tõesti ei anna oodata.
Ei saanud ausalt õeldes probleemist aru – said aja järgmiseks päevaks ja selle üle kurdadki?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka aastaid käinud ühe arsti juures, aga temal on kahjuks järjekord kolm kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 20:12; 15.05 13:33; 15.05 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erakorraline hambaarst on olemas, kui tõesti ei anna oodata.

Ei saanud ausalt õeldes probleemist aru – said aja järgmiseks päevaks ja selle üle kurdadki?

Ei, selle üle kurdan, et järgmiseks päevaks sain vaevu aja. Ülejäänud kohtades pakuti nädala-kahe pärast aega. Suht nadi on katkise hambaga nädal või kauem olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.05 20:12; 15.05 13:33; 15.05 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootasin Tallinnas kuu, suvalise juurde oleks ehk kiiremini saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin ühes Tallinna kliinikus ja sinna tõesti u 1 kuu järjekord (valuga saab muidugi kiiremini). Ma olen üsna valiv ja käin ühe kindla arsti juures ainult. Aga pika järjekorra on põhjuseks see, et selles kliinikus käivad ka paljud välismaalased (nt soomlased) – kvaliteet on tasemel, hinnad aga soodsamad. Kallimate protseduuride puhul pakutakse ka järelmaksu võimalust – eks seegi meelitab kliente ligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka aastaid käinud ühe arsti juures, aga temal on kahjuks järjekord kolm kuud.

Mul on ka aastaid sama arst, aga esihambast tuli plomm välja ja hammas oli väga kole ja võis see viimanegi murduda. Helistasin talle otse ja kurtsin muret, mõistis ja kutsus mu järgmiseks päevaks peale vastuvõtuaega ja tegi töö ära. Aastaid sama arsti juures käies tasub arstile endale lugu rääkida, normaalne inimene mahutab tõelise probleemiga patsiendi ära. Just ärakukkunud plommiga pole kohe tehes töö väga suur ja aeganõudev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt pole ärakukkunud plomm küll mingi eluküsimus. Kui kuskil esihambas, siis veel, et kole on, aga muidu lihtsalt väike ebamugavus, mis tervist ei ohusta ja nädalake oodata pole sellega küll mitte midagi erilist. Normaalsetel arstidel ongi ajad kõik ära broneeritud ja päevas ainult mõni erakorraline aeg, mis antakse tõeliselt kiirele abivajale, kellel on näiteks tugev valu või midagi taolist. Nädal sellise probleemiga ongi hästi saadud. Kui oleks mõni arst, kes sind lahkelt 15 minuti pärast kohale kutsub oma ärakukkunud plommiga, siis tundub, et tal patsiente üldse pole. Ja sellel on tavaliselt ka mingi põhjus. Headel arstidel on päris pikad järjekorrad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin just kahe lapsega hambaarsti juures, kokku alla 10 minuti, broneeringus tund aega. Selliseid ajaauke mitmel pool prognoositakse ja lubatakse ehku peale tulla, st ei pruugi olla, et halb hambaarst ja kliente pole, kui vahele võetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellega nii ja naa.
Kui arstil on ikka lapsega seotud üritus õhtul kell 18.00, siis läheb ta kell 17.00 kahjuks ära, ole sa niikaua kui tahes tema juures käinud.
Täitsa oleneb, mõni patsient nõuab jõululaupäeval ka terava serva pärast arstile, mõni on mitu päeva paistes enne kui meid valib.
Mõned arstid lihtsalt töötavad rohkem (5 päeva) mõned 2-3 päeva (väiksed lapsed, selg ei kannata, käivad koolitustel rohkem), mõni arst ei taha ootamatusi väga oma päeva, pigem istub ja loeb puhketoas kui keegi jätab tulemata, teine võtab rõõmsalt kõik hädavajajad vastu ja kella üldse ei vaata. Inimesed on erinevad. Kvaliteet küll sellest ei olene, millal arstile saate.

registraator.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just ka tuli plomm ära ja meie hambaarsti ajad kõik täis kuni novembrini. Õnneks arst siiski mõne päeva pärast toppis mu vahele. Aga nii, nagu mõned aastad tagasi, et samal päeval said erakorralise murega, tõesti enam ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Järjekord hambaarstile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.