Esileht Pereelu ja suhted Järjekordne teema seksi puudumisest suhtes

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Järjekordne teema seksi puudumisest suhtes

Mida teie teeksite, kui suhtes seksi ei ole juba aastaid? Osaliselt põhjus mehe tervises, aga probleem oleks ehk lahendatav, kui tal oleks endal soov ja huvi seda teha. Kas peaksin iga hinna eest truu olema? Või oleks sellisel juhul õigustus olemas, et petta või lahku minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 16:02; 17.05 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama probleem aga naisega. Lahku ei tahaks minna aga seksi puudus teeb elu raskeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petmiseks õigustust ei ole, lahku minemiseks küll. Aga alles pärast seda, kui oled talle öelnud, et sinu jaoks ei ole praegune olukord enam vastuvõetav. Ta saab ise valida, kas turgutada oma tervist, leppida sinu kõrvalhüpetega või minna lahku.
Petmiseks, s.t. valetamiseks, ei ole kunagi õigustust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma ise arvan ka, et petta ei tahaks, ei suudaks selle tundega pärast elada. Lahku ka ei tahaks minna, sest muidu on toimiv suhe. Praegu elangi lootuses, et olukord millalgi muutub, seni kannatan ära, kuigi raske on. Lihtsalt natuke hirmutab see mõte, et asi ei pruugigi paremaks minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 16:02; 17.05 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tahaks hoopis meest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kas tasub siis täitsa lahku minna kui kõik muu on ok? ma usun, et mees ise teab ka tegelikult, et vähe on ja sellisel juhul tuleks \”majasõbraga\” leppida.

MIna võtsin kogemusteta tagasihoidliku mehe, arvasin ka , et juu asi paraneb. Aga ei parane ja tundub, et oma jälje on jätnud lapsepõlv.
Seni mul armukest ei ole aga asjaolude kokkulangevuse korral risti ette ka ei löö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks pole privileeg, vaid tegelikult täiesti tavapärane vajadus inimesele. Kui teine ei taha ühe vajadustes osaleda tuleb teha valikud, kas jääda käsitööle ja olla ilma kahe inimese koostöös olevast sel teemal, aga \”nautida\” truudust või minna laiali ja leida Sind ihaldav kaaslane, kuid lõhkuda perekond.
Valikud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul sama probleem aga naisega. Lahku ei tahaks minna aga seksi puudus teeb elu raskeks.[/tsitaat]

sama siin
vist peab lahutama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti uskumatu, loen ja imestan. Nii palju teemasid on siin sellest, et suhtes seks puudub, ja leidub ka mehi, kes seksi ei soovi.

Seks ei ole suhtes kõige olulisem, kuid on siiski väga oluline. Olen vallaline naine ja ausalt öeldes süda tilgub verd, naised kel on võimalus iga päev oma abikaasaga/elukaaslasega seksuaalselt vallatleda, lihtsalt ei kasuta seda võimalust. Valus lugeda. Olgu, on haigused mis takistavad.. arusaadav, aga seks on ju parim ravim üldse maailmas! Kui mul oleks mees, siis ma nagistaks temaga iga päev 🙂 Minu meelest on see vajalik ja normaalne suhe nii.

Nüüd ma siis tean kus kõik head seksikusest tulvil mehed on – kehvas suhtes, kus naine isegi ei taha seksida! Mehed, lõpetage ära sellised jamad ja vaadake endale naised, kellega saate kõike kogeda ja jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti uskumatu, loen ja imestan. Nii palju teemasid on siin sellest, et suhtes seks puudub, ja leidub ka mehi, kes seksi ei soovi.

Seks ei ole suhtes kõige olulisem, kuid on siiski väga oluline. Olen vallaline naine ja ausalt öeldes süda tilgub verd, naised kel on võimalus iga päev oma abikaasaga/elukaaslasega seksuaalselt vallatleda, lihtsalt ei kasuta seda võimalust. Valus lugeda. Olgu, on haigused mis takistavad.. arusaadav, aga seks on ju parim ravim üldse maailmas! Kui mul oleks mees, siis ma nagistaks temaga iga päev 🙂 Minu meelest on see vajalik ja normaalne suhe nii.

Nüüd ma siis tean kus kõik head seksikusest tulvil mehed on – kehvas suhtes, kus naine isegi ei taha seksida! Mehed, lõpetage ära sellised jamad ja vaadake endale naised, kellega saate kõike kogeda ja jagada. [/tsitaat]

Näed sa, ma olin selline naine, nümfomaan lausa. Nüüd on meil 3a kaksikud ja minul täiskohaga töö. Ma unistan ainult magamisest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul sama probleem aga naisega. Lahku ei tahaks minna aga seksi puudus teeb elu raskeks.[/tsitaat]
nojah, kui pole õiged inimesed kokku sattunud, siis kaobki suhtest seks. tuleb uutele jahimaadele suunduda, mis muud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 22:38; 17.05 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti uskumatu, loen ja imestan. Nii palju teemasid on siin sellest, et suhtes seks puudub, ja leidub ka mehi, kes seksi ei soovi.

Seks ei ole suhtes kõige olulisem, kuid on siiski väga oluline. Olen vallaline naine ja ausalt öeldes süda tilgub verd, naised kel on võimalus iga päev oma abikaasaga/elukaaslasega seksuaalselt vallatleda, lihtsalt ei kasuta seda võimalust. Valus lugeda. Olgu, on haigused mis takistavad.. arusaadav, aga seks on ju parim ravim üldse maailmas! Kui mul oleks mees, siis ma nagistaks temaga iga päev 🙂 Minu meelest on see vajalik ja normaalne suhe nii.

Nüüd ma siis tean kus kõik head seksikusest tulvil mehed on – kehvas suhtes, kus naine isegi ei taha seksida! Mehed, lõpetage ära sellised jamad ja vaadake endale naised, kellega saate kõike kogeda ja jagada. [/tsitaat]
sa oled ikka naiivik. üldjuhul, kui naine seksida ei taha, tuleneb see sellest, et mees on voodis kehv või on neil lahendamata mingid probleemid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.05 22:38; 17.05 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti uskumatu, loen ja imestan. Nii palju teemasid on siin sellest, et suhtes seks puudub, ja leidub ka mehi, kes seksi ei soovi.

Seks ei ole suhtes kõige olulisem, kuid on siiski väga oluline. Olen vallaline naine ja ausalt öeldes süda tilgub verd, naised kel on võimalus iga päev oma abikaasaga/elukaaslasega seksuaalselt vallatleda, lihtsalt ei kasuta seda võimalust. Valus lugeda. Olgu, on haigused mis takistavad.. arusaadav, aga seks on ju parim ravim üldse maailmas! Kui mul oleks mees, siis ma nagistaks temaga iga päev 🙂 Minu meelest on see vajalik ja normaalne suhe nii.

Nüüd ma siis tean kus kõik head seksikusest tulvil mehed on – kehvas suhtes, kus naine isegi ei taha seksida! Mehed, lõpetage ära sellised jamad ja vaadake endale naised, kellega saate kõike kogeda ja jagada. [/tsitaat]
Aga kes sul keelab meest otsida,naistel see ju tublisti lihtsam,kasvõi üheks ööks või kohustustevabaks suhteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida teie teeksite, kui suhtes seksi ei ole juba aastaid? Osaliselt põhjus mehe tervises, aga probleem oleks ehk lahendatav, kui tal oleks endal soov ja huvi seda teha. Kas peaksin iga hinna eest truu olema? Või oleks sellisel juhul õigustus olemas, et petta või lahku minna?[/tsitaat] Kas mees üldse teab, et sul oleks soov ja huvi seda temaga teha? Võibolla arvab tema omakorda, et sina ei taha ja kannatab vaikselt? Rääkida pole vaja, tee lihtsalt vihjeid ja kontrolli, et mees ikka sai vihjetest aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida teie teeksite, kui suhtes seksi ei ole juba aastaid? Osaliselt põhjus mehe tervises, aga probleem oleks ehk lahendatav, kui tal oleks endal soov ja huvi seda teha. Kas peaksin iga hinna eest truu olema? Või oleks sellisel juhul õigustus olemas, et petta või lahku minna?[/tsitaat]

Seda, kas on õigustatud, ei saa küll keegi niimoodi kõrvalt öelda. No näiteks minu silmis on täiesti õigustatud, aga olen ka vabameelsema ellusuhtumisega kui ehk enamik. Inimene peab seksi saama, muidu muutub ta kurjaks! Seks on niii hea asi, miks sellest täiesti loobuda, kui kodust ei saa. Niiet, toetan sind kahe käega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui lihtsalt puhtfüüsiliselt ei jõua? Lihtsalt ei jõua! Ei huvita. Mees tore, koos oldud 17a, laps 8a. Jube raske kevad, laps haige, siis mees haige, siis ise haige, kodune pereema juba üle 10a… Juhe hakkab vaikselt kokku jooksma :)? Ja mitte et ei taha oma meest – mitte ühtegi ei taha! Ise endaga ka tegeleda ei taha. Jutulinnu tunne tuleb peale – jõud lõpeb, ei jaksa enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Järjekordne teema seksi puudumisest suhtes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.