Esileht Beebi ja mitmikud Järjestikused lapsed

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Järjestikused lapsed

Postitas:

Tere! Esimene laps on 1,5aastane ja teine laps sünnib jaanuaris. Ei kujuta elu üldse kahe väikese lapsega ette. Näiteks kuidas magamine korraldada, kui praegu magab laps meie kaisus. Voodi on meil küllaltki lai, aga neljale jääks vist ikka kitsaks. Kas panna beebi oma voodisse või harjutada suurem oma voodisse. Samas ei taha, et ta ennast kuidagi tõrjutuna tunneks.
Rääkige enda kogemustest kahe väikese lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on hetkel piisavalt aega, et noorem ümber õpetada. Ja ka beebi võib oma voodis uinuda. Ja siis kujuneb jooksvalt, kui keegi öösel kaissu poeb.

Meie magasimegi umb 4 kuud nagu silgud karbis 4kesi ühes voodis. Oli kitsas, aga siis läks suuremal kaisuperiood üle. Nooremat poleks ma kuidagi eraldi voodisse saanud (oi ma üritasin) ja suurem hakkas umb kuu enne teise sündi kaissu ronima. Ei viitsind öösiti teemaga tegeleda ja lasin asjadel kulgeda.

Mul mõlemad hiljemalt 2,5a lõpetanud igaöise kaissu pugemise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähegi võimalik, harjuta suurem iseseisvaks. Minul olid mõlemad korraga rinnal, magasid kaisus ja suurem hakkas just potil käimist õppima, väga raske oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse, et suuremaid muutusi ei tohiks lapse elus teha u 2 kuud enne ega pärast beebi sündi, siis seostab beebi tulekuga seda. Praegu paras aeg hakata harjutama suuremat oma toas magama.
Mul laste vanusevahe 2a, suurema harjutasin juba enne tema tuppa magama, beebi sündides magas mõne aja mees suuremaga koos, no et ei tunneks end üksi. Tal vahepeal tekkis see, et tema magama mineku ajal pidime kõik neljakesi tema toas olema, et poleks nii, et keegi on kuskil beebiga ära. Potil käimisega on siiani keerulised lood. Aga parim nõuanne on, et võta vabalt ja ära stressa üle. Just kodustes toimingutes. Kui jäävad nõud veidi pikemalt pesemata, siis no las olla. Tolmurullid ka kedagi ära ei söö.
Meil toimis hästi ka see, et kui beebi magas, siis ma hästi palju teadlikult tegelesin ja mängisin suurema lapsega, nii ei tekkinud tal kordagi kõrvalejäetu tunnet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Järjestikused lapsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.