Esileht Sünnitus Järvamaa haigla

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Järvamaa haigla

Postitas:

Tere armsad naised.

Mul selline küsimus kas kellelgi on kogemust Paide haiglas sünnitamisega? Olen siin hetkel kaldumas otsuse poole, et Tallinna asemel hoopis Paidesse minna.

Jagage oma kogemusi palun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal pole, aga kahel sugulasel on seal kokku sündinud viis last ja kõik on möödunud väga meeldivalt.
Ise valiks ilmselt siiski asukoha poolest kõige lähema haigla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last paides sündinud ja paari kuu pärast ka neljas. Väga rahule olen jäänud kõigega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 14:16; 24.11 09:48; 03.12 11:05; 04.12 10:41; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitasin just nädal tagasi Paides. Tegu esmasünnitusega ja làksin ka teadlikult Tallinnast Paidesse sünnitama. Suurepärane personal, vaikne haigla ja kõik vajalik on olemas 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 14:19; 01.12 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab ka paide, kuidas seal hetkel seis selle covidiga seoses on ?

Perepalateid saada pole vist raske?

Kaua nad üldse hoiavad praegu sees kui korras kõik ? ( pean silmas just selle viiruse pärast).

Tehti ka test ? Kiirelt vastus tuli sellisel juhul?

Ma olen kohutavalt suur ülepaanitseja ja tunnistan ausalt et hirm selleviiruse pärast on ikka suur.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 17:32; 03.12 13:08; 04.12 04:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab ka paide, kuidas seal hetkel seis selle covidiga seoses on ?

Perepalateid saada pole vist raske?

Kaua nad üldse hoiavad praegu sees kui korras kõik ? ( pean silmas just selle viiruse pärast).

Tehti ka test ? Kiirelt vastus tuli sellisel juhul?

Ma olen kohutavalt suur ülepaanitseja ja tunnistan ausalt et hirm selleviiruse pärast on ikka suur.

Tuttav sünnitas hiljuti, tehti test ja sees hoiti 48 h. Ma ei tea, kui lihtne perepalatit saada on, eriti nüüd, kui mujalt tuleb ka sünnitajaid, aga kui saab, siis isa võib ka jääda. Lihtsalt välja enam ei lähe, muidu tagasi ei saa.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 14:16; 24.11 09:48; 03.12 11:05; 04.12 10:41; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Test tehti ikka jah, kuna ma läksin nö plaaniliselt Paidesse sünnitama st esilekutsumisega siis laup hommikul tehti test ja esmasp hommikul läksin sünnitama. Seal on 4-5 perepalatit ja üks tavapalat kui ōigesti mäletan. Sees hoiti neljapäeva hommikuni kuna beebi sündis esmasp öösel vastu teisip.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 14:19; 01.12 01:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kohta oli just üks jutt, et kuna väikehaiglatesse on just Covid 19 piirangute tõttu (mis on Tln-s ja Tartus) suurem tung, siis tasuks ette helistada ja küsida, kuidas kohtadega on (ei pruugi ju ka perepalateid olla vabu kui see oluline).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kohta oli just üks jutt, et kuna väikehaiglatesse on just Covid 19 piirangute tõttu (mis on Tln-s ja Tartus) suurem tung, siis tasuks ette helistada ja küsida, kuidas kohtadega on (ei pruugi ju ka perepalateid olla vabu kui see oluline).

 

See on muidugi fantastiline, sest mu esimene sünnitus kestis alla poole tunni, teine tund aega, kolmas kaks tundi. Tõenäoliselt pole mul lootustki kuskile mujale jõuda, ja tekitab ikka vastiku tunde küll, kui koduhaiglas saaks mees rahulikult juures olla, aga pean vägisi sõitma 100 km, vbla sünnitama üldse autos ja pärast olema üksi võõras haiglas, sest tallinlased on Paide üle võtnud, et nende mees saaks juures olla. Ma saan aru küll, et igaühel on õigus sünnitada seal, kus ta soovib, aga minult võetakse just vägisi see õigus ära.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 14:16; 24.11 09:48; 03.12 11:05; 04.12 10:41; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saatsin meili haiglasse ja küsisin kas neil on nüüd tavapärasemast rohkem sünnitajaid,sellele ma vastust muidugi ei saanud, aga haigla saab jääda ka isa. Seda öeldi.

Ma algul plaanisin minna pelgusse kuna itks olen korra sünnitanud. Kuid selle koroonaga tegin oma plaanid ümber. Jäi valikusse paide ja rakvere. Mõlemad minu jaoks 50 km kaugusel. Aga kaldun arvama et siiski jääb paide just positiivse tagasiside pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 17:32; 03.12 13:08; 04.12 04:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed. Miks teil ei kõlba Tallinnas sünnitada? Mees saab ju kõrval olla. Peretubade pärast? Keegi ei saa lubada, et ka Paides või Rakveres peretoa saate ja kuhu siis mees seal läheb? Sõidab tagasi Tallinna? Veidi lapsik käitumine.

 

Btw, ise sünnitasin aprillis, mil isasid üldse juurde ei lubatud. Itk personal oli võrratu, abi alati olemas.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:46; 04.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed. Miks teil ei kõlba Tallinnas sünnitada? Mees saab ju kõrval olla. Peretubade pärast? Keegi ei saa lubada, et ka Paides või Rakveres peretoa saate ja kuhu siis mees seal läheb? Sõidab tagasi Tallinna? Veidi lapsik käitumine.

Btw, ise sünnitasin aprillis, mil isasid üldse juurde ei lubatud. Itk personal oli võrratu, abi alati olemas.

Võibolla loed uuesti? Lähimad kohad paide rakvere.. seega mis infot see sulle annab?  Et tallinn on märksa kaugemal äkki? ????‍♀️

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 17:32; 03.12 13:08; 04.12 04:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed. Miks teil ei kõlba Tallinnas sünnitada? Mees saab ju kõrval olla. Peretubade pärast? Keegi ei saa lubada, et ka Paides või Rakveres peretoa saate ja kuhu siis mees seal läheb? Sõidab tagasi Tallinna? Veidi lapsik käitumine.

Btw, ise sünnitasin aprillis, mil isasid üldse juurde ei lubatud. Itk personal oli võrratu, abi alati olemas.

Ei saa päris täpselt aru, kes see lasteaed on, aga mina juba ütlesin, miks mulle “ei kõlba” tallinnas sünnitada – ma tõenäoliselt lihtsalt ei jõua sinna. Ja lisaks kõigele tuleb mu mehel siis 500 lisakilomeetrit maha sõita – viia mind kohale, sõita ise tagasi, tulla koju, siis sõita järele ja uuesti koju koos vastsündinuga, südatalvel. Jube tüütu. Et jah, ma olen nõus, et tallinna inimesed võiksid ikkagi tallinnas sünnitada. Mulle pole niivõrd oluline, et mees saaks haiglasse jääda, vaid see et ma ise saaksin haiglas sünnitada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 14:16; 24.11 09:48; 03.12 11:05; 04.12 10:41; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed. Miks teil ei kõlba Tallinnas sünnitada? Mees saab ju kõrval olla. Peretubade pärast? Keegi ei saa lubada, et ka Paides või Rakveres peretoa saate ja kuhu siis mees seal läheb? Sõidab tagasi Tallinna? Veidi lapsik käitumine.

Btw, ise sünnitasin aprillis, mil isasid üldse juurde ei lubatud. Itk personal oli võrratu, abi alati olemas.

Võibolla loed uuesti? Lähimad kohad paide rakvere.. seega mis infot see sulle annab? Et tallinn on märksa kaugemal äkki? ????‍♀️

Pidasin neid silmas, kes Tallinnast Paidesse sünnitama sõidavad ja neid ei ole mitte vähe praegu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:46; 04.12 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed. Miks teil ei kõlba Tallinnas sünnitada? Mees saab ju kõrval olla. Peretubade pärast? Keegi ei saa lubada, et ka Paides või Rakveres peretoa saate ja kuhu siis mees seal läheb? Sõidab tagasi Tallinna? Veidi lapsik käitumine.

Btw, ise sünnitasin aprillis, mil isasid üldse juurde ei lubatud. Itk personal oli võrratu, abi alati olemas.

Võibolla loed uuesti? Lähimad kohad paide rakvere.. seega mis infot see sulle annab? Et tallinn on märksa kaugemal äkki? ????‍♀️

Pidasin neid silmas, kes Tallinnast Paidesse sünnitama sõidavad ja neid ei ole mitte vähe praegu.

Kusjuures täna ämmaka käest küsisin ja ta ütles, et ei ole mingit tunglemist. Oli just valves olnud ja kaks sünnitajat, need ka kohalikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 14:16; 24.11 09:48; 03.12 11:05; 04.12 10:41; 04.12 18:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus Järvamaa haigla