Esileht Koolilaps Järveküla kool

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Järveküla kool

Postitas:

Tere. Paluks vanemate (kelle lapsed õpivad selles koolis) arvamusi antud kooli kohta.

Ette tänades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 10:47; 05.09 14:04; 06.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps teises klassis ja olen rahul. Aga küsi konkreetsemate asjade kohta, siis saab ka paremini vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuse eest. Pigem huvitab üldine õhkkond ja kuidas koolis kiusamisega lood. Hetkel laps kesklinna koolis ja olukord vägagi kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 10:47; 05.09 14:04; 06.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis koolist jutt? Esimene nädal ja juba kius käib? Endal käib mitmel tuttaval lapsed Järveküla koolis lapsed ja kõik on rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 15:52; 06.09 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millises koolis laps praegu käib?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:41; 06.09 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõtled kesklinna kooli all Kesklinna Põhikooli?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:43; 06.09 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Laps käib juba 3-ndas klassis ja jutt on kesklinna mainekast koolist. Aga see ei olnud teemaks. Ma küsisin vanemate arvamust, kuna ise elame viimased 2 aastad Peetris, tekkiski lapsel soov minna mujale kooli, aga Peetri koolis kohti pole.
Tänan väga vastuste eest, õnneks ühtegi negatiivset kommentaari pole veel tulnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.09 10:47; 05.09 14:04; 06.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge. No mul tuttava laps käib ka Järvekülas. Vanem käib GAG-s ja noorema pani siis Järveküla kooli. Mõlemad lapsed on rahul ja vanemad ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:43; 06.09 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind jälle paneb üllatama, et vanemad ei julge välja öelda, mis kooliga tegu on. Mainekas kool, kes ei suuda kiusamisega tegeleda.
Mina küll ütleksin e hakkavad koolidki, siis rohkem liigutama. Seda enam, kui tahavad enda mainet hoida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 15:52; 06.09 14:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime mõned aastad tagasi sama valiku ees. Laps tuli kesklinna koolist üle Järveküla kooli. Parim otsus, kõik oleme väga rahul 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk avaldaksite palun need koolid? Palun, see võib ju nii mõnelegi abiks olla, et sellele osata õigel ajal tähelepanu pöörata…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 20:41; 06.09 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind jälle paneb üllatama, et vanemad ei julge välja öelda, mis kooliga tegu on. Mainekas kool, kes ei suuda kiusamisega tegeleda.

Mina küll ütleksin e hakkavad koolidki, siis rohkem liigutama. Seda enam, kui tahavad enda mainet hoida.

Kui siin on juba välja tulnud, mitmendas klassis laps käib, siis ma ka ei täpsustaks kooli. Mis tähtsust sel on? Kiusamine ei ole ju koolipõhine nähtus. Ei saa kuidagi öelda, et vot selles koolis kiusatakse ja selles mitte. Tõsi, mida väiksem kool, seda paremini kius silma hakkab ja ehk tegeletakse sellega ka rohkem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Järveküla kool