Esileht Koolilaps Järveotsa gümnaasium

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Järveotsa gümnaasium

Postitas:

Minu laps sai kohe sisse Järveotsa gümnaasiumisse. 32.kk on ootenimekirjas, TIK-is sai vestlusel vähe punkte, nii et sinna me ei looda sisse saada. 21.k oli kolmas valik, seega vestlus veel toimumata.
Kas Järveotsa gümnaasiumisse tasub minna? Nad tahavad, et kinnitaks koha juba 10ndaks. Või oodata veel? Ma ei tea sellest koolist mitte midagi, palun jagage infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 10:06; 05.06 12:49; 07.06 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtaksin küll koha vastu. Eriti arvestades, mis pardakk igal pool on seoses katsetega

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 11:15; 07.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu teada on inimestel kombeks sellises olukorras igaks juhuks koht ära kinnitada. Kui saabub kutse ihaldusväärsemasse kooli, saab esimese kinnituse tagasi võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, kinnitame igaks juhuks koha! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 10:06; 05.06 12:49; 07.06 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähegi võimalik, valige kindlasti mõni teine kool. Lõpetasin mõned aastad tagasi keskkooli, esimesed kaks mu gümnaasiumiaastat kulgesid just Järveotsas. Kooli vahetasin lõpuks siis, kui oma väga hästi tehtud uurimistööd ära viies õppejuhilt korralikult sõimata sain ning sealt kabinetist ikka nuttes lahkusin, sest olin just kaks viimast nädalat raskelt kodus haige olnud ning koolist puudunud. Ka tase üleüldiselt on väga madal, nt füüsikatunnid nägid endas ette seda, et õpetaja luges konspekti, kirjutasime selle üles, aga mingit sisulist õpetamist ei olnud ning mingeid tegelikke teadmisi väga ei omandanud. Olin inglise keele süvaõppe suunal ning suur osa klassist ei julgenud tundidesse minnagi, sest kui õpetaja mõnele küsimusele kohe vastata ei osanud, said kohe “mittearvestatud” kirja, kuigi kool ju peaks õppimiseks olema. 🙂

Ühiskonna/geograafiaõpetaja oli väga hea jutuga, kuid kahjuks oli tal nähtavalt alkoholiga probleeme. Päriselt kiita saan ainult kahte matemaatikaõpetajat, kellega kokkupuude oli.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 01:34; 07.06 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan info eest. Loodame siis ikka 32.kk sisse saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 10:06; 05.06 12:49; 07.06 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooli vahetasin lõpuks siis, kui oma väga hästi tehtud uurimistööd ära viies õppejuhilt korralikult sõimata sain ning sealt kabinetist ikka nuttes lahkusin, sest olin just kaks viimast nädalat raskelt kodus haige olnud ning koolist puudunud.

Sõimas sind selle eest, et puudusid haigustõendiga? Või olid 2 nädalat koolist kadunud ja eKooli või Stuudiumisse ei kandnud su lapsevanem tõenditki sisse? Või räägid ajast enne eKooli, sel juhul võib juhtuda, et need õpetajad, kelle eest sa siin hoiatad, enam seal koolis ei töötagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi kahtlane tundub see negatiivne pikk kommentaar.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 11:15; 07.06 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi puudusin haigustõendiga, mitte niisama. Polnud see absoluutselt esimene ega viimane kord, kui keegi mu klassist puudumise tõttu sõimata sai – ning kas ka tõendita puudumise korral oleks õige teise inimese peale karjuda? Vaatasin muidu järgi ka just, ainus õpetaja, kes seal enam ei tööta, on too inglise keele õpetaja.

Aga jah, jagasin lihtsalt oma kogemust ja absoluutselt ei eita, et võib-olla kellegil teisel on palju positiivsemad kogemused antud kooliga olnud. 🙂 Minu lennust vahetasid igatahes väga mitu õpilast kooli. Ei mõtle üldse ka õpetajaid üleüldiselt halvustada, enamik õpetajad mu elus on äärmiselt toredad inimesed olnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 01:34; 07.06 22:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Järveotsa gümnaasium