Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jätaks titeteo praegu pausile? Seoses ebakindla eluga hetkel maailmas?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Jätaks titeteo praegu pausile? Seoses ebakindla eluga hetkel maailmas?

Postitas:

Mõtlesin ka pikalt, et äkki ei peaks rasestuma praegu arvestades olukorda terves maailmas… samas vanus on juba üle 35. Õnneks täna pole ka teada, et see viirus tekitaks väärarenguid lootele. Rasedana peame terve perega olema lihtsalt tavapärasest veelgi ettevaatlikumad, riskid on suuremad praegu. Samas mitte ületamatu. Tegutsen seega triipude nimel edasi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, kui nüüd plaanilised visiidid ära tühistatud, teatud uuringuid ei tehta. Ei taha riski võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kindlasti jätan pausile praegu selle triibupüüdmise. Vanust 25 aga olen kindlasti riskirase olin ka eelmise rasedusega seega vajan rohkem ultrahelisid, proove ja jälgimist. Loodan sügisel uuesti alustades kiiresti triibud saada 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlesin et peaks lapse tegema. Kui palk langeb saan veel buumuaegset VHd ja kui keegi teine praegu lapsi ei tee, saan kindel olla et sõimekohti jagub.
Õhtul räägin mehega sellest mõttest 🙂

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 07:42; 09.03 13:06; 14.03 23:21; 03.04 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlesin et peaks lapse tegema. Kui palk langeb saan veel buumuaegset VHd ja kui keegi teine praegu lapsi ei tee, saan kindel olla et sõimekohti jagub.

Õhtul räägin mehega sellest mõttest ????

Vähemalt räägid mehega, mitte ei tegutse salaja. Kiitus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 10:35; 03.04 11:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jätaks titeteo praegu pausile? Seoses ebakindla eluga hetkel maailmas?