Esileht Pereelu ja suhted Jätan oma ülekaalulise mehe maha

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 101 )

Teema: Jätan oma ülekaalulise mehe maha

Postitas:

Ja tõesti, nüüd aitab!

Inimene ei saa aru, et tema eluviis on ebatervislik; et igal aastal järjest suurenevad rõivanumbrid võiksid mõtlema panna; et kunagised korvpallisõbrad on võõrdunud. Isiklikest tervisehädadest ei räägigi – väsimus, unetus, norskamine, higistamine, jõuetus.

Ma ei proovigi enam selgitada, et teine ja kolmas kämblasuurune paneeritud lihalatakas on liiast, et kaks kotletti võiks olla lagi ja teist kahte ei ole vaja tunni aja pärast saia peale lõigata.
Et viil marineeritud kurki ei ole päevane salatiports ja et telekas näitab pilti ka ilma hilisöiste kalapulkadeta.

Kui nüüd keegi arvab, et mina neid kotlette ja šnitsleid teen, siis ei – ta teeb neid ise. On hea kokk ja kui ise tahab, teeb kas või südaöösel seapraadi.
Toorainet ostab ka ise muidugi.

Minu tehtud toite kiidab küll, aga on viimastel aastatel hakanud sisuliselt kohe peale sööki endale uut einet valmistama.
Väidab, et “kere on hele”, ükskõik siis, mida me just sõime.

Lapsed kodust läinud, oleme 50ndates, seega hea, et nemad niisugust õgardlust pealt ei näe.
Laste väiksemad olles toitus mees normaalselt, käis 2-3 korda nädalas sõoradega hobikorvpallitrennis, suusatas, käisime ratastega sõitmas.
Nüüd aasta-aastalt on kõik see ära jäänud ning arvan, et ta enam ei jaksakski eriti liigutada. Ainuke, mille vastu veel huvi tunneb, on looduslikus veekogus ujumine – seal võib ta tõesti tunde madistada.
Kahjuks aga koju tulles tuleb kohe ka see heleda kere jutt kaasa.
Talvel ujulasse muidugi ei lähe.

Mul oli alguses valus ja nüüd juba vastik seda tervise lõhkumist ning paisuvat keret vaadata. See ei ole see inimene, kellega ma abiellusin! Kuhu see inimene jäi, ma ei suuda aru saada.

Õnneks pole tal alko-tubakasõltuvust, on vaid see toit, toit, toit…

Olen pakkunud minna dietoloogi v mõne toitumisnõustaja juurde, aga “kes suudab santi sundida, kui sant ei taha kõndida”, eks? Ta ise ju ei näe, et midagi oleks valesti.
“Ponks poiss!”, kiidab vahel naerdes oma vatsa silitades, aga ma enam ei taha niisugust “poissi”. Ja see ongi lapsik pigistada silmad kinni ning arvata, et liigsöömise ja ülekaalu tafajärjel midagi ei juhtu.

Krt, intelligentne inimene, 22 aastat omaenda firmat pidanud, koolitatud ja edukas mees, aga nii puupea kui asi puudutab toitu ja söömist.
Ja mina enam ei jaksa.

Kindlasti mitte maailma esimene sellise põhjusega lahutus, aga kindlasti mitte ka väga tavapärane.

Või äkki on veel mingeid kahe silma vahele jäänud variante päästa 25 aastat kestnud tegelikult hea ja armastust täis kooselu?

+35
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.07 14:25; 28.07 14:41; 28.07 14:44; 28.07 15:11; 29.07 11:21; 29.07 15:56; 29.07 16:09; 29.07 16:22; 29.07 17:35; 29.07 17:38; 30.07 07:18; 30.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, kas oled ta fakti ette pannud, et kui midagi ei muutu, tuleb lahutus ? äkki prooviksite koos fitlapi järgi toituda ?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin. Ei kahetse. Elus ei igatse taga aega, kui selle higistava rasvamäega seksima pidi.

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, kas oled ta fakti ette pannud, et kui midagi ei muutu, tuleb lahutus ? äkki prooviksite koos fitlapi järgi toituda ?

Olen väga palju öelnud, et selline eluviis on iseendale hukatuslik ja kui ta soovib ikka koos jätkata, tuleks hakata kiiremas korras asja parandama.
Kahjuks ta on ikka veel “pime”, st tervis vm pole märku andnud.
On vastanud iga kord samamoodi, et ok, ta PÜÜAB.
Tegelikult see nn püüdlus läheb sedamaid järgmise suutäiega alla.

Ma ei oska ka nii dramaatiline olla, et langeksin 50ndate filmidest tuntud käsi-laubal-minestuse ja “tee seda minu nimel!” oigamisega maha.
Mul on tunne, et ta ei võtaks mu juttu ka enam tõsiselt, kuna olen tõesti juba loobunud igasugustest soovitustest ja palvetest. Vaatangi lihtsalt seda kaost pealt.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.07 14:25; 28.07 14:41; 28.07 14:44; 28.07 15:11; 29.07 11:21; 29.07 15:56; 29.07 16:09; 29.07 16:22; 29.07 17:35; 29.07 17:38; 30.07 07:18; 30.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin. Ei kahetse. Elus ei igatse taga aega, kui selle higistava rasvamäega seksima pidi.

Jah, saan aru.

Nii ma oma abikaasat nimetada ei tahaks – oleme siiski liitlased ja partnerid, aga eks see voodielu on kannatanud küll.
Viimasel paaril aastal lausa üliväheseks kahanenud ja tundub, et ega aktiivsemaks ei läge ka enam.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.07 14:25; 28.07 14:41; 28.07 14:44; 28.07 15:11; 29.07 11:21; 29.07 15:56; 29.07 16:09; 29.07 16:22; 29.07 17:35; 29.07 17:38; 30.07 07:18; 30.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte maailma esimene sellise põhjusega lahutus, aga kindlasti mitte ka väga tavapärane.

Kindlasti mitte ka pole see tema ülekaalulisus sinu lahutamise soovi peapõhjuseks.
See on lihtsalt sinu vale iseendale.

Pea kindel on see, et kui mees hakkaks homsest dieeti pidama, jalutamas käima (algul), pärast juba jooksmas jne, siis max poole aasta pärast oleks sul uus nutulaul lahti.
Et mis tal VEEL viga on jne.

Naine, selleks, et lahutada, ei pea mingeid pühjuseid otsima. Lahutamine pole mie vabariigis keelatud, see pole isegi räigelt hukka mõistetud tegevus.
Vaata peeglisse ja ütle iseendale, et sa lihtsalt ei armasta enam seda inimest.
Ja siis ütle seda ka talle.
Ja siis lahutagi.

Mitte ära aja mingit häma talle kokku ja vorbi ka perekooli oma haledaid jutukesi.
Krt, pikalt koos elanud ja ikka ei suudeta omavahel ausad olla.

+16
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 14:50; 28.07 17:59; 28.07 18:46; 28.07 19:32;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kindlasti mitte maailma esimene sellise põhjusega lahutus, aga kindlasti mitte ka väga tavapärane.

Kindlasti mitte ka pole see tema ülekaalulisus sinu lahutamise soovi peapõhjuseks.

See on lihtsalt sinu vale iseendale.

Pea kindel on see, et kui mees hakkaks homsest dieeti pidama, jalutamas käima (algul), pärast juba jooksmas jne, siis max poole aasta pärast oleks sul uus nutulaul lahti.

Et mis tal VEEL viga on jne.

Naine, selleks, et lahutada, ei pea mingeid pühjuseid otsima. Lahutamine pole mie vabariigis keelatud, see pole isegi räigelt hukka mõistetud tegevus.

Vaata peeglisse ja ütle iseendale, et sa lihtsalt ei armasta enam seda inimest.

Ja siis ütle seda ka talle.

Ja siis lahutagi.

Mitte ära aja mingit häma talle kokku ja vorbi ka perekooli oma haledaid jutukesi.

Krt, pikalt koos elanud ja ikka ei suudeta omavahel ausad olla.

Ahah, ok.

Kas see tänitamine aitas sind või aitab mind?

+13
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.07 14:25; 28.07 14:41; 28.07 14:44; 28.07 15:11; 29.07 11:21; 29.07 15:56; 29.07 16:09; 29.07 16:22; 29.07 17:35; 29.07 17:38; 30.07 07:18; 30.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on kurb lugemine, aga ma mõistan ja toetan. Mu sõbrannal oli selline mees, nagu näidatakse TLC selles sarjas raskelt rasvunutest, kes kodust ei liigu ja üritavad dr Now juurde maovähendusele saada. Nad küll lahutasid muudel põhjustel ja siis, kui mees veel ikka oli lihtsalt ülekaaluline. Ta lihtsalt jätkas paisumist aastatega, nüüd ka 50ndates ja kõik varasemad ärid on käest pudenenud, kuna ta lihtsalt ei suuda töötada. Pärast lahutust elab üksi ja on ammu kimpus tervisemuredega, magab uneapnoe tõttu aparaadiga, lisaks kõrge vererõhk, diabeet jne. Iga jalutuskäik ajab raskelt hingeldama ja seetõttu ta õues eriti ei käigi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen ka vaalast lahku läinud. Sest ta ei viitsinud alla võtta.

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 15:34; 28.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis sai sellest “halvas ja heas”? Kui kunagine seksikiisu äkki 50-ndates enam sugugi seksida ei soovi, siis on mees küll ju siga, kui armukese võtab või lahutab, onju? Aga tema ka ei abiellunud sellise naisega. Või kui naine, taevas hoidku, kortsu läheb?

Ma saan sinust aru, aga ma arvan, et enne lahutust on sul üks etapp veel tegemata. Mehele teadvustamata, et sina oled kaalul. Kui ütled, et ta on intelligentne mees, siis sa ju ometi ei usu, et ta tõesti ei saa aru, et ülekaal talle halba teeb? Paksude probleem pole asjadest aru saamises ega teadmistes, vaid motivatsioonis. Nende jaoks võib iseenda pärast pingutamine olla liiga nõrk põhjus, madal enesehinnang, vähe enese väärtustamist. Oht abikaasat kaotada võiks aga su mehele anda just selle, mida ta vajab – motivatsiooni. Loomulikult tuleb see teema väga ettevaatlikult lauda võtta, aga kui sa ütled, et suhe on muidu igati hea, siis on asi ju veelkordset pingutust väärt. Ega sinagi ju tegelikult vist taha lahutada.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

okei, aga kui paks see mees on siis ka? tõesti haiglaselt ülekaaluline juba või lihtsalt mõnevõrra  jämedam kui 20-aastasena?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste väiksemad olles toitus mees normaalselt, käis 2-3 korda nädalas sõoradega hobikorvpallitrennis, suusatas, käisime ratastega sõitmas. Nüüd aasta-aastalt on kõik see ära jäänud ning arvan, et ta enam ei jaksakski eriti liigutada. Isiklikest tervisehädadest ei räägigi – väsimus, unetus, norskamine, higistamine, jõuetus. eks see voodielu on kannatanud küll.

Mis sind suhtes kõige rohkem häirib? Et vabal ajal ei saa koos mehega enam midagi teha ja eriti kusagil käia? Et tema sööb, mida tahab ja on lasknud oma kehakaalu käest, aga sina samal ajal pead jälgima, mida suhu pistad ja see ärritab sind, et üks pingutab ja teine on visanud käega? Või häirib sind kahanenud voodielu ja tema vähenenud füüsiline atraktiivsus? Kui ta hakkaks trenni tegema ja võtaks alla, siis kas oled kindel, et vaataksid teda kohe uue pilguga või on tunded tema vastu aja jooksul otsa saanud ja otsid paisunud kehakaalust ettekäändeid, suhte lõpetamiseks?

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 16:59; 29.07 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleksin ka valmis rasvamao maha jätma.

Õnneks mu mees suhtub kriitikasse normaalselt ja püüab mitte enam paksemaks minna.

180cm pikkus ja pintsak nr 56 oli rõve! Nüüd on nr 54 ja see on ok. 52 oleks veel parem.

Ma ehituspoes vaatan neid jubedaid rasvamagudega keskealisi ja mõtlen …. ah ma parem ei ütle, mida.

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan. Olen suhtes 44. aastase mehega, kes 20 kg üle. Olgem ausad, seksida rasvunud inimesed ei viitsi, partner peab kogu töö ise ära tegema. Rahuldama ennast ja rahuldama partnerit. Ühed ja samad poosid. Tule panen seksimise ajaks hämaraks sest no ei erutu päevavalges teda nähes. Siis mehed imestavad, miks naised pimedas tahavad seksida, ei ole nad selle peale tulnud, et nad ise näevad võib olla ebaatraktiivsed välja ning naised, et natukenegi seksis midagi saada, kustutavad tule või siis pool hämaras.

Enda suhtel tuleviku ma ei näe.

+19
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:28; 28.07 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda suhtel tuleviku ma ei näe.

Mina ka sinu suhtel tulevikku ei näe – õigemini sul polegi mingit suhet. Teemaalgatajal on ikka mingi muu suhe mehega olemas, on tegelikult soov olukorda muuta, aga sina ei näe enam või pole kunagi näinudki oma suhtes midagi sedavõrd head, et seda säilitada sooviks. Järelikult on lahutus sulle ainuõige. Aga mitte teemaalgatajale.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõistan. Olen suhtes 44. aastase mehega, kes 20 kg üle. Olgem ausad, seksida rasvunud inimesed ei viitsi, partner peab kogu töö ise ära tegema. Rahuldama ennast ja rahuldama partnerit. Ühed ja samad poosid. Tule panen seksimise ajaks hämaraks sest no ei erutu päevavalges teda nähes. Siis mehed imestavad, miks naised pimedas tahavad seksida, ei ole nad selle peale tulnud, et nad ise näevad võib olla ebaatraktiivsed välja ning naised, et natukenegi seksis midagi saada, kustutavad tule või siis pool hämaras.

Enda suhtel tuleviku ma ei näe.

Probleem ei ole mehes. Probleem on sinus. Ära kasuta oma meest dildona. Lõpeta suhe. Hetkel petad iseennast ja meest valelootusega. Mees ei tea, et sa teda rõvedaks pead ja sina ei tea, et 44 on alles algus valdavale enamusele kahjuks, olles natuke elu näinud. Tulevik on tume, kui sa just mehele piisav motivaator pole, kuigi motivatsioon peab tulema enda seest enda hüvanguks, mitte väljast. Võibolla mehed ongi sellised, sest eeldatavasti saledad ja loodetavasti lihaselised naised seksivad nendega? Jäta kuivale, jäta maha. Õgib või joob end surnuks või võtab end kätte.

Mhm sul on täiesti õigus.  Oleme kaalust rääkinud küll ja küll. Mis puudutab seksi siis neid mõtteid jagasin ma siia, temaga sellest rääkides ei leia õigeid sõnu, et mitte solvata. Mees läheb lukku ära, kui alustadagi jõuan.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:28; 28.07 17:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õgib või joob end surnuks või võtab end kätte.

See on ilmselt see teema, et tädi ise ei taha, aga kellelegi teisele kaaa ei anna.
Ja siis teevadki oma “beadakana” postitusi.

Selle asemel, et, tõesti, mehele öelda, et 6 kuud ja kui midagigi ei ole paranenud, siis ma kahjuks olen sunnitud lahkuma.
Aga seda viimast nad teha ei taha/ei suuda.

PS: Lukus meestele saab alati oma teksti kirjalikult esitada ja allkirja võtta, et ta on kätte saanud. Ja kui allkirja ka ei saa, no siis pole isegi seda 6 kuud enam mõtet oodata – täiesti haige kooselu ju.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 14:50; 28.07 17:59; 28.07 18:46; 28.07 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lukus meestele saab alati oma teksti kirjalikult esitada ja allkirja võtta, et ta on kätte saanud. Ja kui allkirja ka ei saa, no siis pole isegi seda 6 kuud enam mõtet oodata – täiesti haige kooselu ju.

Pigem on haige see suhe siis, kui naine tõesti läheb allkirja võtma ja mees tõesti selle ka annab.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poliitiliselt korrektne see pole, aga muidugi juhtub seda pidevalt, et ebaatraktiivseks muutunud partner maha jäetakse. Ja mida siin on iriseda teistel? Ei pea vastumeelse inimesega vastu tahtmist koos elama ja seksima, see on ju ka tegelikult päris rõve. Inimesed muutuvad ja alati mitte paremuse poole. Ja muidugi see pole nii ilus ega vooruslik, kui ei suuda sellistest asjadest mööda vaadata, aga samas, kui ikka on vastik koos ja parem eraldi, milleks ennast piinata? Laste nimel?

Ja tõesti, nüüd aitab!

Inimene ei saa aru, et tema eluviis on ebatervislik; et igal aastal järjest suurenevad rõivanumbrid võiksid mõtlema panna; et kunagised korvpallisõbrad on võõrdunud. Isiklikest tervisehädadest ei räägigi – väsimus, unetus, norskamine, higistamine, jõuetus.

Ma ei proovigi enam selgitada, et teine ja kolmas kämblasuurune paneeritud lihalatakas on liiast, et kaks kotletti võiks olla lagi ja teist kahte ei ole vaja tunni aja pärast saia peale lõigata.

Et viil marineeritud kurki ei ole päevane salatiports ja et telekas näitab pilti ka ilma hilisöiste kalapulkadeta.

Kui nüüd keegi arvab, et mina neid kotlette ja šnitsleid teen, siis ei – ta teeb neid ise. On hea kokk ja kui ise tahab, teeb kas või südaöösel seapraadi.

Toorainet ostab ka ise muidugi.

Minu tehtud toite kiidab küll, aga on viimastel aastatel hakanud sisuliselt kohe peale sööki endale uut einet valmistama.

Väidab, et “kere on hele”, ükskõik siis, mida me just sõime.

Lapsed kodust läinud, oleme 50ndates, seega hea, et nemad niisugust õgardlust pealt ei näe.

Laste väiksemad olles toitus mees normaalselt, käis 2-3 korda nädalas sõoradega hobikorvpallitrennis, suusatas, käisime ratastega sõitmas.

Nüüd aasta-aastalt on kõik see ära jäänud ning arvan, et ta enam ei jaksakski eriti liigutada. Ainuke, mille vastu veel huvi tunneb, on looduslikus veekogus ujumine – seal võib ta tõesti tunde madistada.

Kahjuks aga koju tulles tuleb kohe ka see heleda kere jutt kaasa.

Talvel ujulasse muidugi ei lähe.

Mul oli alguses valus ja nüüd juba vastik seda tervise lõhkumist ning paisuvat keret vaadata. See ei ole see inimene, kellega ma abiellusin! Kuhu see inimene jäi, ma ei suuda aru saada.

Õnneks pole tal alko-tubakasõltuvust, on vaid see toit, toit, toit…

Olen pakkunud minna dietoloogi v mõne toitumisnõustaja juurde, aga “kes suudab santi sundida, kui sant ei taha kõndida”, eks? Ta ise ju ei näe, et midagi oleks valesti.

“Ponks poiss!”, kiidab vahel naerdes oma vatsa silitades, aga ma enam ei taha niisugust “poissi”. Ja see ongi lapsik pigistada silmad kinni ning arvata, et liigsöömise ja ülekaalu tafajärjel midagi ei juhtu.

Krt, intelligentne inimene, 22 aastat omaenda firmat pidanud, koolitatud ja edukas mees, aga nii puupea kui asi puudutab toitu ja söömist.

Ja mina enam ei jaksa.

Kindlasti mitte maailma esimene sellise põhjusega lahutus, aga kindlasti mitte ka väga tavapärane.

Või äkki on veel mingeid kahe silma vahele jäänud variante päästa 25 aastat kestnud tegelikult hea ja armastust täis kooselu?

Saada see kiri talle. Kui nagunii oled juba valmis lahku minema, pole ju kaotada midagi. Ja toit ongi osale inimestele tohutult tähtis ja nt kaks kotletti tundubki mulle mehe jaoks väike kogus, aga ju ta ikka toiduga liialdab, kui paksuks on läinud. Nt olukord võiks parandada juba see, kui ta liikuvamat elustiili harjutaks, talvel ka ujumas käiks ja mingit sportlikku või matkamist vms veel juurde leiaks. Muidugi on siin üks oht: nii meeste kui ka naiste puhul on juhtunud, et nad oma vana elukaaslase peale südamepõhjani solvuvad, kui nende kehakaal teemaks võtta, seejärel lahku lähevad, kaalu kaotavad ja endale uue atraktiivse, meeste puhul ka enamasti noorema partneri leiavad.  Nii et see on risk, mida seda teemat arendades võtad. Aga kui nagunii tahad lahku minna, siis mis seal vahet on, äkki läheb õnneks ja sul ei juhtu nii. Ja muidugi ongi toksilisi suhteid, kus partner iga väikese kaalukõikumise kohe suureks teemaks puhub ja kasutab seda partneri alandamiseks ja halvustamiseks. Aga siin teemas ma ei mõelnud praegu seda varianti, vaid seda, kus ikka ongi juba mitukümmend kilo üle normi ja KMI järgi rasvumine ja väliselt ka ikka selgelt ümar ja suurema rasvakihiga see inimene.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 18:10; 28.07 22:11; 28.07 22:59; 29.07 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sama mure, aga oleme alles 30ndate keskel. Mees võttis aastaga kuskil 20-30 kilo juurde, lihtsalt hakkas palju rämpstoitu sööma ja õhtused õlled muutusid igapäevaseks, samas kui kogused muudkui suurenesid.

Mure oli ainult minul – ta keha muutus tundmatuseni, lisandus pidev öine traktori kombel norskamine, vahekorras suutis olla ainult ühes asendis. Ise ei saanud ta pea midagi aru. Nägi end vist peaaegu samasugusena nagu oli varem olnud.

Meil tuli muutus kahest asjast. Esiteks on meil väikesed lapsed ja see andis võimaluse temast pilte teha kui lastega mängis. Piltide pealt nägi end huvitaval kombel reaalsemana kui peeglist. Teiseks lõi oma kaalunumbri huvi pärast (ja omal algatusel) kehamassiindeksi kalkulaatorisse ning sai shoki, avastades, et selle kohaselt pole ta lihtsalt ülekaaluline, vaid rasvunud!

Sealt edasi hakkas alko ja rämpsu kogust vähendama, rohkem liikuma ja veidi rohelist sööma. Vähehaaval hakkas kaal vähenema, suvi on palju kaasa aidanud, tegevused on aktiivsemad, niisama teleka ees söömist vähem. Kaalust on silma järgi pool kadunud, norskamine on ära jäänud. Loodan, et ei tule tagasilangust.

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 18:12; 28.07 22:23; 29.07 19:16; 30.07 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piltide pealt nägi end huvitaval kombel reaalsemana kui peeglist.

Aga täpselt nii ongi – peeglisse vaadates inimene sätib end automaatselt kuidagi nii, et ta parem välja näeb, pealegi vaadatakse peeglist üldjuhul mingit detaili, mitte üldpilti – kas lips on otse, ega ma selja tagant määrdunud ole (eriti mehed). Foto on aga halastamatu.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on haige see suhe siis, kui naine tõesti läheb allkirja võtma ja mees tõesti selle ka annab.

Valikute küsimus.
Kui sinu jaoks on terve suhe selline, et üks pool ütleb: “Jaan/Jaanika, ma tahaks sinuga tõsiselt rääkida jne”, AGA mees/naine seda teha ei soovi, ignoreerib täiega või üldse lahkub, siis minupärast palun, ela sellist perekoolika elu edasi.

Mina, pigem kangekaelse vaikuse puhul tõesti, saadan selle kättesaamiskinnitusega meili ja kui siis ka kohe midagi vastuseks ei tule, no siis on ju kaks varianti: kas leian ise ukse üles ukse VÕI leian suure musta kilekoti, kuhu sellise lambast mehe/naise asjad mahuvad.
(Sõltuvalt kelle nimi on kinnisturaamatus).

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 14:50; 28.07 17:59; 28.07 18:46; 28.07 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söömine on ka sõltuvus. Ja sellega on ka nii(kõik nagunii teavad, mida ma targutan), et sõltuvused on inimeseti erinevad ja mis ühele lihtne  ja vähese vaeevaga kontrollitav, see teisele mitte.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 18:57; 31.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valikute küsimus. Kui sinu jaoks on terve suhe selline, et üks pool ütleb: “Jaan/Jaanika, ma tahaks sinuga tõsiselt rääkida jne”, AGA mees/naine seda teha ei soovi, ignoreerib täiega või üldse lahkub, siis minupärast palun, ela sellist perekoolika elu edasi.

Hea suhe ei seisne üksikutes olukordades. Heas suhtes inimene ei hakka sinu kirjeldatud olukorras läbi kohtutäituri teateid saatma, vaid eeldab partnerist parimat (sest parimaga ta ometi ju kunagi abiellus, miks nüüd peaks teisiti olema?) ning proovib mõista, miks too ignoreerib või milles asi on. Iga normaalne inimene ignoreeriks, kui kaaslane ultimaatumitega peale lendaks, seega võib osa põhjusest peituda hoopis ka partneri suhtlusstiilis.

Aga eks igaüks muidugi valib endale ise nii partnerid kui elu. Minu jaoks on sinu pakutud variant naeruväärne ning sellises suhtes ma olla ei sooviks, kus kaaslase vastu elementaarset usaldust ega austust ei ole – niipalju, et prooviks teist mõista.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lukus meestele saab alati oma teksti kirjalikult esitada ja allkirja võtta, et ta on kätte saanud. Ja kui allkirja ka ei saa, no siis pole isegi seda 6 kuud enam mõtet oodata – täiesti haige kooselu ju.

Pigem on haige see suhe siis, kui naine tõesti läheb allkirja võtma ja mees tõesti selle ka annab.

Saab ju saata tähitud kirjaga. Ega ise ei pea minema allkirja võtma.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 15:34; 28.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on vaja mõnda noort sekretäri või koristajat vaatekaugusesse virvendama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei hakka sinu kirjeldatud olukorras läbi kohtutäituri teateid saatma

Ma ei vaidle sinuga rohkem, sest su fantaasia on liiga suur ja järgmisena leiutad sa mulle terve hunniku mingeid muid argumente, mida ma pole öelnud ja mida sa väidad, et ma ütlesin.
Kohtutäitur (????) näiteks – no kust kurat sa selle oma peakesesse leiutasid?

PS. VÕI siis oled sa lihtsalt liiga loll ja ei tea, et meili saates saab lisada ka selle tingimuse, et sa saad teada, kas ja millal vastuvõtja on selle meili avanud või mitte?
Gmailis näiteks on asja nimi Request read receipt.
Issand sa näed ja ei mürista.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 14:50; 28.07 17:59; 28.07 18:46; 28.07 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS. VÕI siis oled sa lihtsalt liiga loll ja ei tea, et meili saates saab lisada ka selle tingimuse, et sa saad teada, kas ja millal vastuvõtja on selle meili avanud või mitte? Gmailis näiteks on asja nimi Request read receipt.

Sellest saab täiesti edukalt keelduda. Kirja saaja saab küsimuse, et kas soovid, et receipt saadetakse ja kui ütleb “ei”, siis ei saadeta. Kuidas ju gmailis on, ma ei tea, aga outlookis on küll nii. Seega kui sa seda mõtlesid “allkirja” all, siis … nojah. Aga nagu öeldud, igaühele oma.

Ma ei vaidle sinuga rohkem, sest su fantaasia on liiga suur ja järgmisena leiutad sa mulle terve hunniku mingeid muid argumente, mida ma pole öelnud ja mida sa väidad, et ma ütlesin.

Ee, mis seal olulist vahet, on, kas sa soovid kirja väljastada allkirja vastu (nagu eespool soovitati) või kohtutäituri kaudu?  Jah, väike liialdus, aga see aitab hästi edasi anda minu suhtumist. Üks nali puha, kas võtan abikaasalt allkirja, et on info kätte saanud, või saadan selle info kohtutäituriga.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, nagu minu elu. Korduvalt mehega rääkinud, et on vaja midagi muuta. No ei ole normaalne 30 kg ülekaalu. Noogutab. Saab aru. Reaalsuses ei muutu midagi. Ostis jõusaali kaardi, kaks korda käis, siis tulid vabandused vahele. OK, lõpetasime liikmelisuse ära ja ostsime rattad, et hakkaks sõitma. Mina teen nüüd igal õhtul tiiru. Ta ka paar nädalat käis, nüüd jälle vabandused ja ettekäänded. Leppisime kokku, et hilisõhtul ei söö. Ainus, kes ei söö, olen mina. Ja ma armastan süüa ning ise olen sale, aga üritasin solidaarne olla. Oi kus ajab närvi, kui jälle lahmib õhtul hea näoga taldrikutäie head-paremat sisse, nagu poleks eelnevat kokkulepet olnudki.

Küsimus ei olegi minu jaoks niivõrd väljanägemises ja seksis, rohkem häirib, et viriseb igasugu terviseprobleemidega. Arst ütleb, et muu ei aita, kui mahavõtmine. Ma tõesti kardan iga päev, et saabki infarkti. Meil väikesed lapsed. No ei saa ometi sellega riskida, et sööd ja logeled ennast haigeks. Inimesel puudub täiesti vastutustunne ja see ajab hulluks. Ma tunnen, et muutun juba vastikuks närvihaigeks suutäisi mõõtvaks mutiks, kellele on mehe kehakaal kinnisideeks.

Nõu anda ei oska. Vajaks seda isegi. Lihtsalt mina enda meest päris maha jätta ei tahaks, aga mida veel teha, ei tea.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil hästi konkreetne perearst. Esitas faktid ja tervisetulemid ning ütles mehele et vaja dieeti pidada ja soovitas Orgut või Fitlapi. Aasta möödas ja 40 kg läinud. Korralik trenn ka juures. Tervis oli ka muidugi juba piiri peal ja see oli äratus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Jätan oma ülekaalulise mehe maha