Esileht Pereelu ja suhted Jätan oma ülekaalulise mehe maha

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )

Teema: Jätan oma ülekaalulise mehe maha

Postitas:

Ühe asja ütlen veel, mis ehk aitab pakse mõista. Siin oli juttu panustamisest suhtesse. Mina taipasin alles 50-aastaselt, et ka minu välimus on panus suhtesse. Ausalt, naerge või pidage lolliks, aga nii on. Ma pole kunagi pidanud end ilusaks inimeseks, st. ma pole kunagi arvanud, et välimus on miski, mille järgi mind valitakse, seega pole osa mu isiksusest. Alles 50-sena sain oma mehe abil aru, et nii see pole, et ka välimus on osa minust. Sama asi võib olla teistelgi paksudel, mingil põhjusel ei peeta oma välimust oluliseks ning arvatakse, et see pole oluline ka kaaslase jaoks.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju, et end juba suhtes olles käsile ei suudeta võtta, et seda ei tehta armastatud inimese nimel, vaid ainult tagantjärele talle “kättemaksuks”.

Tervisega ei jandita kellegi “nimel” ja näitamiseks, see on (peaks olema) ikka isiklik asi ja huvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.07 14:25; 28.07 14:41; 28.07 14:44; 28.07 15:11; 29.07 11:21; 29.07 15:56; 29.07 16:09; 29.07 16:22; 29.07 17:35; 29.07 17:38; 30.07 07:18; 30.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu TA kirjutab, siis pole tulnud see elustiil 6 kuuga vaid aastatega. Aastatega on harjutatud end rohkem sööma, magu on suur, liigutamine raske. Tulemused tulevad üldiselt suure vaevaga, kilod ei kao üleöö, selleks peab samuti pingutama aastaid, et paremasse vormi saada. Aga miks siis see nii keeruline on? Esialgu kui tervis pole märku andnud, et viimane aeg midagi ette võtta, siis ongi tunne, et pole ju häda midagi, no on vaja suuremaid riided ja ei jaksa matkata aga no ja siis. Teine asi on see, et mis paneb inimese õgima. Mind paneb pinge ja stress. See söömine isegi ei leevenda seda aga see on nagu mingi sund, see söömine stressi olukorras. Jällegi, see pole vabandus, lihtsalt toon enda näite. Ma tean ise suurepäraselt, et pean alla võtma ja see on nii kuradi raske. See EI ole nii, et no saan ju aru, miks ei tee. Võib olla olekski see äratus su abikaasale, et lähed lahku. Võib olla siis tuleb see tugev stiimul ka midagi reaalselt ette võtta. Mõnedel inimestel on vaja kõrvalist abi alustamiseks. Aga sellega jätkamiseks peab ikka tõsiselt aru saama oma tegevusest.

Aga tõsi on ka see, et igaüks elab oma elu ise ja kui TA tahab üksi jätkata sest see on kergem kui oma mehega koos, siis nii peabki tegema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervisega ei jandita kellegi “nimel” ja näitamiseks, see on (peaks olema) ikka isiklik asi ja huvi.

Peaks küll, aga inimeste peades toimub erinevat. Kui inimene ennast ei väärtusta, nimetatagu seda madalaks enesehinnanguks või millekski muuks, siis ongi eesmärgi saavutamiseks vaja välist stiimulit. Jah, see on vale, aga mis siis teha, kui mõtlemises ongi viga? See ju ei käi nii, et ahhaaa, ma mõtlen valesti, ok, homsest mõtlen õigesti. Ja ikka ülikeeruline on vaalana hakata end väärtustama, sa oled ikka väga mudas ja käpuli. Sealt end püsti ajab ainult ülikõva inimene ja ka selleks on tal abikätt vaja. Mina olen väga kohusetundlik, töökas ja mõtlemisvõimeline inimene, aga seda trikki, et sealt mudast püsti saaks, pole veel päris ära teinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun ka maha jätmist. Mu naine on kahe aastaga võtnud juurde umbes 20kg. Ta ei jõua mitte midagi teha, kuigi ta on noor(40). Isegi kõndimine on tema jaoks raske. Me oleme temaga seda arutanud, olen üritanud teda motiveerida, aga mitte midagi. Suunasin ta ka toitumisnõustaja poole ja pakkusin ka, et võiksin ta psühholoogi kinni maksta, aga tema ei taha. Ma ei suuda temaga enam seksida, sest ta näeb pehmelt öeldes õudne välja. Ta lihtsalt ei eruta mind, pigem tekitab minus tülgastust. Ma ise käin trennis ja olen väga heas vormis. Ma olen nüüd seal maal, et ma ütlen talle, et aitab, ma enam ei taha.

Eeldades, et su naine on keskmist kasvu ja enne oli normkaalus (50-60kg), siis 20 kg juurdevõtmine ei tee inimest küll liikumisvõimetuks. 70- 80 kg kaaluv inimene jõuab vabalt isegi joosta.
Kui ta juba enne oli 90 kg, siis tekib küsimus, miks väga heas vormis mees üldse vaalaga suhte lõi ja kas see olukord ei olnud juba piisavalt õudne.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 16:18; 30.07 20:48; 31.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalun ka maha jätmist. Mu naine on kahe aastaga võtnud juurde umbes 20kg. Ta ei jõua mitte midagi teha, kuigi ta on noor(40). Isegi kõndimine on tema jaoks raske. Me oleme temaga seda arutanud, olen üritanud teda motiveerida, aga mitte midagi. Suunasin ta ka toitumisnõustaja poole ja pakkusin ka, et võiksin ta psühholoogi kinni maksta, aga tema ei taha. Ma ei suuda temaga enam seksida, sest ta näeb pehmelt öeldes õudne välja. Ta lihtsalt ei eruta mind, pigem tekitab minus tülgastust. Ma ise käin trennis ja olen väga heas vormis. Ma olen nüüd seal maal, et ma ütlen talle, et aitab, ma enam ei taha.

Mina arvan, et kes 20 kg pärast kellegi maha jätab, pole seda inimest armastanudki kunagi. 20 kg ei muuda inimest invaliidiks ega ka välimust kardinaalselt.

+12
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 18:02; 30.07 21:02; 31.07 09:45; 31.07 09:56; 31.07 10:35; 31.07 11:16; 02.08 16:33; 15.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 kg ei muuda inimest ivaliidiks ega ka välimust kardinaalselt.

Muudab küll. See on muidugi individuaalne, aga 20 lisakilo on tegelikult vägagi märgatav.
Invaliidiks see just ei tee, aga liikumist raskendab kindlasti.

Siin küsiti, aga ma ei vastanud, tundus isegi anonüümselt kuidagi julm, aga kui ininene (mu abikaasa) oli enne 185/85-86, siis nüüd on pikkus sama, aga kaal…124.
See on katastroof!

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 28.07 14:25; 28.07 14:41; 28.07 14:44; 28.07 15:11; 29.07 11:21; 29.07 15:56; 29.07 16:09; 29.07 16:22; 29.07 17:35; 29.07 17:38; 30.07 07:18; 30.07 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudab küll. See on muidugi individuaalne, aga 20 lisakilo on tegelikult vägagi märgatav. Invaliidiks see just ei tee, aga liikumist raskendab kindlasti.

arvad? ma olin oma pulmapäeval oma 170cm juures 55kg.
pärast meheleminekut ja lapse sündi kaalusin juba 75kg. ma küll eriti ei arva, et see lisandunud 20g, mis kondibuketist normaalkaaluliseks muutis, nüüd nii väga oluliselt minu liikumist raskendanud oleks või et abikaasa oleks pidanud must koheselt lahutama.

 

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudab küll. See on muidugi individuaalne, aga 20 lisakilo on tegelikult vägagi märgatav. Invaliidiks see just ei tee, aga liikumist raskendab kindlasti.

arvad? ma olin oma pulmapäeval oma 170cm juures 55kg.

pärast meheleminekut ja lapse sündi kaalusin juba 75kg. ma küll eriti ei arva, et see lisandunud 20g, mis kondibuketist normaalkaaluliseks muutis, nüüd nii väga oluliselt minu liikumist raskendanud oleks või et abikaasa oleks pidanud must koheselt lahutama.

Mu naine on 163 cm pikk ja 20 kilo tema kehal on väga suur muutus. Ja loomulikult on tal raske käia. Sa küsid miks? Sest ta ei liigu. Poes käib ainult autoga, treppe ei kasuta – sõidab liftiga. Tal ei ole võhma.
Ma armastasin teda, tegelikult ma armastan siiani, aga ma ei suuda vaadata seda lodevust diivanil – see ajab mu südame pahaks.
Sina võtsid juurde kuna said lapse, minu naine võttis juurde, sest ta sõi öösiti jäätist ja ei viitsi ennast liigutada. Ta lihtsalt kosus ja kosus.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 14:36; 30.07 19:32; 31.07 06:26; 31.07 10:32; 31.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu naine on 163 cm pikk ja 20 kilo tema kehal on väga suur muutus. Ja loomulikult on tal raske käia. Sa küsid miks? Sest ta ei liigu. Poes käib ainult autoga, treppe ei kasuta – sõidab liftiga. Tal ei ole võhma.

Alla 80-kilosel võhmapuudus küll kaalust ei tule, tal on siis äkki midagi muud viga juba, süda haige vms? Ma käisin 80-kiloselt jooksmas, suusatamas, jõusaalis ja tundsin end igati hästi, pikkust on umbes sama palju kui su naisel. Ehk siis – see võib muidugi olla, et ta on laisk ja viitsi käia, aga kehakaalust tulenevalt tal küll raske käia olla ei tohiks.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 28.07 15:40; 28.07 17:37; 28.07 18:05; 28.07 18:43; 28.07 19:18; 28.07 19:56; 28.07 20:33; 28.07 23:56; 29.07 13:39; 29.07 16:48; 29.07 18:01; 29.07 19:23; 29.07 23:29; 30.07 11:59; 30.07 20:42; 07.08 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudab küll. See on muidugi individuaalne, aga 20 lisakilo on tegelikult vägagi märgatav. Invaliidiks see just ei tee, aga liikumist raskendab kindlasti.

arvad? ma olin oma pulmapäeval oma 170cm juures 55kg.

pärast meheleminekut ja lapse sündi kaalusin juba 75kg. ma küll eriti ei arva, et see lisandunud 20g, mis kondibuketist normaalkaaluliseks muutis, nüüd nii väga oluliselt minu liikumist raskendanud oleks või et abikaasa oleks pidanud must koheselt lahutama.

Mu naine on 163 cm pikk ja 20 kilo tema kehal on väga suur muutus. Ja loomulikult on tal raske käia. Sa küsid miks? Sest ta ei liigu. Poes käib ainult autoga, treppe ei kasuta – sõidab liftiga. Tal ei ole võhma.

Ma armastasin teda, tegelikult ma armastan siiani, aga ma ei suuda vaadata seda lodevust diivanil – see ajab mu südame pahaks.

Sina võtsid juurde kuna said lapse, minu naine võttis juurde, sest ta sõi öösiti jäätist ja ei viitsi ennast liigutada. Ta lihtsalt kosus ja kosus.

Ja palju ta siis kaalub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 16:18; 30.07 20:48; 31.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mõned aastad tagasi samasugune lugu. Mees paisus üle 35 kilo. Kuigi ta jäi inimesena samaks, siis see suur rasvane kõht ja naiselikult paksud reied ja lödisevad õlavarred ja paisunud rinnad hakkasid mulle nii vastu, et mina ei suutnudki enam temaga lähedane olla. Mitu kuud elasime erinevates magamistubades, ilma seksita. Tema muudkui käis ja lunis. Minu poolt kindel ei. Ma mäletasin liiga selgesti, kui hea mul temaga oli, kui ta oli 35 kilo kergem. Võrdlusmoment sellega, mis ta paksuna oli, oli üsna kohutav. Higi voolab, ma olen tema higist üleni märg, kaua ei jõua, ähib ja hingeldab.
Aga isegi eraldi magamistoad ei muutnud mitte midagi. Siis ma pakkisin asjad ja kolisin välja.

Siis hakkas mees mingit toitumiskava jälgima. Umbes kuu aega suutis seda teha, siis lõi käega. ise räägib, et isud on lihtsalt nii suured ja kõikevõitvad, et tema ei saa sinna midagi parata, peab lihtsalt sööma, muidu on liiga piinarikas olla.

Ma ütlesin siis talle, et kui põhjuseks on isud, aga sa siiski tahad minuga koos olla, siis üks võimalus isudest lahti saamiseks on Reduksin, võta või jäta. Olen ise Eestis sündinud, aga vanemate poolt venelane ja panin talle Peterburgi endokrinoloogi juurde aja. Kehamassiindeks oli tal kõvasti üle 35 juba. Olime 4 päeva Peterburis, arst tegi talle analüüse (süda, maks, neerud, midagi veel) ja siis kirjutaski Reduksini välja, alguses 3 kuuks.

Mees oli lausa ümber vahetatud pärast ravimi võtma hakkamist. Aga umbes nädala pärast hakkas halama, et tema enam ei võta, öösel magada ei saa ja süda puperdab. Mina ütlesin, et ära siis võta, aga mina sinuga paksuna tegemist ei tee. On aeg igasugune suhtlemine lõpetada, sest ma ei talu sind enam. Lõpetasingi suhtlemise. Sõnumitele ei vastanud, kõnesid vastu ei võtnud.

Nägin teda tuttavate juures ca 4 kuud hiljem. Oli muutunud! Ligi 20 kilo alla võtnud selleks ajaks juba. Oli ise käinud Peterburis retsepti pikendamas. Aga mul oli selleks ajaks juba uus mees huviorbiidis, ja mulle ausalt öeldes ei läinud tema kaalukaotus üldse enam korda. Oli küll inimese üle hea meel, aga… tagasi ma teda ei tahtnud. Kõik need hingeldamised, higinired (ja higihaisud) olid liiga eemaletõukavad ja jäid meelde. Nii öelda rikkusid kõik ilusa ära, mis meil algusaastatel oli.

Aga mees jätkas kaalu langetamist. Me ei ole temaga koos, aga ma oskan öelda nii palju, et ta võttis aastaga üle 40 kilo alla ning viimastel aastatel ei ole enam paksemaks tagasi läinud. Kui palju ta seda rohtu kokku võttis, ma ei oska öelda, aga see reaalselt aitas teda, oli kohe silmaga näha. Ise ta ka seda kiitis, ütles, et kõrvalmõjud olid küll, aga kui tal oli valida, kas olla paks või olla unetu, siis ta valis selle, et ta on parem unetu. Minu arust õigesti tegi. Praegu küll Venemaale ei saa, aga kes soovib, võin selle endokrinoloogi kontaktid anda, juhuks kui jälle hakkab reisida saama. Või siis heas vormis vallalise mehe kontaktid võin ka anda, kes tutvuda soovib. Inimesena on ta tegelikult hooliv ja meeldiv. Ning nüüd ka tõesti heas sportlikus vormis. Aga minu jaoks ta enam atraktiivne ei ole, ükskõik millise Apollo ta endast teeks.

Arvan, et teemaalgatajal on sama. Kui juba inimene on muutunud eemaletõukavaks, siis see tunne ainult süveneb, ei kahane ka siis, kui mees kõhnub. Siis leiab naine lihtsalt uue põhjuse, miks rahulolematu olla.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et teemaalgatajal on sama. Kui juba inimene on muutunud eemaletõukavaks, siis see tunne ainult süveneb, ei kahane ka siis, kui mees kõhnub. Siis leiab naine lihtsalt uue põhjuse, miks rahulolematu olla.

Seda ütlesin minagi, et armastus on otsas ja siis on kaal ainult mingi ettekääne. Hakkavad teised huvitama ja siis hakatakse vana partnerit igas asjas süüdistama. See võib maha võtta või teha mida iganes, ikka on pahasti. Reduksin on väga kahjulik tervisele, sellepärast ongi Euroopas keelatud. Minu arust võttis ka ühe suusasangari abikaasa midagi taolist, tulemuseks oli infarkt, aga noh, sai kõhnaks vähemalt. Ma arvan, et minu mees on ka 20 kg 20 aastaga juurde võtnud, aga ikka on normaalkaalus ja minu armastust tema vastu see küll kuidagi ei mõjuta. Aga kui juba uued mängus, siis ongi see vana paks, kole, halb ja mida iganes.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 18:02; 30.07 21:02; 31.07 09:45; 31.07 09:56; 31.07 10:35; 31.07 11:16; 02.08 16:33; 15.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees jättis minu maha. Vaala. Kui pika kooselu vältel olid perioodid, kus tema 30 kilo juurde vôttis, siis mina ei jätnud.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 21:17; 31.07 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 80-kilosel võhmapuudus küll kaalust ei tule, tal on siis äkki midagi muud viga juba, süda haige vms?

See pani mõtlema. Olen naine, 168 cm ja 86 kg (vanus veidi üle 40). Oma kaaluga muidugi rahul pole, aga tempokalt kõndida, rattaga sõita armastan, võhma vähenemist pole märganud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 21:35; 31.07 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on normaalne eeldada, et kaaslane väga suurtes piirides siiski ei muutu. Me ju armume siiski mingisse komplekti, millest osa moodustab ka välimus.

Võime siin ju rääkida sisemisest ilust ja millest kõigest, aga kui paljud meist oleksid valmis abielluma ja terve oma elu veetma inimesega, keda kunagi näinud ei ole? Lihtsalt kirjade ja telefonivestluste põhjal?

Tervisliku vormiga kaasneb muuhulgas ka suurem energia, väiksem higistamine, väiksemad terviseriskid jne. Ülekaal ei ole ainult visuaalne probleem.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 18:12; 28.07 22:23; 29.07 19:16; 30.07 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina imestan, kus siin teemas nüüd kõik need kehapositiivsed Perekooli paksud naised on, kes igale oma kilole kiiresti vabanduse leiavad. Kilpnääre, mnjaa, see on kurja juur. Muidugi stress, see paneb sööma. Aa, ja halb uni, see tõstab kortisooli taset ja paneb sööma. Ja siis AD ja siis igasugused muud ravimid. Ja siis lihtsalt söömissõltuvus. Jne jne. Tuhat vabandust.

Ja hoidku jumal, kui mõni mees siin julgeks teema teha, et talle on tema paks naine vastik, tahab ta maha jätta ja temaga seksida ei suuda. Et tahaks kedagi saledat ja seksikat, kellega edasi minna ja seksida. Et oma naine oli kuangi sale ja ilus, aga nüüd jälestusväärne vaal. Siis küsivad needsamad naiskäod, et aga kuhu jääb armastus ja kas niisama lihtne ongi peret lõhkuda ja lapsed katkisse perre jätta ja kuhu jäävad siis sisemised väärtused selles paksuks läinud naises? Selline mees nokitaks siin ribadeks.

Minu arvates on see siin vohav kaksikmoraal.

Mõtlesin seda sama teemat lugedes. Kui mõni mees väidab, et ta naine paksuks ja ebaatraktiivseks muutunud siis on kohe kisa lahti ja miinused.

Naiste rasv, see on ju kurvid 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 23:56; 30.07 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 80-kilosel võhmapuudus küll kaalust ei tule, tal on siis äkki midagi muud viga juba, süda haige vms?

See pani mõtlema. Olen naine, 168 cm ja 86 kg (vanus veidi üle 40). Oma kaaluga muidugi rahul pole, aga tempokalt kõndida, rattaga sõita armastan, võhma vähenemist pole märganud.

Kõndimine ja rattasõit (ei usu väga, et sa kihutad) ei ole muidugi ka eriline koormus. Kas sa mõne HIIT trenni ka jõuad kaasa teha?

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 23:56; 30.07 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudab küll. See on muidugi individuaalne, aga 20 lisakilo on tegelikult vägagi märgatav. Invaliidiks see just ei tee, aga liikumist raskendab kindlasti.

arvad? ma olin oma pulmapäeval oma 170cm juures 55kg.

pärast meheleminekut ja lapse sündi kaalusin juba 75kg. ma küll eriti ei arva, et see lisandunud 20g, mis kondibuketist normaalkaaluliseks muutis, nüüd nii väga oluliselt minu liikumist raskendanud oleks või et abikaasa oleks pidanud must koheselt lahutama.

Mu naine on 163 cm pikk ja 20 kilo tema kehal on väga suur muutus. Ja loomulikult on tal raske käia. Sa küsid miks? Sest ta ei liigu. Poes käib ainult autoga, treppe ei kasuta – sõidab liftiga. Tal ei ole võhma.

Ma armastasin teda, tegelikult ma armastan siiani, aga ma ei suuda vaadata seda lodevust diivanil – see ajab mu südame pahaks.

Sina võtsid juurde kuna said lapse, minu naine võttis juurde, sest ta sõi öösiti jäätist ja ei viitsi ennast liigutada. Ta lihtsalt kosus ja kosus.

Ja palju ta siis kaalub?

Peaaegu 80 kg.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 14:36; 30.07 19:32; 31.07 06:26; 31.07 10:32; 31.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõndimine ja rattasõit (ei usu väga, et sa kihutad) ei ole muidugi ka eriline koormus. Kas sa mõne HIIT trenni ka jõuad kaasa teha?

Ma ka ei jõua, kuigi olen kõhn. Suurem osa inimesi ei ole kuigi sportlikud. Kui teeks trenni, poleks normaalkaalulisel ja kuni 10 kg ülekaalus oleval inimesel suurt vahet. Siin tehakse 70-80 kilosest inimesest mingi poolenisti invaliid, kes higistab nagu siga iga sammu juures. See pole tõsi. Olen vanast ajast veel fitlapi grupis, seal ikka inimesed panevad enne ja pärast pilte üles. 20 kg pole eriline vahe, 30 ja 40 puhul hakkad vaatama, et tõesti nagu teine inimene. Aga 70-80 kilosed pole eriti prisked. Mõne puhul vaatangi, et vahe on suhteliselt väike, aga inimene pidi nii palju vaeva nägema. Äkki ka keskeakriisis partnerid ähvardavad muidu maha jätta. Kuigi kaal on ainult ettekääne, tegelikult hakkab pooltele 40+ inimestele mingil hetkel tunduma, et muru on mujal rohelisem, olgu see partner paks või peenike.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 18:02; 30.07 21:02; 31.07 09:45; 31.07 09:56; 31.07 10:35; 31.07 11:16; 02.08 16:33; 15.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudab küll. See on muidugi individuaalne, aga 20 lisakilo on tegelikult vägagi märgatav. Invaliidiks see just ei tee, aga liikumist raskendab kindlasti.

arvad? ma olin oma pulmapäeval oma 170cm juures 55kg.

pärast meheleminekut ja lapse sündi kaalusin juba 75kg. ma küll eriti ei arva, et see lisandunud 20g, mis kondibuketist normaalkaaluliseks muutis, nüüd nii väga oluliselt minu liikumist raskendanud oleks või et abikaasa oleks pidanud must koheselt lahutama.

Mu naine on 163 cm pikk ja 20 kilo tema kehal on väga suur muutus. Ja loomulikult on tal raske käia. Sa küsid miks? Sest ta ei liigu. Poes käib ainult autoga, treppe ei kasuta – sõidab liftiga. Tal ei ole võhma.

Ma armastasin teda, tegelikult ma armastan siiani, aga ma ei suuda vaadata seda lodevust diivanil – see ajab mu südame pahaks.

Sina võtsid juurde kuna said lapse, minu naine võttis juurde, sest ta sõi öösiti jäätist ja ei viitsi ennast liigutada. Ta lihtsalt kosus ja kosus.

Ja palju ta siis kaalub?

Peaaegu 80 kg.

163 pikk ja natuke alla 80 kg kaaluv inimene ei saa oma kaalu tõttu kõnida? See, et ta sinu meelest õudne välja näeb, on iseaasi, aga päris jama ei maksa ka ajada. A no eks kaaluteemadesse satub ikka “mehi”, kes kõvasti sôna võtta tahavad.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 16:18; 30.07 20:48; 31.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel kaalun 20 kg vähem ja teen päevas keskmiselt 10 000 sammu. Paar kilomeetrit jalutada on mulle nauding. Rate this item:Submit Rating00

See nüüd küll mingi koormus ei ole, suurem osa 80 kiloseid teeb samamoodi 10 000 sammu päevas, paar kilomeetrit jalutamist on jõukohane ka sajakilosele.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 18:02; 30.07 21:02; 31.07 09:45; 31.07 09:56; 31.07 10:35; 31.07 11:16; 02.08 16:33; 15.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mees ja olen ka vaalast lahku läinud. Sest ta ei viitsinud alla võtta.

Veidi karm, aga hea point – oleks selle teema teinud meesterahvas oma naispoole kohta, oleks ilmselt plussid-miinused teistpidi kaldus ja vastused ka teemaalgatajat häbistavad.

Ma vist prooviks alustuseks selle teema üles võtta mehega. Mitte dramaatiliselt “mina või toit” stiilis põrandale laskudes vaid tasakaalukalt, täiskasvanulikult, andes talle mõista, kui tõsine seisukoht sul selles valdkonnas on. Fitlapi järgi toitumine oleks samuti alustuseks hea mõte, kui endal tervislikud ideed puuduvad.

Tavaliselt kipub nii olema, et sellised inimesed, kes suhtes palju kaalus juurde võtavad, on lahku minnes hirmus kiired kaalu langetama ja kõvasti trenni tegema. Et näidata “millest teine ilma jäi!”
Uues suhtes siis uue hooga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muudab küll. See on muidugi individuaalne, aga 20 lisakilo on tegelikult vägagi märgatav. Invaliidiks see just ei tee, aga liikumist raskendab kindlasti.

arvad? ma olin oma pulmapäeval oma 170cm juures 55kg.

pärast meheleminekut ja lapse sündi kaalusin juba 75kg. ma küll eriti ei arva, et see lisandunud 20g, mis kondibuketist normaalkaaluliseks muutis, nüüd nii väga oluliselt minu liikumist raskendanud oleks või et abikaasa oleks pidanud must koheselt lahutama.

Mu naine on 163 cm pikk ja 20 kilo tema kehal on väga suur muutus. Ja loomulikult on tal raske käia. Sa küsid miks? Sest ta ei liigu. Poes käib ainult autoga, treppe ei kasuta – sõidab liftiga. Tal ei ole võhma.

Ma armastasin teda, tegelikult ma armastan siiani, aga ma ei suuda vaadata seda lodevust diivanil – see ajab mu südame pahaks.

Sina võtsid juurde kuna said lapse, minu naine võttis juurde, sest ta sõi öösiti jäätist ja ei viitsi ennast liigutada. Ta lihtsalt kosus ja kosus.

Ja palju ta siis kaalub?

Peaaegu 80 kg.

163 pikk ja natuke alla 80 kg kaaluv inimene ei saa oma kaalu tõttu kõnida? See, et ta sinu meelest õudne välja näeb, on iseaasi, aga päris jama ei maksa ka ajada. A no eks kaaluteemadesse satub ikka “mehi”, kes kõvasti sôna võtta tahavad.

Kuidas tal peaks võhma olema kui ta ei liigu? Ilmselt pole tõesti asi kaalus, pigem üleüldises kehvas vormis.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.07 14:36; 30.07 19:32; 31.07 06:26; 31.07 10:32; 31.07 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelikult käin igapäevaselt jooksmas ka korraliku tempoga. Seda need 80 kg kaaluvad isikud siiski ei tee. Jalutada nad tõesti võivad. Seda ma usun.

Tean väga palju 80 kiloseid, kes jooksmas käivad. Sul on ilmselt ettekujutus 80 kilosest pisut nihkes ja ei kujuta ette milline selline inimene välja näeb.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 18:02; 30.07 21:02; 31.07 09:45; 31.07 09:56; 31.07 10:35; 31.07 11:16; 02.08 16:33; 15.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat ei oska öelda. Igapäevaselt joostes näen paksukesi harva jooksmas. Mõnda siiski olen näinud, kes joostes on näost punane nagu peet ning väga aeglase tempoga liigub. Üldiselt jooksevad siiski saledad.

Suurem osa inimesi ei käi jooksmas. Asi on treenituse astmes, mitte et 80 kilone ei saaks jooksta. Tunnistan, et olen ka vormist väljas, ainult jalutan. Kui jooksma lähen, olen samamoodi punane ja ei jaksa jooksta. Olen alla 60 kg. Kaaluga pole sel vähimatki pistmist.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 30.07 18:02; 30.07 21:02; 31.07 09:45; 31.07 09:56; 31.07 10:35; 31.07 11:16; 02.08 16:33; 15.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt joostes näen paksukesi harva jooksmas. Mõnda siiski olen näinud, kes joostes on näost punane nagu peet ning väga aeglase tempoga liigub. Üldiselt jooksevad siiski saledad.

Ma olen alakaalus, aga joostes näen välja nagu punapeet. Üldse hakkan kergesti higistama ja kuumust ei talu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt joostes näen paksukesi harva jooksmas. Mõnda siiski olen näinud, kes joostes on näost punane nagu peet ning väga aeglase tempoga liigub. Üldiselt jooksevad siiski saledad.

Ma olen alakaalus, aga joostes näen välja nagu punapeet. Üldse hakkan kergesti higistama ja kuumust ei talu.

Paksudel ei soovitata joosta, eriti, kui ei olda varem jooksuga tegelnud ja/või ollakse mitte esimeses nooruses. On ka muidu liigutamise variante. Ja kui keegi seda ka teeb, siis  tuleb vä’lja, et pannakse pahaks ja vahitakse, kui jooksja higistab, jookseb liiga aeglaselt või näost punetab..Imelik.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 18:57; 31.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean väga palju 80 kiloseid, kes jooksmas käivad. Sul on ilmselt ettekujutus 80 kilosest pisut nihkes ja ei kujuta ette milline selline inimene välja näeb.

Vat ei oska öelda. Igapäevaselt joostes näen paksukesi harva jooksmas. Mõnda siiski olen näinud, kes joostes on näost punane nagu peet ning väga aeglase tempoga liigub. Üldiselt jooksevad siiski saledad.

Sinusuguste pärast paksukesed ei julgegi päevavalges jooksmas käia või jõusaali minna. On nii väga vaja vahtida, kes kui punane on ja kui kiiresti jookseb? Tegele oma trenniga, ära keskendu teiste halvustamisele.

Mina jooksen ka üliaeglaselt (paks ei ole) – põlv on haige ja taastusravi osa on “poksijasammuga” sörkimine. Sinusugune kindlasti vaataks, et on alles jobu, joostagi ei jõua.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Ma ka ei jõua, kuigi olen kõhn. Suurem osa inimesi ei ole kuigi sportlikud. Kui teeks trenni, poleks normaalkaalulisel ja kuni 10 kg ülekaalus oleval inimesel suurt vahet. Siin tehakse 70-80 kilosest inimesest mingi poolenisti invaliid, kes higistab nagu siga iga sammu juures. See pole tõsi. Olen vanast ajast veel fitlapi grupis, seal ikka inimesed panevad enne ja pärast pilte üles. 20 kg pole eriline vahe, 30 ja 40 puhul hakkad vaatama, et tõesti nagu teine inimene. Aga 70-80 kilosed pole eriti prisked. Mõne puhul vaatangi, et vahe on suhteliselt väike, aga inimene pidi nii palju vaeva nägema. Äkki ka keskeakriisis partnerid ähvardavad muidu maha jätta. Kuigi kaal on ainult ettekääne, tegelikult hakkab pooltele 40+ inimestele mingil hetkel tunduma, et muru on mujal rohelisem, olgu see partner paks või peenike.

Nii oligi, vähemalt minu puhul. Kaal oli ettekäändeks hea küll, et keskeakriisis minema purjetada. Midagi pidi ju ütlema. Mina ei öelnud, kui abikaasa 137 kilo kaalus. Minu 75 oli aga ületamatu takistus edasiseks kooseluks. Seega, probleem on mujal, kaal on ettekääne kahjuks…

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 21:17; 31.07 14:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Jätan oma ülekaalulise mehe maha