Esileht Pereelu ja suhted Jätsite mehe maha, hiljem kahetsesite?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Jätsite mehe maha, hiljem kahetsesite?

Postitas:

Kas olete kunagi kahetsenud mehe maha jätmist?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin ühest suhtest raginaga lahku. Halvad sõnad ja käitumine mõlemalt poolt.
Kolm nädalat hiljem sõitis liinibuss Poolas naisele ja sõbrannale külje pealt sisse. Mõlemad said viga, eks suri pool aasta hiljem haiglas.
Siis kahetsesin küll. Pisarad ei tahtnud väga pikka aega ära minna ja nutumaitse on siiani kurgus sellele mõeldes.
Oleks, poleks… 🙁

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Suhe lihtsalt hääbus, kokkuleppeliselt läksime lahku aga enne seda oli mitu kuud lihtsalt minnalaskmist. Kahetsesin pigem seda, et varem temast lahti ei lasknud, lootsin ei tea mida.

Läksin ühest suhtest raginaga lahku. Halvad sõnad ja käitumine mõlemalt poolt.

Kolm nädalat hiljem sõitis liinibuss Poolas naisele ja sõbrannale külje pealt sisse. Mõlemad said viga, eks suri pool aasta hiljem haiglas.

Siis kahetsesin küll. Pisarad ei tahtnud väga pikka aega ära minna ja nutumaitse on siiani kurgus sellele mõeldes.

Oleks, poleks… ????

Kahju, et said sellise kogemuse. Aga see ei olnud sinu süü ja minevikku muuta ei saa. Keskendu pigem headele mälestustele, mida see suhe sulle positiivset andis ning mäleta seda inimest selle tõttu, miks üldse kokku saite. Ehk hakkab nii kergem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kolm korda maha jätnud mehi oma elus.

Kahetsen võib olla pisut ainult esimesest suhtest loobumist. Ta oli tegelikult nii hea poiss, ettevõtlik ka, pealegi talle kaotasin oma süütuse ja tänaseks on ta igati tubli ja tore mees, elab välismaal. Aga me olime ju nii noored ja kes siis sellele mõtles, et vot tore oleks sellise inimesega koos vanaks saada, ikka oli vaja nooruse lollusi teha, pidevalt oli ju midagi puudu…..

Ülejäänud kahe osas….ehh, parajad tropid. Ühtegi kahetsust pole. Üks pettis mind ja teine oli ambitsioonitu loru.

Hetkel on mul muidugi maailma parim abikaasa 🙂 ja ma arvan, et kui poleks eelnevaid kogemusi (ka kehvasid), siis ei oskakski õiget inimest hinnata!

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kahetsenud. Maha olen jätnud kaks meest, ühega elasin mitu aastat koos, teise jätsin maha päris kiiresti, mõne kuuga. Mõlemad osutusid joodikuteks. Kui esimesel korral olin kannatlikum ja ka mees oli alguses püüdlikum, siis teisel korral vaatasin kohe alguses ära, et pole mõtet edasi pingutada.

Kurb oli küll, et nüüd üksi ja et ikka asi luhta läks, aga see polnud kahetsus, sest mõlemad otsused olid õiged.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks abielu olen lahutanud, ei kahetse. Samas ma ei kahetse ka neid vussi läinud abielusid, sest mul on 2 last ja nemad on ikka rõõmuks. Eksmeestega saan normaalselt läbi, püüan nendega mitte väga sõbrustada, sest kui nad jälle üksi on parasjagu jäänud, siis tahavad minuga jätkata, aga ma ei taha neile selliseid hulle mõtteid pähe panna, nagu oleks see kuidagi võimalik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kahetsesin, sest äkki oli harjumatult üksik olla ning eks igapäevategemised olid ka ju harjumuspäraselt temaga seotud. Ikka väga mitu korda valisin automaatselt tema numbri või hüüdsin teda teisest toast. Patja nutsin ka. See kestis…umbes 3 nädalat 🙂 Kas see oligi igatsus, tegelikult vist mitte. Lihtsalt harjumus. Me olime abielus olnud 6 aastat. Olin harjunud, et ühel või teisel moel oli kogu mu elu temaga seotud. “Käima” hakkasime juba palju aastaid enne pulmi, kui olime 11. Ehk siis me olime koos üles kasvanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa, tean, et pikka kooselu tema kommete tõttu ei oleks tulnud, aga natuke kahetsen, et liiga vara pidurit tõmbasin – loll küll, aga oleks võinud mingi aja koos elada, oleks olnud kindlasti huvitav aeg. Armastus oli suur, aga juba siis sain aru, et ei tule sellest midagi välja. Kuna ta tunnistas ainult abielu, siis ei jäänud me kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahetsen hoopis seda, et tagasi võtsin meeltesegaduses.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ta tunnistas ainult abielu, siis ei jäänud me kokku.

Mis mõttes?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ühte naist, kes jättis mehe maha, sai teisega lapse – ja siis mõne aja pärast tuli eksi juurde koos teiselt mehelt saadud lapsega tagasi. Võeti ka. See oli oma 10 aastat tagasi ja perekond koos siiani, tunduvad igati õnnelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar kuud pärast lahkuminekut tundsin ennast üsna üksildasena, nii et küsisin eksilt, kas ta oleks nõus uuesti üritama. Eks vastas eitavalt, issand olgu kiidetud! Ma kahetsen, et ma talle selle küsimuse esitasin, aga mitte seda, et me lahku läksime.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ühte naist, kes jättis mehe maha, sai teisega lapse – ja siis mõne aja pärast tuli eksi juurde koos teiselt mehelt saadud lapsega tagasi. Võeti ka. See oli oma 10 aastat tagasi ja perekond koos siiani, tunduvad igati õnnelikud.

No täpselt, et ‘võeti ka’. Igaüks poleks selleks suuteline, sest teine mees on sinuga (esimese mehega), õigemini tema eluga siis seotud.

Tean suisa kahte sellist perekonda. Kuid põhjus väga triviaalne- esimene mees ei saanud lapsi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kui asi on juba nii hapu, et minnakse lahku, siis tavaliselt ikka asja pärast ning kahetseda pole mõtet.
“Kahetsus” võib tulla vahetult pärast lahkuminekut, kui emotsioonid möllavad ja igatsus peale tuleb. Aga see tavaliselt möödub ajaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean üht perekonda, kus mees vahepeal elas teise naisega, kuni see suri ja siis võttis endise naise tagasi. Elavad ka kenasti aga eks tülide käigus kipub see vahepealne seik ikka pinnuks silmas olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkuminek ligi aasta tagasi, ei kahetse üldse. Kui midagi kahetseda, siis et seda sammu varem ei teinud. Mees oli algul kurb, tänaseks näen et lahkuminek on kõigile hästi mõjunud, nii mulle kui talle kui ka lastele. Mul on rohkem vaba “oma” aega ja vähem majapidamistöid. Olen saanud kogeda head seksi ja kirge, mida kartsin, et ei saagi enam elus tunda. Uut suhet pole, aga toeks on mu pere ja sõbrad, kellele saan rohkem aega pühendada kui varem. Kas veel kunagi teen teise katse kellegagi koos elada, seda eks näis, praegu ei tunne puudust mehest oma katuse all. Olen 34.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes?

Kust tulevad inimesed, kes kõige lihtsamast tekstist aru ei saa?

Mees tunnistas ainult abielu tähendab, et mees polnud nõus ilma abiellumata koos elama. Millest sa aru ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Jätsite mehe maha, hiljem kahetsesite?