Esileht Pereelu ja suhted Jätta see teema või anda aega?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Jätta see teema või anda aega?

Postitas:
Kägu

Ta ei ole sinust huvitatud ja ei ole valmis energiat kulutama, et seda otse välja öelda. Loodab, et saad ise aru (normtasemel või sellest kõrgema enesehinnanguga inimene saakski) ja kaod viisakalt ära. Resoluutne “ei” on paljudele raske, eriti enam-vähem meeldiva inimese puhul, kes otseselt midagi hullu valesti pole teinud. Pealegi järgneb otsesele äraütlemisele tihti paraku lunimine ja pinnimine: aga mis sulle siis ei sobi minu juures, mis ma valesti tegin, palun selgita, sa said sellest ja tollest valesti aru, ma tegelikult ei ole üldse selline, proovime veel, ma võin ju seda-teist-kolmandat muuta. Seetõttu tundub lihtsam olla ähmane ja lihtsalt minimeerida kontakti.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LIBA.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas üles kohvile/napsule/teed jooma tahad tulla? Üleüldine kood sellele, et kui kõik klapib, saab seksi ka. See peab ikka päris poolearuline olema, kes lähebki teed jooma ja on väga üllatunud, et seksi ka eeldati.

Ei ole seda “koodi” mitte kunagi tõsiselt võtnud. Kui inimene meeldib, teen ettepaneku mõne tunni veel edasi istuda minu pool näiteks, teha mõned dringid. Siis saadan viisakalt uksele(olen naine).

Küsimus ei ole selles, kas sina seda tõsiselt võtad või kuidas üldse üks statistiliselt erinev inimene asjast aru saab. Küsimus on selles, kuidas üldiselt sellest lausest aru saadakse. Vean kihla, et need, kelle sa viisakalt ukseni saatsid, lootsid siiski midagi enamat.  Loomulikult on see eeldaja probleem, sest seksist on alati õigus keelduda. Rääkida aga, et sina teed pidevalt nii ja seega kood ei toimi, pole päris korrektne.

Samamoodi on kood lihtne lause “kuidas läheb?”. Päriselt ei hakka ju seepeale pooltuttavaga  pikemalt arutama rahaprobleeme, mehe truudusetust ja laste halba õppeedukust. Kahtlemata aga on ka selliseid inimesi, kes seda kõike teevadki. See ei tähenda, et valdav enamik aru ei saaks, mida selle lausega tegelikult mõeldakse ja kuidas selle peale reageerida.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viisakas ja selgesõnaline äraütlemine oleks midagi stiilis, et oled kallis ja hea, kuid näen Sinus vaid sõpra, venda vmt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ole sinust huvitatud ja ei ole valmis energiat kulutama, et seda otse välja öelda. Loodab, et saad ise aru (normtasemel või sellest kõrgema enesehinnanguga inimene saakski) ja kaod viisakalt ära. Resoluutne “ei” on paljudele raske, eriti enam-vähem meeldiva inimese puhul, kes otseselt midagi hullu valesti pole teinud. Pealegi järgneb otsesele äraütlemisele tihti paraku lunimine ja pinnimine: aga mis sulle siis ei sobi minu juures, mis ma valesti tegin, palun selgita, sa said sellest ja tollest valesti aru, ma tegelikult ei ole üldse selline, proovime veel, ma võin ju seda-teist-kolmandat muuta. Seetõttu tundub lihtsam olla ähmane ja lihtsalt minimeerida kontakti.

Mu meelest just nendel keskmisest kõrgema enesehinnanguga tüüpidel on sellers raske aru saada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No raske on öelda, mida ta päriselt arvab ja kas talle selgus pähe tuleb. On see mõni raske energiat võttev probleem, hirm või ta polegi huvitatud enam – no ei oska mina küll öelda. Aga kuna ta ise ütles, et ta ei taha kellegagi kohtuda, siis mina vestlust enam ei alustaks. Kuna sina räägid temaga selgemalt, siis on sinu huvi ta jaoks teada. Kui ta tõesti tahab jätkata, siis annab sulle teada/alustab vestlust.

Kindlasti esineb oma näo ja ees- ning perekonnanimega. Tegemist pole õngitseja ja anonüümse trolliga, kelle taga peitub mingi päss.

Ma ei saa üldse aru, kuidas su kommentaar teemaga kokku läheb?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, kuidas su kommentaar teemaga kokku läheb?

Kui ei lähe, on korras. See tähendab, et mehele on otse öeldud ja ta ei kujuta ette, et naine oli.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ta ei ole sinust huvitatud ja ei ole valmis energiat kulutama, et seda otse välja öelda. Loodab, et saad ise aru (normtasemel või sellest kõrgema enesehinnanguga inimene saakski) ja kaod viisakalt ära. Resoluutne “ei” on paljudele raske, eriti enam-vähem meeldiva inimese puhul, kes otseselt midagi hullu valesti pole teinud. Pealegi järgneb otsesele äraütlemisele tihti paraku lunimine ja pinnimine: aga mis sulle siis ei sobi minu juures, mis ma valesti tegin, palun selgita, sa said sellest ja tollest valesti aru, ma tegelikult ei ole üldse selline, proovime veel, ma võin ju seda-teist-kolmandat muuta. Seetõttu tundub lihtsam olla ähmane ja lihtsalt minimeerida kontakti.

Mu meelest just nendel keskmisest kõrgema enesehinnanguga tüüpidel on sellers raske aru saada.

Jah, sul on võib-olla õigus. Ei teagi, mis pidi see enesehinnang neil inimestel on, kes tõrjumisest aru ei saa. Võib-olla see pole üldse enesehinnangu küsimus. Ühesõnaga, adekvaatne inimene saab tõrjuvast käitumisest aru ja eemaldub viisakalt, säilitades nii iseenda kui ka teise inimese väärikuse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka on see läbi lillede, kuid üsna selge “ei”. Jäta ta rahule ja keskendu muule.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodab, et saad ise aru (normtasemel või sellest kõrgema enesehinnanguga inimene saakski) ja kaod viisakalt ära.

Lisaks enesehinnangule mängib siin siiski ka kiindumuse määr – kui mees on jõudnud naisesse juba kõrvuni ära armuda, siis on enese lahtirebimine kindlasti raskem ning otsitakse õlekõrsi (nagu näiteks perekoolist küsimine).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodab, et saad ise aru (normtasemel või sellest kõrgema enesehinnanguga inimene saakski) ja kaod viisakalt ära.

Lisaks enesehinnangule mängib siin siiski ka kiindumuse määr – kui mees on jõudnud naisesse juba kõrvuni ära armuda, siis on enese lahtirebimine kindlasti raskem ning otsitakse õlekõrsi (nagu näiteks perekoolist küsimine).

Mina olen saanud 7 korda korvi ( 7 tk) ja iga kord on raske olnud. Ei tule selle pealegi, et kiindumist vähe oli või sõnum polnud selge. Pärast muidugi kadus üldse huvi suhete vastu, aga enne oli raske. Normaalne inimene võtab korvi ja läheb edasi, mitte ei jätka heietamisi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigu edasi see suhe on lõppenud…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti ei usu, et mees sellist teksti kirjutaks. Tutvus on teil ka kauem kestnud, kui kaks kuud, sest kahe kuuga ei kiindu keegi nii ära, nagu TA. Igal juhul tuleb edasi liikuda, sest see kõik kokku on küll üsna selge ei-vastus.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees kutsus mind ka esimesel tutvumissaastal korduvalt välja ja iga kord keeldusin või otsisin vabandusi. Ei mäletagi miks. Nüüdseks igatahes oleme paarkümmend aastat õnnelikult abielus. Mina ei tea, mis järeldusi sa sellest tegema peaksid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mees. Tutvusin paar kuud tagasi ühe neiuga, käisime mitmeid kordi niisama väljas kohtamas, mis oli tore ja suhtlemine ladus jne.

Tundus, et sümpaatia oli mõlemapoolne, ent nüüd on suhtlus selline, et naine väga üldse ühendust ei võta, mingit entusiasmi üles ei näita ja kui küsin näiteks, et kuidas läheb siis tuleb vastu ainult paar sõna ja üldse selline pinnapealne suhtlus.

Kui küsisin, et kas tal üldse on huvi edasi suhelda, siis vastas, et tal pole soovi hetkel kellegagi kohtuda, ei ole ise valmis selleks ja üldse tema peas on segadus ja ei tea mida ta tahab jne.

Raske on suhelda, kui inimese peas on selline segadus ja otsest signaali ei tule.

Kuna siin foorumis on enamus naised, siis küsikski, kas pigem jätta see teema sinnapaika või tuleb naistel mingi hetk selgus pähe ja on lootust jätkata? Kui ma ilmselt meeldiks, siis ei oleks inimene nii otsustusvõimetu, või mis?

Otsusta juba ära, on tegu siis neiu või naisega sinu arvates. Mõlemat ei saa ju korraga olla. Saite paar kuud tagasi tuttavaks ja käisite mõned korrad väljas, tundus ka vastastikune sümpaatia. Ilmselt tundus ainult sulle nii, sest muidu käiksite seniajani väljas. Oled huvi tundnud tema vastu, tema pigem ei soovi midagi rääkida, ütleb, et pea segi ja ei taha kohtuda. No järelikult mõtleb kellestki teisest ja ei taha sinuga kohtuda rohkem, pigem arendab seda teist suhet, mis ka eriti ei paista tal sujuvat… küsid, kas anda veel aega? Ei. Muidugi mitte. Saadaks pikalt täiega ilma põhjendusteta ja vaataks, mis elu veel toob sulle.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees kutsus mind ka esimesel tutvumissaastal korduvalt välja ja iga kord keeldusin või otsisin vabandusi. Ei mäletagi miks. Nüüdseks igatahes oleme paarkümmend aastat õnnelikult abielus. Mina ei tea, mis järeldusi sa sellest tegema peaksid.

Selleks, et te lõpuks abielluda saite, pidite te ju siiski ühel hetkel kokku saama füüsiliselt. Siin teemas see naine ju keeldub kokkugi rohkem saamast. Jutt jutuks, jutt on ka segane, aga see selleks- kokkusaamatus on ju kõige suurem huvipuuduse märk üldse. Kui naine on  huvitatud, ta saab kokku kuidagi sellega, kes teda huvitab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsid põhjusi ja vabandusi, mis põhjendavad Sinu intiimsust kellegagi, kes too naine pole. Suhte puudumisel võite mõlemad teha, mida süda lustib, mida naine juba teeb.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taaskord see miinustaja siia roninud miinustama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle koha pealt on mehed ja naised väga lihtsad – kui inimene talle huvi pakub, siis pakub ja mingid mängud ning edasilükkamised ei tule kõne allagi.

 

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle koha pealt on mehed ja naised väga lihtsad – kui inimene talle huvi pakub, siis pakub ja mingid mängud ning edasilükkamised ei tule kõne allagi.

Ei pruugi olla. Tean naist, kes on suhtes, kuid teeb vihjeid teisele enda huvi kohta nende vastu. Seda naist tõrjutakse, kuid see ei takista tal vihjeid teha, et on teisest huvitatud. Vihjed on nii jutus kui käitumises. See teine, kellest see naine on huvitatud, tõrjub tema lähenemiskatseid, kuid jääb küll mulje, et võimalusel st kui tema katsetele vastataks omapoolse huviga, jätaks see naine oma mehe maha, ja läheks teise juurde hopsti. Selle naise mees muidugi ei taipa kogu loost midagi ja usub, et naine on temaga õnnelik ja neil on suhe. Mis neil ongi, aga ainult nii kaua kuni see teine, keda päriselt tahetakse, huvi näitama ei hakka.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle koha pealt on mehed ja naised väga lihtsad – kui inimene talle huvi pakub, siis pakub ja mingid mängud ning edasilükkamised ei tule kõne allagi.

Ei pruugi olla. Tean naist, kes on suhtes, kuid teeb vihjeid teisele enda huvi kohta nende vastu. Seda naist tõrjutakse, kuid see ei takista tal vihjeid teha, et on teisest huvitatud. Vihjed on nii jutus kui käitumises. See teine, kellest see naine on huvitatud, tõrjub tema lähenemiskatseid, kuid jääb küll mulje, et võimalusel st kui tema katsetele vastataks omapoolse huviga, jätaks see naine oma mehe maha, ja läheks teise juurde hopsti. Selle naise mees muidugi ei taipa kogu loost midagi ja usub, et naine on temaga õnnelik ja neil on suhe. Mis neil ongi, aga ainult nii kaua kuni see teine, keda päriselt tahetakse, huvi näitama ei hakka.

See postitus nüüd küll tsiteerituga ei haaku.

+5
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu meelest naine astus sellest suhtest juba välja, mis aega sa veel annad? Ükskõik mis keerutuse ja ilustusega, tulemus oli ju ilmselge, ta ei soovi sinuga suhet edasi arendada (kas kellegi teisega  ehk tahaks või mitte kellegiga, tegelikult pole see enam sinu mure ka, isegi kui see tundub suht mõttetu ettekääne).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline naine – ise ka parasjagu ei tea, mida tahab. Ideaalis kutsu kuuks-paariks kuskile välismaale mere äärde puhkama, nii et oleks kahepeale sama maja. Kui tuleb kaasa, on kepp ja keeks üsnagi kindlustatud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline naine – ise ka parasjagu ei tea, mida tahab. Ideaalis kutsu kuuks-paariks kuskile välismaale mere äärde puhkama, nii et oleks kahepeale sama maja. Kui tuleb kaasa, on kepp ja keeks üsnagi kindlustatud.

Pigem tüüpiline naine – ei julge otse ära öelda.

Ja rahvatarkust korrates lisan veel ühe Perekooli põhitõe, et kes vana teemat kommenteerib, sel silm peast välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No palun väga, kes siin arvas, et vanu teemasid ei saa kommenteerida.
Pühapäevaõhtu, pudel veini ja teemakaevur jälle tegutseb

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mees. Tutvusin paar kuud tagasi ühe neiuga, käisime mitmeid kordi niisama väljas kohtamas, mis oli tore ja suhtlemine ladus jne.

Tundus, et sümpaatia oli mõlemapoolne, ent nüüd on suhtlus selline, et naine väga üldse ühendust ei võta, mingit entusiasmi üles ei näita ja kui küsin näiteks, et kuidas läheb siis tuleb vastu ainult paar sõna ja üldse selline pinnapealne suhtlus.

Kui küsisin, et kas tal üldse on huvi edasi suhelda, siis vastas, et tal pole soovi hetkel kellegagi kohtuda, ei ole ise valmis selleks ja üldse tema peas on segadus ja ei tea mida ta tahab jne.

Raske on suhelda, kui inimese peas on selline segadus ja otsest signaali ei tule.

Kuna siin foorumis on enamus naised, siis küsikski, kas pigem jätta see teema sinnapaika või tuleb naistel mingi hetk selgus pähe ja on lootust jätkata? Kui ma ilmselt meeldiks, siis ei oleks inimene nii otsustusvõimetu, või mis?

Väga huvitav neiu, kui ta oskab selgitada, mis temaga toimub. Selliseid inimesi on vähe. Inimesed on juba inimesed, kui sa ei suuda naisele anda ruumi seniks kuni ta selgusele jõuab, siis ela üksi või otsi elukaaslaseks mees. Naised jäävadki “segaseks”. Praegu on täiskuu ja naiste meeleolu on väga tugevalt ülevõimendatud.  KUi sa ei suuda taluda, et teine on teistsugune, ei tunnista teda sellisena nagu ta on, nõuad, et oleks sinuga sarnane, siis ära parem suhtesse minekust isegi mõtle. Teed ennast õnnetuks ja mis kõige hullem, piinad oma vajadusega, et naine oleks selge, ka naist. Mitte naine ei ole otsustusvõimetu, vaid sina ei anna naisele ruumi. See on ju vägivaldse suhte algus. Sa ei ole suhteks üldse valmis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi siin väitis, et naised on lihtsad olevused, kui on huvi, siis on – no see ei vasta küll absoluutselt tõele. Olen minagi sellises olukorras olnud elus, kus ma tõesti ei olnud oma huvis kindel ning tegelikult ilmselt ootasin sel hetkel just mehe kindlat ohjade haaramist, et näha kui tõsine on temapoolne huvi. Kui mees iga ebaleva “ei” peale juba silmapiirilt kaob, siis on ju kohe näha, et sellest asjast asja polekski saanud. Ole konkreetne mees ja tekita naises huvi!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees kutsus mind ka esimesel tutvumissaastal korduvalt välja ja iga kord keeldusin või otsisin vabandusi. Ei mäletagi miks. Nüüdseks igatahes oleme paarkümmend aastat õnnelikult abielus. Mina ei tea, mis järeldusi sa sellest tegema peaksid.

Elus kohtab igasuguseid lugusid. Üks ei saa minema, teine ei saa pidama. Tean üht endisaegade lauljat, kes küll oma naist kõvasti armastas, aga kellega elu läks allamäge. Tekkisid võlad, alkoholism. Said kaasad jälle üle pika aja avalikus kohvikus kokku ja mees hakkas naiselt pommima joogiraha. Ütles, et küllap sul laste kõrvalt jääb kõvasti üle, viska palun mulle mõned näljased viiekümnesed. Naine ei teinud kuulmagi kuigi küsitud oli viisakalt. Aina ketras oma lastetoetusest nagu papagoi. Mees lõpuks ei kannatanud vaimset ülekohut välja ja küsis vihaselt: “Kas annad lõpuks või ei anna?  Naine saatis ekslaulja sinnasamusesse kohta kuhu saadeti ristleja Moskva. Mees kohmitses midagi laua all pükste kallal ja kui naine halba aimama hakkas, siis tugevam krabas nõrgemal varrukast kinni ja ei lasknud plehku panna. Naisel silmad hirmu täis. “Mida sa hull mõtled korraldada? Mees näitas naisele oma paljastatud riista ja ütles, et kui kähku raha ei anna, siis tõusen kogu hiilguses püsti ja hüüan, et kõik meie poole vaataksid. Naine sisistas mehele näkku, et kuradi siga siin on mu rahakott ja ma annan sulle seale sada eurot, lase ainult lahti. Mees seepeale, et ega ma loll ole, sa tõmbad kohe lesta, anna aga raha kohe siia selle vaba käega, ma juba pooleldi tõusen püsti! Ja tõusiski! Esialgu keegi nende poole ei vaadanud, aga naine kähku krabas rahakotist kupüüre rohkemgi kui vaja, ainult et ahistajast lahti saada….

Vot selline kelmikas lugu juhtus kaasadega. Mees küll püüdis edaspidigi kontakti saavutada, aga naisel iga kutsumise peale olid erinevad põhjendused keeldumisteks. Raha jagamise pärast enamasti minnaksegi lahku

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele. Kui kaua sa jaksad neid “kelmikaid” lugusid perekooli genereerida. Peaksid juba ju olema aru saanud, et mitte keegi neist ei vaimustu.

Ilmselgelt mingi tugeva häirega (perversusega) meesterahvas treib neid jutukesi siin.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele. Kui kaua sa jaksad neid “kelmikaid” lugusid perekooli genereerida. Peaksid juba ju olema aru saanud, et mitte keegi neist ei vaimustu. Ilmselgelt mingi tugeva häirega (perversusega) meesterahvas treib neid jutukesi siin.

Mina kirjutan paaride elu-oludest. Ja mitte tavalistest vaid kiiksuga lugudest. Ei pea midagi treima, kõik on tegelikust elust võetud. Kui keegi Lihula tulistamisest poleks kuulnud või Nõmmel maiustanud inimsööjast, siis sellistest juhtumite kirjeldajat nimetaksid ka häirega isikuks. Iseasi, et ebameeldiv lugu meeldima ei pea, aga tegelt pooled perekooli teemadest on ebaterve vaimsusega inimeste poolt siia genereeritud. Umbes et kas minna kakale kui häda on või veel natuke oodata. Ja siis igasugused NORMAALSED hakkavad isuga soovitama kumb variant tähtsas asjas õige on

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Jätta see teema või anda aega?