Esileht Hobinurk Jesper Parve raamatute fenomen

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Jesper Parve raamatute fenomen

Postitas:

Parim

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parim

“Mulle mõjus “Mees 2” käsiraamatuna meeste kohta, kellest soovin hoiduda: empaatia- ja kujutlusvõimeta, harimatud, kitsarinnalised, tühja pea, labase suuvärgi ja tüütu jutuga. Pealkiri võinuks seega vabalt olla “Mees, keda sa endale ei taha”.”

Mul hakkas Pautsist täitsa kahju, et ta oli sunnitud selle raamatu läbi lugema. Aga jah- imelik, et selline saast müüb.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 14:28; 15.02 11:21; 19.02 14:15; 23.02 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oma intelligentsusest ja edukusest hoolimata sa ju ei oska siia kirja panna, miks see Kivisaar sulle täpselt meeldib?

Mulle ta ka meeldib. Eelkõige irooniameele tõttu (mida need, kes Kivisaart palju pole kuulnud, ei pruugigi tabada). Tal on lai silmaring ja põnevad huvialad, tema leitud uudised nt teaduse valdkonnast tasakaalustavad hästi Marise Elu24 uudiseid hommikuprogrammis. Meeldib ka tema tegutsemine oma hobialal fotograafias

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 14:05; 20.02 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sellised raamatud meeldivad, teeb intelligentse inimese küll kurvaks, aga paraku saab intelligentne inimene ka aru, et enamus inimesi on siiski ühelambiliste vastuvõtjatega. Kuulavad Sünnet, kümme aastat tagasi kuulasid Meie Meest. Loevad eneseabiõpikuid. Vaatavad Vana Baskini teatrit või mõnd lihtsakoelisemat suvelavastust. Paraku-paraku nii on, et lihtsakoelisi inimesi on palju rohkem, kui intelligentseid inimesi. Nõia-Nastjad ja Süsti-Karinid müüvad, mis mühiseb. Tõnu Õnnepalust palju paremini. Inimesed suhtlevad enamjaolt omasugustega. Kui su ümber on teised samasugused intelligendinärud, siis võib kergesti jääda mulje, et kõik inimesed suudavad vabalt diskuteerida eri filosoofiakoolkondade paradigmadest ja kinos käivad peamiselt novembris. Tegelikkus on midagi muud ja sina oma suures vaimsuses oled paraku hoopis vähemuses. Mida varem sellest aru saad, seda vähem esitad naiivseid küsimusi.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sugulase juures Jesper Parve ja veel taoliste soolapuhujate raamatuid täis. Sugulased kõrgelt haritud ja väga heal jäjel, eks palju raha, et selliseid raamatuid osta, minul sellist raha ei ole ning raamatukogust ka neid raamatuid ei laenutaks ja sugulaste kodunt ka ei laenaks. No ei meeldi

Ehe näide, et haridus ei pruugi inimest targaks teha :D!!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sellised raamatud meeldivad, teeb intelligentse inimese küll kurvaks, aga paraku saab intelligentne inimene ka aru, et enamus inimesi on siiski ühelambiliste vastuvõtjatega. Kuulavad Sünnet, kümme aastat tagasi kuulasid Meie Meest. Loevad eneseabiõpikuid. Vaatavad Vana Baskini teatrit või mõnd lihtsakoelisemat suvelavastust. Paraku-paraku nii on, et lihtsakoelisi inimesi on palju rohkem, kui intelligentseid inimesi. Nõia-Nastjad ja Süsti-Karinid müüvad, mis mühiseb. Tõnu Õnnepalust palju paremini. Inimesed suhtlevad enamjaolt omasugustega. Kui su ümber on teised samasugused intelligendinärud, siis võib kergesti jääda mulje, et kõik inimesed suudavad vabalt diskuteerida eri filosoofiakoolkondade paradigmadest ja kinos käivad peamiselt novembris. Tegelikkus on midagi muud ja sina oma suures vaimsuses oled paraku hoopis vähemuses. Mida varem sellest aru saad, seda vähem esitad naiivseid küsimusi.

Elus näide sellest, kes teise kohta ütleb, see ise on. 🙂 Ükski intelligentne inimene ei paneks mainitud isikuid ühte lahtrisse.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 15:39; 18.02 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et sellised raamatud meeldivad, teeb intelligentse inimese küll kurvaks, aga paraku saab intelligentne inimene ka aru, et enamus inimesi on siiski ühelambiliste vastuvõtjatega. Kuulavad Sünnet, kümme aastat tagasi kuulasid Meie Meest. Loevad eneseabiõpikuid. Vaatavad Vana Baskini teatrit või mõnd lihtsakoelisemat suvelavastust. Paraku-paraku nii on, et lihtsakoelisi inimesi on palju rohkem, kui intelligentseid inimesi. Nõia-Nastjad ja Süsti-Karinid müüvad, mis mühiseb. Tõnu Õnnepalust palju paremini. Inimesed suhtlevad enamjaolt omasugustega. Kui su ümber on teised samasugused intelligendinärud, siis võib kergesti jääda mulje, et kõik inimesed suudavad vabalt diskuteerida eri filosoofiakoolkondade paradigmadest ja kinos käivad peamiselt novembris. Tegelikkus on midagi muud ja sina oma suures vaimsuses oled paraku hoopis vähemuses. Mida varem sellest aru saad, seda vähem esitad naiivseid küsimusi.

Elus näide sellest, kes teise kohta ütleb, see ise on. ???? Ükski intelligentne inimene ei paneks mainitud isikuid ühte lahtrisse.

Minu meelest on just kõik ülalmainitud isikud sama lahtri tegijad. Õnnepalu loomulikult väljaarvatud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 14:28; 15.02 11:21; 19.02 14:15; 23.02 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loevad eneseabiõpikuid.

Minu arust sellised “millised on naised-millised on mehed” raamatud ongi eneseabiõpikud.

Mul on üks sõbranna, kes Parve raamatuid väga kiidab ja on saatnud lõikudest pilte, seetõttu olen väga põgusalt natuke näinud, mis seal kirjas on. Mulle isiklikult ei meeldinud. Samas mul see sõbranna ongi selline, et loeb mingit teooriat ja siis võtab seda puhta kullana ja annab teistele ka nõu, et “mehed tahavad nii ja naised tahavad naa”. Ta on väga hea sõbranna, aga olen omaette mõelnud, et tõenäoliselt sellepärast ta endale pikalt meest leidnud ei olegi, et ta kuidagi võtabki kõiki mehi ühesugustena, täpselt nagu sellistes raamatutes kirjutatakse, hoomamata, et kõik inimesed on siiski erinevad oma ootuste ja soovidega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on just kõik ülalmainitud isikud sama lahtri tegijad.

Huvitav suhtumine Eesti tippteatrite näitlejatesse ja lavastajatesse (kes Baskini teatriga seotud on)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 14:05; 20.02 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus nüüd leiutas jalgratta, Villu Parvet juba kunagi kirjutas ju täpselt samalaadse raamatu (pealkiri oli midagi kutsikate ja veiniga).

Aga eks ta tõesti sellistele vähe lihtsakoelisematele mimmudele ole, kes tahavad teada, miks nende “Kalevipojast meha” reede õhtul sõpradega joob ja nendega “Seksi ja linna” vaadata ei taha. Loevad suu ammuli ja loodavad, et ehk saavad sealt nippe, kuidas mehele “parem naine” olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Villu Parvet juba kunagi kirjutas ju täpselt samalaadse raamatu (pealkiri oli midagi kutsikate ja veiniga).

Ma ei ole Parveti raamatut ise lugenud, aga ma lihtsalt oletan, et kuna see ilmus “kunagi” ehk “vanal heal ajal”, siis oli sellest vähemalt toimetaja üle käinud ja karjuvaid vigu polnud?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 19:48; 20.02 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus nüüd leiutas jalgratta, Villu Parvet juba kunagi kirjutas ju täpselt samalaadse raamatu (pealkiri oli midagi kutsikate ja veiniga).

Ei saanud googeldamata jätta ja nii leidsin Buduaari intervjuu Villu Parvetiga, kust siis ka järgnev lõik pärineb:

“„Võta see raamat ja pane endale…“

Ühel täiesti süütul hommikupoolikul sain telefonikõne, mille sisu oli just täpselt selline.

Tundmatu helistaja karjus telefoni: „Kas sina oled Villu Parvet?!“ Seda ütles ta kusjuures ülivihaselt. Hakkasin mõttes läbi võtma põhjusi, miks mingi tüüp võiks mind vihata, siis aga taipasin, et neid on liiga palju. Pealegi ma ei teagi, kellega ma räägin.

„Kuule, kes sa oled?“ küsisin kõigepealt. On küll vihane, aga las identifitseerib ennast.
„Timo,“ jätkas ta endiselt üliärritununa. Tundus, et mu küsimus andis ainult hoogu juurde. Seejärel tulistas ta välja oma sõnumi.
„Minu naine ostis su raamatu ja…,“ Timo juba röökis.
„… ja kui ta sai selle läbi, siis ta… läks minu juurest minema!“ Kogu ta jutt muutus aina vihasemaks. „Võta see raamat ja pane see endale pe**e!“ ütles ta viisakalt lõpetuseks ja katkestas ise kõne.”

😀

Raamat ise ilmus juba 2011 aastal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmh, kas Jesper Parve vaatas, et tal on peaaegu samasugune perekonnanimi, nagu eelmise “midamehedtahavad” eneseabiüllitise autoril ja otsustas siis, et nüüd on tema kord lihtsameelsete arvelt raha teha? Ja no et see oleks edukam, siis kasvatas endale habeme ja mennpunni ja lihased?
Aga kirjaoskust kahjuks ära ei õppinud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 19:48; 20.02 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jesper Parve raamatud troonivad müügiedetabelite tipus ja mind hakkas huvitama, mis on nende fenomen.

Küsimus tekkis sellest, et praegu on Apollos kuu raamatuks tema kirjastuse “Naine – otse ja ausalt”, mis loetud katkendite põhjal tundub veel lihtsam ja labasem kui originaalteos.

Mõlemad said Saalomon Vesipruuli nimelise kirjanduspreemia osaliseks. ????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.02 14:28; 15.02 11:21; 19.02 14:15; 23.02 19:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Hobinurk Jesper Parve raamatute fenomen