Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jete Lisee pere majakerjamise uus teema

Näitan 16 postitust - vahemik 121 kuni 136 (kokku 136 )

Teema: Jete Lisee pere majakerjamise uus teema

Postitas:
Opsimath

aga siin oli jutt, et said midagi järelmaksuga? Äkki see 4000 läks sissemaksuks?

No kui diil koos, siis oleks viisakas sellest teada anda ja kampaania lõppenuks kuulutada.

+19
0
Please wait...

Postitas:
kadri00

aga siin oli jutt, et said midagi järelmaksuga? Äkki see 4000 läks sissemaksuks?

No kui diil koos, siis oleks viisakas sellest teada anda ja kampaania lõppenuks kuulutada.

selles on teil õigus

+8
0
Please wait...

Postitas:
lonelyguy

Kas maja on veel müügis? KV’st ei leidnud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
RoosaBanaan

Kas maja on veel müügis? KV’st ei leidnud.

Täitsa olemas https://www.kv.ee/planeeringesimene-korrus-esik-tehnoruum-dusiruumsa-3431946.html

+2
0
Please wait...

Postitas:
Maryana32

Nad on ilmselt nii üüri- kui ostuvõimaluste osas endale mõtlematult karuteene teinud ka. Järelmaksuga ma ei tea, kes müüks, kui potentsiaalne ostja on just hiljuti öelnud, et siiamaani on vanemad maksnud, aga neil tervis ikka väga läbi ja ei tea, kaua nad veel jaksavad. Seega, õige pea võib maksujõuetus tekkida ja mis siis edasi saab? Üürileandjad ilmselt ka valvsamad, sest peavad sellega arvestama, et kui leping läbi saab või müügisoov tekib, siis tituleeritakse ta avalikult mingi rahva poolt südametuks tropiks ja võib mingit antikampaaniat oodata. See elektriarvete eksitaval teel suuremaks väitmine oli küll üsna negatiivne. Ei kujuta ette, kes mingeid pikemaajalisemaid tehinguid selle peale enam teha tahab. Neid järelmaksuga kinnisvara ostusoove on ka tuhandeid, aga ma ei ole iialgi kuulnud ega näinud, et üle 10 000 maksvat kinnisvara keegi järelmaksuga müünud oleks, kui ei ole just tuttavate või sugulaste vahel tehtud tehing.

+41
0
Please wait...

Postitas:
Tihasepreili

Kuskilt jooksis läbi, et neil oli seal üürimajas elektriarve (talvel) ca paar tuhat eurot. Kui see vastab tõele (eelmise postitaja vastusest jääb mulje justkui räägiti neid suuremaks, ma pole reaalse olukorraga kursis), siis ei tundu just kõige targem tegu ihaldada omale 200 000ga maja, mille ülalpidamiskulud on üüratud ja käivad ilmselgelt üle jõu.

Mul kunagi üks tuttav üüris samas kohas sarnast maja ja see maja oli küll konkreetselt pappseintega ja kunagi buumiajal tagasihoidliku kvaliteediga ehitatud. Juba siis olid seal talvised kulud teistest kõrgemad, kuna kütta tuli palju.

+20
0
Please wait...

Postitas:
ninakaru

Kuskilt jooksis läbi, et neil oli seal üürimajas elektriarve (talvel) ca paar tuhat eurot. Kui see vastab tõele (eelmise postitaja vastusest jääb mulje justkui räägiti neid suuremaks, ma pole reaalse olukorraga kursis), siis ei tundu just kõige targem tegu ihaldada omale 200 000ga maja, mille ülalpidamiskulud on üüratud ja käivad ilmselgelt üle jõu.

Mul kunagi üks tuttav üüris samas kohas sarnast maja ja see maja oli küll konkreetselt pappseintega ja kunagi buumiajal tagasihoidliku kvaliteediga ehitatud. Juba siis olid seal talvised kulud teistest kõrgemad, kuna kütta tuli palju.

Nii ongi. Kodu peab siiski olema eelkõige selline, mida ollakse võimeline endale lubama, seda nii üüri/kodulaenu maksete kui ka ülalpidamiskulude osas, eriti kui tegemist on perega, kelle võimalused sissetuleku teenimiseks on piiratud, ning alles siis võiks mõelda, mis on eelarve piires parim valik. Kui ikka maja peale hammas ei hakka, siis oleks mõistlik leppida neljatoalise korteriga.

+21
0
Please wait...

Postitas:
saskia2

Nad on ilmselt nii üüri- kui ostuvõimaluste osas endale mõtlematult karuteene teinud ka. Järelmaksuga ma ei tea, kes müüks, kui potentsiaalne ostja on just hiljuti öelnud, et siiamaani on vanemad maksnud, aga neil tervis ikka väga läbi ja ei tea, kaua nad veel jaksavad. Seega, õige pea võib maksujõuetus tekkida ja mis siis edasi saab? Üürileandjad ilmselt ka valvsamad, sest peavad sellega arvestama, et kui leping läbi saab või müügisoov tekib, siis tituleeritakse ta avalikult mingi rahva poolt südametuks tropiks ja võib mingit antikampaaniat oodata. See elektriarvete eksitaval teel suuremaks väitmine oli küll üsna negatiivne. Ei kujuta ette, kes mingeid pikemaajalisemaid tehinguid selle peale enam teha tahab. Neid järelmaksuga kinnisvara ostusoove on ka tuhandeid, aga ma ei ole iialgi kuulnud ega näinud, et üle 10 000 maksvat kinnisvara keegi järelmaksuga müünud oleks, kui ei ole just tuttavate või sugulaste vahel tehtud tehing.

Nii on. Aga eks karma saabki sind alati kätte. Ise tõmbasid praeguse maja omaniku müügisoovile ju ka julmalt vee peale, pasandades meediasse üuratud elektriarved. Kes tahaks sellist rahaneelajat osta? Oleks võinud mitte valetada ja postitadagi reaalne eelmise kuu elektriarve, mitte teha kuvatõmmis summast, mis sisaldas olulisel määral eelmiste kuude võlga. Lootsid endale kaastunnet ja kasu teenida tohutu kuluga, aga välja kukkus vastupidi.

+29
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
23234

Minu arust ei vääri see naine ega pere mitte sentigi. Kes tahab, no annetagu… aga muudkui anna ja anna, mingit reaalsustaju inimestel pole. Annetage 200k maja jaoks, aga meil vaesekestel on tohutud elektriarved, ja omanik ka paha, et nii kallist maja järelmaksuga ei müü.

Jetele on nii palju võimaldatud ja ikka vähe kogu aeg ja hala taevani. Hakaku üks kord reaalses maailmas elama. Ei ole nii, et puudega lapsed elavad 200k maksvas majas, sest lapseke ju harjunud ja ruumi vaja. Ja kel tõesti lootust, hakkavad ka lihtsalf reh. teenusega käima või läheb paremaks. Lapsed saavad päris palju. Riik tegelikult suht palju rahastab. Et no kogu aeg sellist sarikerjamist minu arust EI PEAKS olema.

Loodan, et inimesed ei lähe härdaks enam ja vaatavad, kuidas ise saavad.

+44
0
Please wait...
Postitas:
23234

Muidugi pole vahet

Ma ei tea väga puudega inimesi, kes elaksid 100+ m² majades ja see pole iial takistanud neid ravi saamast vms. On ka neil olnud abivahendeid jne.

Kõige lihtsam on öelda ei saa, pole võimalik vms. See pere võiks ise aru saada, et asi läheb juba liiale…

+26
0
Please wait...
Postitas:
Tret

Nats liig on öelda, et ei vääri sentigi….Pole oluline, kas J või mõne teise puudega lapse pere aga igal juhul on nad väga suure südamega inimesed ja kannavad elus rohkem, kui meist enamus. Muidugi on raha küsimine küsitava väärtusega tegu aga puudega lapse ema/pereliige on alati väärt tunnustust. Ei pea silmas 200tuh maja vaid üleüldse kasvõi mõnda head sõna.

+4
-26
Please wait...

Postitas:
23234

Ma mõtlengi seoses selle kampaaniaga nagu minu arust ei vääri. Ema ütles, et nad ei ela luksuses… seda maja vaadates, misasi see siis on?? Paljud saavad üürida toakest kusagil…

Loomulikult on inimesel õigus annetusi küsida… aga ma ei oskagi öelda, kõik on kuidagi nii valesti selle juures….loomulikult nad lisavad, et kaaluvad kõiki pakkumisi, mis neil muud üle jääbki… aga nagu siis ikka ei saa, ei sobi, ei mahu… vanemad ka haiged ja muud hädad… kuidas nad siis edaspidi hakkama saavad jne? Ei tea, kas nad isegi aru saavad, mida siis täpselt tahavad ja mis edasi…

Nìi ei saa ju. Otsigu juba siis mingid püsisponsorid…

+25
-1
Please wait...
Postitas:
Kagu22

Lugesin küll teema läbi, aga ei leidnud. Palun valgustage, mis sai sellest Inglite aja rahast ? Saan aru, et Saksamaal ei käidud ?

70 tuhat on ikka päris suur summa.

+17
0
Please wait...
Postitas:
Vana-Ann

Nats liig on öelda, et ei vääri sentigi….Pole oluline, kas J või mõne teise puudega lapse pere aga igal juhul on nad väga suure südamega inimesed ja kannavad elus rohkem, kui meist enamus. Muidugi on raha küsimine küsitava väärtusega tegu aga puudega lapse ema/pereliige on alati väärt tunnustust. Ei pea silmas 200tuh maja vaid üleüldse kasvõi mõnda head sõna.

Milles see südame suurus avaldub siis ka?

+27
0
Please wait...

Postitas:
23234

Nagu mina olen aru saanud, et ainult mingi häma tuli pere poolr.

Ja sellest ka see teema siin, et anna ja anna … siis tekivad küsimused, millest nad siis seda maja üleval peavad jne jne.

Pere saab nii palju abi ja ikka õnnetukesed valmis… pettumust valmistav…

+20
0
Please wait...
Postitas:
23234

Just siin hiljaaegu on tulnud lähedastega ka annetused jutuks.

Meeletud summad on kokku saadud siis, kui tegu on otseses mõttes elu ja surma küsimusega, ja nendegagi on hiljem mingi kammaijaa olnud.

Kui üldse minna mainima, et äkki saame 200k kokku, et mingi maja osta, ja siis hakata vabandama, et lepime ka muuga, on ilmselt igatepidi karuteene. Tõenäoliselt kaotasid väga palju annetajaìd…teine kord pooled vähemalt kerivad edasi, kui need kusagil pisarat kisuvad.

Lisaks tuli ka jutuks, et kui tõesti on lootust, hakatakse ka riigipoolse abiga käima. Tean mitut ja mingit kerjamist polnud.

Ise keerasid jama kokku omale.

+15
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 121 kuni 136 (kokku 136 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jete Lisee pere majakerjamise uus teema