Esileht Koolilaps Jeva koolikott

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Jeva koolikott

Kas soovitate 1.klassi minevale tüdrukule, kes on suhteliselt sale ja mitte väga lühike sellist koolikotti:
http://jeva.dk/School_bags_beginners.php

Kas sinna mahuvad ka A4 formaadis töövihikud jmt.1.klassiks vajalik? Ja kas see sobiks ka veel 2.ja3.klassis? Tänan kõiki vastajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

jah, julgen soovitada küll.

minu 3.klassis käival väiksemat kasvu pojal selline (hall) ja siiani nagu uus! kõik asjad ka siiani ilusti ära mahtunud.

aga tegelikult soovitaksin enne koos lapsega poodi proovima ja vaatama ka minna:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsed juba kolmandas, ja kasutavad veel seda kotti. olen väga rahul, et just selle valisin, kuna mul väga kõhnad lapsed, suuremaid/laiemaid ei jaksaks vedada. kõik asjad mahuvad ilusti ära, ainuke häda on kaasasoleva spordikotiga, mis võiks paar liitrit suurem olla, sest meil nõutakse, et lapsel oleks tossud+sokid+rätik+lühike või pikk dress ja ega kõik asjad üldiselt sinna sisse ära ei mahu, tõeline toppimine, kui peab lühike ja pikk dress mõlemad kaasas olema.
samas kuna suuremat kotti poleks nad esimesed kolm aastat jaksanud tassida, siis oli see valik ikka väga õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tüdrukul teist aastat (1-2kl) selline mudel:
http://jeva.dk/School_bags_novice.php

See sobis talle kuidagi paremini selga. Järgmine aasta läheb ka samaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 23:20; 17.04 11:47; 17.04 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitaksin vaadata neid jeva kotte, mis teistmoodi, rohkem lahti käivad: http://jeva.dk/School_bags_practised.php http://jeva.dk/School_bags_u_turn_m.php Sellisest saab laps asju palju paremini kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on pikemat kasvu, võib väiksem kott seljas jääda nö vale koha peale, mistõttu võib hakata hõõruma vm taolist.
Kindlasti soovitaks kotte vaadata ja proovida koos lapsega.
Meie ostsime 130 cm pikkkusele lapsele hoopis sellist tüüpi koti. Meeldis ka, et sellel ei ole riideid lõhkuvaid takjakinnitusi.
http://jeva.dk/School_bags_practised.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka väiksemat sorti poiss ja proovisime ka poes alguses seda beginners mudelit ja tundus kuidagi siiski kitsas. Võtsime pisut suurema ja nüüd pea aasta käinud ja väga rahul, see spordikott seal krõpsudega küljes on väga mugav, kõik spordiriided mahuvad kenasti ära, julgen soovitada ja kindlasti poes proovida selga. http://jeva.dk/School_bags_intermediate.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin küsida, et kas keegi on otse sealt jeva kodulehelt tellinud ka? Kas hinnad on seal naeltes? Siis tuleb siit, Eestist, poest odavam osta? Või kuidas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beginneri kott jääb 2. klassis juba väikseks. Kui mitmeks aastaks ranitsa ostate (ja vastu need kotid mitu aastat peavad), siis soovitaks alates U-Turn mudelist ülespoole (Novice ja siin juba soovitatud Practised), sinna mahuvad ka suuremate klasside kooliasjad ära. Aga eks kõik sõltub lapse suurusest ka ja kindlasti minge proovige enne ostmist poes ära, milline mudel kuidas selga istub.
Meil 2. kl lapsel Practised ja kardetavasti 3.kl asjad sinna kõik enam ei mahugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Beginneri kott jääb 2. klassis juba väikseks.[/tsitaat]
Minu lapsel on just nimelt Beginneri mudel ja hakkab kolmandat klassi sellega lõpetama nüüd. Ja vähemalt esialgu ei ole plaani ka neljandaks klassiks suuremat kotti osta. Kusjuures õpikuid-töövikuid laps kooli jätta ei saa, kannab aga kaasas. Kunstitarbeid õnneks saab kooli jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin samuti oma tütrele just sellise mudeli, käisime poes proovimas ja oli seljas väga hea. Tütar on sale ja lühikest kasvu (122cm). Müüja ka soovitas just seda ja ütles, et teises saab kindlasti, võibolla ka kolmandas sama kotiga käia. A4 asjad mahuvad kõik sisse. Ise arvan, et saab veel aasta kindlasti käia, ruumi tundub olema küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemal saledal ja pikal tüdrukul oli/on just see mudel. Suurem käis kolm aastat, väiksem praegu 1. klassis. Väga hea istuvusega seljas, igati ergonoomiline, ei ripu tagumiku peal, just saledamale lapsele sobiv minu arvates. Kõik asjad on ära mahtunud, pole kordagi igatsenud suuremat. Minu lastel ei ole küll vanemates klassides oluliselt rohkem asju, pigem lähevad õpikud väiksemaks.
Ainukeseks miinuseks võiks nimetada kaalu, mõned kotid on kergemad, aga kas nad ka nii hästi seljas istuvad, ei tea.
Väga hea on sellel mudelil see rinna pealt kinnitatav pannal – lapsel kindlasti kergem kanda, kui kott püsib õige koha peal ja raskus jaotub ühtlasemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tänan kõiki vastajaid. Oskab keegi veel öelda, kas sügisel, peale kooli algust on jeva kotid kaupluses olnud ka alla hinnatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügisel vaevalt, kevadel on eelmise aasta mudelid soodsamalt. Meie ostsime soodukaga maikuus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 23:20; 17.04 11:47; 17.04 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis beginnersi mudeliga neljanda klassi lõpuni. Viiendas oleks tõesti see mudel väikeseks jäänud, kuid neljandani mahtusid küll kõik asjad sisse- seda muidugi eeldusel, et kunsti- ja käsitööasjad saab kooli jätta. Kui kunstiasju kooli ei saa jätta, siis on beginnersi mudel väike juba esimeseski klassis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsel on Jeva beginners. Käib 2 klassis ja asjad mahuvad ilusti ära. Usun, et saab ka 3 klassis seda kotti veel kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Vabandan nüüd asjatundmatu küsimuse pärast, aga ma vähemalt püüan end kurssi viia:
Millistes poodides Tallinnas neid Jeva kotte müüakse? Räägite siin pädevatest müüjatest, kes soovitusi jagavad. Siis vist päris supermarketi kraam ei ole?
Kas hinnad on Eestis eri poodides erinevad ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avanti poed müüvad, ka netimüük. Üks Avanti on Tallinnas Kristiine keskuses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 23:20; 17.04 11:47; 17.04 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin e-poest aadressil http://www.avanti.ee/. Saadetis tuli mõne päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beginners on hästi kerge – iga gramm on koolikoti raskuse juures pisikesel koolilapsel oluline. Minu tüdruk käis sellega 3. klassi 3. veerandini, siis ostsime uue ja suurema Jeva. Mõlemaga on ta väga rahul olnud. Poiss sai ka sama firma koti just kergust arvestades. Mahutavusega üldjuhul probleeme ei ole. Ainuke puudus on ehk see, et kott ei seisa ilma toeta püsti, aga see ei ole eriti häiriv. Mõne teise firma tugeva ja kandilise alusega kotid on minu meelest jälle seljas väga \”kastid\”.

Soovitaksin ka minna siiski koos lapsega koolikotti valima. Varem müüsid ka ABC Kinga poed Jevat, praegu pole vaadanud. Neil oli väike hinnavahe olemas. ABC-s oli muidugi valik tunduvalt väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Jeva koolikott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.