Esileht Koolilaps Jeva kottidest- nn. lisakott

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Jeva kottidest- nn. lisakott

Postitas:

Kui asjalik on Jeva kottide külge kinnitatav lisakott? Kuidas jääb kott pealt siis, kui võtta ära see lisakott?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevatel mudelitel on see erinev. Meil nt on lisakoti kinnitamise koht peidus koti peal olevas taskus. Kui lisakotti ei ole, siis taskul lukk kinni ja kogu lugu.
Tegu siis sellise mudeliga:
http://jeva.dk/School_bags_practised.php

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisakott on väga mugav. Selle saab vajadusel asju täis panna ja see ripub siis koolikoti küljes. Kui see on tühi, siis on tema jaoks olemas eraldi tasku ning näha pole midagi. samuti saab koti suure koti küljest lahti võtta ja selga võtta (seljakoti rihhmad on ka väikese koti küljes.

Lisakott on hästi puhastatav ja kerge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luku alla jäävad need krõpsuga kinnituskohad, kuhu lisakott külge pannakse. Kui lisakotti ei pane, lukk kinni, nagu tavaline sahtel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:00; 19.04 17:56; 19.04 23:51; 26.04 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ära võtta, jääb nagu täiesti tavaline kott. 🙂
Neid riputamise rõngaid ei jää näha, kui lukk, milles need asetsevad kinni tõmmata.
Mina olen kotiga väga rahul. Mahutab kõik ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on lisakott tavaline väike seljakott, kinnitub kahe krõpsuga koti peal olevasse taskusse. Kui kotti ei kasuta, võib selle panna samasse taskusse või lihtsalt küljest ära võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole just teemasse,aga kas keegi teab,kas neid lisakotte ka kuskil eraldi müüakse? Lapsel varastati see ära ja minuarust oli see suur kaotus.Nii hea oli kehalise riideid selle kotiga teise koti külge panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil oli vanemal lapsel u-turn mini, millel on väga ebaõnnestunud lisakott ja mul õnnestus päris uue väljanägemisega lisakott osta tollasest uuskasutuskeskusest. olen edaspidigi neid kotte näinud, vist ka humanas. nii et tasub silmad lahti hoida. uuena ei tea küll, et müüdaks, muidu oleks ju ka jeva lehelt võimalik osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 14:59; 19.04 22:32; 26.04 23:17; 27.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlane… Aga sama tulemuse kaudselt saad, kui nt samalaadsele kotile 2 krõpsu külge õmbled? Neid õhukesi kotikesi ikka müüakse, Lotte kollektsioonil oli vist miski selline, paelaga küll ja oranz…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kahtlane… Aga sama tulemuse kaudselt saad, kui nt samalaadsele kotile 2 krõpsu külge õmbled? Neid õhukesi kotikesi ikka müüakse, Lotte kollektsioonil oli vist miski selline, paelaga küll ja oranz…[/tsitaat]
Nööriga suletavat kotti sinna küll panna ei saa. Kuidas ta kinni püsib? See õige kott on lukuga suletav ja ei ole väga liru riie.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:00; 19.04 17:56; 19.04 23:51; 26.04 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina helistasin poodi ja mulle telliti Saksast uus lisakott, maksis kas 7 või 8 eurot, täpselt ei mäleta. Eelmise suutis poiss ära kaotada. Oleme ka selle lisakotisüsteemiga väga rahul!

Igatahes kiidusõnad Avanti inimestele (Fashion Garden OÜ), suhtumine ja teenindus oli 5+!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 18:50; 20.04 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

me lasime õmmelda suurema koti, sest beginner mudelil oli see 3. klassi lapse kehalise asjade mahutamiseks liiga väike. aga VÄGA tänuväärne koti kandmise viis, ka pisike tirts saab kottide tassimisega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nööriga suletavat kotti sinna küll panna ei saa. Kuidas ta kinni püsib? See õige kott on lukuga suletav ja ei ole väga liru riie.[/tsitaat]

u-turn minil on justnimelt nööriga suletav lisakott. mingi lapats on ka peal, mis krõpsuga kinni käib, aga see rohkem moepärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 14:59; 19.04 22:32; 26.04 23:17; 27.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kõik kiidavad, mina küll vaimustuses sellest kotist ei olnud. Kehalise asjad mahtusid ainult siis ära kui olid tunnid sees. Minu lapse koolis on kehalise tunnid saalis ainult II veerandil. Ülejäänud aja tassis ikka botaseid veel eraldi kotiga kaasas. Ainukesena mahtusid sinna korralikult ära ujumise asjad – lapsel see regulaarselt tunniplaanis. Idee on hea ja laps kiitis, kui tuli teistega koos koju, et temal nii mugav, ei pea midagi käes tassima. Aga hea oli tõesti ainult ujumistunni päeval ja kehalise sisetundide ajal. Lapsel oli Beginners kott. Koti vahetasime enne 3.klassi.2.kl lõpp hakkas ka juba kott napiks jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Novice või mis see mudel on. Lapse jalg on 35-36 ja keka tunnid sellest nädalast väljas. Seal Jeva lisakotis on potased, pikad dressipüksid, sokid, t-särk, kiledressid. Dressipluus seljas. Ilusti mahuvad.

Nööriga suletavat Jeva lisakotti pole näinud, meil käib lukuga kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:00; 19.04 17:56; 19.04 23:51; 26.04 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 2. kl poisil on U-Turn. Beginnersi kohta arvasime kohe, et see jääb väikseks.
Ja tossusid saavad nad õnneks koolis hoida, nii et kehalise riided, nii lühikesed kui ka pikad, mahuvad ilusti kotti ära. Mahuvad ka tossud, kuigi siis on kott üsna punnis, aga nagu öeldud, ei pea ta neid õnneks edasi-tagasi tassima.

See väike lisakott on hea ka nt ekskursioonil võileibade, joogi, telefoni ja salfade mahutamiseks. Just paraja suurusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 18:50; 20.04 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mahuvad lisakotti küll kõik asjad ära.Isegi kui kehaline väljas, siis kotis tossud, dressipüksid, dressipluus, sokid, t-särk ja õhuke jope ka veel.Peab küll toppima, aga ära mahub.
Aga hädavajalik see lisakott pole, kuna tüdruk kannab teda nagunii eraldi käes, kuna koolikotti küljes väidetavalt liiga raske ja jube suureks läheb ka siis kott, bussis pöörata üldse võimatu.Nii et idee järgi võiks need asjad käes ükskõik mis muus kotis ka olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi iga Jeva teema all sõna võtta aga kui juba selline teema tõstati, siis minu hajameelse poisi puhul on see lisakott super ja maailma parim asi.
Ei ole kordagi oma kehalise ja kunstiringi asju kuskile maha unustanud, kõik kompaktselt koos, mõnus kõik koos selga võtta kooli minnes.
Nüüd läheb teemast mööda aga kui juba Jeva teema on, siis räägin kvaliteedist ka:) Poiss on kotiga 4 aastat käinud ja kott on tõesti väga heas korras (materjal ja õmblused). Ära lagunesid ainult kiletaskud ja äärtes olevad helkivad ribad, mille ma lihtsalt kas tõmbasin või lõikasin küljest ära. Värvid on muidugi ka praktilised: tumesinine ja hall, tüdrukute roosad kotid tõenäoliselt väsivad kiiremini. Nüüd läheb noorem vend sama kotiga (ise väga tahab seda kotti). Vaatasin, et täpselt sama mudel on veel müügis ka, nii, et isegi moraalset vananemist ei ole toimunud;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 10:21; 20.04 10:34; 27.04 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav kõik kiidavad, mina küll vaimustuses sellest kotist ei olnud. Kehalise asjad mahtusid ainult siis ära kui olid tunnid sees. Minu lapse koolis on kehalise tunnid saalis ainult II veerandil. Ülejäänud aja tassis ikka botaseid veel eraldi kotiga kaasas. Ainukesena mahtusid sinna korralikult ära ujumise asjad – lapsel see regulaarselt tunniplaanis. Idee on hea ja laps kiitis, kui tuli teistega koos koju, et temal nii mugav, ei pea midagi käes tassima. Aga hea oli tõesti ainult ujumistunni päeval ja kehalise sisetundide ajal. Lapsel oli Beginners kott. Koti vahetasime enne 3.klassi.2.kl lõpp hakkas ka juba kott napiks jääma. [/tsitaat]
Meil on vist mingi suuruselt teine kott, mitte beginners ja lisakott on alati tossud ka ära mahutanud.
Aga ma olen alati kehalise tossude otsimisega vaeva näinud, et need tassimiseks võimalikult kerged oleksid. Nüüd olen hakanud vaatama, et pealsed oleksid ka võimalikult õhukeseks kokku minevad. Aga Jevasse mahtusid meil küll igasugused ära, võib-olla ma siis lihtsalt neid kõige suuremaid ja paksemaid ei ostnudki ja kui oleksid paksud puuvilladressid, siis tekiks võib-olla ka raskusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 10:21; 20.04 10:34; 27.04 10:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me hajameelsel piigal ka asendamatu, kui mingi kott näpuotsas ripuks, siis kindlasti ta unustaks selle kuhugile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kasutan jeva teemat ära ja küsin teadjamatelt, et kas I klassi minevale tüdrukule võiks selle osta:
http://www.avanti.ee/index.php?product_id=53&page=50&action=show_product_details&&group_id=7

või pigem selle?
http://www.avanti.ee/index.php?product_id=51&page=50&action=show_product_details&&group_id=7

või millist teie soovitaksite siit valikust:
http://www.avanti.ee/index.php?group_id=7&page=50&

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil see 1-2 klass olnud, läheb kolmandasse ka.

http://www.avanti.ee/index.php?product_id=51&page=%5B…%5Dp_id=7

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:00; 19.04 17:56; 19.04 23:51; 26.04 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kasutan jeva teemat ära ja küsin teadjamatelt, et kas I klassi minevale tüdrukule võiks selle osta:
http://www.avanti.ee/index.php?product_id=53&page=50&action=show_product_details&&group_id=7

või pigem selle?
http://www.avanti.ee/index.php?product_id=51&page=50&action=show_product_details&&group_id=7

või millist teie soovitaksite siit valikust:
http://www.avanti.ee/index.php?group_id=7&page=50&%5B/tsitaat%5D

mina valiksin sinu toodud kottidest kindlalt selle esimese. selliselt avanevast kotist on lapsel kordades lihtsam vajalikke asju kätte saada. mul on mõlemal lapsel analoogne mudel olnud just selle avanemise pärast. nendel kõrgetel 313 koodialgusega kottidel avaneb kott väga vähe ja laps peab suht käsikaudu õiget vihikut otsima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 14:59; 19.04 22:32; 26.04 23:17; 27.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib praegu esimeses klassis Jeva kotiga. Laps väga kõhna ja õbluke. Mul tekitas muret koti raskus+ veel asjad ja siis veel see kehalise kott sinna külge- no andke andeks- kaamel, mis kaamel. Meil ei mahtunud ka kehalise asjad enamasti lisakotti ära, sest kaasas pidid olema koguaeg nii pikad kui ka lühikesed dressid.

Üldiselt on kott hästi vastu pidanud, aga kuna minu laps väga pikki vahemaid ei kõnni sellega, siis ei ole ka vast seda imeseljatoestust niiväga vaja ja hakkan otsima uueks aastaks kergemat kotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Üldiselt on kott hästi vastu pidanud, aga kuna minu laps väga pikki vahemaid ei kõnni sellega, siis ei ole ka vast seda imeseljatoestust niiväga vaja ja hakkan otsima uueks aastaks kergemat kotti.[/tsitaat]

hmm, milleks siis kergem kott, kui ta sellega ei kõnni eriti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 14:59; 19.04 22:32; 26.04 23:17; 27.04 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Üldiselt on kott hästi vastu pidanud, aga kuna minu laps väga pikki vahemaid ei kõnni sellega, siis ei ole ka vast seda imeseljatoestust niiväga vaja ja hakkan otsima uueks aastaks kergemat kotti.[/tsitaat]

Kas kotil ei käi seljatoe seest üks plaat välja? Meie omal küll käis. Võtsin selle ära, ma ei saa aru, et seljatugi sellest kuidagi nõrgem oleks.
Tegin lapse koti tühjaks ja kott ei ole raske, ma ei usu, et teised kergemad oleks. Kui paned kõik vajalikud asjad sisse, siis tõesti on laste koolikott raske aga see ei ole ju koti viga. Olen kõiki asju ostes alati kaalu jälginud aga tee, mis tahad lapse kott on ikka raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 10:21; 20.04 10:34; 27.04 10:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koolilaps Jeva kottidest- nn. lisakott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.