Esileht Koolilaps Jeva practised või intermediate?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Jeva practised või intermediate?

Postitas:

Palun aidake lapsel (ja mul) valikut teha. Poeg läheb 2.klassi ja talle väga meeldib Jeva koti stiil. Esimene koolikott oli Telia telefoniga saadud ja see oli talle igatepidi ebamugav ja kohmakas. Kammisime kõik poed läbi ja otsin kotti vähemalt kaheks aastaks. Poiss täitsa kahevahel ja mind ajab ka juba kergelt hulluks 🙁 Tegu ju ei ole väikese summaga. Palun hääletage 🙂

https://www.jeva.ee/et/a/koolikott-intermediate-combo

https://www.jeva.ee/et/a/koolikott-practised-forest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütrel intermediate ja teise klassi teisel poolaastal oli pidevalt kuulda, et asjad ei mahu kotti (oli tõesti tihti luku vägistamist ning kotis ainult vajalikud asjad). Käib kodulähedases koolis ning kunsti- ja kehalise asjad on niikuinii koolis. Nüüd läheb kolmandasse, otsime uut kotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatasin ka just, et mõlemad ainult 20 liitrit, päris tillukesed. Hiljemalt 3. klassis ei mahu asjad enam ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on explorer koolikott, mis koosneb kahest kotist. Loodan, et peab vastu 3+ aastat. Peale pooleaastast kandmist pole küll mingeid kulumisemärke ja suurust piisavalt. Tublisti kergem ja odavam, kui Jeva.
Ise ostes olen välistanud ranitsatüüpi kõvad kotid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin hääletada.
Peate ikka vastavalt oma soovidele ostma.
Meie lastel olid Jeva Intermediad ha 4. klassi poolepeal hakkasid nad kurtma, et enam ei mahu asjad ära.
Seniajani pidasid ilusti vastu

Büroomaailmas on hea valik ka teiste firmade kotte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin 4. klassi minevale tütrele Jeva supreme. Suur, kahest kotist koosnev. Kahe koti ühendamise süsteem palju kindlam, kui oli intermediatel. Meil käis ka seni sellega, aga nüüd pärandas õele ja sai omale suurema. Ühele mudelile oli vähemalt väga hea hind, ainult 55.00

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul käis poeg intermediate kotiga esimesest klassist kuni kuuenda lõpuni. Värv ja muster üsna tagasihoidlikud (hall-must mingi robotilaadse sigrimigriga). Kuuenda lõpus hakkas kott kergeid väsimuse märke näitama ja siis ostsime mingi tavalise chartersi koti. Ma oletan, et ta oli vist klassis ülekaalukalt viimane, kes veel jeva kotiga käis. Mingeid asjade äramahtumise probleeme küll polnud (neil sai ainult kunstitarbed kooli jätta, kõik õpikud, töövihikud ja mapid tuli igapäevaselt kaasas kanda). Kehalise asjade kott jäi küll viimastel aastatel tossude jaoks väga napiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatasin ka just, et mõlemad ainult 20 liitrit, päris tillukesed. Hiljemalt 3. klassis ei mahu asjad enam ära.

Meil ei ole küll jeva kott vaid on üks teine kott mis on 20 l. Käis 5-7 klassis sellega. Probleeme asjadega polnud, kõik mahtus ära (kõik õpikud, töövihikud tuli igapäevaselt kaasas kanda) Nüüd sai uue koti,see veidi suurem, aga olen kindel et 20 l poleks ka edaspidi probleeme olnud.

Mulle endale aga ükski jeva kott ei meeldi,aga koolikotid olen lasknud lastel ise valida ja nemad pole ka kunagi jevat tahtnud. Küsisin ükskord kolmandalt tütrelt, miks ta jevat ei taha, ütles et ta sõber,kellel jeva on oli öelnud et see kott on ebamugav. Aga ei tea kas on või ei ole siis mul kogemust ei ole.
Kui ma saaks valida, siis valiksin practised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lastel on 25liitrine koolikott (4. ja 5. klass) ja seni on kõik asjad ära mahtunud, kusjuures nad võtavad tihti ka ebavajalikku kooli kaasa…
Aga ei ole Jeva kummalgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Jeva practised või intermediate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.