Esileht Pereelu ja suhted jobu mehega elav naine, küsimus sulle

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: jobu mehega elav naine, küsimus sulle

Postitas:

Mul on varem ka see mõte peast läbi käinud, aga kuna täna kuidagi hästi tugevalt tuli esile, siin käib palju erinevaid naisi, mõtlesin, et küsin siit.  Mis hoiab naisi troppide meeste juures?

Täna oli tööga seoses vaja ühe pere juurde minna ja no appi. Mees on tugevalt rasvas, 4 hammast suus, oma elust alla 10a tööl käinud (juhutööd aeg- ajalt), elab naise majas, ei austa naist (rääkis mu ees naisest mittelugupidavalt) ega ka viimase lapsi.

Kunagielas meie külas u 45a mees, kes purjus peaga oma vanemaid ja naist alati klobima hakkas. Need siis käisid külakorda erinevates kohtades magamas, hommikul julgesid uuesti koju minna, kui vägivallatseja oli tööle läinud. Piltilus naine oli, saatis lõpuks mehe pikalt ja üllatus- üllatus, uus naine oli peagi platsis.

Ühe mees rasestas 15a tüdruku ja hea töökohaga seaduslik naine jäi ikka rõõmsalt ta kõrvale (5a hiljem lahutasid, OK).

Vilja Savisaar, Ilves, Kukumägi oma naisega jne.  Selliseid näiteid on palju ja ei ole ju enamusel madal enesehinnang, varatu jne.

 

 

 

+20
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:13; 09.04 17:34;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mis hoiab naisi troppide meeste juures?

Pakun, et tunded.

Mõistusesuhte või -abieluga siin ju tegu ei ole ja tõesti kõik need naised ei ole ka materiaalselt lootusetus olukorras.

Aga ma väga ei usu, et keegi tuleb siin isegi anonüümselt tunnistama, et elan jah tropiga, sest armastan seda troppi.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 16:21; 09.04 16:43; 09.04 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hoia neid mingid tunded seal, vaid hirm üksi olla; hirm, et ei tule üksi toime; julguse puudus uut elu alustada.

Aga, teemaalgataja, su teema on veidi inetu ja halvustav.

+25
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hoiab naisi troppide meeste juures?

Pakun, et tunded.

Mõistusesuhte või -abieluga siin ju tegu ei ole ja tõesti kõik need naised ei ole ka materiaalselt lootusetus olukorras.

Aga ma väga ei usu, et keegi tuleb siin isegi anonüümselt tunnistama, et elan jah tropiga, sest armastan seda troppi.

Vaevalt küll, et tunded. Pigem hirm üksi vastutada oma elu eest.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:29; 09.04 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise elan jobu mehega koos, halvustab peaaegu igapäevaselt nii mind kui ka mu valikuid, suurema tüli ajal solvab pealaest jalatallani üle ja ütleb ka otse näkku, et ei austa mind ei elukaaslase ega naisena. Ometigi – ära ei lähe, isegi kui palun. Nii me elamegi, et enamus ajast on tore ja vahepeal saan sõimata.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:34; 09.04 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Machoühiskonna poolt mõjutatud naised. Sa võid olla ilus, haritud, tark ja hakkamasaav, aga kui meest pole, oled ikkagi väärtusetu. Või vähemalt tekib küsimus- mis sul viga on? Loe intervjuusid kuulsate üksikute naistega- alati kerkib teemaks, miks ikka meest ei ole. Ja kas vähemalt nooruses oli mõni suhe ja silmarõõm. Seda meeste- asja on küsitud nii Ergmalt, Eenmaalt kui teistelt vabadelt ja edukatelt naistelt. Isegi Reet Linnat pinnitakse, kas vanaproual ikka on keegi südames.
Lase latt alla, mehe lõhn peab majas olema, mees on pea- naine kael jne. jne.

Ei taha kõik sellist survet lähedaste, sõprade või veel hullem, avalikkuse, poolt.

+22
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks on hulgi ka neid mehi, kes elavad koos naisega, kellega tegelikult ei tahaks koos eldada.

või kasvõi seesama rasvunud hambutu mees – ta püsib seal ainult sellepärast, et siis tal on katus pea kohal ja naine toidab, aga reaalsuses võib-olla talle üldse ei meeldigi see naine, aga valikut pole, sest muidu peab kuuse alla kodutuna nälgima minema. eks omamoodi kannatab ka tema.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on varem ka see mõte peast läbi käinud, aga kuna täna kuidagi hästi tugevalt tuli esile, siin käib palju erinevaid naisi, mõtlesin, et küsin siit. Mis hoiab naisi troppide meeste juures?

Täna oli tööga seoses vaja ühe pere juurde minna ja no appi. Mees on tugevalt rasvas, 4 hammast suus, oma elust alla 10a tööl käinud (juhutööd aeg- ajalt), elab naise majas, ei austa naist (rääkis mu ees naisest mittelugupidavalt) ega ka viimase lapsi.

Kunagielas meie külas u 45a mees, kes purjus peaga oma vanemaid ja naist alati klobima hakkas. Need siis käisid külakorda erinevates kohtades magamas, hommikul julgesid uuesti koju minna, kui vägivallatseja oli tööle läinud. Piltilus naine oli, saatis lõpuks mehe pikalt ja üllatus- üllatus, uus naine oli peagi platsis.

Ühe mees rasestas 15a tüdruku ja hea töökohaga seaduslik naine jäi ikka rõõmsalt ta kõrvale (5a hiljem lahutasid, OK).

Vilja Savisaar, Ilves, Kukumägi oma naisega jne. Selliseid näiteid on palju ja ei ole ju enamusel madal enesehinnang, varatu jne.

Oled sa Kukuga üldse kordagi suhelnud! Teda küll jobuks kutsuda ei saa! Olgu muld talle kerge!

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda meeste- asja on küsitud nii Ergmalt,

Kas keegi tola läks homoseksuaalselt naiselt küsima, et miks tal meest pole või?
Kes see loll oli?

+2
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 16:21; 09.04 16:43; 09.04 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna oli tööga seoses vaja ühe pere juurde minna

Mis troppi tööd sa ise muidu teed, et ühe pere juures pidid käima. Vaata, et oma teenuse eest makse ei unusta maksta.

Kui teine inimene tundub tropp, siis on sul endal depressioon välja löönud.

+1
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:55; 09.04 23:07;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Seda meeste- asja on küsitud nii Ergmalt,

Kas keegi tola läks homoseksuaalselt naiselt küsima, et miks tal meest pole või?

Kes see loll oli?

Ma ei saa aru, miks seda miinustatakse? Ta ju isegi ei varja seda, lihtsalt avalikult ei reklaami ja sel teemal intervjuid ei anna. Selles mõttes EKRE “ideaalhomo”, et oma kodus teeb, mis tahab, aga tänavale ei lähe. 😀

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 17:02; 09.04 17:03; 09.04 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellele, kes ütles, et neid naisi hoiavad tunded nende meeste juures. Kahtlemata nii ongi. Peamiselt kaks tunnet:

* Kaassõltuvus

* Hirm üksi hakkama saamise ees (eriti väga madala teenimispotentsiaaliga naiste puhul)

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 17:02; 09.04 17:03; 09.04 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elasin jobu mehega, sest olin vahepeal pikka aega üksi olnud, siis ilmus välja üks mees, keda teadsin juba kooliajast. Alguses oli viisakas, tore, ei joonud, kinkis lilli jne. Ma küll ülepea armunud ei olnud, aga ta oli tore, no tundeid oli, aga mitte päris silmipimestavaid. Sain juba alguses aru, et ta ei ole päris see, kellena end paista laseb. No siiski mõtlesin, et üksi ka jama olla, kui enam ei meeldi, lõpetan suhte.  Aasta aega oli tore, siis kolis minu juurde. Poole aastaga sealt edasi kukkusid tal kõik maskid eest ja ma ütlesin talle, et koligu välja, suhe läbi, nii ei saa elada. Ta oli selline klassikaline kolmas eesti, jõi ennast täis ja siis hakkas mind litsiks sõimama (kooselule eelnevalt ei olnud iial midagi sellist). Ju ta arvas, et nüüd ma olen tal käpa all ja võib teha, mida tahab, ei oska öelda. Kuna elas minu pinnal ütlesin talle, et koligu välja. Mees ei koli.

Ikka siis üritas suhtejuttu rääkida, oli isegi mingeid psühholoogiaraamatuid lugenud jne, ajas mingit täielikku eneseabiõpiku juttu suust välja, kinkis jälle lilli. vahepeal jõi ennast täis ja siis jälle tulid litsid ja libud sealt ridamisi. Ühe korra jõudis mulle isegi kallale tulla (ilma eelneva tülita) ja siis järgmisel päeval väitis, et ma olen selle kõik välja mõelnud. Selleks ajaks ma juba korra olin talle öelnud, et koligu minema. No ikka ei läinud.

Lõpuks ma sain temast lahti siiski nii, et kaasasin sugulased ja hakkasin ise tema asju pakkima. Panin asja suure kella külge, kirjutasin sotsiaalmeediasse. Kui ma seda ei oleks teinud, võimalik, et ootaksin siiamaani, millal vägivaldne jobu ise välja kolib.

Kokku kestis see jant kaks aastat. Lapsi meil polnud. Tagantjärele on veel mitu korda üritanud tagasi roomata, ignoreerin.

P.S. ma ei olnud temast mingil moel majanduslikul sõltuv. Lihtsalt alguses ta pingutas ja ma lollilt mõtlesin, et kui ka suhe luhta läheb, siis seda on kerge lõpetada.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 17:08; 09.04 20:47; 10.04 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks seda miinustatakse? Ta ju isegi ei varja seda, lihtsalt avalikult ei reklaami ja sel teemal intervjuid ei anna. Selles mõttes EKRE “ideaalhomo”, et oma kodus teeb, mis tahab, aga tänavale ei lähe. ????

Nad miinustavad, sest oma südames liberastidele siiski ilmselt ei meeldi need lesbid.
Nad valjult muidugi kaagutavad, et meeldivad, aga südames vihkavad, kui teistsuguseid.

Aga Ergma on tõesti väga kift naine, enamus meestest veel targem ka ja tõesti Ekre jaoks ideaalnaine.
Kõik homoseksuaalid võiks temast eeskuju võtta.

+4
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 16:21; 09.04 16:43; 09.04 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa ootad suurt vastukaja oma küsimusele? 😀

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ma ei olnud temast mingil moel majanduslikul sõltuv. Lihtsalt alguses ta pingutas ja ma lollilt mõtlesin, et kui ka suhe luhta läheb, siis seda on kerge lõpetada.

Ära valeta.
Armastasid seda pilti temast, mille ta algul ja aasta jooksul suutis välja pingutada.

0
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 17:25; 10.04 05:30;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina elasin jobu mehega, sest olin vahepeal pikka aega üksi olnud, siis ilmus välja üks mees, keda teadsin juba kooliajast. Alguses oli viisakas, tore, ei joonud, kinkis lilli jne. Ma küll ülepea armunud ei olnud, aga ta oli tore, no tundeid oli, aga mitte päris silmipimestavaid. Sain juba alguses aru, et ta ei ole päris see, kellena end paista laseb. No siiski mõtlesin, et üksi ka jama olla, kui enam ei meeldi, lõpetan suhte. Aasta aega oli tore, siis kolis minu juurde. Poole aastaga sealt edasi kukkusid tal kõik maskid eest ja ma ütlesin talle, et koligu välja, suhe läbi, nii ei saa elada. Ta oli selline klassikaline kolmas eesti, jõi ennast täis ja siis hakkas mind litsiks sõimama (kooselule eelnevalt ei olnud iial midagi sellist). Ju ta arvas, et nüüd ma olen tal käpa all ja võib teha, mida tahab, ei oska öelda. Kuna elas minu pinnal ütlesin talle, et koligu välja. Mees ei koli.

Ikka siis üritas suhtejuttu rääkida, oli isegi mingeid psühholoogiaraamatuid lugenud jne, ajas mingit täielikku eneseabiõpiku juttu suust välja, kinkis jälle lilli. vahepeal jõi ennast täis ja siis jälle tulid litsid ja libud sealt ridamisi. Ühe korra jõudis mulle isegi kallale tulla (ilma eelneva tülita) ja siis järgmisel päeval väitis, et ma olen selle kõik välja mõelnud. Selleks ajaks ma juba korra olin talle öelnud, et koligu minema. No ikka ei läinud.

Lõpuks ma sain temast lahti siiski nii, et kaasasin sugulased ja hakkasin ise tema asju pakkima. Panin asja suure kella külge, kirjutasin sotsiaalmeediasse. Kui ma seda ei oleks teinud, võimalik, et ootaksin siiamaani, millal vägivaldne jobu ise välja kolib.

Kokku kestis see jant kaks aastat. Lapsi meil polnud. Tagantjärele on veel mitu korda üritanud tagasi roomata, ignoreerin.

P.S. ma ei olnud temast mingil moel majanduslikul sõltuv. Lihtsalt alguses ta pingutas ja ma lollilt mõtlesin, et kui ka suhe luhta läheb, siis seda on kerge lõpetada.

Tänan põhjaliku vastuse eest, väga hästi avasid selle teema teise poole.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:13; 09.04 17:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei olnud temast mingil moel majanduslikul sõltuv. Lihtsalt alguses ta pingutas ja ma lollilt mõtlesin, et kui ka suhe luhta läheb, siis seda on kerge lõpetada.

Ära valeta.

Armastasid seda pilti temast, mille ta algul ja aasta jooksul suutis välja pingutada.

Tegelikult kurb tõsiasi on see, et kui mees suudab oma olemust sissekolimiseni varjata, on edasi temast seaduslike meetoditega VÄGA raske lahti saada, ka siis, kui ta elab ainuisikuliselt sulle kuuluval piinal. Kõik sarnased lood, mida tean, on lõppenud kas nii, et üürikorteris naine lihtsalt lõpetab lepingu ja kolib ise mujale (ja kehvemal juhul on hiljem rahalised nõuded tema vastu, sest ega mees ju väljakolimisega ei kiirusta ja temal ju lepingut pole, nii et talt ei nõuta midagi) või … on naine sõbrad appi palunud / mõnele ambaalile veidi maksnud, et väljakolimist kiirendada.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 17:02; 09.04 17:03; 09.04 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muide see pole  üldse mingi nali.  Väga ettevaatlik tasub olla, et lased kellegi enda juurde elama.  Kui inimene keeldub välja kolimast siis on tast ikka üsna keeruline lahti saada.

Kellegi juurest minema kolida oma 7 asjaga on tunduvalt lihtsam variant kui  visata välja kedagi kes sugugi lahkuda ei taha. Just nimelt nii ongi, et pead panema asja suure kella otsa, ilma ei saagi hakkama.Selleks peab tugev isiksus olema ja hea vaimses konditsioonis.

Ma tean juhtumit kust naine lõpuks koliski oma korterist välja, sest närvid olid kallimad kui kinnisvara. Lukud vahetas ära, mees tuli koju sel ajal kui ta tööl oli kutsus lukuabi ja oli jälle platsis. Tükk tegemist oli et saaks väljakirjutatud, kuna tegelane jälgis kullipilgul posti, et KOV teadet maha ei magaks.

Lõpuks mõjus vist vaid ähvardus korter müüki panna. Ei teagi kuidas asi lõppes, tegu endise töökaaslasega.

Loete kuidas ei saada puuküürnikest lahti, täpselt sama keeruline on puukmeest välja visata. Õnn on kui on olemas mõned jõulisemad meessoost sugulased-sõbrad.

 

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loete kuidas ei saada puuküürnikest lahti, täpselt sama keeruline on puukmeest välja visata.

Kes selle “puukmehe” sinna enda juurde laseb?
Ikka seesama “lollnaine”.

Ja lollidelt tulebki raha ära võtta.

+4
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ma ei saa aru, miks seda miinustatakse? Ta ju isegi ei varja seda, lihtsalt avalikult ei reklaami ja sel teemal intervjuid ei anna. Selles mõttes EKRE “ideaalhomo”, et oma kodus teeb, mis tahab, aga tänavale ei lähe

Vaevalt. Enesekindlad inimesed ei hakka selle teema puhul vett sogama, Ergma on korduvalt oma meessuhetest rääkinud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:29; 09.04 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt alguses ta pingutas ja ma lollilt mõtlesin, et kui ka suhe luhta läheb, siis seda on kerge lõpetada.

Sama. Kuid või aasta võib kuluda, enne, kui jobumees oma elamisest välja saada. Kuhugi tal minna ei ole, sugulased juba teavad teda ja ei taha teda enda juurde, pappi ei ole, et üürida jne. Räägib “suhte päästmisest” jne välja kolimise asemel. Mul andis peksa ja küsis, rusikas püsti, et kas tahad veel suhet lõpetada jne. Keegi võrdles hästi, et nii puuküürnikust kui puuksuhtest on raske lahti saada.

Võrreldes varasemate suhetega, mille lõpetamiseks piisas jutuajamisest, et kuule, lähme lahku.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hoiab naisi troppide meeste juures?

Olen aru saanud, et kui on lapsed, siis need jobud mehed ähvardavad naisi, et võtavad lapsed ära. Ja naised usuvad ka seda. Paljudel sellistel naistel on väiksepalgaline töö või üldse väikeste lastega kodune ja mehe teenistus on nende omast suurem. Ja siis, selle hirmus, ei julgeta ära minna.

Ka ei olegi paljudel kuhugi minna, sest turvakoju ei taheta sattuda ja üürimiseks raha pole. Siis elataksegi selle jobuga koos ja lastakse ennast ja lapsi mõnitada ja peksta.

Mina soovitaks siiski võtta ühendust naiste varjupaigaga ja kuulata ära nende soovitused. Seal sadu naisi ja olukordi nähtud ja oskavad aidata.

 

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:25; 09.04 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise elan jobu mehega koos, halvustab peaaegu igapäevaselt nii mind kui ka mu valikuid, suurema tüli ajal solvab pealaest jalatallani üle ja ütleb ka otse näkku, et ei austa mind ei elukaaslase ega naisena. Ometigi – ära ei lähe, isegi kui palun. Nii me elamegi, et enamus ajast on tore ja vahepeal saan sõimata.

Miks sa ise ära ei lähe?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks on hulgi ka neid mehi, kes elavad koos naisega, kellega tegelikult ei tahaks koos eldada.

või kasvõi seesama rasvunud hambutu mees – ta püsib seal ainult sellepärast, et siis tal on katus pea kohal ja naine toidab, aga reaalsuses võib-olla talle üldse ei meeldigi see naine, aga valikut pole, sest muidu peab kuuse alla kodutuna nälgima minema. eks omamoodi kannatab ka tema.

samas naised ju ise lasevad sellel toimida .Ju neile on see kasulik.Isegi “tippude” juures ! Miks muidu lasi põhimõtteliselt meie (EU) President mingi türklasel ennast niimoodi mõnitada!Ainuõige oleks olnud lahkuda link

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne – naine on veel hullem, lihtsalt teisel viisil. Muidu oleks ägedama mehe leidnud.

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul on selline tropp.

Ainult selle vahega, et mehel on kahekordne mag haridus ja pole varem tropp olnud. Paraku koroona aasta on tema psyyhika tuksi keeranud ja nyyd kuulen igapäevaselt milline mõttetu naine olen, lubab mind ära tappa, auto puruks peksta jne jne jne.

Sellist elu pole mina omale soovinud ja sellise tropi peale ka aega ei raiska. 14 a õnnelikku aastat abielu sai kiire lõpu.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline tropp. Ainult selle vahega, et mehel on kahekordne mag haridus

Minu jobu mees oli ka kõrgharidusega, küll mitte kahekordne magister, aga siiski ta ei olnud mingi “eluülikooli lõpetanu” vaid tehnikaülikooli baka, mis praegu on võrdsustatud magistriga. Lisaks sellele pedagoogide perest. Nii ema kui ka isa olid kooliõpetajad.

Ma tõesti eeldasin, et ta ei ole niisugune, milliseks see asi lõpuks välja koorus. Nagu oleks endale mingi poetaguse parmu koju vedanud, kes eluaeg kuskil maal külajoodikute keskel kasvanud.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 17:08; 09.04 20:47; 10.04 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise elan jobu mehega koos, halvustab peaaegu igapäevaselt nii mind kui ka mu valikuid, suurema tüli ajal solvab pealaest jalatallani üle ja ütleb ka otse näkku, et ei austa mind ei elukaaslase ega naisena. Ometigi – ära ei lähe, isegi kui palun. Nii me elamegi, et enamus ajast on tore ja vahepeal saan sõimata.

Miks sa ise ära ei lähe?

Tegemist on minu ostetud korteriga, tema elab siin niisama 🙂

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:34; 09.04 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, miks elad ikka siis oma kallaga koos?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted jobu mehega elav naine, küsimus sulle