Esileht Pereelu ja suhted jobu mehega elav naine, küsimus sulle

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: jobu mehega elav naine, küsimus sulle

Postitas:

Ise elan jobu mehega koos, halvustab peaaegu igapäevaselt nii mind kui ka mu valikuid, suurema tüli ajal solvab pealaest jalatallani üle ja ütleb ka otse näkku, et ei austa mind ei elukaaslase ega naisena. Ometigi – ära ei lähe, isegi kui palun.

Kas see jobu siis kuskil majast väljas ei käi? Kui läheb, vahetad lukud ära, tema koli paned kokku ja ukse taha. Või viid ta vanemate juurde asjad. Saab ikka lahti küll kui väga tahta. Ju sa siis ei taha.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:25; 09.04 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean nelja naist, kes on/oli jobuga koos. Kahel juhul oli mees täielik psühhopaat. Aga kuna psühhopaadiga koos elamine on täiesti omaette teema, jätan selle hetkel välja.  Naiste osas saan öelda seda, et neil kõigil oli tugev alaväärsuskompleks. Kolmel naisel oli  väga halb lapsepõlv ja/või nooruspõlv. Kuna jutt on mu väga headest tuttavatest/sõbrannadest, siis teades, mis nende elus on toimunud, ei pea olema psühholoog, et eeldada, et sealt need kompleksid tulidki.

Majandusliku poole pealt. Üks naistest on väga tark, hea haridusega, hea sissetulekuga. Teised kolm on nn  “keskmised” eestlased. Majanduslikel põhjustel küll keegi neist mehega koos polnud. Kusjuures ühe mees võttis naise nimel kiirlaene, mida naine mitu aastat maksis.

Nende kogemuste põhjal ütleks, et jobudega on koos eelkõige naised, kellel on väga madal enesehinnag. Ja kes on seetõttu lihtsasti mõjutatavad. Paljud jobud sisendavad  naisele aastaid, et “ilma minuta pole sa keegi” või “kes sinusugust tahaks” jne. Kui inimese enesehinnang on niigi madal ja ta ise on ennast väärtusetuks pidanud, siis jobu sõnad vaid kinnitavad tema  olemasolevat arvamust.

 

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean nelja naist, kes on/oli jobuga koos.

Issand kui ilus… mitut jobu need 4 naist nüüd ise kodus kasvatama peavad!? Ja nii see elukene rullib, jobud leiavad jobusid. Kuid, kui sa minu seltskonnas peaksid nii rumalat sõna nagu jobu kasutama, siis tea, et blokk on igavene. Ära hiljem tule oma vabandustega, ma ei mõelnud nii.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 16:55; 09.04 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid, kui sa minu seltskonnas peaksid nii rumalat sõna nagu jobu kasutama, siis tea, et blokk on igavene. Ära hiljem tule oma vabandustega, ma ei mõelnud nii.

Oi kui tähtis. Vist lausa Elizabeth II, Suurbritannia ja Põhja-Iiri ÜhendKuningriigi, Kanada, Austraalia, Uus-Meremaa, Jamaica, Barbadose, Bahama, Grenada, Paapua Uus-Guinea, Saalomoni Saarte, Tuvalu, Saint Lucia, Saint Vincenti ja Grenadiinide, Antigua ja Barbuda, Belize’i ning Saint Kittsi ja Nevise kuninganna.

Siis on põhjus küll nutta, kui blokk peale pannaks. Muul juhul – keda sinu nn blokid huvitavad. Kudruta oma kalla-jobuga edasi.

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul on selline tropp. Ainult selle vahega, et mehel on kahekordne mag haridus

Minu jobu mees oli ka kõrgharidusega, küll mitte kahekordne magister, aga siiski ta ei olnud mingi “eluülikooli lõpetanu” vaid tehnikaülikooli baka, mis praegu on võrdsustatud magistriga. Lisaks sellele pedagoogide perest. Nii ema kui ka isa olid kooliõpetajad. Ma tõesti eeldasin, et ta ei ole niisugune, milliseks see asi lõpuks välja koorus. Nagu oleks endale mingi poetaguse parmu koju vedanud, kes eluaeg kuskil maal külajoodikute keskel kasvanud.

Siin kehtib ütelus, et tropp leiab tropi. Naised on koolis käinud, kirjutavad vigadeta, aga näha on, et tropid. Solgitoru tropid. Kiitlevd oma troppide kraadidega, vaat et isegi akadeemik-tropp vegeteeris aastaid kodus ja virutas intelligentsele eidele kui kärkunni ei saanud. Mitte ainult käbi ei kuku kännust kaugele vaid ka tutvuda oskavad üksnes samade iseloomude ja vaimuomadustega pajad kateldega. Pole iialgi sellist värki, et algselt tore kaaslane vastu igasuguseid ootusi muutus. Alul oli armastus ja kirg, siis aga äkki rögisevad neli hammast ja peeretav rasvamagu! Ei saa sellist mögga kuuldes vaiki olla.

Iga naine on oma õnne sepp ja kui sepal pihtide vahel hõõguv rauatükk mitu korda järjest inetuks känkraks muutub, siis lasku see kaunishing endal äpud käed otsat ära raiuda

+7
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga kuna psühhopaadiga koos elamine on täiesti omaette teema, jätan selle hetkel välja.  ………. Paljud jobud sisendavad  naisele aastaid, et “ilma minuta pole sa keegi” või “kes sinusugust tahaks” jne. .[/quote]

Siin teemas on osadel tädidel vist mõisted jobu ja psühhopaat lootusetult sassi läinud.

Jobu tähendab isegi ÕS andmetel pigem tola, kui teise inimese psühhikat teadlikult ja ettekavatsetult mõjutav külmavereline psühhopaat.

Jobu ei saa sellega hakkama, proovige aru saada. Jobu sellepürast ongi jobu, et ta ei saa õieti millegagi hakkama.
Kui tal on juba psühholoogilist taipu, siis ta ei ole jobu; siis on ta kavalpea, manipulaator, psühhopaat jne.

Aga teema oli millest või kellest?

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 17:25; 10.04 05:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa sellist mögga kuuldes vaiki olla.

Otsi endale abi.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 17:08; 09.04 20:47; 10.04 08:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on varem ka see mõte peast läbi käinud, aga kuna täna kuidagi hästi tugevalt tuli esile, siin käib palju erinevaid naisi, mõtlesin, et küsin siit. Mis hoiab naisi troppide meeste juures?

Täna oli tööga seoses vaja ühe pere juurde minna ja no appi. Mees on tugevalt rasvas, 4 hammast suus, oma elust alla 10a tööl käinud (juhutööd aeg- ajalt), elab naise majas, ei austa naist (rääkis mu ees naisest mittelugupidavalt) ega ka viimase lapsi.

Kunagielas meie külas u 45a mees, kes purjus peaga oma vanemaid ja naist alati klobima hakkas. Need siis käisid külakorda erinevates kohtades magamas, hommikul julgesid uuesti koju minna, kui vägivallatseja oli tööle läinud. Piltilus naine oli, saatis lõpuks mehe pikalt ja üllatus- üllatus, uus naine oli peagi platsis.

Ühe mees rasestas 15a tüdruku ja hea töökohaga seaduslik naine jäi ikka rõõmsalt ta kõrvale (5a hiljem lahutasid, OK).

Vilja Savisaar, Ilves, Kukumägi oma naisega jne. Selliseid näiteid on palju ja ei ole ju enamusel madal enesehinnang, varatu jne.

Kuku suhtes ei saa nõustuda. Tundsin isiklikult ja mõistan täiesti, miks naised temaga koos tahtsid olla.

Sama arvatakse muide ka Volkonski kohta, näeb tõesti eemalt kahtlane välja, aga tegelikult väga äge inimene 🙂

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hoia neid mingid tunded seal, vaid hirm üksi olla; hirm, et ei tule üksi toime; julguse puudus uut elu alustada.

Aga, teemaalgataja, su teema on veidi inetu ja halvustav.

Ma ei ütleks, et halvustav, pigem reaalne. Reaalsus tundubki vahel karm ja valus (v.a müügigruppides, kus lisatakse, et toode on reaalselt veel ilusam, nunnum, megam, sädelevam jne ????).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline tropp. Ainult selle vahega, et mehel on kahekordne mag haridus

Minu jobu mees oli ka kõrgharidusega, küll mitte kahekordne magister, aga siiski ta ei olnud mingi “eluülikooli lõpetanu” vaid tehnikaülikooli baka, mis praegu on võrdsustatud magistriga. Lisaks sellele pedagoogide perest. Nii ema kui ka isa olid kooliõpetajad. Ma tõesti eeldasin, et ta ei ole niisugune, milliseks see asi lõpuks välja koorus. Nagu oleks endale mingi poetaguse parmu koju vedanud, kes eluaeg kuskil maal külajoodikute keskel kasvanud.

Siin kehtib ütelus, et tropp leiab tropi. Naised on koolis käinud, kirjutavad vigadeta, aga näha on, et tropid. Solgitoru tropid. Kiitlevd oma troppide kraadidega, vaat et isegi akadeemik-tropp vegeteeris aastaid kodus ja virutas intelligentsele eidele kui kärkunni ei saanud. Mitte ainult käbi ei kuku kännust kaugele vaid ka tutvuda oskavad üksnes samade iseloomude ja vaimuomadustega pajad kateldega. Pole iialgi sellist värki, et algselt tore kaaslane vastu igasuguseid ootusi muutus. Alul oli armastus ja kirg, siis aga äkki rögisevad neli hammast ja peeretav rasvamagu! Ei saa sellist mögga kuuldes vaiki olla.

Iga naine on oma õnne sepp ja kui sepal pihtide vahel hõõguv rauatükk mitu korda järjest inetuks känkraks muutub, siis lasku see kaunishing endal äpud käed otsat ära raiuda

Sa tundud olema seda tüüpi inimene, kes arvab, et “lollidelt tulebki raha ära võtta” või “vägistatu oli ise süüdi, et nii lühikese kleidi selga pani”.

On fakt, et ühiskonnas on rumalaid inimesi ja neid, kellel puuduvad iseloomuomadused, mida neil oleks enda heaolu tagamiseks hädasti vaja. Seda ei saa muuta. Mida ühiskond aga teha saab, on see, et me ei aktsepteeri selliste inimeste ekspluateerimist. Ja eks eri inimesed lähenevadki sellele erinevalt. Ma ei tolereeri  nõrgemate ärakasutamist, Sina aga arvad, et see nõrk on ise  loll, et end ärakasutada laseb, sest käbi ei kuku kännust kaugele ja inimene ise on oma õnne sepp.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks põhjus tropiga koos elada on see, et muudatuste tegemine elus võtab rohkem energiat, kui samas taktis edasi tiksuda. Need tropid ei koli vabatahtlikult välja, miks peaks, neile on olukord kasulik. Naised harjuvad, nagu kehva iseloomuga koduloomaga. Tihti puudub naisel kogemus ja arusaam, et elu üldse võiks teistsugune olla.

Palju hullem teema on lapsed. Mul on teemaalgatajaga sarnane töö. Julgen öelda, et 80 prossa minu klientidest on mehed, kelle peres kasvavad naise eelmistest kooseludest pärit lapsed. Te ei kujuta ette, kui hoolimatult või halvasti need mehed naise lastest räägivad! Tihti ütlevad alguses, et neil lapsi pole, või mainivad vaid ühiseid lapsi. Uurides alles selgub, et peres elab ikka mõni laps veel…vot see on teema, mille juures ma küll mõtlen, et no mis kuradi naised need on, kes oma lapsed sellisesse perre elama määravad. Päevast-päeva elama koos täiskasvanud mehega, kes näeb neid ainult segavat koormat, mis naisega kaasas käib.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted jobu mehega elav naine, küsimus sulle