Esileht Tööelu, raha ja seadused. Jobud tööandjad

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Jobud tööandjad

Postitas:

Mul endal nt selline kogemus, et käisin vestlusel, sain pakkumise meili teel, võtsin selle vastu. Umbes nädala pärast öeldi, et leidsime ikka parema kandidaadi.

Muidugi, meil ei olnud midagi kokku lepitud, st alustamise kuupäeva polnud kinnitatud, rääkimata lepingust. Aga üllatas selline asi ikkagi.

Seega ka sellised asjad võivad juhtuda kui uue lepinguta vanast kohast ära tulla – pole enam ei vana ega uut töökohta.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.10 20:37; 31.10 22:26; 10.11 13:11; 10.11 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuu aega tuleb ju eelmises kohas ette teatada. Mitte keegi neist ca 100-st inimesest, kes oma eelmiste töökohtade pealt sinna meelitati, et kijutanud enne lepingule alla. Isegi siis kui juba koolitused käisid, tundus uuele tööandjale, et kuhu meil selle lepinguga kiiret.
Nüüd siis tean, miks sellega venitati. Kusjuures osad töötajad polnud lepingut saanud isegi kolm kuud peale tööle hakkamist.
Kusjuures pole ma kunagi enne töölepingule alla kirjutanud, kui esimene tööpäev. See, et seda kuu varem on võimalik teha, on minu jaoks uudis ja hea teada

Loomulikult on võimalik lepingule kuu aega varem alla kirjutada. Võid ka pool aastat varem lepingu ära teha. Lepingu tegemine on ju ka tööandja huvides, kui lepingut pole, siis on ka töötajal võimalus alt ära hüpata. Ja annadki teada, et saad tööle asuda kuu aega pärast lepingu allakirjutamist.

Pole elus sellist probleemi varem olnud ja ma ei ole kaugelt enam 20, nii, et kogemusi erinevate töökohtade ja tööandjatega nagu piisavalt.
Igatahes sain siit hea nõu ja suured tänud selle eest!
Väga valus õppetund oli igatahes.

Õnneks on enamik tööandjaid siiski normaalsed ja nende eesmärk pole töötajatle kotti pähe tõmmata. Aga alati on kasulik omalt poolt kõik enda kaitsmiseks teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 12:00; 10.11 16:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Jobud tööandjad