Esileht Pereelu ja suhted Jõhkraimad mahajätmised

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )

Teema: Jõhkraimad mahajätmised

Postitas:

Iga lahkuminek/mahajätmine on raske, aga mõned on ikka eriti julmad.

Tean ekstreemset juhtumit, kus olude sunnil elasid mõnda aega ühes majas õde oma mehega ja vend oma naisega. See vend oli suurema osa ajast välismaal tööl ja noh… Suht uskumatu (või siis mitte) nö õemees ja vennanaine leidsid teineteist. Julm. Ja musta huumorit tehes – õde ja vend ei saa ju ometi kätte maksta:)

Teine juhtum, mis kindlasti ei ole esimene ega viimane omataoline, aga siiski valus löök. Meesterahvas astus suhtesse oma laste (kaksikud) lasteaiaõpetajaga. Saada veel mees lasteaeda lastele järele:( Tean, et nad varjasid suhet kuni lastel aasta pärast lasteaed lõppes. See õpetaja oli ka laste ema suur lemmik eelnevalt, selline kena ja väga sõbralik. Muidugi, isegi terve Hollywood kubiseb neist seksikate lapsehoidjate lugudest, kellest sujuvalt nö perenaine saab, nii et kahjuks vist mitte nii haruldane.

Ei, ma ei küsi, kas teil ka nii oli:), aga olete kuulnud eriti ebatavalisi juhtumeid?

+19
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.05 07:59; 11.05 08:51; 11.05 23:45; 12.05 16:14;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

See on pigem klassika, mitte jõhker. Kui on mugav võimalus kätte mängitud, tekib kiusatus ja nii vahel läheb.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 08:13; 11.05 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkuminek on paari omavaheline asi, teemaalgataja räägib ju hoopis muust (petmisest)

+22
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.05 08:15; 11.05 08:49; 11.05 22:10; 11.05 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkuminek on paari omavaheline asi, teemaalgataja räägib ju hoopis muust (petmisest)

Nii ühest kui teisest.

 

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 08:13; 11.05 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht uskumatu (või siis mitte) nö õemees ja vennanaine leidsid teineteist.

Suht tavaline ju.
Vähem arenenud inimesele näita vastassugu pikemat aega lähedalt, ning kohe tekivad neil mingid X “tunded”

Ja need sinu näited pole midagi ebatavalist, vaid tavaline rutiin.
Kolleegid omavahel, mehel muidugi on lapsega ja rase naine kodus.
Mees naise sõbrannaga ja vastupidi.
Naine armub oma “sõpra” (20a oli vastu rinda tagunud, et “ei näe teda mehena”)
jne

+22
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 08:46; 11.05 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkuminek on paari omavaheline asi, teemaalgataja räägib ju hoopis muust (petmisest)

Nii ühest kui teisest.

Seal polnud siiski kummastki juttu, kirjeldati konkreetselt petmist.
Kas ka päriselt lahku mindi ja kes kelle maha jättis, jäi selgusetuks.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.05 08:15; 11.05 08:49; 11.05 22:10; 11.05 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane lugu kõlas tuttavalt, ainult et tegemist oli üksikute lastega, st. mindi suurte tülidega oma mehest lahku, terve lasteaed pidi neid tülisid ja lastejagamisi õuel nägema ning kui kisklusaeg sai mööda, siis hakkas avalikult ja häbenemata noorema lapse rühmakaaslase isale külge lööma. Igatahes, see kiilu löömine õnnestuski ja ise ta tõlgendab seda kui õigluse võitu – miks ainult tema pidi kannatama, las keegi teine ka kannatab.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 08:51; 12.05 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahkuminek on paari omavaheline asi, teemaalgataja räägib ju hoopis muust (petmisest)

Nii ühest kui teisest.

Seal polnud siiski kummastki juttu, kirjeldati konkreetselt petmist.

Kas ka päriselt lahku mindi ja kes kelle maha jättis, jäi selgusetuks.

Täpsustame siis. Jaa, mõlemal juhul tekkis suhe, kooselu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.05 07:59; 11.05 08:51; 11.05 23:45; 12.05 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20 aastat koos ja lõpp oli lihtsalt sms, et meil ei tule vist midagi välja.

+47
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IRL aset leidnud lugu: “Ma ei saa sinuga enam käia, sest mul on selg haige.”

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees käis teises riigis tööl ja peale koolivaheaega tulid lapsed koju ja teatasid emale, et issil on öökapil foto teise naisega.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on k6ige julmem see, kui asjad jäävad lahti rääkimata. Olgu see lahkumineku p6hjus mis iganes, aga palun rääkige ausalt ära. Teadmatus ja lahtised otsad jätavad pikaks ajaks piinlema. Kui asjad selged, saab igaüks oma eluga edasi minna.

+27
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükskord käisin ühe tüübiga, kes mind otseselt maha ei jätnud, vaid “kadus” ära.  Õhtul oli veel suhe ja hommikul siis enam mitte. Hoidis eemale ja ise ei suhelnud enam sõnagi. Ei suhtle siiani. Lasi uuel tüdruksõbral mulle kirjutada, et meie suhe on läbi ja neil suur armastus. Vastasin ainult niipalju sellele naisele, et küll sind ka maha jäetakse niiviisi. Selle peale tuli muidugi vastus, et ei usu.

Mõne aja pärast, jäetigi, ja leiti endale uus ja noorem blondiin. Sellega on vist siiani koos.

Igal juhul mulle tegi heameelt see, et see ütleja ise ka seda meest lõppkokkuvõttes ei saanud.

+24
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 14:01; 11.05 22:10; 13.05 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on k6ige julmem see, kui asjad jäävad lahti rääkimata. Olgu see lahkumineku p6hjus mis iganes, aga palun rääkige ausalt ära. Teadmatus ja lahtised otsad jätavad pikaks ajaks piinlema. Kui asjad selged, saab igaüks oma eluga edasi minna.

Ah, mis põhjus, tuleb tänulik olla sellegi eest, kui üldse öeldakse, et nüüd läksime lahku. Mõnikord ei julgeta sedagi teha ja teeseldakse veel mingit suhet, ise samal ajal ühe jalaga juba teises suhtes olles.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 14:04; 11.05 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastetu abielupaar võttis kasvatada tüdruklapse. Neiu sirgudes ajas kasuisal pea segi ja said lapse omavahel.  Paar lahutas ja mingi aeg hiljem sai ja kasutütrel vanamehest siiber ja läksid omakorda lahku. Ilus kaardimajake vajus kolinal kokku.

 

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks väegade soliidne abielus muusika- ja haridustegelane Tartus 1970. aastatel käis juuksuris. Sügaval sees, nagu arvata oli.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 14:38; 12.05 11:28; 14.05 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem õudne lõpp kui lõputu õudus. Tean kahte lugu, kus mees on leidnud endale uue naise ning saanud sellega ka lapse. Samal ajal elanud koos veel oma ametliku abikaasa ja nende ühiste lastega. Mõlemal juhul on uue naise ja lapse olemasolust saanud esmalt teada mehe suuremad lapsed ametlikust abielust, kes siis omakorda emale uudise edastasid. Kusjuures tolleks hetkeks oli too uus laps juba ühel juhul peaaegu aastane ja teisel juhul juba üle kahe aasta vana. Ühel juhul töötas mees kodust eemal ja abikaasale ütles, et jõuab nt reedel, kuigi tegelikult oli juba teisipäevast alates kodumaal, lihtsalt teises linnaservas. Aga no väike linn, eks varem või hiljem tuleb selline vale välja. Teises loos on veel isaäralik see, et mees tüdines ka oma uuest naisest ning leidis kolmanda naise, kellega sai samuti lapse enne kui vana suhe lõpetatud sai. Ega ta ei tahtnudki ühtegi suhet lõpetada, talle oleks sobinud need kõik kolm naist korraga ka, aga naistele see variant ei sobinud.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
  • Kui olin 20ndates, siis minu boyfriend kadus ka ühel päeval ära. Mitte mingit tüli või lahkheli meil ei olnud, ühel päeval lihtsalt ei võtnud enam ühendust. Neli kuud hiljem saatis mulle sms-i tohutute vabandustega ja palus kokkusaamist. Kokkusaamisel oli madalam kui muru, raputas endale tuhka pähe ja kinnitas, et oli väga nõmedalt käitunud ning palus uut võimalust. Võtsin lõpuks ta vabandused vastu ja kuna olin ikka päris armunud, andsin uue võimaluse. Oli uuesti ilus aeg, kuniks …. ta paar kuud hiljem taas täpselt samamoodi ära kadus. Muidugi tundsin end nõmedalt, aga siis jõudsin järeldusele, et imelik on ikka tema, mitte mina 🙂
+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 15:23; 11.05 21:57; 11.05 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on k6ige julmem see, kui asjad jäävad lahti rääkimata. Olgu see lahkumineku p6hjus mis iganes, aga palun rääkige ausalt ära. Teadmatus ja lahtised otsad jätavad pikaks ajaks piinlema.

Et sellist (rumalat) asja väita, ma eeldaks, et inimesel on MÕLEMAD VARIANDID läbi kogetud.
Nii see, kui kaotakse pärast SMS-i ära, kui see, et kutsutakse sind tõsise asja pärast välja, ja räägitakse silma vaadates ausalt ära, et ma ei armasta ja meil pole enam tulevikku.

Miskipärast ma arvan, et sul seda teist kogemust pole ning, sry, sellepärast ka ajad oma jampsi suust välja.
Lahkuminek on ALATI raske ja raskem just sellele, kes rohkem armastas. Ja seda tema rohkem armastust ei võta MITTE MISKI sekundiga ära, et sa teaks. Igal juhul on tal raskem ning vahetki pole, kas “räägiti midagi lahti” või lihtsalt saadeti SMS.

Mõtle natuke selle peale. Ja arva uuesti, kas “ausalt ärarääkimine” on kunegi kellelgi sõdamevalu hetkega ära võtnud?

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 08:46; 11.05 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast 20 aastat abielu tuli naine õhtul töölt ja mees oli kirja jätnud, et kolis teise juurde. Mingit märki enne ei olnud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle natuke selle peale. Ja arva uuesti, kas “ausalt ärarääkimine” on kunegi kellelgi sõdamevalu hetkega ära võtnud?

Mina olen tajunud vahet. Olen mõlemat kogenud ja eelistaksin ikka asjadest rääkimist. Siis juba endal hea tunne, et ei ole inimesega lahku mindud viha täis, vaid on saadud omavahel midagigi räägitud. Muidu jäävad sõlmed ja pinge. Ja muidugi pole see nii mustvalge, aga mina selles mõttes enda jaoks midagi leian.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.05 15:41; 11.05 15:43; 11.05 15:48; 11.05 16:57; 11.05 18:01; 11.05 18:25; 12.05 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht tavaline ju. Vähem arenenud inimesele näita vastassugu pikemat aega lähedalt, ning kohe tekivad neil mingid X “tunded”

Pigem ma arvan, et tunded võivad paljudel tekkida, mitte ainult vähem arenenud inimestel. Ma ennast pean üsna arenenud inimeseks, aga armun kergesti ja leian paljudes inimestes midagi armastusväärset. Vähem arenenutest eristab mind lihtsalt see, et ma ei jookse iga tundealgega kaasa.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.05 15:41; 11.05 15:43; 11.05 15:48; 11.05 16:57; 11.05 18:01; 11.05 18:25; 12.05 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Kui olin 20ndates, siis minu boyfriend kadus ka ühel päeval ära. Mitte mingit tüli või lahkheli meil ei olnud, ühel päeval lihtsalt ei võtnud enam ühendust. Neli kuud hiljem saatis mulle sms-i tohutute vabandustega ja palus kokkusaamist. Kokkusaamisel oli madalam kui muru, raputas endale tuhka pähe ja kinnitas, et oli väga nõmedalt käitunud ning palus uut võimalust. Võtsin lõpuks ta vabandused vastu ja kuna olin ikka päris armunud, andsin uue võimaluse. Oli uuesti ilus aeg, kuniks …. ta paar kuud hiljem taas täpselt samamoodi ära kadus. Muidugi tundsin end nõmedalt, aga siis jõudsin järeldusele, et imelik on ikka tema, mitte mina ????

Mulle tehti täpselt sama moodi. Olin ka 20ndates, niigi ebakindel ja natuke omamoodi ja läksin ikka üsna katki selle jama peale. Aga nüüd aastaid hiljem on veidi naljakas isegi, et ma sellise jobu pärast pisaraid valasin 😀 Kui august välja tulin siis palju enesekindlama ja eneseteadlikumana, nii et tegelikult olen talle natuke lausa tänulik, et suhteliselt varakult sellise õppetunni sain.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olin 20ndates, siis minu boyfriend kadus ka ühel päeval ära. Mitte mingit tüli või lahkheli meil ei olnud, ühel päeval lihtsalt ei võtnud enam ühendust.

Mul kadus ka üks nii ära. Ei vastanud mu sõnumitele. Ma väga ei pommitanud ka, sest me lihtsalt hängisime, meil polnud midagi suhtelaadsetki. Oleks võinud lihtsalt öelda, et ei viitsi minuga enam aega veeta. Ma oleks kindlasti kurvastanud, aga mõistnud. Selle asemel nuputasin, et mis ma talle küll teinud olen. Mingi aastad hiljem kirjutas korra ja ütles, et sry et tookord niimoodi läks, ta ei oska suhteid lõpetada. See oli minu jaoks nii naljakas ja jabur, sest me ju ei olnudki suhtes.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.05 15:41; 11.05 15:43; 11.05 15:48; 11.05 16:57; 11.05 18:01; 11.05 18:25; 12.05 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttaval juhus, et ta läks lapsena koolist koju ja nägi spordikotti pakkivat isa, kes ütles, et läheb treeninglaagrisse. See laps oli ka ainus, kellele üldse midagi öeldi, ca nädalakese pärast ema kuulis mujalt, et isa elab nüüd teises peres, sama linna teises servas. Lastega, kes olid kõik juba kooliealised, kui see juhtus, ei suhelnud ka mitu kuud ning edaspidigi jäi suhtlus sporaadiliseks. Kurb see mõne inimese võime jätta maha mitte ainult kaaslane, vaid ka ühised lapsed.

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.05 16:45; 11.05 20:18; 14.05 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suhe ‹suhte 18› 2. ‹hrl. pl.› inimeste v. inimrühmade vastastikune vahekord, mis avaldub suhtlemises, läbikäimises. a. (ka suhtlemise laadi silmas pidades). Ametlikud, isiklikud, kodused suhted. Sugupooltevahelised suhted. Lapse suhe emaga. Lõpetas läbikäimise e suhte.

Jah, suhteid on igasuguseid. Aga ta pidas silmas just seda sugupooltevahelist armusuhet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.05 15:41; 11.05 15:43; 11.05 15:48; 11.05 16:57; 11.05 18:01; 11.05 18:25; 12.05 00:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole küll mahajätmine,  kuna me ei käinudki. Tegu oli platoonilise suhtega, kus üks abielumees mul saba lonkis. Tunnistan, et kasutasin teda ära – tal oli auto, lisaks oli hea huumorimeelega, seega oli mõnus temaga vahest söömas käia (maksin ise). Mul endal oli samal ajal ka suhe vaba noormehega, aga koos ei elanud. Olime koos ühel üritusel, kus võttis mu tantsima ja teatas, et ta tahab lahutada ja minuga abielluda. Ehmatasin jubedalt, sest minul ei olnud mingeid plaane ega soove selle mehega.   Korraldasin olukorra, kus ta kutsus mind välja, aga mu tuttav noormees tuli “juhuslikult”, kes siis mind nähes tegi n.ö. stseeni. See abielumees vajus näost ikka väga ära, kui noormees selgitas, et me elame koos ja plaanime abielluda.  Muide – me hakkasimegi koos elama.

Too abielumees aga lahutas 2 aastat hiljem on abielu ja siis samuti noore naise pärast.

 

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Kui olin 20ndates, siis minu boyfriend kadus ka ühel päeval ära. Mitte mingit tüli või lahkheli meil ei olnud, ühel päeval lihtsalt ei võtnud enam ühendust. Neli kuud hiljem saatis mulle sms-i tohutute vabandustega ja palus kokkusaamist. Kokkusaamisel oli madalam kui muru, raputas endale tuhka pähe ja kinnitas, et oli väga nõmedalt käitunud ning palus uut võimalust. Võtsin lõpuks ta vabandused vastu ja kuna olin ikka päris armunud, andsin uue võimaluse. Oli uuesti ilus aeg, kuniks …. ta paar kuud hiljem taas täpselt samamoodi ära kadus. Muidugi tundsin end nõmedalt, aga siis jõudsin järeldusele, et imelik on ikka tema, mitte mina ????

Mulle tehti täpselt sama moodi. Olin ka 20ndates, niigi ebakindel ja natuke omamoodi ja läksin ikka üsna katki selle jama peale. Aga nüüd aastaid hiljem on veidi naljakas isegi, et ma sellise jobu pärast pisaraid valasin ???? Kui august välja tulin siis palju enesekindlama ja eneseteadlikumana, nii et tegelikult olen talle natuke lausa tänulik, et suhteliselt varakult sellise õppetunni sain.

Palun ära ole jobule tänulik selle eest, et ta jobuna käitus. Ole uhke enda üle, et katsumusest jagu said. Jobu on jobu edasi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga olete kuulnud eriti ebatavalisi juhtumeid?

Olen, aga miks ma peaksin teiste inimeste valusat kogemust/mälestust siin lahkama? Maailm on kirju, aga väike – needsamad inimesed võivad siit oma lugusid lugeda ja see teeks neile uuesti haiget.
Miks mina siin lugusid ei avalda, tean, aga miks sina, teemaalagataja, teiste valusaid juhtumeid lahkad, ei oska küll välja raalida. Isiklik elu nii hallivärviline?

+1
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale pikka abielu, 22 aastat, avastasin ühel päeval töölt tulles, et kapis pole enam mehe riideid. Kolis teise naise juurde, kes oli minust mitu aastat vanem. Põhjuseks tõi hiljem, et seal oli hea rahulik, mina ja meie lapsed tekitasime liiga palju lärmi. Sellest on nüüd juba mitu aastat möödas ja mõtlen veel praegu, KELLEGA ma ometi nii kaua koos elasin. Mingeid erilisi probleeme meil ei olnud kunagi, tavaline elu.

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 17:40; 12.05 10:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )


Esileht Pereelu ja suhted Jõhkraimad mahajätmised