Esileht Ilu John frida go blonder

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: John frida go blonder

Postitas:
Kägu

Kas see blondeerib veidi heledamaks? Sooviks veidi väljakasvu pehmendada

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et juuksurid on öelnud, et peale seda ei saa juukseid mingi aasta blondeerida kuna muidu juuksed lihtsalt kukuvad välja. Pidi ka väga kuivaks tegema juukseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teeb su kollaseks. Ja väga takuseks. Pane guuglisse nimi koos sõnaga review ja loe mitte neid 5 tärni positiivseid kirjeldusi, vaid 1 ja 2 tärni omi. Hakkab tulema kirjeldusi, üks koledam kui teine, kuidas see toode juukseid hävitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teeb su kollaseks. Ja väga takuseks. Pane guuglisse nimi koos sõnaga review ja loe mitte neid 5 tärni positiivseid kirjeldusi, vaid 1 ja 2 tärni omi. Hakkab tulema kirjeldusi, üks koledam kui teine, kuidas see toode juukseid hävitab.

No seal on kindlasti ka hunnik üleblondeeritud juukseid, kes üritavad nüüd oma blonde juukseid “päästa” ja hooldada. Blondide/blondeeritud juuste seisukord võib olla täiesti seinast-seina. Jah, eks mingite silikoonide ja õlidega saab ka sellest rikutud karvast “enamvähem” juuksed teha, aga nii kui silikoonid jmt väljas on ja juuksed on takkus, on probleem vahendis, mitte ometi sellest, et blondeeritakse ja juus rikutud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa nüüd hästi aru, miks see toode nii väga juukseid rikub? Ma ilen terve elu blondeerinud juukseid, küll mitte ise, aga siiski. Nüüd hetkel lihtsalt pole võimalik enne kui 3 nd pärast juuksurisse minna ja viimasest korrast jub apiiokult palju möödas.
Blondeerijad on blondeerijad ju, või pole?
Ehk on keegi ise kasutanud ja oskab oma kogemust jagada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll loomulik blond ja kasutan Go Blonder tooteid aga väljakasvu ma ei usu, et see tooniks. Pigem lihtsalt lööb blondi tooni paremini särama. Kollaseks, kuivaks ega takuseks ei ütleks, et teeks, kasutan juba mitu aastat. Ja juuksed välja ka ei lange.

Väljakasvu mahendamiseks äkki tasuks proovida mingeid tavapoe “highlight” komplekte?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu John frida go blonder