Esileht Ajaviite- ja muud jutud Johnny Deppi eksnaine Amber Heard osutus vägivallatsejaks.

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Johnny Deppi eksnaine Amber Heard osutus vägivallatsejaks.

Postitas:
Kägu

Väga hea video!

Vägivaldne mees

Ära üldista. Sellised videod ainult normaliseerivad koduvägivalda. Üldiselt on olukord selline, et mees on a priori füüsiliselt tugevam ja naisel ei jää midagi muud üle kui “munakoortel käia” või meelitamise-keelitamisega hakkama saada.

Mul on eks, kes üks õhtu otsustas juua poole ööni, nii et ma magada ei saanud. Veensin ja kutsusin voodisse mitu tundi. Ei midagi. Siis lõpuks kannatus sai otsa ja valasin ta viskipudeli kraanist alla.
See raev, mis järgnes… ta ajas mind maja mööda taga, viskas ära võtmed, tõukas mind peeglisse, nii et kõrv oli pooleks, lämmatas.

Naabrid kutsusid politsei. Mulle jäi see lõbu temaga kohtusse minna, kuna riik otsustas, et nad annavad süüdistuse ise sisse. Läks vangi mõneks ajaks.

Siiamaani jälitab ta mind, nii et pean rääkima politseiga tihemini kui oma sõpradega.

EI naistevastasele vägivallale. EI vägivallale.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on eks, kes üks õhtu otsustas juua poole ööni, nii et ma magada ei saanud.

Mäletad ka, mis mure tal oli?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt tahtis juua. Tal on mingit sorti isiksushäire ja ADHD. Lisaks paranoiad, kadedus…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt tahtis juua. Tal on mingit sorti isiksushäire ja ADHD. Lisaks paranoiad, kadedus…

Seda enne kokku elama hakkamist ei saanud teada? OK..

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda enne kokku elama hakkamist ei saanud teada? OK..

ADHD oli kohe teada, sest ta rääkis sellest, aga vägivaldsust ma temas enne ei märganud. No ongi selline psühhopaadi tüüpi inimene, et tuleb annab tou ära ja siis käib hellitavate sõnade saatel haava puhastamas. Jätrgmine hetk karjub, et mina olen süüdi, et ta nii käitus. Parandamatu.

Aga samas võiksite olla mõistvad selles suhtes, et taolisest inimesest on keeruline lahti saada. Sa ei tea, kas ta tuleb lööb aknad sisse näiteks. Ma pean tänaval kogu aeg selja taha vahtima. Politsei käib kontrollkäikudel, et teada saada, kas kõik on ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veensin ja kutsusin voodisse mitu tundi. Ei midagi. Siis lõpuks kannatus sai otsa ja valasin ta viskipudeli kraanist alla.
See raev, mis järgnes

Purjus inimesega pole mõtet midagi arutada , veelvähem mitu tundi paluda. Kui saab kaineks siis rääkida ja kui sama teema korduvalt olnud, siis lähed lahku.
Viimane asi oleks pudeleid kraanist alla lasta.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga samas võiksite olla mõistvad selles suhtes, et taolisest inimesest on keeruline lahti saada. Sa ei tea, kas ta tuleb lööb aknad sisse näiteks. Ma pean tänaval kogu aeg selja taha vahtima. Politsei käib kontrollkäikudel, et teada saada, kas kõik on ok.

Mõtle, kui selline pagas läheb uuele mehele kaasa. Kunagi ei tea, mida hull (armukade) eks võib korda saata.

No sp ma töötangi selle nimel, et ta psühhiaatrilisele ülevaatusele saadetaks ja võimalusel sundravile. Ta ei ole ainult mulle ohtlik.
Ise otsin võimalust ära teise linna kolida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veensin ja kutsusin voodisse mitu tundi. Ei midagi. Siis lõpuks kannatus sai otsa ja valasin ta viskipudeli kraanist alla.

See raev, mis järgnes

Purjus inimesega pole mõtet midagi arutada , veelvähem mitu tundi paluda. Kui saab kaineks siis rääkida ja kui sama teema korduvalt olnud, siis lähed lahku.

Viimane asi oleks pudeleid kraanist alla lasta.

See ongi üks suur laveerimise ja kalkuleerimise teema, et “jumala eest närvi ei ajaks”, aga kui ikka tundide kaupa muusika aina kõvemaks läheb ja kenasti rääkimisest mitte miskit asja pole, siis kannatus katkeb. Ehk oleks pidanud voodist politseisse helistama, aga sellisel hetkel ei mõtle nii väga strateegiliselt enam. Mul on ka tunded.
Igal juhul ei tohi kellegi vastu kunagi kätt tõsta! Kui selleks piisab vaid veerandist pudelist kadumaläind viskist, siis sa oled kõnts.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heardi süüdistatakse selles, et ta mõtles koos kahe sõbraga välja plaani, kuidas lavastada oma toonane abikaasa Johnny Depp süüdi rünnakus, mida tegelikult ei toimunudki.

https://elu.ohtuleht.ee/1007317/uus-teooria-kas-amber-heard-motles-sopradega-valja-plaani-kuidas-johnny-depp-suudi-lavastada

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Johnny Deppi eksnaine Amber Heard osutus vägivallatsejaks.