Esileht Ilu JOI kodune hambavalgendus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: JOI kodune hambavalgendus

Postitas:
Kägu

Mis kogemuses teil selle valgenduskomplektiga on?

 

Ostsin Tradehousest ühe komplekti prooviks. Reklaam lubab 5-päevase kuuri järel kuni 10 tooni valgemaid hambaid. Tegin täna kolmanda valgendussessiooni ära ja kaasapandud värvikaardi järgi on hambad täpselt sama värvi, mis varem. Eks kaks päeva on veel jäänud, ehk mingigi muutus toimub peale neid. Hetkel igatahes olen küll suht pettunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

JOId ei oska kommenteerida. Kasutan Blanx hambavalgendusribasid, mulle sobivad. Vähemalt mulle endale tunduvad hambad valgemad, aga otseselt tooniribaga ei ole võrrelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin Tradehousest ühe komplekti prooviks. Reklaam lubab 5-päevase kuuri järel kuni 10 tooni valgemaid hambaid. Tegin täna kolmanda valgendussessiooni ära ja kaasapandud värvikaardi järgi on hambad täpselt sama värvi, mis varem. Eks kaks päeva on veel jäänud, ehk mingigi muutus toimub peale neid. Hetkel igatahes olen küll suht pettunud.

5 päeva? Geeli jätkub ju neljaks päevaks. Tegin just praegu esimest korda ja hambad on kõvasti valgemad. AGA ma kasutasin isiklikke kapesid, mis hambakabinetis spetsiaalselt mulle valmistatud on. Eks homme vaata, kas värv muutub endiseks tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu JOI kodune hambavalgendus