Esileht Väikelaps Jonathan talvekombe kasvuvaru

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Jonathan talvekombe kasvuvaru

Postitas:

Kas keegi teab, kas Jonathan Tähti talvekombed on kasvuvaruga? Kas 86 suurus võiks sobida 2,5 aastasele (poiss).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ikka sellest, kui pikk laps on. Minu 3,5a lapsele oli 104 cm pikkusena Jonathan 104 täpselt paras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 21:42; 11.03 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ikka sellest, kui pikk laps on. Minu 3,5a lapsele oli 104 cm pikkusena Jonathan 104 täpselt paras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 21:42; 11.03 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole varu, täpselt mõõtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus Tähtiga ütleb, et on korralik varu. Minu 100 cm laps käib veel 92 suurus kombega, kuigi jah nüüd hakkavad küll sääred kergelt kukekaks kiskuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu kogemuse järgi on Jonathani kombe üldpikkus varuga, kuid sääred on lühikesed.

minu 82cm pikkusele lapsele nr 80 Jonathani talvekombe ei sobinud. kui laps kõnnib on pikkust veel ülearugi, kuid kärus jalgadevaheline rihm tõmbab sääred kukekaks.

võimalik, et suurematel numbritel seda muret pole, aga tasuks vaadata lisaks muudele mõõtudele kindlasti ka sisesääre pikkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varu on, aga mitte hirmpalju.
Meil on classic Jonathan ja laps kannab 92/98 riideid ja 86 Jonathan kombet, mis nüüd on juba viimasel piiril. No ei hakka uut ka ostma, kohe kevad :). Tähtiga kogemusi pole, aga poes mõõtes olid classic ja tähti nr 86 samasuured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Jonathan talvekombe kasvuvaru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.