Esileht Ilu ja tervis Joodik

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: Joodik

Postitas:
Kägu

Mis poleemika on eestlastel selle joomisega? Ei tea teisi rahvuseid kes nõrkemini viitsiks sellest jaurata. Ometi on eesti rahvas ja ühiskond üks toksilisemaid maailmas, äkki sellest juuaksegi? Kui enam ei joodaks, siis teeks suitsiidi tuhat inimest kuus. Äkki las nad siis joovad, vähemalt elavad.

Draama on, et mõlemas oleme esirinnas, nii joomises kui suitsiidis. Ja, muide, joomine mitte ei leevenda, vaid tõstab inimese depressiivsust. Pole nii, et kas teen pitsi viina või enesetapu. Pigem teed kõigepealt viina ja siis enesetapu. Kaks kärbest ühe hoobiga.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis poleemika on eestlastel selle joomisega? Ei tea teisi rahvuseid kes nõrkemini viitsiks sellest jaurata. Ometi on eesti rahvas ja ühiskond üks toksilisemaid maailmas, äkki sellest juuaksegi? Kui enam ei joodaks, siis teeks suitsiidi tuhat inimest kuus. Äkki las nad siis joovad, vähemalt elavad.

Draama on, et mõlemas oleme esirinnas, nii joomises kui suitsiidis. Ja, muide, joomine mitte ei leevenda, vaid tõstab inimese depressiivsust. Pole nii, et kas teen pitsi viina või enesetapu. Pigem teed kõigepealt viina ja siis enesetapu. Kaks kärbest ühe hoobiga.

Oled siis kade? Tee siis ka suitsiid. Aga lõpeta teiste inimeste elu elamine. Sinu mürk ajab inimesi jooma ja ennast tapma.

+1
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kunagi oli siin joomise teema ja siis keegi kirjutas: luba omale veini…
Mõned hakkasid vastu, et mis luba, ma ei taha, alkoholi maitse on vastik. Joodikmemmed seda uskuda ei suutnud.

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oled siis kade? Tee siis ka suitsiid. Aga lõpeta teiste inimeste elu elamine. Sinu mürk ajab inimesi jooma ja ennast tapma.

Kade? Ma olen ise ka alkohoolik. Ma ei kirjuta mitte mürki, vaid tõde.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled siis kade? Tee siis ka suitsiid. Aga lõpeta teiste inimeste elu elamine. Sinu mürk ajab inimesi jooma ja ennast tapma.

Kade? Ma olen ise ka alkohoolik. Ma ei kirjuta mitte mürki, vaid tõde.

Joo või ära joo, ära teistele suru ennast peale. Mitte keegi ei lõpeta joomist kuna sina räägid et see on paha. Vaid hoopis käib see jutt närvidele ja juuakse veel rohkem. Näägutamine ei muuda maailma. Juba meie eellased inimahvid otsisid käärinud puuvilju ja olid koguaeg täis. Näiteks anna hobuse tilk viina ja kohe sureb ära, inimene on miljoneid aastaid harjunud alkoholiga ja alkohol on meiega seotud nagu õhk ja vesi.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis plära see on siin selline? Kord nädalas joomine ei tee mitte kedagi joodikuks. Siis on kolmveerand rahvastikust alkohoolikud. Elage normaalset pingevaba elu ja ärge sildist age siin teisi.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks see üldse oluline on, kas on joodik või ei ole? Hakkab sellest teadmisest vähem või rohkem jooma?

kas tunnistada võimalikku probleemi või peita peita liiva alla?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis plära see on siin selline? Kord nädalas joomine ei tee mitte kedagi joodikuks. Siis on kolmveerand rahvastikust alkohoolikud. Elage normaalset pingevaba elu ja ärge sildist age siin teisi.

küsimus ongi selles, kas saab normaalset pingevaba elada ka ilma alkoholita?

kui kasvõi kord nädalas alkohol on vältimatu vajadus, siis jah, paraku on aeg tõsiasjale silma vaadata, et tegemist on tõenäoliselt sõltuvusega.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled siis kade? Tee siis ka suitsiid. Aga lõpeta teiste inimeste elu elamine. Sinu mürk ajab inimesi jooma ja ennast tapma.

Sina võiksid tõesti oma alkoholiprobleemiga tegeleda. Jood kaugeltki rohkem kui kord nädalas, sa oled ju praktiliselt igal õhtul purjus ja istud siin Perekoolis ja solgid teemasid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis plära see on siin selline? Kord nädalas joomine ei tee mitte kedagi joodikuks. Siis on kolmveerand rahvastikust alkohoolikud. Elage normaalset pingevaba elu ja ärge sildist age siin teisi.

küsimus ongi selles, kas saab normaalset pingevaba elada ka ilma alkoholita?

kui kasvõi kord nädalas alkohol on vältimatu vajadus, siis jah, paraku on aeg tõsiasjale silma vaadata, et tegemist on tõenäoliselt sõltuvusega.

Sa oled imelik inimene, muud ei oskagi öelda. Keegi sind ei sunnigi jooma. Meie joome 1 vahel ka 2x nädalas ja oleme kenasti toimiv pere, ei pea kuskil otsast end joodikuteks. Poes ka näha, kuidas nv alkot ostetakse ja pole keegi krõllis silmadega joodik. Lõpeta oma jauramine juba.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis plära see on siin selline? Kord nädalas joomine ei tee mitte kedagi joodikuks. Siis on kolmveerand rahvastikust alkohoolikud. Elage normaalset pingevaba elu ja ärge sildist age siin teisi.

küsimus ongi selles, kas saab normaalset pingevaba elada ka ilma alkoholita?

kui kasvõi kord nädalas alkohol on vältimatu vajadus, siis jah, paraku on aeg tõsiasjale silma vaadata, et tegemist on tõenäoliselt sõltuvusega.

See et see sinu jaoks on vältimatu vajadus, on sinu asi. Meie jaoks on see mõnus lõõgastus kas siis mehega või ka sõpradega. Enamus inimesi teeb nii. Sina mine ravile, kui tunned, et see sinu jaoks on probleem. Ot jälle jah, keegi teine ei pea vajalikuks siin iga vastuse peale vastata ja oma arvamust peale suruda.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis plära see on siin selline? Kord nädalas joomine ei tee mitte kedagi joodikuks. Siis on kolmveerand rahvastikust alkohoolikud. Elage normaalset pingevaba elu ja ärge sildist age siin teisi.

küsimus ongi selles, kas saab normaalset pingevaba elada ka ilma alkoholita?

kui kasvõi kord nädalas alkohol on vältimatu vajadus, siis jah, paraku on aeg tõsiasjale silma vaadata, et tegemist on tõenäoliselt sõltuvusega.

Kas sina suudad elada nädala perekoolita? Kui sa isegi seda ei suuda, miks siis teistele nõu annad? Ela ise oma probleemidega, ära vingu teiste kallal, sest inimesed kes vinguvad teiste kallal, ei taha lahendada oma probleeme.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei ole soovi juua, kuid jood, siis veel ei ole joodik!

Oot, see on nüüd küll natuke imelikult sõnastatud. Võtame võrdluseks: ei soovi/ei meeldi suitsetada, aga ikka suitsetad. No kes ometi niimoodi teeb? Mingi masohhist? Miks ma peaksin mitte tahtma midagi teha, aga ikka seda tegema?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes kuuldes alkoholi liigtarvitamisest, hakkab  ennast tuliselt kaitsma ja teisi süüdistama, on ilmselgelt sellega hädas ja kindlal teel alkoholismi poole, rääkigu ta ise mida tahes.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei tarbi üldse alkoholi, sest olen joodik. Kui ma veel nädalas korra alkoholi jõin, siis ma ei olnud joodik. Joodikuks arenemisel jõin ikka vähemalt 3-4 korda nädalas, mõnikord iga päev.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joo või ära joo, ära teistele suru ennast peale.

Ma ei suru end kellelegi peale. Esitati küsimus, mina vastasin. Lisaks kommenteerisin teiste valesid vastuseid. Kes alkoholismist midagi ei tea, ei peaks ka joodiku mõistet üritama defineerida.

Sa oled imelik inimene, muud ei oskagi öelda. Keegi sind ei sunnigi jooma. Meie joome 1 vahel ka 2x nädalas ja oleme kenasti toimiv pere, ei pea kuskil otsast end joodikuteks. Poes ka näha, kuidas nv alkot ostetakse ja pole keegi krõllis silmadega joodik. Lõpeta oma jauramine juba.

Kas sa ei saanud vastusest aru? Lõpeta see joomiskordade loendamine. Võtmeküsimus on, kas joomine on vajadus, sõltuvus, või mitte. Kontrolli näiteks nii: oletame, et teil on mehega kombeks igal laupäeval veini juua. Ühel laupäeval kell 21.47 avastate, et pagan, veinid on otsas. Poodi enam ei jõua. Mis teed? Kas lähed närvi? Kas paned kiirelt riidesse ja kihutad kiirust ületades autoga poodi? Või mõtled, et ok, siis täna ei saa. Kui viimane, siis sa ei ole sõltlane. Kui mingi muu variant, siis oled.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus pk troll pole ok inimene, kõik teemad ta ära solgib. Jube

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See uus pk troll pole ok inimene, kõik teemad ta ära solgib. Jube

Uus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See uus pk troll pole ok inimene, kõik teemad ta ära solgib. Jube

Uus?

????????Sorry, läks vähe viltu jah.

Ma isegi ei ava neid pikki teemasid enam, teada värk, kes seal kõik täis laseb. Minu jaoks pk täiesti ära rikkunud kahjuks

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei ava neid pikki teemasid enam, teada värk, kes seal kõik täis laseb. Minu jaoks pk täiesti ära rikkunud kahjuks

Samad sõnad, aga eks ongi hea, veedan siin aina vähem aega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei ava neid pikki teemasid enam, teada värk, kes seal kõik täis laseb. Minu jaoks pk täiesti ära rikkunud kahjuks

Samad sõnad, aga eks ongi hea, veedan siin aina vähem aega.

See on naljakas jutt, tegelikult. Täpselt niisama kaua kui perekool olemas on olnud, räägitakse pidevalt ja pidevalt seda juttu, kuidas perekool on viletsamaks jäänud, kohe-kohe läheb hingusele ja on tekkinud keegi, kes teemasid risustab ja “nüüd ma enam ei loe üldse nii palju kui enne”.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on naljakas jutt, tegelikult.

Mitte eriti. Varem olid siin Ahv ja Yxikmees, kes kogu aeg sama plaati leierdasid, aga see praegune troll on vist lõplikult oma ajud ära joonud, sest see tema plära on tõsiselt nõme ja tal on ka nii palju aega käes, et jõuab kogu Perekooli ära risustada. Sellist asja pole varem olnud.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on naljakas jutt, tegelikult.

Mitte eriti. Varem olid siin Ahv ja Yxikmees, kes kogu aeg sama plaati leierdasid, aga see praegune troll on vist lõplikult oma ajud ära joonud, sest see tema plära on tõsiselt nõme ja tal on ka nii palju aega käes, et jõuab kogu Perekooli ära risustada. Sellist asja pole varem olnud.

Nõus. Ainus normaalse jutuga ja sõbralik mees oli siin Hall kass. Tea, kas käib ikka siin?

See uus pk troll pole ok inimene, kõik teemad ta ära solgib. Jube

Uus?

????????Sorry, läks vähe viltu jah.

Ma isegi ei ava neid pikki teemasid enam, teada värk, kes seal kõik täis laseb. Minu jaoks pk täiesti ära rikkunud kahjuks

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks veedate nii palju aega foorumis? Teil kahju ei hakka, et mida sellega teinud oleks kõik?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks veedate nii palju aega foorumis? Teil kahju ei hakka, et mida sellega teinud oleks kõik?

Troll jõudis siia ka jälle, vaja jälle teemadest teavitada ja miinustada. Ega peale sinu keegi siin kogu aeg ei istugi.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aastas on 52 nädalat.

Mõned joovad 52! korda joobetunnuste tekkeni.

Teised 2.

Kolmandad 0.

Mis see kommentaar siis nagu ütlema peaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sest inimesed kes vinguvad teiste kallal, ei taha lahendada oma probleeme.

Absoluutselt õigus, OT, mine vaata peeglisse. Sul on endal probleeme ikka rohkelt, vingu hulga järgi otsustades- misiganes teema, kohe oled kohal inisemas. Pinnust ja palgist vanasõna tead?

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina näiteks ei tarbi üldse alkoholi, sest olen joodik. Kui ma veel nädalas korra alkoholi jõin, siis ma ei olnud joodik. Joodikuks arenemisel jõin ikka vähemalt 3-4 korda nädalas, mõnikord iga päev.

just, iga tee saab kuskilt alguse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks veedate nii palju aega foorumis? Teil kahju ei hakka, et mida sellega teinud oleks kõik?

Ei hakka kahju, veedan pk oma mõnusad lebominutid, kui muud teha pole. See võib olla vabalt kvaliteetaeg, lugedes erinevate inimeste arusaamu ja olen õppinud siit palju, nii head kui halba, täpselt nii nagu päriselus.kus mujal saaks aimu nii laialt ringkonnale, kui siit. Siit käib läbi nii erinev läbilõige ühiskonnast ja just see teeb PK minu jaoks toredaks. KUI mõni üksik indiviid siin välja arvata, siis on olnud tore sõit ja oleks kahju, kui PK enam ei eksisteeriks

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki las nad siis joovad, vähemalt elavad. Rate this item:Submit Rating+1-7

Kelle ja mille jaoks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )


Esileht Ilu ja tervis Joodik