Esileht Ilu Joodiku nägu (kuperoosa)

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Joodiku nägu (kuperoosa)

Postitas:

Tere

Probleem seisneb siis selles, et näonahaga on kehv seis. 24-aastane, aga punane ämblikuvõrk katab kogu silmi ja nina ümbritsevat piirkonda. Olen proovinud laserravi lausa 2 korda, aga see ei aidanud tuhkagi. Pole kunagi suitsetanud ega alkoholi tarvitanud ja olen heas füüsilises vormis. Tulebki end lihtsalt oksa tõmmata?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Probleem seisneb siis selles, et näonahaga on kehv seis. 24-aastane, aga punane ämblikuvõrk katab kogu silmi ja nina ümbritsevat piirkonda. Olen proovinud laserravi lausa 2 korda, aga see ei aidanud tuhkagi. Pole kunagi suitsetanud ega alkoholi tarvitanud ja olen heas füüsilises vormis. Tulebki end lihtsalt oksa tõmmata?

Kullake, kui sa end oksa tõmbad, siis läheb su näonahk hoopis palju hullemaks….

Kas sa nahaarstil oled käinud?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen kolme erineva juures käinud. Kõik nende poolt kirjutatud ja soovitatud kreemid ja muu  läbi proovitud, aga mitte kui midagi… Ka iseseisvalt nii palju asju ja tooteid proovitud  – jällegi midagi. 5 aastat juba sellega võidelnud ja lihtsalt mitte miski ei aita. Nutt tuleb peale lihtsalt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 15:17; 24.04 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laserravi oled proovinud? Mu ema käib aeg-ajalt laserravi tegemas ja see tõmbab punetust tagasi. Aga kindlasti peab kasutama spetsiaalseid kreeme, saan aru, et seda sa juba teed. Ilma päikesekaitsekreemita ta ka toast ei välju. Vürtsikaid toite ei tohi tarbida. Alkoholi ei tohi tarbida. Nii vürtsid kui ka kasvõi pisike pokaal šampust ajab näo taas punetama.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:12; 25.04 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaaa, laserravi!

Ma käisin medemises laserravi tegemas ja mu punetavad põsed/ninaümbrus läks samal päeval kohe peale protseduuri lihtsalt tavalist nahavärvi, ma olin shokis kui hästi see asi töötab! Soovitan täiega!

Uuri neilt protseduuri kus kasutavad Fotona Starwalker laserit, ainuke asi,et ma ei tea kas nad enne suve teevad? Päikesekreemi pead siis pidevalt panema,sest laser ja päike ei käi kokku. 😀

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:41; 25.04 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA ütleb, et on laserravi 2x proovinud ja siis soovitatakse laserravi? Nojah, võibolla on uued tehnoloogiad välja tulnud. TA, millal ja mis laseritega sulle need eelnevad protseduurid tehti ja kui pikk kuur oli?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki teemaalgataja muutis algset postitust, sest alguses ei lugenud mina kusagilt välja, et oleks laserravis käinud, samuti polnud seal midagi vürtside ja alkoholi kohta.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:12; 25.04 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:
    <li style=”list-style-type: none;”>

    TA ütleb, et on laserravi 2x proovinud ja siis soovitatakse laserravi? Nojah, võibolla on uued tehnoloogiad välja tulnud. TA, millal ja mis laseritega sulle need eelnevad protseduurid tehti ja kui pikk kuur oli?

 

    Laserid on erinevad. Ise olen ka käinud mitu korda Tartu nahakliiniku omas, mis on täiesti mõttetu.
+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 19:08; 26.04 14:54; 26.04 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumestuskreem aitab ajutiselt või peitekreem. Sellised, mis sisaldavad rohkem pigmenti, et kataks paremini.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
    <li style=”list-style-type: none;”>

TA ütleb, et on laserravi 2x proovinud ja siis soovitatakse laserravi? Nojah, võibolla on uued tehnoloogiad välja tulnud. TA, millal ja mis laseritega sulle need eelnevad protseduurid tehti ja kui pikk kuur oli?

 

    Laserid on erinevad. Ise olen ka käinud mitu korda Tartu nahakliiniku omas, mis on täiesti mõttetu.

see fotona starwalker on mingi uus ja ma ausalt olin shokis kui hästi see töötas. Olin nö “modell” ja sain protseduuri tasuta, kujutan ette kui seda kuurina veel on eriti hea.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 11:41; 25.04 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laserravi on erinevaid, käisin Vitaclinikus Tallinnas 3 korda, no tõesti maha visatud raha. Midagi nagu läks paremaks, aga paari kuuga oli kõik tagasi. Eelmine talv käisin Medemises seal vist kirjas see punetuse ravi all, ja tõesti tunduvalt parem, nüüd möödas 1.5 aastat ja natuke nagu tagasi tulnud, mõtlesin, et peaks uuesti minema. Aga muidu mul hästi tugeva kuperroosa, nina ikka punane koguaeg, aga peale Medemist sai isegi peeglisse vaadata ilma paksu jumestuskreemi kihita.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud veel Laserclinicut. Raha ja aja raiskamine.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 19:08; 26.04 14:54; 26.04 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laserravi aitas mindki, kuigi see oli ropult valus. Pisarad voolasid nendest elektrilöögikestest vms. Samas, kui oleks vaja, teeksin uuesti. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 19:47; 19.05 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laserravi aitas mindki, kuigi see oli ropult valus. Pisarad voolasid nendest elektrilöögikestest vms. Samas, kui oleks vaja, teeksin uuesti. ????

Kus tegid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 19:08; 26.04 14:54; 26.04 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teinud laserravi Laserclinicus Tallinnas, täiesti mõttetu. Valus, kaks päeva nägu oli paistes ja valutas, et üldse olla kannataks, pidi paksu kihi Burnshieldi geeli peal hoidma, ning tulemust nagu polnudki 130.- eest. Kui rosaatsea on väga ulatuslik, siis laserlamp on üks väike ruuduke ning vahekohad jäävad ikkagi näha. Kui oleks väga hästi aidanud, siis oleks nägu laiguline jäänud, niiet mine võta kinni, ehk on isegi hea, et ülisuurt efekti polnud. Kõige paremini sobiks see kindlate veresoonte või ämblikneevuste vms kõrvetamiseks, mitte tervet põske ja nina katva rosaatsea raviks.

Mul kahjuks on see juba mitukümmend aastat, samuti igasuguseid kreeme (Rozex jms) katsetanud.

Üks mis kindel-suvel kasuta spf 50 kreemi põskedel, talvel külmakaitsekreemi või salli ninal, ei kuuma sauna, ei alkoholi, ei mingit suurt kuuma-külma vaheldumist jne. Kui punetus on püsiv, siis veresooned on kaotanud elastsuse ja võime kokku tõmbuda.

Mingit abi (no paha ei tee) võiks olla ka veresooneseinu tugevdavatest toidulisanditest, apteegist vana (juba vene ajal tuntud)  askorutiin nt (rutiin ehk P-vitamin koos c-vitamiiniga, 50 tbl on 2.50 ja pea igas apteegis olemas, seda soovitatakse ka siis, kui on ninaverejooksud või sinikad kergesti jne) ehk on isegi muid tänapäeval.

Ma arvan, et teemaalgataja peaks oma diagnoosi muutma rosaatseaks, kui punetus on pidev ja püsiv. Kuperoosa on selle kerge ja algvorm, punetus pole püsiv, aga kui veresooned on juba alatiseks laienenud, siis rosaatsea.

Jumestuskreem siiski ei “aita” küll midagi, varjab lihtsalt. Olen proovinud alates Joe Blascost kuni poolte turulolevate full coverage jumestuskreemideni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laserravi aitas mindki, kuigi see oli ropult valus. Pisarad voolasid nendest elektrilöögikestest vms. Samas, kui oleks vaja, teeksin uuesti. ????

Kus tegid?

Tartus, kesklinnas, ehk oli salong Aleksandri tänaval? Enam ei mäleta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 19:47; 19.05 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Medemises käinud punetuse ravi tegemas IPL laseriga. Aitas küll, aga vaja oli teha kuur, mis koosnes kolmest protseduurist kuu ajaste vahedega. Mõnel on viis korda vaja teha. Nüüd teen iga talv uuesti, siis tulemus ka püsib. Mingit odavat ja kerget lahendust pole, aga kui üldse ei tegele, läheb vanusega asi ainult hullemaks ja hullemaks. Ma ei saanud ilma jumestuskreemita absoluutselt ringi käia, täiesti punane nägu oli peas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu Joodiku nägu (kuperoosa)