Esileht Hobinurk Joogariided

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Joogariided

Postitas:
Kägu

Alustan sel sügisel kundalini joogaga ja jäin hätta joogariiete leidmisega. Kust teie olete omale joogariided ostnud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen joogas tavaliste dressipükstega. Retuusid on ka head. Mingeid spetsiaalseid riideid pole küll ostnud kuigi käin erinevates joogatrennides juba aastaid. Pluus võiks olla liibuvam kuna palju harjutusi on pea alaspidi. Eelistan pika varrukaga puuvillaseid pluuse kuna ei meeldi kui paljad käed on vastu põrandat. Aga need on minu kiiksud.

Hea joogamatt on hoopis olulisem. Mulle ei meeldi väga õhukesed, olen paksema ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhiline jah, et kuskilt ei kisuks ega sooniks ja vastupidi, et alaspidi asendites ei lotendaks. Olemasolevast garderoobist leiab selliseid küll. Meil üks naisterahvas käib laiade india pükstega, need paistavad ka täitsa mugavad olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellised püksid.
Käisin ka esimest korda ümber retuusidega aga kuna ikkagi soonisid kõhutu, oli väga ebamugav. Liiga liibukas pluus ka hea pole.

Meil juhendajal oli ükspäev lihtsalt vaid nö spordirinnahoidja pluusiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kuskil reaalses (mitte e-poes) poes ka joogariideid müüakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://pood.lilleoru.ee/tootekategooria/riided

jubedalt üle hinnatud muidugi

 

Aga mulle meeldivad Universal Universumi püksid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõin endale Türgist joogapüksid, 15 eurot maksid, aga joogas käin ikkagi retuusid ja t-särk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on maitseasi ka. Mina käin retuusidega, aga need peavad olema just joogaretuusid – kõrge ja laia vöökohaga. Muud vajuvad alla või soonivad.

Mulle meeldivad varrukateta särgid, sest varrukad segavad mind teatud asendite puhul. Laiem särk on ebamugav selles mõttes, et pea-alaspidi-asendite puhul vajub üle pea. Pigem kasutan kitsamaid.

Mina olen oma joogariided ostnud tavalistest spordipoodidest. Tavalistel spordiriiete firmadel on ka joogasarjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riia Decathlon minu suur lemmik spordipood viimasel ajal. Kohe IKEA -st üle tee 😉
Neil on vist isegi mingi Eestisse saatmise teenus, aga pole uurinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Joogariided