Esileht Ilu ja tervis jooksmine vs käimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: jooksmine vs käimine

Kumb teile rohkme meeldib ja miks?

Mina eelistan käimist, sest
1) see on kergem, ei võta võhmale, kellegagi koos käies saab mõnusalt juttu ajada
2) ei põruta liigeseid
3) seda saab teha enamvähem igas riietuses ja peaaegu igal ajal (nt tööle minnes, töölt tulles – mul on just paras distants)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:33; 26.02 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

käimine meeldib rohkem, sest jooksmisega rikkusin oma põlved ära, ei pea nii palju pingutama, see on mugav viis kaalu kontrolli all hoida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka käimine!!

Vahepeal käisin liiga palju 10 km, kui meil autot polnud. Põlved taastusid ja ostsin paremad jalatsid. Enam nii palju ei käi, jalutan 5 km. Joosta tahaks ka natuke!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see oligi…

parem käia kui joosta
parem seista kui käia
parem istuda kui seista
parem lamada kui istuda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegelen kepikõnniga.Väga meeldib ja tempokalt kõndides saab naha märjaks ja võtan seda kui korraliku treeningut.Värskes õhus loodudes on mõnusam kui higist lehkavas umbses spordiklubis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooksmine on jooksmine ja käimine on käimine,milleks nii erinevaid asju võrrelda:
1.Jooksmine on raskem,seega nõudlikum ja arendavam,treenitus tuleb kiiremini ja on suurem.Tempo milles saab kaaslasega lobiseda on õige tempo ka jooksmiseks.Minu jaoks jääb ainult käimisest koormuse mõttes väga väheseks.
2.Mõõdukalt ja võimetekohaselt doseerides ei põruta jooks liigeseid-vastupidi-mõjutab liigeseid ja luustikku tugevdavalt(keda osteoporoos ähvardab-pange tähele!)
3.Joosta saab igal ajal ja igas kohas,ainult mugav jalats peab olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jooksmine on jooksmine ja käimine on käimine,milleks nii erinevaid asju võrrelda:
1.Jooksmine on raskem,seega nõudlikum ja arendavam,treenitus tuleb kiiremini ja on suurem.Tempo milles saab kaaslasega lobiseda on õige tempo ka jooksmiseks.Minu jaoks jääb ainult käimisest koormuse mõttes väga väheseks.
2.Mõõdukalt ja võimetekohaselt doseerides ei põruta jooks liigeseid-vastupidi-mõjutab liigeseid ja luustikku tugevdavalt(keda osteoporoos ähvardab-pange tähele!)
3.Joosta saab igal ajal ja igas kohas,ainult mugav jalats peab olema.[/tsitaat]

No eks neil ole ikka olulises osas üsna palju ühist ka: liikumine ühest punktist teise, kasutades kahte jalga;)
Aga aitäh arvamuse eest!
Milleks võrrelda? Lihtsalt niisama, tahtsin kuulda, mida inimesed neist tegevustest mõtlevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 16:33; 26.02 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasi on \”õige tempo jooksmiseks\”??? Jooksutrenne – kui tulemust tahad – tuleb teha erinevaid, mõni rahulikum, mõni kiirem. Kui sa intervalli või fartleki kiiremal osal \”suudad kaaslasega rääkida\”, on midagi valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis jooksmine vs käimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.