Esileht Hobinurk Jooksu- või kõndimistossud laiale jalale??

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Jooksu- või kõndimistossud laiale jalale??

Postitas:

Tere!

Tean jah, et igaühe jalg on täiesti erinev. Aga nüüd eriolukorra tõttu olen jamas, käin palju kõndimas juba mitu kuud ja olen kohe-kohe vist hakkamas ka jooksjaks… aga mul ei ole õigeid jalatseid.

Kas keegi ikkagi oskab midagi soovitada, labajalg on mul laiemat sorti, st varbad vajavad ruumi…

Tahaks tellida, aga enne teha eeltööd, guugeldades ei leidnud väga head infot. Ühed jalanõud juba tellisin – ebaõnnestus – saatsin tagasi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 22:19; 10.04 22:22; 11.04 23:50; 13.05 00:42; 18.05 22:09; 21.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel infot: kehakaal on normi piires (ise loodan muidugi natuke langetada) ja tallavõlv on pigem kõrgem. Kõndimine-jooksmine asfaldil, kuid vahel ka metsaradadel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 22:19; 10.04 22:22; 11.04 23:50; 13.05 00:42; 18.05 22:09; 21.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skechers?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skechers?

On sul infot, et just need on laiemale jalale head?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 22:19; 10.04 22:22; 11.04 23:50; 13.05 00:42; 18.05 22:09; 21.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skechersil on eraldi mudelid laiale jalale. Mul on ka lai ja kõrge jalg ning soovitaks samuti Skechersit proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul laia jalaga on siiani adidased kõige paremini sobinud, skechersil pole poes küll midagi sobivat leidnud, võib-olla on epoes suurem valik. Salomonid on ka üsna OK. Isegi poodides proovimas käies on üsna raske midagi leida, tellida tundub täiesti ulme minu jaoks.
Ise pole kasutanud, aga matkaspordis müüdavad Keenid tunduvad ka sellised laia liistuga olevat, välimuselt küll üsna inetud, aga kõndimiseks peaksid ideaalselt sobima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

New Balance on parim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on sobinud ASICS Gel-Kayano mudel, on ka laiemale jalale ja mugav teha pikamaa jookse. Ainuke miinus, et kiirelt kipub tossu varbaotsa auk tulema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nike Flex Experience oli hea laia liisuga, nagu paljajalu käi. Hästi kerged ka. Hea muidugi oleks, kui proovida saaks, sest minu meelest numbrid ei vasta, ostsin number suuremad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, kuna nüüd kaubamajad avatud, siis proovisin kaht siin soovitatud mudelit – Nike Flex Experience: ei sobinud mulle üldse, kuidagi ikka liiga kitsas nina… 🙁

ASICS Gel-Kayano – minu numbrit täpselt ei olnud, aga tellitakse ja saan lähiajal proovima minna. Samas nt väiksem ja natuke suurem nr – nagu ei saanudki aru, polnud vist ikka päris see… hind nendel tossudel ka, meeletu!

Proovisin lisaks ka päääris paljusid tosse ja no tõesti – võimatu – ükski ei tekitanud tunnet, et vot nendega jookseks. Ikka varvastest suruvad kõik …

Praegu käin kõndimas Columbia matkajalatsitega, kus on varvastel kenasti ruumi ja need on nii kenasti mu jala järgi. Aga nendega ei jookse ju …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 22:19; 10.04 22:22; 11.04 23:50; 13.05 00:42; 18.05 22:09; 21.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan ka jalatsina Skechersit, ma ei tea, kas neil spetsiaalseid jooksutosse on, aga mina olen proovinud kõndimiseks erinevaid jalatseid ning jäänud nende juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on lai jalg, no selline ikka, et rulluisud tuleb näiteks lasta teha minu jala järgi. Aga tossud sobisid Brooks ja Asics, mis on mõeldud laiemale jalale. Jooksueksperdist otsin, seal vähemalt ollakse oma toodetega kursis, ei pea 100 tk ära proovima vaid tuuakse laiale jalale sobivad eksemplarid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on väga mugavad kõndimisjalatsid: https://www.weekendshoes.ee/catmandoo-vabaajajalatsid-iisa.html
Sobivad laiale jalale, hästi kerged, tald pehmendab põrutust. Mul kasutusel juba teist aastat, kuna on jamas head siis ostan uue paari täpselt samasuguseid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ost sai nüüd siis täna alles tehtud. Isegi kui kaubamajad avatud said, oli ikkagi keeruline nagu varem kirjutasin. Proovisin nt Rademaris sõna-sõnalt kõiki jooksujalatseid. 🙂 Küll surusid varbaid kokku, küll ei olnud minu numbrit (kahjuks mul lisaks suur jalanumber veel kah) jne.

Ja siis … nagu minu puhul ikka, sobisidki poe kõige kallimad jalatsid. Nendeks said siis siin ka soovitatud – Asics Gel-Kayano, number 40,5. 🙂 Rahakott nuttis täiega, aga täna käisin esimesel ringil ja jalad olid küll rahul 🙂 Oeh…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 22:19; 10.04 22:22; 11.04 23:50; 13.05 00:42; 18.05 22:09; 21.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal weekendi otsingus saab üheks parameetriks valida “lai jalg” ja saad terve joru jalatseid.

Suvalisi jalatseid jah (kingad jms, sandaalid), aga kui panna “spordijalatsid”, siis valikule “lai” ei anna mitte midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 10.04 22:19; 10.04 22:22; 11.04 23:50; 13.05 00:42; 18.05 22:09; 21.05 22:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Jooksu- või kõndimistossud laiale jalale??