Esileht Pereelu ja suhted Joomisest – lasen auru välja

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Joomisest – lasen auru välja

Postitas:
Kägu

Mehega koos oldud 13 aastat ja olemas kaks last. Umbes poole kooselu ajal hakkas mees rohkem alkoholi tarbima ja aeg-ajalt sõprade seltsi nö ära kaduma. Joomise ajal telefoni vastu ei võetud. Mõlema raseduse ajal püsis praktiliselt täiesti kaine, aga muul ajal oli tema joomine meie suhtes tõsine probleem. Üle poole aasta tagasi peale üht järjekordset joomahoogu otsustasin isekeskis, et nüüd aitab, hakkan oma elu niimoodi sättima, et peagi lahku minna. Justkui minu mõtteid aimates tegi mees ühel päeval ettepaneku, et ta laseb endale spetsiaalse süsti teha, sest ta saab aru, kui palju tema vastutustundetu käitumine mind kannatama paneb.

Täna, peale poolt aastat kainuseperioodi on mees taas kadunud. Tunnen ennast täiesti jubedalt, nagu oleks mingi kohutav õnnetus juhtunud, sees on värin ja und ei tule. Vanarahvas tavatses öelda, et joodikut parandab ainult haud ja nii vist ongi. Mõtlen, et kas sellest süstist üldse reaalselt kasu ka on ja kui on, siis kui kurvad tagajärjed võivad olla. Ja mis meist nüüd edasi saab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
spindel

RE: Joomisest – lasen auru välja

Minuteada selle süsti mõju ajal (aastase mõjuga tehti jah ?) alkoholi lonksust juba pidi nii halb hakkama, et no teist lonksu sisse ei pressi.
Sa ju veel ei tea, kas ta joob kuskil. Lihtsalt on kadunud. Sõpradega kuskil vms.
Aga võibolla targemad teavad paremini ampulli ja alkoholi koosmõjust.
Alkohoolik on jah terve elu alkohoolik. AA-lased, kes ca 20 aastat juba kained, peavad ju ka end alkohoolikuks. See on selline haigus, mille puhul alkoholi tarbida ei tohi. Ja tõesti see haigus kaob surres.
Eesmärk oleks aga püsida kaine alkohoolikuna siis. Mehel võiks mingi muu sõltuvus tekkida (ta võiks otsida), nt sport v mis iganes hobi. Alkoholilembelistest sõpradest võiks ka eemale hoida või vähemalt nendega mitte pittu minna kuhugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei saa aru, kas teemaalgataja ootab mehelt täielikku kainust? või mehelt üksinda joomist, kui sõpradega seda teha ei tohi? või joomist oma naise nina all? mina ei näe sellises teemas küll kuskil alkoholismi tunnuseid. näen vaid üleketravat naist.

ma olen naine ja ma käin ka aegajalt oma sõbrannadega joomas, kaon ka pooleks ööks ära, vahel saadan sõnumi ka mehele, sest enamasti ma telefoni ei kuule keset pidu. ma vaataks oma meest ikka ülimas hämmingus, kui ta sellest teema üles tõmbaks.

tehke ikka sõpradega koos mõnusal joogi nautimisel ja alkoholismil vahet. kas tema joomine on tal tööl probleeme tekitanud? kas ta ei tule oma rahadega toime? kui nii, siis on jah tegu alkohoolikuga. kui mitte, siis ära keela oma mehel aegajalt elu nautida. kohutav ju kui naine mehe joodud lonkse ja äraoldud minuteid loeb – emakompleks on jube kole asi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui inimesel kaob alkoholi tarbides igasugune vastutustunne, ta kaotab töö, muutub ülalpeetavaks, ei mäleta, mida ta need päevad tegi, ei võta vastu kõnesid, ei anna eelnevalt teada, et läheb peole, vaid lihtsalt kaob (mitmeks ööpäevaks), siis on paraku tegemist alkohoolikuga.

Minu mure seisneb pigem selles, et kui on tunded, siis ikka tahad, et elu paraneks, suhe paraneks, kõik saaks korda. Aga on see üldse võimalik, ei tea enam. Kas on üldse mingit toimivat viisi alkolist eemalehoidmiseks? Pole kellegiga nõu pidada, inimest, kellelt küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägule 08:44
Sa siiralt ei tea, millest Sa räägid. Ja seda ma mõtlen täiesti tõsiselt. Sa ei ole mitte kunagi elus lähedalt kokku puutunud nn. tsüklijoodikuga, et niimoodi kommenteerid.Ja hea Sulle, et pole puutunud.
Selline inimene , kes kaob ära, unustab oma pere ja kodu, ei olegi mitte kunagi mitte ühtegi tilka ette nähtud!!!
Loe, mida kirjutavad Kukumägi, Ruus, M. Raud ,Uuspõld,jpt. Meie oma aja armastatud näitlejatel oli paljudel oma personaalpalat Wismaris( Mikk Mikiver).
See ei ole naisepoolne ÜLEreageerimine. Ma tean seda tunnet. See ei möödu ka siis, kui mees on 3 aastat kaine olnud.
… mees ei tule koju…. telefon ei vasta…. muremõtted… stsenaariumid oma peas… unetus… viha…. komandal-neljandal päeval mure…. nädala pärast ükskõiksus… mõtled, mis ma teen ja mida ütlen, kui jälle helistab või koju ilmub.
Teemaalgatajale: kahjuks see süst ei mõju aasta. Lühim aeg oli 2k.ja 20 p. Kui mees joob,lõpetada ei taha, ei aita mitte keegi. Kui lahkud, joob surnuks, kui ema-isa teda enda juurde ei võta. Mitte, et Sa ennast ette süüdi tundma peaksid. Joomine on siiski inimese enda valik.
Alles lugesin Delfit, et näe Tartu bomzid joovad bussijaamas. Nad on 99,9% alkohoolikud. Nad olid seda enamasti juba enne seda, kui nad kodunt välja tõsteti. Meie eesti naised on niigi leplikud. Olen ka võõrsil elanud ja ei kujuta küll ette Saksa naist aastate viidi kodus mingit parmu toetamas ja aitamas.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

vii stepanjani juurde. see investeering tasub ära, usu mind.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alfonss, kumba neist mõtled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vii parem sinna http://kordamed.ee/aa/alkoholismiravi ja las teeb
D. Laserkodeerimine on psühhoterapeudiline meetod, mille puhul patsiendi alateadvusesse formeeritakse kood, mis teeb inimese rahulikuks alkoholi suhtes. Tal ei tekki tahtmist alkoholi tarbimiseks. Kood sisestatakse perioodiks, mida patsient soovib. Tavaliselt mitmeks aastaks.

Minu mees on sellega juba kolm aastat vastu pidanud ja siiani ütleb, et tal pole mingit tahtmist juua. Väidetavalt pandi talle kood mõjuga 1 aasta, aga seni pole veel janutama ajanud.
Eelnevalt on pannud ampulle, saanud süsti, käinud Stepanjani juures…ei aidanud ükski asi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vii parem sinna http://kordamed.ee/aa/alkoholismiravi ja las teeb
D. Laserkodeerimine on psühhoterapeudiline meetod, mille puhul patsiendi alateadvusesse formeeritakse kood, mis teeb inimese rahulikuks alkoholi suhtes. Tal ei tekki tahtmist alkoholi tarbimiseks. Kood sisestatakse perioodiks, mida patsient soovib. Tavaliselt mitmeks aastaks.

Minu mees on sellega juba kolm aastat vastu pidanud ja siiani ütleb, et tal pole mingit tahtmist juua. Väidetavalt pandi talle kood mõjuga 1 aasta, aga seni pole veel janutama ajanud.
Eelnevalt on pannud ampulle, saanud süsti, käinud Stepanjani juures…ei aidanud ükski asi.[/tsitaat]

oskad äkki öelda, kallis see laserkodeerimine umbes on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tema käis, maksis vist 2500 krooni kui õigesti mäletan, praeguste hindadega pole kursis, aga saad ju sinna helistada ja uurida. Nagunii tuleb vist esmalt aeg konsultatsiooniks kinni panna. minu mees käis Dr. Valentina Abarbartsuki juures (hiljuti uuendatud kodulehel intensiivraviarstina kirjas) Varem oli teistsugune koduleht neil ja seal oli ta alkohoolikutega tegeleja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui tema käis, maksis vist 2500 krooni kui õigesti mäletan, praeguste hindadega pole kursis, aga saad ju sinna helistada ja uurida. Nagunii tuleb vist esmalt aeg konsultatsiooniks kinni panna. minu mees käis Dr. Valentina Abarbartsuki juures (hiljuti uuendatud kodulehel intensiivraviarstina kirjas) Varem oli teistsugune koduleht neil ja seal oli ta alkohoolikutega tegeleja.[/tsitaat]
aitäh!

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]Alfonss, kumba neist mõtled?[/tsitaat]

ma ei tea, ise käisin ühe juures 94 aastal, siiani prii asjast. küsis ka mingit aega. ütlesin, et pane kaks aastat. olen korra kogemata morsiklaasi segamini ajanud ja viinakoksi suutäie võtnud. ütlen ausalt, et selline tunne oli, nagu oleks bensiini suhu võtnud ja sülitasin välja. ainult alkovaba õlut joon ja võin kinnitada, et ei ole ühtegi sellist üritust või sündmust, millal seda alkoholi tingimata jooma peaks. isegi oma pulmas ei võtnud tilkagi. olen lõbus ka ilma alkoholita, kuid see-eest suitsu teen mõõdukalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa, Alfonss, proovisid enne muid vahendeid samuti?

Kuigi tõtt-öelda ma ei tea, kas olen enam suuteline seda teekonda ette võtma temaga uuesti. Pigem on mul tunne, et vajan ise varsti tuge ja abi kogu tekkinud olukorrast ülesaamiseks.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]Kas sa, Alfonss, proovisid enne muid vahendeid samuti?

Kuigi tõtt-öelda ma ei tea, kas olen enam suuteline seda teekonda ette võtma temaga uuesti. Pigem on mul tunne, et vajan ise varsti tuge ja abi kogu tekkinud olukorrast ülesaamiseks.[/tsitaat]

muid vahendeid lihtsalt ei ole. enda tahtejõud teeb põhilise ära, tema vaid aitab otsustada või nö verstaposti püsti panna- siit edasi kuivalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Vii parem sinna http://kordamed.ee/aa/alkoholismiravi ja las teeb

Eelnevalt on pannud ampulle, saanud süsti, käinud Stepanjani juures…ei aidanud ükski asi.[/tsitaat]

variant (kõlab jaburalt, aga see on võimalus), et su mehe kehas on kaasüüriline, kes ajab teda jooma. mingi teooria on, et teatud olendid, nimetame neid hingedeks, on jäänud siia maailma ripakile, nad ei saanud mingil põhjusel rahulikult surra. et oma surmakogemus kätte saada ja teisele poole minna, vajavad nad keha. paljud alkohoolikud ja narkomaanid olla nende kütkes – nad tahavad lihtsalt kiiremini siit ilmast lahkuda ja sunnivad \”peremeest\” jooma/narkot tarbima, et peremehe surma kiirendada ja oma surmakogemus kätte saada. aitab kodeering – kui olend kuivale jääb, siis on tal aeg otsida uus peremees või jääb ta ootama esimest libastumist… ilmselt aitaks ka mõni tugev ekstrasenss, kes aitab keha puhastada ja õpetab end tulevaste rünnakute eest kaitsma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

variant (kõlab jaburalt, aga see on võimalus), et su mehe kehas on kaasüüriline, kes ajab teda jooma. mingi teooria on, et teatud olendid, nimetame neid hingedeks, on jäänud siia maailma ripakile, nad ei saanud mingil põhjusel rahulikult surra. et oma surmakogemus kätte saada ja teisele poole minna, vajavad nad keha. paljud alkohoolikud ja narkomaanid olla nende kütkes – nad tahavad lihtsalt kiiremini siit ilmast lahkuda ja sunnivad \”peremeest\” jooma/narkot tarbima, et peremehe surma kiirendada ja oma surmakogemus kätte saada. aitab kodeering – kui olend kuivale jääb, siis on tal aeg otsida uus peremees või jääb ta ootama esimest libastumist… ilmselt aitaks ka mõni tugev ekstrasenss, kes aitab keha puhastada ja õpetab end tulevaste rünnakute eest kaitsma. [/tsitaat]

loll, kes põhjust ei leia.
mida kõike küll välja ei mõelda, peaasi, et oma valikute eest ise vastutama ei peaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu üks tuttav sai abi Larissa käest Jüris ,telefon 53463496,Ainult et ta on umbkeelne .Juba 2 aastat on alkoholist prii ,korraga kodeerib aastaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mida kõike küll välja ei mõelda, peaasi, et oma valikute eest ise vastutama ei peaks.
[/tsitaat]

loll on see, kes oma ninaotsast kaugemale ei näe/ei taha näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

loll on see, kes oma ninaotsast kaugemale ei näe/ei taha näha.[/tsitaat]

kindlasti.
erinevalt minust, joodik ei ole loll, tema leiab joomiseks alati mitu head põhjust. kui mitte muud, siis \”kehas elava kaasüürilise\”.;)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[/tsitaat]

ma tahaks sulle kohe rohkem plusse panna. hästi öeldud 🙂 nii ei ole see ainult alkoholiga, vaid ka kõikvõimalike muude vigadega.

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Pereelu ja suhted Joomisest – lasen auru välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.