Esileht Ilu ja tervis Joomisest priiks!

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Joomisest priiks!

Postitas:

Minu ainus motivaator mitte juua on kaalus püsimine. Olen kaotanud 17 kg, kui jätsin veinitamise. Kahjuks ei oska oma pingeid maandada ja sirutan jälle veini järele. Üksindus tapab, ei tule sellega toime, vines olles lihtsalt kergem oma elu taluda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ainus motivaator mitte juua on kaalus püsimine. Olen kaotanud 17 kg, kui jätsin veinitamise. Kahjuks ei oska oma pingeid maandada ja sirutan jälle veini järele. Üksindus tapab, ei tule sellega toime, vines olles lihtsalt kergem oma elu taluda.

Siis sul küll väga veab. Mina pole veinitamisest loobumisega üldse kaalust alla võtnud. Mis ajaga see kaalulangus tuli? Mina olen alles paar kuud ilma alkoholita olnud ja ei tunne ennast sugugi hästi. Depressioon on ja olen kuidagi jube väsinud. Proovin ennast lohutada, et organism alles puhastub ja läheb paremaks, aga hetkel on küll väga raske motivatsiooni säilitada. Alkoholisoovi vähemalt ei ole.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.04 17:15; 20.04 19:04; 21.04 09:48; 27.04 18:24; 27.04 20:00; 30.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ostmine ja jooma hakkamine ei allu nagu üldse tervele mõistusele – teades, et ei peaks jms … kaob kogu ratsionaalsus ära, napsuhimu on nii suur.

Muidugi pole ma pidevalt purjus – paar aperitiivi ja pool pudelit veini õhtu jooksul hommikuks jälgi ei jäta.

Aga sellest, et napsu võtta ainult nädalavahetusel või esimest klaasi kummutada õhtupoolikul – sellest pole ma kunagi aru saanud. Juuakse ju siis, kui isu on, vahel hommikul, vahel õhtul, mis vahet seal on?!

Olen see isik, kes sooviks end alkoholist üldse võõrutada.

Tagantpoolt ettepoole vastates: tegelikult jätab küll see n-ö jälje ja seda kõrvalolijatele, mille reedab hingeõhk.. Ise jah ilmselt aru ei saa, aga kui on nt. klientidega tarvis lähedalt kokku puutuda ja üldse on inimsetega näost-näkku suhtlemist, ei saa sellist “luksust” omale lubada. Õnneks.
Seetõttu olidki need tipsutamise õhtud R, L, vahel ka N, kui reede oli kodukontori päev…aga pühapäeval enam mitte. Vähemalt minul oli nõnda.

Hommikul pole aga küll kunagi olnud soovi alkoholi järele, ka päeval mitte (ei tule meeldegi) – see on ikka õhtute teema olnud.

Esimese lõigu kohta aga.. Täna sai taas poes käidud ja ka alkoholiletist mööda jalutatud..
Mulle meeldib/-s aegajalt mekutada ka roosat Törley šampust, mis oli Rimis eriti soodsa hinnaga, 3.90 või midagi sinna kanti. Lähemale ei astunud igaks juhuks vaatama, kuna äkki käsi oleks omatahtsi kehast eendunud ja kohe mitu pudelit korvi ladunud.. 🙂 Hakkas igatahes samuti isutama, kuid sain õnneks sealt poest kiiresti tulema ja taas ilma alkoholita, huhh!
“Asenduseks” sai seekord valitud Häädemeeste karboniseeritud looduslik mineraalvesi. Nii hea!

Praegu olen õnnelik enese “suutlikkuse” üle (pudel poodi jätta) ja suure tõenäosusega möödub ka käesolev nädal täielikult alkoholita.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.04 18:28; 28.04 19:41; 02.05 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pigem see inimene, kes on õppinud alkoholiga koos elama.
Minu puhul alkoholi ära keelata pole võimalik, olen sellest aru saanud. Tarbin ainult veini või kvaliteetset mulli.
On olnud kehvasid perioode, ilmselt vist mitte ühtegi päeva alkoholita (mõned aastad lapsega kodusena). Kogused pole suured – klaas, kaks. Nv-del seltskondades ilmselt õhtu peale pudel.
Samas kui on kindel töö- ja trennirütm, on mul ilusti paigas, et 3-4 päeva nädalas peab ilma klaasikeseta olema.
Viimased aastad pidevalt lahjendan veini gas veega, vahel joon mulli ohtra jääga. Mulle maitseb, mulle meeldib, see on osa kogu meie seltskonna traditsioonist, see ei sega kedagi. Ja mulle meeldib ka üksi istuda oma terassil, nautida päikest, vaba hetke ja sinna käib juurde ka hea vein, ka mu mees on suur veinisõber. Vahel on seest pisut hele, aga võtan seda kui lõivi eriti toreda õhtu eest.

Vb sa peaksid proovima vähendada koguseid, lahjendada gas vee/jääga.
Tee kindlad alkoholivabad päevad nädalas ja ilmselt sealt edasi pole ka probleem tasapisi loobuda.
Mina lihtsalt ei soovi loobuda. Nimetan seda oma ainsaks paheks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan Prozacit, mis peaks vähemalt söögiisu vähendama, ehk ka siis joomahimu. Ei midagi sellist!

Ja miks peaks antidepressandi pidev tarbimine parem olema kui klaas veini iga päev??

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:43; 09.05 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan Prozacit, mis peaks vähemalt söögiisu vähendama, ehk ka siis joomahimu. Ei midagi sellist!

Ja miks peaks antidepressandi pidev tarbimine parem olema kui klaas veini iga päev??

Sest klaasi veiniga asi tavaliselt ei piirdu. Pudelile tuleb ikka põhi peale teha ja sageli jääb siiski hammas verele.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 11:33; 09.05 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan Prozacit, mis peaks vähemalt söögiisu vähendama, ehk ka siis joomahimu. Ei midagi sellist!

Ja miks peaks antidepressandi pidev tarbimine parem olema kui klaas veini iga päev??

Sest klaasi veiniga asi tavaliselt ei piirdu. Pudelile tuleb ikka põhi peale teha ja sageli jääb siiski hammas verele.

Vot see ei ole õige. Olen 15 a keskmiselt joonud pudeli veini nädalas. Ei ole kogused suurenenud.
Ja sama võiks öelda tabletikrõmpsutajate kohta – sageli süües kasvab isu.
Siin teine teema on toidulisandite kohta. Minu arust ei ole normaalne kui terve inimene igapäevaselt tarbib 2-3 toidulisandit.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 10:43; 09.05 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan Prozacit, mis peaks vähemalt söögiisu vähendama, ehk ka siis joomahimu. Ei midagi sellist!

Ja miks peaks antidepressandi pidev tarbimine parem olema kui klaas veini iga päev??

Sest klaasi veiniga asi tavaliselt ei piirdu. Pudelile tuleb ikka põhi peale teha ja sageli jääb siiski hammas verele.

Vot see ei ole õige. Olen 15 a keskmiselt joonud pudeli veini nädalas. Ei ole kogused suurenenud.

Ja sama võiks öelda tabletikrõmpsutajate kohta – sageli süües kasvab isu.

Siin teine teema on toidulisandite kohta. Minu arust ei ole normaalne kui terve inimene igapäevaselt tarbib 2-3 toidulisandit.

No jeerum, ega need, kellel 15 aastat pole kogused suurenenud, ei teegi siia teemasid, et tahaks joomisest priiks saada! Teema teevad ikka need, kelle elu alkohol juba häirib.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 11:33; 09.05 14:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Joomisest priiks!