Esileht Koolilaps Jope 158 pikale tüdrukule

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Jope 158 pikale tüdrukule

Postitas:
Kägu

Kuhu suunduksite nii sportlikku (trenni jaoks) kui igapäevast sügisjopet otsima Tallinnas? Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poodi.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles alles eile käinud kaubanduskeskuses otsimas lapsele tantsususse ja leidnud kümnete poodide rägastikust vaid ühe poe, kus selliseid müüdi ja sellest poest vaid ühe mudeli, siis tegelikult ongi õige küsida enne.

Ma soovitaks minna näiteks spordipoodi. Sportsdirect vms.

Aga Huppa pood ka ehk. https://shop.huppa.eu/toote-kategooria/lapsed/?orderby=price&filters=product_cat%5B3079%5D|suurus[210]|veeb-hooaeg-est[76-77-78]|veeb-sugu-est[162]

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

158 pikkusele sobib tõenäoliselt naiste xxs või xs ilusti, mina oma 148cm pikkusele tütrele ostsin ka naiste xxs suuruses jope juba. Praegu kõigi rõivabrändide poodides joped müügil praegu, vali pood lapse stiili/oma rahakoti järgi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naiste spordirõivaste osakonnast. Mina ise ei ole näiteks eriti palju pikem. Seega, Sportland, Rademar, Sportsdirect. Tavalisi sügisjopesid vaataksin ka netist, nt Membershopist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poodi.

Nii vaimukas.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olles alles eile käinud kaubanduskeskuses otsimas lapsele tantsususse ja leidnud kümnete poodide rägastikust vaid ühe poe, kus selliseid müüdi ja sellest poest vaid ühe mudeli, siis tegelikult ongi õige küsida enne.

Ma soovitaks minna näiteks spordipoodi. Sportsdirect vms.

Aga Huppa pood ka ehk. https://shop.huppa.eu/toote-kategooria/lapsed/?orderby=price&filters=product_cat%5B3079%5D|suurus[210]|veeb-hooaeg-est[76-77-78]|veeb-sugu-est[162]

Alustaks sellest kuu vanale lapsele jopesidotsitakse. Teismelistele kõik brändid ei sobigi. Rääkimata tegumoest ja värvidest. Sportliku trennijope puhul on ka oluline, mis trenn see nüüd on ja kui õhuke/paks see jope olla võiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina olen kõik joped nii endale kui ka lastele ostnud humanast, aga jopesid tasub sinna vaatama minna uue kauba päeval või suts peale seda, siis on küll hind kallim (20e kandis), aga valik suurem. paljaks ei ole siiamaani veel keegi jäänud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poodi.

Nii vaimukas.

Mis siin valesti on öeldud?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poodi.

Nii vaimukas.

Vaimukale küsimusele vaimukas vastus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laki tänaval on Sportplus vmt. Leiad kindlasti sealt jope, see on outlet-tüüpi pood ning hinnad suht ok.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poodi.

Nii vaimukas.

Mis siin valesti on öeldud?

Milleks sellist vastust üldse kirjutada – selge ju, et mitte vargile, ikka poodi. Ei saanud tõesti  aru, et küsiti poe kohta, kust keegi on leidnud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Jope 158 pikale tüdrukule