Esileht Kodunurk Jope luku vahetus Tallinnas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Jope luku vahetus Tallinnas

Postitas:

Kas see on mingi teenus, mille pakkujat tuleks hoolega valida või võib pigem ükskõik kuhu viia? Kas luku saab teenusepakkuja juurest või tuleb see ise hankida enne? Või oskab keegi ehk kohta soovitada, kust kohapealt või lähedalt ka luku võiks leida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 12:50; 03.08 14:43;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Julgen soovitada Tallinnas Kadaka Selveri kõrval asuva kangapoe tagumises nurgas tegutseva tillukese õmblusäri vene prouasid. Mul on nad mitmel jopel lukud ära vahetanud (lukud ostavad nad ise samast kangapoest ja panevad siis oma töö hinnale juurde). Tõsi, see on päris kallis töö, minu mäletamist mööda jope luku vahetus koos lukuga maksis mingi 15 eurot. Aga kuna mul kodus sellist masinat ei ole, mis paksu jope hõlma õmbleks ja jope ise veel aastaid kantav, siis olen seda hinda maksnud. Igatahes selle õmblusputka tööga olen väga rahule jäänud.
Mustika keskuses Bauhofi poe sissepääsu vastas on ka väike õmblustuba, aga nende teenust ma pole kasutanud ja hindasid ei tea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on pikk lukk ja vana vaja ka harutada, seega eeldatavasti veel kallim, aga no tegelikult on see ikkagi mõistlik summa sellise pusimise eest

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 12:50; 03.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin Nõmme keskuses Ulve Õmblusteenustes teha kevadel (talvejope oli). Lukk, vana harutamine ja töö kokku 20 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Jope luku vahetus Tallinnas