Esileht Ilu ja tervis Jõuetus/väsimus/nõrkus

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Jõuetus/väsimus/nõrkus

Postitas:
Kägu

mina võitlen ka aastaid väsimuse ja jõuetusega. Olen perearstilt “nõudnuid” teste ja anlüüse ja olen igal aastal ka tasulisi vereproove lasknud synLabis teha.

Miskit põhjust ei paista olevat, perearst arvas ka, et depressioon.
Käisin psühhiaatri juures ja sain mööduka depressiooni diagnoosi. Võtsin aastaid erinevaid rohtusi ja käisin erinevate psühhiaatrite juures. Peamine põhjus- väsimus ei kadunudki ära.
Nüüd olen sealmaal, et saan aru..et selline väsimus ja jõuetus tekitabki depressiooni, vähemalt minul! Midagi teha ei jaksa, 10 min füüsilist kurnab nii ära, et pärast pean vähemalt 30 minutit puhkama. Sõbrad hakkavad kaduma ja mees peab laisaks. Põrandaid pole suutnud juba 3 kuud pesta, niii häbi on.

Perearsti juurde ei julge ka enam minna, kõik peamised väsimuse tekitajad (puuk, b ja d vitamiin on norm). Raud on madal-siiski mitte piisavalt, et arsti muretsema panna.

Vaatan kadedusega inimesi, kellel on energiat:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas toitumisega lood on? Liigne suhkur ja töödeldud toit(poolfabrikaadid) tekitavad isiklikult minul väga suurt jõetuse tunnet.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei jõua tervet teemat läbi lugeda, et kas ebaterveid suhteid kodus / tööl pole? Sellised asjad on kohutav energiaröövel.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ilu ja tervis Jõuetus/väsimus/nõrkus