Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jõuetus, väsimus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Jõuetus, väsimus

Postitas:

Viimasel ajal on probleemiks pidev jõuetus. Eelmistel kordadel pole sellist asja olnud. Kõik asjad tegin ja käisin lisaks veel aitamas ka vanemaid. See kord väike kõnnak juba võtab võhmale. Täna võtsin siis ette suurema koristamise, tundus et kõikke on taas kogunenud nii palju, kuid poole tunni pärast oli juba tunne, et ei jõua ja kui edasi jatkan minestan kohe. Millest see võib olla? Magan normaalselt öösel, kuid päeval on nii meeletu väsimus, siis lähen voodisse vähkren und ei tule aga ikkagi uimane. Vitamiine söön, lisaks pean võtma ka rauda sest hemoglobiin 90-100 vahel koguaeg, ülespoole ei saa. Söögi isu on kadunud täitsa ära, kaalu õnneks tuleb juurde. Arstile nädala pärast siis saab ka temaga konsuldeerida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 14:44; 04.03 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusest…mõnel hormoonid töötavad selliselt. Ja peaksidki võtma maksimumi, maga nii palju kui jaksad, kui imetamisperiood hakkab, siis ei pruugi enam eriti magada saada. Hemoglobiin võib vähesel määral ka jõuetust, väsimust põhjustada, samuti magneesiumipuudus – aga enamuses see ikka hormonaalne värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on sul väsimus väga madalast hemoglobiinist, endal oli samuti jube väsimus lisaks veel pea uimasus ja tasakaaluhäired. Vereanalüüsist selgus, et Hg oli 102 mis on juba väga madal sest miinimum on 110.
Nüüd olen söönud pea kaks kuud tablette, algul 1x päevas, aga kuna tihti läks pea uimaseks siis nüüd võtan 2x päevas ja enesetunne on ikka palju parem.
Võimalik, et väsimust võib põhjustada ka mingi muu tegur nii, et konsulteeri arstiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin ainult unistatada 110. Esimesel arsti käigul mõõdeti siis juba oli 108 ja nüüd viimane kord oli 95, ehk siis tõesti sellest ka nii kehv olla. Võtan igapäev ühe raua tableti, mulle öeldi et rohkem võtta ei või. Ei tea siis. Esimese rasedusega olin lausa haiglas sest hemoglobiin on oli juba 80 ja sain veeni mingit ime asja, aga ei mäleta et siis oleks olnud nii kehv olla 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 14:44; 04.03 19:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mhm, Retaferi kohta on kirjas, et 1 tablet ennetav, aneemia puhul ikka kaks korda päevas – hommikul ja õhtul. Soovituslikult tühja kõhuga ja koos c-vitamiiniga. Hg madal tase võib kindlasti jõuetust tekitada. Kuigi – mul ka üsna madal (oli 100, rohkem ei ole vereproovi võetud), olen söönud retaferi, kuid ikka magan 12-13h päevas, miskit tehtud ei saa… arst ütles, et rasedad peavadki olema väsinud rohkem, et nad üle ei pingutaks ja sellega last ja ennast hoiaksid 🙂 Loodus![/tsitaat]

Tavaline väsimus võib olla jah normaalne, aga mul käis pea lausa ringi ja tekkisid tasakaaluhäired. Peale selle kui hakkasin Retaferi kasutama 2x päevas on need mured kadunud, kasutusjuhendis kirjas, et rasedad 1 tbl 1….2x ööpäevas, nii et võib 2 tbl võtta küll kui arst nii ka määranud. Esimese raseduse ajal sõin lõpupoole samuti raua tbl-e aga oli mingi muu nimega.

Nii, et teemaalgataja, kindlasti kurda uuesti oma muret arstile ja küsi kas võid 2x päevas võtta, kui väsimus tõesti madalast Hg siis peaks 2x päevas tbl-i võtmine aitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline väsimus võib olla jah normaalne, aga mul käis pea lausa ringi ja tekkisid tasakaaluhäired. Peale selle kui hakkasin Retaferi kasutama 2x päevas on need mured kadunud, kasutusjuhendis kirjas, et rasedad 1 tbl 1….2x ööpäevas, nii et võib 2 tbl võtta küll kui arst nii ka määranud. Esimese raseduse ajal sõin lõpupoole samuti raua tbl-e aga oli mingi muu nimega.

Nii, et teemaalgataja, kindlasti kurda uuesti oma muret arstile ja küsi kas võid 2x päevas võtta, kui väsimus tõesti madalast Hg siis peaks 2x päevas tbl-i võtmine aitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jõuetus, väsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.