Esileht Hobinurk Jõulud Küprosel, Sitsiilias või Maltal ?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Jõulud Küprosel, Sitsiilias või Maltal ?

Postitas:

Palun soovitage, kus on vahvam detsembris?
Kes on käinud ?

Läheks Türki või Egiptusesse, aga sinna ei julge

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 16:58; 01.10 17:14; 01.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oled jänks, siis on Eestis ka mõni pere oma jõulud veetnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen veetnud kogu aeg, vahelduseks ei taha enam

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 16:58; 01.10 17:14; 01.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maltal jm sinu kohtades on jõulude ajal külm. Seal ei ole ka majades kütet, ehk kohalikud istuvad toas ikka kampsunites ja villasokkides. Mu meelest ei ole tore. Pead siis ikka 5-tärnihotelli võtma, et vähemalt vannitoa põrand oleks soe.
Aga tore on nt Rootsis, meie oleme suusatamas käinud peredega autodega, kõik jõuluküünlad, seapraed jm kaasa vedanud, lumises lumehanges on külmas olnud ka veinipudel, täitsa mõnus, õdus ja tore. Suusatamine veel boonuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen olnud Barcelonas (12 kraadi sooja aga ikka jahe) ja kanaari saartel (väga mõnus).

Soojem neist on ehk Küpros. Ehhki paari kraadi võrra, kui teised kohad. Kuna enamus neist on turismi piirkonnad siis talvel võivad paljud kohad kinni olla. Googelda xmas in Malta jne ehk saad infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:53; 01.10 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel Maltal. Tegevust siin jagub, lisaks saab teha päevatrippe Sitsiiliasse (1-1,5h praamisõit).

Paar aastat olen käinud detsembris Kanaaridel, seal on küll soe, aga mulle isiklikult ei imponeeri ja tegevust ja huvitavaid asju on ka vähem. Kui kindel soov soojale maale minna ja büdžett oluline, siis võib vaadata ju ka Horvaatia poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Horvaatias nüüd küll detsembris soe ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:53; 01.10 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et Küpros oleks variant ?

Suusatamine ja lumised maad ei paku huvi, sest meil siingi superkülm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 16:58; 01.10 17:14; 01.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küprosel pole ka eriti soe ja detsember on kõige niiskem kuu, võib sadada. Vabalt võib ka 10* olla. Päikesepaistet ca 5 h päevas ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 09:15; 04.10 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud Maltal ja oleneb ilmast. Meil vedas, oli päikest ja päeval tõusis temperatuur 15-18 kraadini. Samas võib olla ka vihm ja 10 kraadi ainult. Teiste sihtkohtade kohta ei oska kaasa rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma vaataks kanaaride poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on “vahva” pigem Euroopa pealinnades, mitte merekuurortides, kus on talvel enamasti külm tuul ja paljud/enamus turistidele mõeldud kohad suletud.
Kui vanad su lapsed on? Nt Pariisis, Roomas või Viinis on jõulude ajal tegevust igas vanuses lastele. Päris tittedele otseselt mitte, aga ega neil külma mere ääres ka midagi mõnusamat ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.10 09:15; 04.10 23:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk Jõulud Küprosel, Sitsiilias või Maltal ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.