Esileht Pereelu ja suhted Jõulude ajal naisega tülis

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Jõulude ajal naisega tülis

Postitas:

Oleme naisega palju tülitsenud ja kõik, mis teen on vale. Saan ise ka aru, et olen süüdi. Nüüd eile läksime tülli ja naine teatas, et tal kopp ees, tahab laiali minna ja jõulud lastega veeta (tal lapsed eelmisest suhtest). Ma tahaks koos olla. Naine plaanib veel mitmeks päevaks oma sugulaste juurde minna. Nüüd siis ei saagi koju minna ja istun sõbra juures. Miks ei võiks jõulude ajal hästi läbi saada.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 12:15; 24.12 13:38; 24.12 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõepoolest, miks? mine ja palu vabandust.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ise oled süüdi, mine siis palu vabandust, kingi midagi ilusat, vii lilled ja paranda oma käitumist. Oleneb muidugi, mis tegid üldse. Kui mingi võõra naisega voodisse ronisid, siis võib juhtuda, et ei saa andeks, aga eks sellega pidid ju arvestama, kui seda tegid.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 12:19; 24.12 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei saaks lihtsalt vaikselt küsida, milles päriselt asi.
Ära kuula, mis siin kõik kibestunud lahmivad…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 12:42; 24.12 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga las läheb. Tähista jõule ja aastavahetust sõpradega, samal ajal las naine istub sugulastega. Mõttetu tõmmelda.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga las läheb. Tähista jõule ja aastavahetust sõpradega, samal ajal las naine istub sugulastega. Mõttetu tõmmelda.

Mis sõbrad need küll on, kes rõõmuga jõulude ajal sõbra külla võtavad? No arusaadav, et võtavad, kui hädas oled, aga keegi ju ei rõõmusta selle üle.
Lahendage oma probleemid. Kuigi tõsi, jõulude aeg on selline aeg, kus minnaksegi tihti tülli, sest üks arvab ja teine arvab ka ja mõlemad eeldavad midagi ja siis ongi jama majas.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.12 13:01; 24.12 13:25; 24.12 14:03; 24.12 23:17; 26.12 03:26; 26.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sõbrad need küll on, kes rõõmuga jõulude ajal sõbra külla võtavad?

Iga teine sõber ju 🙂 Miks ei peaks? Kas 35-aastane mees peaks tingimata üksi kodus istuma, kui vanemate juurde alles esimesel pühal minek. Muidugi kutsutakse teised sõbrad kokku. Kes tahab, see tuleb.

Ma olen kindel, et täna on Eestis tuhandeid kodusid, kus jõululauda istuva 4-5 sõbrannat või sõpra, ehk mõni abielupaargi. Ka mulle on kaks kutset erinevatesse seltskondadesse.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 13:09; 24.12 13:40; 24.12 14:51; 25.12 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vedas sul, saad vinguvast eidest lõpuks lahti

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga teine sõber ju ???? Miks ei peaks? Kas 35-aastane mees peaks tingimata üksi kodus istuma, kui vanemate juurde alles esimesel pühal minek. Muidugi kutsutakse teised sõbrad kokku. Kes tahab, see tuleb.

Ma olen kindel, et täna on Eestis tuhandeid kodusid, kus jõululauda istuva 4-5 sõbrannat või sõpra, ehk mõni abielupaargi. Ka mulle on kaks kutset erinevatesse seltskondadesse.

Ei tea küll ühtegi inimest ega peret, kes jõulude ajal sõpradel külas käiks. Ikka oma pere ja lähisugulastega ollakse. Sõprade aeg on aastavahetus.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.12 13:01; 24.12 13:25; 24.12 14:03; 24.12 23:17; 26.12 03:26; 26.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine keeras ära, kui ütlesin, et leppisin ühe sõbraga ära, kellega tülli läksin. Väitis, et valetasin talle ja jooksen sõbra juurde. Mul polegi kuhugi minna, kui ta mu ära ajab. Mul pole mingit suhet selle sõbraga, aga ta ei usu. Väidab, et murran lubadusi ja valetan.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 12:15; 24.12 13:38; 24.12 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eva normaalne kui iga tüli ajal naine tahab kohe laiali minna ja oma elu rahus elada. Mis krdi rahu ta tahab. Ärgu tehku draamat ja ongi rahu ju

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 12:15; 24.12 13:38; 24.12 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea küll ühtegi inimest ega peret, kes jõulude ajal sõpradel külas käiks. Ikka oma pere ja lähisugulastega ollakse. Sõprade aeg on aastavahetus.

Okei, siis sul on lihtsalt kitsas silmaring.

Näiteks minu endised töökaaslased, naised vanuses 45-60, kogunevad täna. Neil kõigil lapsed suured, täna on lapsed oma abikaasade-peredega. Ja sõbrannade vanemad on juba surnud. Mehed…ära läinud. Mõni ka surnud, aga enamasti lihtsalt veedavad jõulud oma uue perega. Mõnel pole meest ja peret olnudki.

Teisalt on mul kutse ka oma vallalise onutütre juurde, seal kogunevad minust palju nooremad inimesed – noored, nii 22-28, kel oma peret veel pole ja vanematega juba väga ammu ei ela. Sageli on ka vanemad kaugel.

Nii nagu esimesel juhul nii ka teisel juhul külastatakse vanemaid/ämmasid esimesel-teisel jõulupühal.

Esimesel juhul lähevad sõbrannade lapsed oma abikaasadega “ämmale külla” homme. Või ülehomme.

Teisel juhul lähevad noored oma vanemate juurde külla homme või ülehomme. Täna on nende noorte vanemad (vanuses ca 50-60) omaette, oma perega, oma abikaasaga (kui veel on). Või sõbrannadega. Või sõpradega. Või üksi.

Homme-ülehomme kogunetakse vanavanemate, emade ja ämmade juurde. Sõidetakse risti läbi Eesti, et külla minna. Täna ollakse oma perega ja kui seda pole – sõpradega. Või üksi.

Seda võiksid sa ometi isegi aimata, kui palju on üksikuid naisi 50 ümber, kellele näiteks tütar täna külla ei tule, sest täna on nende pere omaette või ämma perega. Kutsuvadki paar sõpra külla ja elu on lill.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 13:09; 24.12 13:40; 24.12 14:51; 25.12 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine keeras ära, kui ütlesin, et leppisin ühe sõbraga ära, kellega tülli läksin. Väitis, et valetasin talle ja jooksen sõbra juurde. Mul polegi kuhugi minna, kui ta mu ära ajab. Mul pole mingit suhet selle sõbraga, aga ta ei usu. Väidab, et murran lubadusi ja valetan.

See sõber on tõenäoliselt su eelmine elukaaslane?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea küll ühtegi inimest ega peret, kes jõulude ajal sõpradel külas käiks. Ikka oma pere ja lähisugulastega ollakse. Sõprade aeg on aastavahetus.

Okei, siis sul on lihtsalt kitsas silmaring.

Kas seda just nii peaks nimetama. Lihtsalt teistsugune elukogemus. Minu sõprade hulgas pole massiliselt üksikuid mahajäetud inimesi, kes isegi oma laste pidudele kutsutud pole või kes ise sinna mingil põhjusel minna ei taha ning sõpradega olengut eelistavad.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.12 13:01; 24.12 13:25; 24.12 14:03; 24.12 23:17; 26.12 03:26; 26.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda just nii peaks nimetama. Lihtsalt teistsugune elukogemus. Minu sõprade hulgas pole massiliselt üksikuid mahajäetud inimesi, kes isegi oma laste pidudele kutsutud pole või kes ise sinna mingil põhjusel minna ei taha ning sõpradega olengut eelistavad.

Jäulude ajal ollakse lähedaste ja kallite inimestega. Kui paljudel selleks pere on?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OT kui inimesed avatuma silmavaatega oleks ja mitte nii minakesksed selle jõulu ja pere teemaga, siis äkki ei kappaks meil noored inimesed ka suurest masendusest kodudest minema. Või kuidas seda kõike nimetada, mis sel aastal nt enne jõule noortega toimub, keda üle riigi taga otsitakse?
Kas kadunud(surnuna leitud) pereliikmest (sõbrast-tuttavast) mõeldes jõululauas istuda on kuidagi parem?

Kui sa ikka tead, et sul on kuskil mõni “ripakil” pereliige, sõber, tuttav või töökaaslane, siis ava oma süda ja kodu ja kutsu ta jõululauda.

***
Teemaalgatajale ütleks, et käärivad suhted tuleks niisama lahti mõelda. kui suhe ei toimi ei toimi ta ka peale jõule. Praegu on ilmselt pinge suurem, emotsioonid kergemini lahvatamas. Mine koju, vabanda ja ole osavõtlik ja abivalmis. Pane pahandused korra riiulile ootama ja paku oma parimat. Kui põhad läbi vaata peeglisse ja küsi, kas tahad koos edasi minna või ei taha ja sealt edasi vaata mida teha..

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõprade hulgas pole massiliselt üksikuid mahajäetud inimesi, kes isegi oma laste pidudele kutsutud pole

Selge, sinu pere jõululauas on alati nii sinu vanemad kui ka ämm ja äi. Ja kui neil on veel lapsi, siis nemad ka, ehk õed-vennad. Kui sinu pere jõululauas on täna sinu vanemad, siis kus on sinu mehe (kujutleme, et ta on ainus laps) vanemad? Kui üteme, et nende õed vennad on oma lastega või hoopis surnud?

Ei, ma muidugi tean, et kui olla 28, siis tunduvadki inimesed olevat 26-30. Siis ei märka kõrval elavaid 77seid, 55seid ega 44seid just eriti.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 13:09; 24.12 13:40; 24.12 14:51; 25.12 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ka päris pahane, kui mees iga tüli korral mingi naissoost sõbra juurde tormab.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 12:19; 24.12 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tundub, et need 2 mehe sõbra teemat siin on eksperiment sama asja näidata 2 erinevast nurgast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 12:42; 24.12 17:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks sa koju ei või minna? Mis vahet, tülis või mitte tülis, ega siis inimesele ei saa kodusolemist keelata. Kus ta olema peab siis, kuuseall?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõprade hulgas pole massiliselt üksikuid mahajäetud inimesi, kes isegi oma laste pidudele kutsutud pole

Selge, sinu pere jõululauas on alati nii sinu vanemad kui ka ämm ja äi. Ja kui neil on veel lapsi, siis nemad ka, ehk õed-vennad. Kui sinu pere jõululauas on täna sinu vanemad, siis kus on sinu mehe (kujutleme, et ta on ainus laps) vanemad? Kui üteme, et nende õed vennad on oma lastega või hoopis surnud?

Ei, ma muidugi tean, et kui olla 28, siis tunduvadki inimesed olevat 26-30. Siis ei märka kõrval elavaid 77seid, 55seid ega 44seid just eriti.

Ära aja segast. Ma vastasin konkreetsele postitusele, kus ei olnud juttu sellest, et nende inimeste lapsed ei SAA olla nendega, vaid et “nad on oma perega”, mis on lihtsalt valik. Ning oma pere ei tähenda neil lapsevanema kaasamist. Ja ma olen üle 50 aasta vana.
Aga vastates su küsimusele – mehe vanemate juurde sõidame homme kohe hommikul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.12 13:01; 24.12 13:25; 24.12 14:03; 24.12 23:17; 26.12 03:26; 26.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme naisega palju tülitsenud ja kõik, mis teen on vale. Saan ise ka aru, et olen süüdi. Nüüd eile läksime tülli ja naine teatas, et tal kopp ees, tahab laiali minna ja jõulud lastega veeta (tal lapsed eelmisest suhtest). Ma tahaks koos olla. Naine plaanib veel mitmeks päevaks oma sugulaste juurde minna. Nüüd siis ei saagi koju minna ja istun sõbra juures. Miks ei võiks jõulude ajal hästi läbi saada.

????? KUi sul pole oma kodu võtit, siis sa ei ela ju üldse seal. Te pole kunagi koos elanudki, kui sul pole elamise võtit. Hästi tuleb läbisaada ikkagi koguaeg. Jõulud pole küll ainus aeg aastas, kuhu head läbisaamist soovida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vastasin konkreetsele postitusele, kus ei olnud juttu sellest, et nende inimeste lapsed ei SAA olla nendega, vaid et “nad on oma perega”, mis on lihtsalt valik.

Ma sellest räägingi. Kui inimene A on oma tütre pere juures, siis kus on inimene B – tütre mehe ema? Kas sinu tutvusringkonnas olid kõik ämmad-äiad ka eile koos lauas? Ei olnud. Nemad ei saanud olla oma perega, kui pere all silmas pidada lapsi.

Et siis kõik inimesed ei saa olla oma perega jõululauas. Ja kui nad ei saa, siis nad on kas ainult (vana)paar kahekesi, üksi või sõpradega.

Laia silmaringi omamine seda tähendabki, et sa oskad veidi kaugemale vaadata, kui omad kogemused ja oma tutvusringkond. Nõus, eks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 13:09; 24.12 13:40; 24.12 14:51; 25.12 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vastasin konkreetsele postitusele, kus ei olnud juttu sellest, et nende inimeste lapsed ei SAA olla nendega, vaid et “nad on oma perega”, mis on lihtsalt valik.

Ma sellest räägingi. Kui inimene A on oma tütre pere juures, siis kus on inimene B – tütre mehe ema? Kas sinu tutvusringkonnas olid kõik ämmad-äiad ka eile koos lauas? Ei olnud. Nemad ei saanud olla oma perega, kui pere all silmas pidada lapsi.

Et siis kõik inimesed ei saa olla oma perega jõululauas. Ja kui nad ei saa, siis nad on kas ainult (vana)paar kahekesi, üksi või sõpradega.

Laia silmaringi omamine seda tähendabki, et sa oskad veidi kaugemale vaadata, kui omad kogemused ja oma tutvusringkond. Nõus, eks.

Vaata nüüd uuesti, mis ma kirjutasin. LAPSED EI SAA OLLA OMA EMAGA vs LAPSED ON OMA PEREGA. Mõtesta need väljendid ja märka erinevust. Üks on tunnetatud paratamatus, teine on eelistus, valik.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.12 13:01; 24.12 13:25; 24.12 14:03; 24.12 23:17; 26.12 03:26; 26.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kummaline, et miks PEAB jõulud perega veetma?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa kummaline, et miks PEAB jõulud perega veetma?

Ei pea. Lähimatega peaks. Ja veider, kui lehma lellepoeg on lähem kui oma vanemad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.12 13:01; 24.12 13:25; 24.12 14:03; 24.12 23:17; 26.12 03:26; 26.12 13:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Jõulude ajal naisega tülis