Esileht Pereelu ja suhted Jôulukingid

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Jôulukingid

Postitas:

Kas jôulukinkide plaanid juba peetud ja vôibolla juba midagi varutud- ostetud?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ossin sokid villaga juba märtsis ära.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 22:04; 12.08 17:34; 12.08 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on jõulukingid ära ostetud. Täna küpsetasin verivorsti ka valmis, panin kapsad hauduma, panin laste sussid akna peale ning toppisin endale päkapikukostüümi selga.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas juba suvest siiber, et mitmes jõuluteema siia vorbitakse?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole verivorsti müügil näinudki veel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul veel ostetud ei ole, aga hiljemalt augusti lõpus peavad küll kõik jõulukingid olema ostetud ja ka pakitud. Siis ei jää viimase hetke peale. Ma ei saa aru, kuidas inimesed elavad nii vastutustundetult (eriti kellel on lapsed ka), et isegi septembris ei ole veel kõik ostetud ja pakitud? Kas jälle tulevad jõulud ootamatult nagu igal aastal? Kust sellised inimesed tulevad? Lastest on kahju.
Muidugi olen ma varakult raha kõrvale pannud alates jaanuarist. Iga kuu 5 eurot. Nüüdseks on kogunenud kena summa (40 eurot) ja saan lahedasti väikesed kingitused osta. Siis kogun muudkui edasi, sept-dets kokku tuleb veel 20 eurot ja saan ka prae ja hapukapsad osta ilusasti. Kartul on oma keldrist ja pohlamoosi teen ise ja koogi toob venna pere.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 10:59; 11.08 16:57; 12.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ossin sokid villaga juba märtsis ära.

See kõlab nagu punkbändi laul. Nuudlid ja hapupiim.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilma naljata- mina hakkan küll augusti allahindlustest alates juba üht-teist ostma, kui mõni sobiv asi silma jääb. Ma ei tee palju kingitusi, oma kooliealistele lastele ning teine on suguvõsasisene loosipakk. Lihtsalt mulle ei meeldi viimasel hetkel kingituse otsima ja ostma minek ning siis lihtsalt asja pärast ostmine, et midagigi oleks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:37; 11.08 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tee palju kingitusi, oma kooliealistele lastele ning teine on suguvõsasisene loosipakk.

Meil on ka loosipakk, aga augustis pole küll veel välja loositud, kellele läheb. Nii et kuidas seda siis ette ära osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 13:53; 11.08 16:19; 11.08 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kari napakaid.

Joulupukki

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres pole kunagi jöulukingitusi täiskasvanutele tehud. Ei taha saada/kinkida veel yhte vaasi, spa paketti (mida ei kasuta), shokolaadi, kyynalt, potti, panni..you name it. Mul on köik olemas, samuti tuttavatel. Tobe vaev ja stress. Täiskasvanud laps saab kingituse – raha. See on ainuke kingitus mis jöuludel teeme. Enne jöule poes ei käigi, see tunglemine teeb närviliseks. Head jöurahuteile köigile nii enam vähem 4 kuud ette.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõin juba kuuse metsast ära, muidu talvel on äkki lumi kõik kinni tuisanud. Ette tuleb ikka mõelda.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõin juba kuuse metsast ära, muidu talvel on äkki lumi kõik kinni tuisanud. Ette tuleb ikka mõelda.

Mul on eelmise aasta kuusk veel potiga akna taga, äkki annab sel aastalgi kasutada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 13:53; 11.08 16:19; 11.08 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuskasutuskeskustes müüakse ju ka eelmiste aastate kuuski. Mina ostan sealt ja jaanuaris viin jälle sinna tagasi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 10:59; 11.08 16:57; 12.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuskasutuskeskustes müüakse ju ka eelmiste aastate kuuski. Mina ostan sealt ja jaanuaris viin jälle sinna tagasi.

Ära siis unusta ka kinke uuskasutuskeskusest osta. Saad odavamini läbi ja hoiad raha kokku. ????

Ja saajad saavad need jaanuaris sinna tagasi viia!

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 13:53; 11.08 16:19; 11.08 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tee palju kingitusi, oma kooliealistele lastele ning teine on suguvõsasisene loosipakk.

Meil on ka loosipakk, aga augustis pole küll veel välja loositud, kellele läheb. Nii et kuidas seda siis ette ära osta?

Meil on kolm pere loosis, iga aasta vahetub, st kui eelmisel aastal tegime ühele perele, siis kõik teavad, et järgmine aasta tuleb teha teisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:37; 11.08 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt tuleb mõelda mida on vaja ja siis vaadata kus seda eset on, kindlasti ei torma ei täna ega homme poodi jõulukinke ostma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle loosiga ei meeldi. Kunagi ossin igat häid asju aga ise sain saijja ja midagist veel

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 22:04; 12.08 17:34; 12.08 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle loosiga ei meeldi. Kunagi ossin igat häid asju aga ise sain saijja ja midagist veel

No siis küll naist ei saa, kui nii juhtus. Isegi raamatute ja lillede eest mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 10:59; 11.08 16:57; 12.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle loosiga ei meeldi. Kunagi ossin igat häid asju aga ise sain saijja ja midagist veel

No siis küll naist ei saa, kui nii juhtus. Isegi raamatute ja lillede eest mitte.

no hia mees ei pia midagist ossma, ei raamatuid ega lilli. Tuleb õige emis või mära ise õigel ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 22:04; 12.08 17:34; 12.08 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Joulupukki

sa said täitsa valesti aru – mitte PUKKI vaid PAKKI 😛

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Jôulukingid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.