Esileht Väikelaps Jõulukink 6-aastasele?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Jõulukink 6-aastasele?

Postitas:

Mida teie 6-aastased jõuludeks saavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 6-aastane laps tahab harry potteri legosid ja harry potteri kaisuloomi (konkskäpp, nuuskloom). mida ta täpselt saab, veel ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovib väga saada Nerfi püssi, rooliga kelku ja lego. Harry potteri vaimustus on ka tal endiselt peal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaia poistel on
auto-transformeri vaimustus peal.
Ilmselt selle ostan.

Või selle «keerutaja mänguasja», mingi «bei-bei», pole veel uurinud, mis see täpselt on….

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 10:57; 14.11 09:32; 18.11 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kas olete Lego või Palymobili lapsed, mõlemad on ka alati kindla peale minek. Playmobil meeldib mulle rohkem ja rohkem, lego pannakse kokku ja lõpuks maandub see klotsikastis tükkidena nagunii, Playmobil on detailirikas ja hästi tehtud. Eri tõõpi asjad, aga mõlemad on head ja kvaliteetsed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 11:12; 15.11 12:28; 16.11 11:31; 24.11 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli enne Lego fänn, kuid nüüd on täielik Playmobili austaja. Piraadilaev vaadati juba Playmobili poest välja 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sooviks ka lapsele Playmobili kuid kust seda osta saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaia poistel on

auto-transformeri vaimustus peal.

Ilmselt selle ostan.

Või selle «keerutaja mänguasja», mingi «bei-bei», pole veel uurinud, mis see täpselt on….

Ma valgustan sind: https://www.xsmanguasjad.ee/catalogsearch/result/?q=beyblade&x=0&y=0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poisile pakkusid Playmobili komplektid ülisuurt huvi kataloogist vaadates, aga kui ta kaks lemmik-komplekti kätte sai, siis praktiliselt ei hakanudki nendega mängima. Ikka Legod – suuremalt jaolt hoiab neid tõesti klotsikastis tükkidena ja ehitab oma tahtmise, mitte juhendite järgi.
Ja teine põhihuvi on tõesti Beyblade’d.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 09:29; 15.11 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie lasteaia poistel on

auto-transformeri vaimustus peal.

Ilmselt selle ostan.

Või selle «keerutaja mänguasja», mingi «bei-bei», pole veel uurinud, mis see täpselt on….

Ma valgustan sind: https://www.xsmanguasjad.ee/catalogsearch/result/?q=beyblade&x=0&y=0

SUUR TÄNU!
Kas seda siis lihtsalt keerutatakse ja vaadatakse, kellel kauem keerleb? Kas erinevate hindadega on lihtsalt erineva suurusega siis?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 10:57; 14.11 09:32; 18.11 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda siis lihtsalt keerutatakse ja vaadatakse, kellel kauem keerleb? Kas erinevate hindadega on lihtsalt erineva suurusega siis?

Hind sõltub sellest, kui palju vidinaid komplektis on. St stardipakis on ka see keerutamiseks vajalik päästik või käepide või tõmbaja, aga stardipakile lisaks saab osta ka üksikuid spinnereid, mis on siis odavamad. Vist sõltub hind ka sellest, kui uus mudel on. Mänguasjapoodides on nad mu arust hirmus kallid, internetist saab odavamalt. Ja lastel on nende erinevate spinnerite nimed ja omadused puha teada.
Vaatavad jah, kellel kauem keerleb, lisaks võib vastase spinneri tükkideks ka lüüa. Kui spetsiaalsel mängualusel mängitakse, siis on vist veel mingid erivõimalused, kuhu see spinner seal minna saab (meil seda areeni ei ole veel olnud). Youtube’ist näeb videoid, kui huvitab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 09:29; 15.11 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Jälle” raamat? Ehk vihke eelmise aasta ebaõnnestunud kampaaniale, raamat on ikka hea kingitus, pealegi pole tegelikult HÄID raamatud lugemaõppivale lapsele kuigi palju saada. Mul on niipalju lastega ka vedanud ja neile raamatuarmastust sisse toppida õnnestunud, et virilat nägu raamatu peale ei tee küll keegi, see on ka kaugemate sugulaste kingitusevalik tavaliselt (sest nad ju ei tea, mis meil on ja enamasti on mänguasjad juba olemas).
Meie kuueste lemmikmängud õhtuti on tsirkus (inglise vaste snakes and ladders), linnade põletamine, male, doominod jne kõik hullut arendavad, midagi sellist? Lauamängude komplekt amazonist?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 11:12; 15.11 12:28; 16.11 11:31; 24.11 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil 6 a ja 7,5 a tüdrukud, soovivad jõuluks Harry Potteri lego.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6a poiss, soovid: Lego Minecraft sari ja beybladed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk saab Playmobili kaasaskantava mängumaja (siis hea tassida toast teise ja kodu mängida, olen seda mitu sünnipäeva juba plaaninud kinkida).
Poiss saab piraadilaeva. Koos saavad veel süntesaatori, sellise täismõõdus klavhidega (väikse on nad juba ära mänginud) ja korralikuma (aga mitte väga kalli 100+ natuke, thomann.de valikust). Eelmisel astal said nt gloobuse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 11:12; 15.11 12:28; 16.11 11:31; 24.11 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vitsakimbu

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mecardimals autod

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 10:57; 14.11 09:32; 18.11 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mecardihullus meilgi kuuesel. Kui juhtumisi vaatab Kidzone kanalilt Mecardi multikat, siis teab, igatahes saabusid need meile poodidesse ka nüüd hiljuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need reklaamid lastekanalil on saatanast, ma ütlen!!! Meil ka käib reklaami taustaks kaasa kräunumine “ma tahan seda, ma tahan seda, oi, ma tahan seda ka!!” kui poleks reklaami, oleks neil neist asjadest pohlad, nad isegi ei vaataks pooli neid mänguasju kaks korda poes. Mina siis üritan seletada, et reklaam ongi ainult selle jaoks ja ainult sel eesmärgil tehtudki, et tekitada ostmiskihu, aga kas sulle ka tegelikult see meeldiks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 11:12; 15.11 12:28; 16.11 11:31; 24.11 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peatselt peale jõule 7-aastaseks saav tüdruk tahab Lego Friendsi haiglat, jooga barbiet ning mingi Monster High teemalist nukku. Kuna kohe jaanuari algul on tulemas ka sünnipäev, siis ilmselt üheks vöi teiseks tähtpäevaks ka need saab. Ainus, milles kahtlen, on see Monster High…ei kujuta ette, kui palju sellega tegelikult mängiks.

Playmobili asju on ta poes vaadanud, aga alati jõundud järledusele, et need on toredad, aga siiski on Lego tema jaoks põnevam.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Väikelaps Jõulukink 6-aastasele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.