Esileht Pereelu ja suhted Jõulukink oma mehele.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )

Teema: Jõulukink oma mehele.

Postitas:
Kägu

Ma kingiks midagi, millest saaks ise ka kasu. Nt siis spa-pakett vms.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näokreem või habemeajamisvaht/raseerimisjärjne palsam/habemevaha vms, Habeme ja juuksetrimmer (mine tea, millal jälle juuksurid kinni pannakse!), lõhn või higipulk, sokolaadikarp, traksid/lips/sokihoidjad ???? soe sall/kapsun/kindad, usb pulk/mälukaart, mis sorteerib fotosid, mingi trennivärk (kõrvaklapid, trennisärk või käterätt), suitsuahi või väike elektribarbecue ahi kodukokale liha ja kala suitsutamiseks (maksis 50.- jumala äge asi).

Habemeajamisvaht, higipulk…. no ma ei tea. Minu arvates liiga tavapärased hügieenivahendid. Kas teie tahaks, et mees teile kuuse alla tampoone paneks…

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näokreem või habemeajamisvaht/raseerimisjärjne palsam/habemevaha vms, Habeme ja juuksetrimmer (mine tea, millal jälle juuksurid kinni pannakse!), lõhn või higipulk, sokolaadikarp, traksid/lips/sokihoidjad ???? soe sall/kapsun/kindad, usb pulk/mälukaart, mis sorteerib fotosid, mingi trennivärk (kõrvaklapid, trennisärk või käterätt), suitsuahi või väike elektribarbecue ahi kodukokale liha ja kala suitsutamiseks (maksis 50.- jumala äge asi).

Habemeajamisvaht, higipulk…. no ma ei tea. Minu arvates liiga tavapärased hügieenivahendid. Kas teie tahaks, et mees teile kuuse alla tampoone paneks…

Tampoone just ei tahaks aga mõne lõhna firma pesuvaht võiks olla.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sokid ja veelkord sokid, PK fantaasia piirdub enamasti sellega. ????

Mitte niisama sokid vaid sokisahtli sokid, lillede ja mummudega!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Habemeajamisvaht, higipulk…. no ma ei tea. Minu arvates liiga tavapärased hügieenivahendid.

Võib-olla nende peres ei ole tavapärased… kuskilt need higihaisuga inimesed ju ometi tulevad.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kingiks midagi, millest saaks ise ka kasu. Nt siis spa-pakett vms.

Kui mees spa-d ei fänna (ja paljud mehed seda ei tee), siis on selline kink tema jaoks nagu kahekordne karistus – algul tee rõõmsat nägu kingituse üle ja pärast raiska veel paar päeva mullivannis ära.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees rõõmustab väga ka aluspükste ja sokkide üle. Ei viitsi ise ostmas käia. Aga nii nagu tema kerldub mulle potte-panne kinkimast, ei taha mina päris alukaid kinkida. Küll olen nt talvekindaid, lips, lipsunõel, ka triiksärke või hunnik maikasid suveks.

Reeglina tahavad mehed praktilistcasja, mis säästab neid šoppamisest. On ka erandeid, kelle jaoks oluline asja väärtus (mul nt õemees sellina, aga õde ka ja sobivadki kokku; samas kui ma ise nuputan, kuidas mehele selgeks teha, et ta ei kingiks mulle ehteid…ammugi verl oma maitse järgi ????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees rõõmustab väga ka aluspükste ja sokkide üle. Ei viitsi ise ostmas käia. Aga nii nagu tema kerldub mulle potte-panne kinkimast, ei taha mina päris alukaid kinkida. Küll olen nt talvekindaid, lips, lipsunõel, ka triiksärke või hunnik maikasid suveks.

Reeglina tahavad mehed praktilistcasja, mis säästab neid šoppamisest. On ka erandeid, kelle jaoks oluline asja väärtus (mul nt õemees sellina, aga õde ka ja sobivadki kokku; samas kui ma ise nuputan, kuidas mehele selgeks teha, et ta ei kingiks mulle ehteid…ammugi verl oma maitse järgi ????

Rõõmustab väga aluspükste ja sokkide üle??? Tahtsid öelda, et teeskleb sinu rõõmuks, kui järjekordselt sokilaadungi saab.

Mis tähendab, ei viitsi ise osta!?? Elementaarne ju, et naised ostavad perele jooksvalt sokke ja pesu.

Tõesti noh, mis kuradi kink on aluspesu??

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mida on vaja iniseda, korralik ihupesu ei maksa vähe ja seda ikka kulub! Vabalt rõõmustab mu mees heade matkasokkide või korralike pika kehaosaga t-särkide üle, mis kohe pesus kiiva ja kuivatis nabakaks ei kisu! Ja lõhn ning hügieenivahendid sobivad ka vägagi hästi jõulupakki, sest meie pere teebki kasutatavaid ja praktilisi asju, mitte mõttetuid kulinaid kingiks (põhiliselt täiskasvanutel selleks, et mingid pakid oleks ka neil kuuse all, aga ka lapsed saavad nt uued pidzaamad või pusapalsami või vannivahu jms  lisaks mänguasjadele. On tampoonid ja on lõhnad ning hügieeni-kosmeetikavahendid, mis sobivad kingituseks pereliikmetele vägagi).

Anna parem oma soovitused, kui teiste halkvustamisest auru üle jääb, ma nagu ei näinud ühtegi su oma mõtet ega soovitust vigina vahele.   Üle aastate parim kingitus mulle kunagi olid näiteks pika varrega latte teelusikad, siiani meeles.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarne ju, et naised ostavad perele jooksvalt sokke ja pesu.

Elementaarne siis kelle arvates? Lastele jah, aga mehele…?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie tahaks, et mees teile kuuse alla tampoone paneks…

Mulle kinkis tollal  1.klassis õppinud poeg sünnipäevaks karbi tampoone.  Olime millalgi varem  rääkinud,  et täiskasvanutele kingitakse tavaliselt praktilisi asju,  mida saab kasutada  (jutt tuli sellest, miks vanaema sai sünnipäevaks tolmuimeja, mitte mänguasju või pudipadipoe träni) ja siis saingi kena praktilise ja ainult mulle mõeldud kingituse,

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees rõõmustab väga ka aluspükste ja sokkide üle. Ei viitsi ise ostmas käia. Aga nii nagu tema kerldub mulle potte-panne kinkimast, ei taha mina päris alukaid kinkida. Küll olen nt talvekindaid, lips, lipsunõel, ka triiksärke või hunnik maikasid suveks.

Reeglina tahavad mehed praktilistcasja, mis säästab neid šoppamisest. On ka erandeid, kelle jaoks oluline asja väärtus (mul nt õemees sellina, aga õde ka ja sobivadki kokku; samas kui ma ise nuputan, kuidas mehele selgeks teha, et ta ei kingiks mulle ehteid…ammugi verl oma maitse järgi ????

Rõõmustab väga aluspükste ja sokkide üle??? Tahtsid öelda, et teeskleb sinu rõõmuks, kui järjekordselt sokilaadungi saab.

Mis tähendab, ei viitsi ise osta!?? Elementaarne ju, et naised ostavad perele jooksvalt sokke ja pesu.

Tõesti noh, mis kuradi kink on aluspesu??

Sa pole saanus kunagi aluspesu kingiks? Ma sain sõbrapäevaks BonBoni pitspesu ja ma olin väga rõõmus. Tuli ilusas roosas karbis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka iga aasta see dilemma. Eelmised aastad on saanud raamatuid. See aasta saab kvaliteetsed talvekindad, kuna neid tal ei ole. Olgu see siis nii “nõme” kui tahes. Aga ma pooldan praktilisust. Ma küll olen aastaega üritanud sisse juurutada asja, et teeme vaid lastele aga tobe on ka olukord, kus ma ise saan enda teadmata kingi kuuse alt ja mehele pole ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lemmikparfüümi duššigeel. Ise nagunii ei raatsi osta. Kuna ta paadunud suitsetaja, siis erilise tähendusega pildiga zippo tuulega mittekustuv tulemasin. Hundiluust amulett/ripats. See viimane küll niššitoode ja vaid väga kitsale sihtrühmale sihitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pole siiani oma mehele raske olnud kingitusi teha. Raamatud (millest enne juttu on olnud, et oleks huvitav lugeda) lähevad alati peale, mõni edevam triiksärk, lips või lõhn, Swiss Army Knife (kallist kadunukest nuteti taga, nii et tuli uus kinkida), maiustused, mesi (ainus peres, kes mett armastab)…….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarne ju, et naised ostavad perele jooksvalt sokke ja pesu.

Meie peres see küll elementaarne ei ole.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lemmikparfüümi duššigeel. Ise nagunii ei raatsi osta. Kuna ta paadunud suitsetaja, siis erilise tähendusega pildiga zippo tuulega mittekustuv tulemasin. Hundiluust amulett/ripats. See viimane küll niššitoode ja vaid väga kitsale sihtrühmale sihitud.

duši

niši

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma oma samavanusele mehele ostsin t-särke. Tal mingeid huvisid pole ja asjad ei huvita. Riided on kindla peale minek, kui suurus on teada, need leiavad kindlasti kasutust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarne ju, et naised ostavad perele jooksvalt sokke ja pesu.

Elementaarne siis kelle arvates? Lastele jah, aga mehele…?

Mul on siiani meeles, kuidas keegi perekoolis vaidles, et ärge üldse tulge rääkima, et teie mehed ise oma aluspesu või sokkide suurust teavad, et ise osta 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarne ju, et naised ostavad perele jooksvalt sokke ja pesu.

Elementaarne siis kelle arvates? Lastele jah, aga mehele…?

Elementaarne selle käo arvates, kes just kriiskas, et mis kuradi kink on aluspesu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kinkinud parfüüme, triiksärke või ilusamaid töölkäimiseks sobivaid kudumeid (smart casual), nahkkindad, kallima konjaki, kontserdipileti. Sel aastal kingin osalemise ühel kursusel. Arvan, talle algul see ei meeldi, aga läheb kohale ja kui oma mugavustsoonist välja saab, siis on rahul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees rõõmustab väga ka aluspükste ja sokkide üle. Ei viitsi ise ostmas käia. Aga nii nagu tema kerldub mulle potte-panne kinkimast, ei taha mina päris alukaid kinkida. Küll olen nt talvekindaid, lips, lipsunõel, ka triiksärke või hunnik maikasid suveks.

Reeglina tahavad mehed praktilistcasja, mis säästab neid šoppamisest. On ka erandeid, kelle jaoks oluline asja väärtus (mul nt õemees sellina, aga õde ka ja sobivadki kokku; samas kui ma ise nuputan, kuidas mehele selgeks teha, et ta ei kingiks mulle ehteid…ammugi verl oma maitse järgi ????

Rõõmustab väga aluspükste ja sokkide üle??? Tahtsid öelda, et teeskleb sinu rõõmuks, kui järjekordselt sokilaadungi saab.

Mis tähendab, ei viitsi ise osta!?? Elementaarne ju, et naised ostavad perele jooksvalt sokke ja pesu.

Tõesti noh, mis kuradi kink on aluspesu??

Eks alati leidub inimesi, kes atvavad teadvat, mis teistele meeldib. Aga unustavad, et kink peab rõõmustama selle saajat, mitte tegijat. Nt kinkis mu õde mu 5aastasele lapsele nunnu talvemütsi, mida ta ei saa kanda – sest noh, lasteaias on ikka tuukrimüts ja see oli meil nagunii olemas. Nüüd vedelebki see müts riiulis, õel oli ilmselt tore seda osta, aga mina pean lapsele seletama, miks peab ikka tuukrimütsiga minema.

Või nagu mu mees kingib mulle ehteid oma maitse järgi…

Ja jah, minu mehele ei meeldi riidepoes käia. Aga ostab ikka ise. Nagu ka kirjutasin, ei ole ma kinkinud neid. Aga ta ise ütleb seda, et talle sobib. Just nii nagu mina rõümustaksin enim a la uue kastruli üle.

Minu jaoks ongi kinkide tegemine raha ühest taskust teise tõstmine. Teeme kinke seni, kuni lapsed väiksed ja nende jaoks oluline see kingi üleandmine sünnipäeval, et jõulude ajal on ka vanemad “head lapsed” olnud jne. Aga ilmselt mingi hetk lõpetame üksteisele kinkide tegemise

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel aastal kingin osalemise ühel kursusel. Arvan, talle algul see ei meeldi, aga läheb kohale ja kui oma mugavustsoonist välja saab, siis on rahul.

Paarisuhte koolitus? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kinkis mu õde mu 5aastasele lapsele nunnu talvemütsi, mida ta ei saa kanda – sest noh, lasteaias on ikka tuukrimüts ja see oli meil nagunii olemas. Nüüd vedelebki see müts riiulis, õel oli ilmselt tore seda osta, aga mina pean lapsele seletama, miks peab ikka tuukrimütsiga minema.

See on ju sinu süü, et ei saa kanda. Esiteks ei käi laps ainult lasteaias ja teiseks ei ole näiteks minu laps elus tuukrimütsi kandnud, sest need näevad minu jaoks tobedad välja. Mingit kohustust tuukrimütsi lasteaias kanda ei ole. Kust sinu õde peaks teadma, et sina oled nii jäikade vaadetega ja üldse ei huvita, mis lapsele meeldib. Ja siis veel pahane ka, et pead midagi seletama. Ei pea, see on sinu probleem.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kontserdipiletid. või teatripiletid. või jalkamängupiletid. märtsis on esimesed koondisemängud näiteks ja piletid praegu väga soodsad. ma mõtlen seda, et mingid huvid mehel ju on ja kui “kõik on olemas”, siis pigem mingi elamus. me mehega kinke teineteisele ei tee, aga ostsin nö jõulukingiks meile mõlemale ühed festivalipassid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sel aastal kingin osalemise ühel kursusel. Arvan, talle algul see ei meeldi, aga läheb kohale ja kui oma mugavustsoonist välja saab, siis on rahul.

Paarisuhte koolitus? ????

Absoluutselt mitte! Mina sinna koolitusele kaasa ei lähe. Aga paarisuhtekoolitus on see küll. Kingin talle kutsikakooli kursuse. Ta oli veidi kade, et meie eelmine koer mind rohkem respekteeris.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile väga meeldib kinke teha ning kunagi pole seda probleemi, et ei tea, mida oma mehele kinkida. Aja jooksul nopid ikka siit-sealt jutu seest välja asju, mis talle meeldiks või kohti, kuhu sooviks minna.
Praktilisi asju (a’la sokid, särgid, pesu) me ei kingi, ikka midagi natukene erilisemat, mis on just teise poole jaoks valitud ning tema maitse järgi.

Mina nt ei saa aru sellest “ah mis me neid kinke ikka teeme, kõik on ju olemas ning see on lihtsalt raha ühest rahakotist teise tõstmine” suhtumisest aru. Ikka on ju tore, kui tunned, et Sind meeles peetakse. Või ei? Mina ootan alati suure huviga oma jõulukingitust, sest tõesti ei oska kunagi ette aimata, mis see olla võiks, aga kink on iga kord meeldinud. Samasuguse innuga teen ise kinke, kuigi jah, ega meil ju otseselt millestki puudust pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõulukink oma mehele mida teha juhe koos soovitage.Midagi sümboolest ja mitte kallist me eriti kingitusi ei tee aga kuna lastele teeme siis ikka paneme kõigile midagi kuuse alla.Mehe vanus 48.

Selles mõttes on hobi omamine lihtsalt tänuväärne, et kingi pärast ei pea pead vaevama. Hobiga seotud vidinad ja vahendid on alati oodatud. Neid võib suhteliselt sümboolse hinna eest saada mõnest outletist.

Muul juhtumil võib sümboolseks kingiks  olla talle maitsev meelehea (maiustus v juust vms, mida armastab).

 

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kinkis mu õde mu 5aastasele lapsele nunnu talvemütsi, mida ta ei saa kanda – sest noh, lasteaias on ikka tuukrimüts ja see oli meil nagunii olemas. Nüüd vedelebki see müts riiulis, õel oli ilmselt tore seda osta, aga mina pean lapsele seletama, miks peab ikka tuukrimütsiga minema.

See on ju sinu süü, et ei saa kanda. Esiteks ei käi laps ainult lasteaias ja teiseks ei ole näiteks minu laps elus tuukrimütsi kandnud, sest need näevad minu jaoks tobedad välja. Mingit kohustust tuukrimütsi lasteaias kanda ei ole. Kust sinu õde peaks teadma, et sina oled nii jäikade vaadetega ja üldse ei huvita, mis lapsele meeldib. Ja siis veel pahane ka, et pead midagi seletama. Ei pea, see on sinu probleem.

Nunnu talvemüts sobib nunnu mantli ja saabastega teatrisse v kontserdile minekuks. Laps õpib varakult, et spordiriietega (kombe ja tuukrimüts) ei käida kultuuriüritustel. Igati OK kink.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Massaaži kinkekaart, iga inimene armastab üldjuhul mudimist.

Kui ei raatsi osta, siis kirjuta ise selline kaart, kus lubatakse erootilist õlimassaaži ja teed talle ise.

Võid kinkida seksmängu kupongi – näiteks paned tema poolt valitud päeval meditsiiniõe kostüümi selga ja mängite “arsti” või muud seksmängu. Mu mees lausa ootab sellist kinki.

Mingi sekslelu näiteks, mida saate koos kasutada või mehe masturbaator.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 114 )


Esileht Pereelu ja suhted Jõulukink oma mehele.