Esileht Pereelu ja suhted Jõulukink oma mehele.

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 114 )

Teema: Jõulukink oma mehele.

Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju seksi. Aa kui mees pole sexist huvitatud?

Siis kirjuta jõulkukaardile, et sinu kink on see, et sa sel aastal enam talle selga ei roni ja sexi ei nuru. Mees nii häppi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

Mehe soove ja vajadusi võid ju teada, aga on mehi, kellel lihtsalt ongi kõik olemas. Ostavad nii sokid, higipulgad kui ka viski ja rahakoti endale ise.

Kõrge sissetulekuga inimesele ongi väga raske kingitust teha, eriti siis, kui eriti hobisid ei ole (või on hobi väga spetsiifiline või kallis), magus ja alkohol ei huvita ja ka vaba aeg kulub pigem töö kui kultuuriürituste peale.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Minu mees rõõmustaks sokkide üle.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Ilus voodipesu, väga seksika vihjega kink ju?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

Mehe soove ja vajadusi võid ju teada, aga on mehi, kellel lihtsalt ongi kõik olemas. Ostavad nii sokid, higipulgad kui ka viski ja rahakoti endale ise.

Kõrge sissetulekuga inimesele ongi väga raske kingitust teha, eriti siis, kui eriti hobisid ei ole (või on hobi väga spetsiifiline või kallis), magus ja alkohol ei huvita ja ka vaba aeg kulub pigem töö kui kultuuriürituste peale.

Just. Mina näiteks oma mehele saan väga vabalt kinke teha. Oleme veel noored ja rahaga just ülipalju priisata pole, just et endale midagi pidevalt nö lubada, mis ei ole hädavajalik. Seega mul on mehele kingiideid rohkem kui kingitegemise vajadust. Mu isa jällegi on heal järjel ning talle on väga keeruline kinke teha, sest mida ta tahab, ostab endale ise ära kohe…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

Mehe soove ja vajadusi võid ju teada, aga on mehi, kellel lihtsalt ongi kõik olemas. Ostavad nii sokid, higipulgad kui ka viski ja rahakoti endale ise.

Kõrge sissetulekuga inimesele ongi väga raske kingitust teha, eriti siis, kui eriti hobisid ei ole (või on hobi väga spetsiifiline või kallis), magus ja alkohol ei huvita ja ka vaba aeg kulub pigem töö kui kultuuriürituste peale.

No ma ei tea. Minu lähedasi vaadates pole nendel kõrgema sissetulekuga isikutel tihti aega või viitsimist kuskil shoppamiseks. Seda muidugi juhul kui asi pole just hädavajalik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kinkis mu õde mu 5aastasele lapsele nunnu talvemütsi, mida ta ei saa kanda – sest noh, lasteaias on ikka tuukrimüts ja see oli meil nagunii olemas. Nüüd vedelebki see müts riiulis, õel oli ilmselt tore seda osta, aga mina pean lapsele seletama, miks peab ikka tuukrimütsiga minema.

See on ju sinu süü, et ei saa kanda. Esiteks ei käi laps ainult lasteaias ja teiseks ei ole näiteks minu laps elus tuukrimütsi kandnud, sest need näevad minu jaoks tobedad välja. Mingit kohustust tuukrimütsi lasteaias kanda ei ole. Kust sinu õde peaks teadma, et sina oled nii jäikade vaadetega ja üldse ei huvita, mis lapsele meeldib. Ja siis veel pahane ka, et pead midagi seletama. Ei pea, see on sinu probleem.

No kinkinud siis kaelus ka juurde. Sest nt sallid on lasteaias keelatud. Ja tuulise ilmaga on tuukrimüts ikja parim. Miks ma peaks nüüd täiendavalt aega ja raha kulutama kaeluse leidmisele, kuna kinkija tahtis endale rõõmu teha? Ei. Ma ei jookse sellepärast poodi, et kinkijale rõõmu teha ????

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kinkis mu õde mu 5aastasele lapsele nunnu talvemütsi, mida ta ei saa kanda – sest noh, lasteaias on ikka tuukrimüts ja see oli meil nagunii olemas. Nüüd vedelebki see müts riiulis, õel oli ilmselt tore seda osta, aga mina pean lapsele seletama, miks peab ikka tuukrimütsiga minema.

See on ju sinu süü, et ei saa kanda. Esiteks ei käi laps ainult lasteaias ja teiseks ei ole näiteks minu laps elus tuukrimütsi kandnud, sest need näevad minu jaoks tobedad välja. Mingit kohustust tuukrimütsi lasteaias kanda ei ole. Kust sinu õde peaks teadma, et sina oled nii jäikade vaadetega ja üldse ei huvita, mis lapsele meeldib. Ja siis veel pahane ka, et pead midagi seletama. Ei pea, see on sinu probleem.

No kinkinud siis kaelus ka juurde. Sest nt sallid on lasteaias keelatud. Ja tuulise ilmaga on tuukrimüts ikja parim. Miks ma peaks nüüd täiendavalt aega ja raha kulutama kaeluse leidmisele, kuna kinkija tahtis endale rõõmu teha? Ei. Ma ei jookse sellepärast poodi, et kinkijale rõõmu teha ????

Minu laps kannab küll kraed ja tavalist mütsi. Mütsi seisma ei jätaks, annaks taaskasutusse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt kinkis mu õde mu 5aastasele lapsele nunnu talvemütsi, mida ta ei saa kanda – sest noh, lasteaias on ikka tuukrimüts ja see oli meil nagunii olemas. Nüüd vedelebki see müts riiulis, õel oli ilmselt tore seda osta, aga mina pean lapsele seletama, miks peab ikka tuukrimütsiga minema.

See on ju sinu süü, et ei saa kanda. Esiteks ei käi laps ainult lasteaias ja teiseks ei ole näiteks minu laps elus tuukrimütsi kandnud, sest need näevad minu jaoks tobedad välja. Mingit kohustust tuukrimütsi lasteaias kanda ei ole. Kust sinu õde peaks teadma, et sina oled nii jäikade vaadetega ja üldse ei huvita, mis lapsele meeldib. Ja siis veel pahane ka, et pead midagi seletama. Ei pea, see on sinu probleem.

No kinkinud siis kaelus ka juurde. Sest nt sallid on lasteaias keelatud. Ja tuulise ilmaga on tuukrimüts ikja parim. Miks ma peaks nüüd täiendavalt aega ja raha kulutama kaeluse leidmisele, kuna kinkija tahtis endale rõõmu teha? Ei. Ma ei jookse sellepärast poodi, et kinkijale rõõmu teha ????

Su laps käib kodust väljas ainult lasteaias? Kurb.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Mina kingin mehele uue punnivinna. Kindlasti on hea meel. Vana läks katki ja pidi korke sisse lööma. Tema veini ei joo, aga avab mulle pudeleid

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kingin mehele uue punnivinna. Kindlasti on hea meel. Vana läks katki ja pidi korke sisse lööma. Tema veini ei joo, aga avab mulle pudeleid

Punnivinn pole halb mõte, kui see läheb veinisõbrale ja eriti veel koos veiniga.

Tsiteeritud kommentaari põhjal aga ütleks, et päris nõme on kinkida teistele asju, mida vajad sina ise.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kingin mehele uue punnivinna. Kindlasti on hea meel. Vana läks katki ja pidi korke sisse lööma. Tema veini ei joo, aga avab mulle pudeleid

Kingi siis juba koos veiniga. Saab sulle kohe jõuluõhtul avada. Kas mees kingib sulle selle joogi, mida ta ise armastab juua? See oleks küll lõbus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siit leiab palju huvitavaid ja soodsaid kinke:

https://happyfamly.ee/tootekategooria/koik/

 

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siit leiab palju huvitavaid ja soodsaid kinke:

https://happyfamly.ee/tootekategooria/koik/

Reklaami tuleb muidugi teha, aga noh, sukkpüksid js mullimäng mehele, miks mitte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei saa aru, miks higipulk kingiks ei sobi?

Ometigi pakitakse neid kingikarpidesse… Kui saan tavalise asemel 2x kallima jõuludeks, siis mis sellel viga võiks olla!?!

Ma ka ei oska midagi kinkida, aga kuna nägin toidupoes juustusid kingikarpi pakitult, siis otsustasin, et ostan mõned sellised toidupoe kinkekomplektid, juustud, pähklid, vinnutatud lihad, õlled., niisugused, mida suure pere kõrvalt ei võta ja igapäevaselt ei söö. Ja mille leti ees mu praktiline mees vaataks, et ühmaks, issand mis hind, ja sees pole suurt midagi (koguse mõttes)  ning kõnniks edasi.

Seega minu soovitus on  osta mingi pisema igapäevase asja “tippmudel” pühadeks, olgu selleks siis kasvõi kallid bränditrussikud, juustutükid, õlled, higipulk, pastakas, padi, särk, sokid vms.

Valingi tavalise asja jõulude ajal kallimast firmast, või premium toodete hulgast ja selline kink sobib väga paljudele.

Teise soovitusena vaataks mehe harjumusi, kui käib kindlas trennis või hobis… Ostaks sealse kinkekaardi, et saab mingi varustuse või seonduva asja kingiks.

Habemikele saab habemekreeme või seda varustust kinkida, keskealistele võib ka kosmeerikat kinkida, (talvekreem, näohooldus), saunavarustust, mõni on õnnelik fiskarsi lumelabida või aiakääride üle…

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis teema kõigil nende sokkidega on 😀

See on ju nii tore kink! Ma näiteks ise tahaks väga nunnusid ja karvaseid sokke, lemmikud! Aga kallimad, ei raatsi ise ju iga kord osta, kui peale satun.

Samuti mees mul käib sokke läbi ja ikka meeldivad, ostan kingiks ikkagi kallimaid ka (Hilfiger, Armani jne. mida ta ise ei raatsiks).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna meie hakkame peale pühi remonti tegema, vaatan vbl mõne asja mehele sellega seonduvalt, mõne vidina, mida ta muidu ei ostaks (väike redel või kruvide sorteerimise karp, riiul või seinale käivad taskud asjadele, mis täna vedelevad). Oli ka vööle käiv tasku, kust hea vidinaid kohe võtta…  Kevadeks on meil  reisiplaan, ehk ostan mingi seonduva asja, mida oleks eniway vaja.

Mingeid asju kulub maja juures regulaarselt, saeketid-viilid (peab muidugi mudeleid jm. teadma, aga on ka universaalsemaid komplekte.) lumelabidad jne.

Oli ka mingi matt, kuhu saab pikali heita, või tööriistaruumi korrastamiseks nagid-riiul, taskud seinale, mida juba mainisin…

Uba siis selles, et ostan kallima asja, kui muidu ostaks või asja, mis täna puudu.

(kui sentimentaalsed asjad, lõhnad, raamatud, tassid, pildiraamid, jm. on juba mitu ringi kingitud lähengi konkreetseks ja ei otsigi mingi eufoorilise vaimustuse allikat… Seda püüan lastes saavutada).

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis teema kõigil nende sokkidega on ????

See on ju nii tore kink! Ma näiteks ise tahaks väga nunnusid ja karvaseid sokke, lemmikud! Aga kallimad, ei raatsi ise ju iga kord osta, kui peale satun.

Samuti mees mul käib sokke läbi ja ikka meeldivad, ostan kingiks ikkagi kallimaid ka (Hilfiger, Armani jne. mida ta ise ei raatsiks).

Ja kui matkapoodi astuda, siis sealseid sokiriiuli juures võib ka üllatuda. Eelmine aasta ostsin mehele sama brändi matkasokid, kes teeb neid F1 meeskonnale, hõbeniitidega ja miskõik veel… Nende sokkide pärast läks eelarve küll lõhki (sest tahtsin sokke juurde, mitte ainult) aga oli vaja ????????????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis teema kõigil nende sokkidega on ????

See on ju nii tore kink! Ma näiteks ise tahaks väga nunnusid ja karvaseid sokke, lemmikud! Aga kallimad, ei raatsi ise ju iga kord osta, kui peale satun.

Samuti mees mul käib sokke läbi ja ikka meeldivad, ostan kingiks ikkagi kallimaid ka (Hilfiger, Armani jne. mida ta ise ei raatsiks).

Ja mina olen sussifänn, – jalad kogu aeg külmetavad ja nii mõnus on neid jalga toppida. Tore oleks kui neid oleks terve rida ????????. Mõnusaid pehmeid, karvaseid.

Olen vist selles eas, kes kuldkette, rahakotte, spapileteid, raamatuid, telefone, kodutehnikat juba mitu ringi saanud ????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Ilus voodipesu, väga seksika vihjega kink ju?

Haige, kinkida seda mida ise ka siis tarbima hakatakse. Naisele võiks mees ka kätterätte kinkida ja peale kingi avamist kohe oma käsi sinna kuivatada, sama teeb välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis teema kõigil nende sokkidega on ????

See on ju nii tore kink! Ma näiteks ise tahaks väga nunnusid ja karvaseid sokke, lemmikud! Aga kallimad, ei raatsi ise ju iga kord osta, kui peale satun.

Samuti mees mul käib sokke läbi ja ikka meeldivad, ostan kingiks ikkagi kallimaid ka (Hilfiger, Armani jne. mida ta ise ei raatsiks).

Mis vahe on armani ja suva sokkidel, täpselt ühesugused, ühed lihtsalt maksavad 10x rohkem. Perekooli lugedes loen ma ainult suurt vaimupuudust. Kink ei pea olema praktiline, vajalik, kink võiks hoopis üllatada ja läbi selle avardada teises silmaringi. Aga kinkida igavaid tarbeesemeid, kas see ongi siis nagu loovus?

Naised ise tegelikult neid sokke ei soovi, ikka soovitakse ehteid, parfüüme, kõike seda millega saaks tööl teiste ees edivstada, aga ise kingivad oma mehele täis jama. Aga armuke, näed tema suudab meest üllatada…

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täiesti “igavad”, aga justnimelt soovitud kingid saab minu oma – kampsun ja kindad. Olen ise ostudega väga rahul, täpselt see, mida vaja ja lausa üle ootuste (aga andis otsida…).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei tea, mida oma mehele kinkida, ehk mis on tema eelistused/mis teda rõõmustab, mis mitte – siis on ikka midagi palju rohkem mööda kui jõulukink.

Mehed on erinevad, kes rõõmustab sokkide, kes aluspesu, kes viski, kes rahakoti üle – aga uurida seda foorumist …

tõesti, milline mees rõõmustab sokkide üle?????? eriti äge kui naine kingib mehele jõuludeks voodipesu, magedam kink ever.

Ilus voodipesu, väga seksika vihjega kink ju?

Haige, kinkida seda mida ise ka siis tarbima hakatakse. Naisele võiks mees ka kätterätte kinkida ja peale kingi avamist kohe oma käsi sinna kuivatada, sama teeb välja.

No eks naised saavad ka sarnaseid kinke – olen saanud  köögitehnikat, isegi nõudepesumasina. Kas peaksin mehel sellesse tema nõude paneku keelama? Hakaku neid MINU masina kõrval käsitsi pesema? ????????

Eelistan isegi kingina asju koju, ja või muid, mida saame perega koos kasutada, mida hiljem-varem koos ostetakse, sest kingina ostetu on alati veidi luksuslikum-peenem… Või mingi lisaga, mida tavalisel ajal ei vaata. Ja see teeb mind õnnelikuks, kui perel väike mugavus või luksus juures on, mingi reaalselt kqsutusse minev praktiline asi, mis saab kohe ohtralt kogu pere ribadeks  kasutamist. Ja minu mehel on samamoodi.

Seega kui teeksin mingi koduasja kulu pühade eel üksi, pakiksin mehele sisse, sobiks see talle hästi.

Meie peres on nii ja mina isegi palun mitte raha kulutada, ei vaimustu enamikest asjadest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mima kinkisin ükskord mehele veekeetja. Mind vist tuleks selle eest kividega surnuks loopida. Kuigi ta oli väga rõõmus.
Sellel aastal sai ta korraliku villase mantli.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga armuke, näed tema suudab meest üllatada…

Millega see armuke siis üllatab? Tagumiku urvi ajamisega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paned kuuse alla palju seksi?

Ei, teed kuuse all, kui lapsed magavad.

Sa arvad, et vanad inimesed on veel nii särtsu täis, et viitsivad kuskil kuuse all asjatada. Isegi söögilaual või autos või saunalaval või veekeskuse aurusaunas ei saa, rääkimata kõva põranda peal, kus kondid hakkavad valutama ja kael läheb kangeks. Lisaks veel erektsiooniprobleemid jt kehalised vaevused.

Puhta juhm või? Jutt oli 48 aastasest mehest, mitte 88 aastasest. Kusjuures ka 88 pole seks tänapäeval ilmselt võimatu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kinkinud siis kaelus ka juurde

Tädi kinkis lapsele ilusa mütsi ja ema nõuab kaelust juurde, muidu mütsi ei kanta?

Äkki ostad ise oma lapsele sobiva kaeluse, kui tema kombekas või jopp on selline, et kurguauk paljas?

Meie lastel on head kombekad, pole seni mõelnudki, et sall/kaelus vms oleks ilmtingimata vajalik…praegu tulin selle peale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal sai ta korraliku villase mantli.

Mis moodi te küll ostate oma meestele mantleid ilma selga proovimata? Ma kingiks ka, aga sellised asjad ei pruugi ju istuda lõike poolest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 114 )


Esileht Pereelu ja suhted Jõulukink oma mehele.