Esileht Koolilaps Jõulukink vanema töökohast

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Jõulukink vanema töökohast

Postitas:
Kägu

Ärge kinkige nänni! Tehke selle summa eest parem mungi jõulupidu toidu, mängude ja filmiõhtuga.

Jajah, praegu on muidugi ülimõistlik pidu korraldada!

Jajah, koolis on nad ju nagunii ninapidi koos ja haige laps ei tulegi peole. Lapsed ju testivad 2-3 korda nädalas.

Seal on ometigi suur vahe, kas koos on sama klassi lapsed või kogu kollektiivi erinevates koolides käivad lapsed! Uskumatu ignorants!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge kinkige nänni! Tehke selle summa eest parem mungi jõulupidu toidu, mängude ja filmiõhtuga.

Enne koroonat tehtigi lastele pidu + pakid normaalsetes firmades.  Või oli teater ja pärats tuli jõuluvana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nimetatud vanusevahemikku jääv poeg on hetkel vaimustatud nutikinnastest. Ma ei oleks uskunud, kui palju rõõmu need pakuvad, tahtis saada ja kannab ja ei suuda ära imestada, kuidas heledate sõrmeotstega sõrm reageerib telefonile ja tumeda sõrmeotsaga sõrm mitte. Täiskasvanute mudelid sobivad hästi ka selles vanuses lastele, venivad hästi, põhimõtteliselt sobivadki iga suurusega käele ja nii poisile kui tüdrukule. Kuna minu poeg on neist vaimustuses mõtlesingi, et sel aastal on nutikindad hea loosipaki kingiidee.

Teemaalgataja tahab küll kallimas väärtuses kingitust, kuid üks kingituse osa näiteks nutikindad

Mõtlen siis selliseid kindaid nagu näiteks lisatud lingil

Kevad-sügis Kindad, Mis Sobivad Igale Suurusele Ja Nii Mehele Kui Naisele, Kinnastega Saab Nutiseadet Kasutada • Happyfamly.ee

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Jõulukink vanema töökohast