Esileht Kodunurk Jõuluks kergemat kooki

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Jõuluks kergemat kooki

Postitas:

Ideed teretulnud! (Tean jah, et nett on on retsepte täis, aga miks mitte inimestega arutleda.) Olete ehk juba keegi mõelda jõudnud, millist kooki jõululauale pakkuda? Tahaks midagi uut ja huvitavat, mida varem teinud pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks midagi uut ja huvitavat, mida varem teinud pole.

😀
Siin pole ju hiromante. Mis on sinu jaoks uus ja huvitav ja mida sa varem teinud pole, tead ainult sina ise. Soovitakski selle pilguga netis ringi vaadata.
Mina laon sel aastal kokku paar kausitorti. Kerged on küll – väga lihtne teha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pakugi jõululauas kooki. Kuna traditsiooniline kapsas-kartul-ahjuliha on niigi rasked, siis kook küll kuhugi enam ei mahu.

Ainukese värske ja kergena tuleb pähe midagi sellist: https://nami-nami.ee/retsept/8882/mangotort

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

olen teinud erinevaid jogurtikreemiga sharlotte – küpsetan rullbiskviidi (pohlamoosiga) ja kreem on olnud nii mango, vaarika kui sidruni. Jogurtikreemile ikka veidi vahukoort ka, et oleks tort mitte päris dieetmagustoit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peedikooki oled proovinud:
http://toiduteemal.blogspot.com/2012/03/taiesti-patuvaba-ja-ikkagi-habematult.html

Mina olen seda küll alati teinud toore peenelt riivitud peediga. Kunagi ajalehest leitud retseptis oli nii. Võimalik, et keedupeediga jääb õhulisem, aga igal juhul vähem kuumutatud peedist saab rohkem kasulikke aineid kätte. Maitse on igal juhul super.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Pavlova on selline kerge ja jõululik

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kerge tegemise või kalorite mõttes? Minu lemmik jõulukook on see, põhjaks piparkoogid ja maasikate asemel kirsid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata toortoidu kookide retsepte. Kerged, kasulikud ja väga maitsvad. Valmistada on ka lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Jõuluks kergemat kooki

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.