Esileht Väikelaps Jõulumaade külastamisest

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Jõulumaade külastamisest

Postitas:

Kas plaanite detsembris jõulumaid ka külastada või on targem kõik üritused ära jätta. Jõulumaad on paljud vabas õhus, see on positiivne, kuid väike mure on ikka.  Ei oska me keegi muidugi öelda, mis detsembriks on, kuid kui olukord selline, nagu praegu, siis kas läheksite?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 07:56; 29.11 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea veel. Sõltub konkreetsest kohast. Nt kui mingi jõulumaa on avatud ainult üheks päevaks, siis võib arvata, et seal on korraga rohkem inimesi. Aga näiteks võtame Tallinna jõuluturu – tavapärast turistidehordi pole ja võib arvata, et rahvas hajub päevade peale rohkem ära.

Eks vaatame seda asja käigupealt, me ei ole sellised etteplaneerijad ja ettepaanitsejad väga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et jõulumaad üldse tulevad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed on käinud sellistel Jõulumaadel, kus tuleb käik ette broneerida ja ühe grupiga korraga tegeletaksegi kellast kellani. Seega ei näe ma põhjust, miks ei võiks lapsed, kes niikuinii igapäevaselt koos on, käia kuskil mujal koos.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peame niikuinii selle viirusega elama, ei kao ta kuhugi. Ei saa enam elada, nii, et istud kodus ja kardad.. Seega, külastaksin küll ja viirust ei karda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukord keeruline, kuid läheme, kus on kanad ja jänesed, vorsti grillimine ja kartulite tuhas küpsetamine. Jõulutaat ja jõulumemm ja palju muud ka veel.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 07:56; 29.11 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Peen” reklaam.
Sellised on veidi solvavad isegi. Kas te peate oma külastajaid lolliks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, liiga riskantne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa enam elada, nii, et istud kodus ja kardad.. Seega, külastaksin küll ja viirust ei karda.

Ma ei saa aru mis kartmisest sa räägid? Mina isiklikult ei tea kedagi, kes seda viirust kardaks. Lihtsalt terve mõistus ütleb, et arstiabi kättesaadavuse säilitamiseks tasub lihtsatest reeglitest mõnda aega kinni pidada, kuniks haiglasse sattunute arv vähenema hakkab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps Jõulumaade külastamisest